Przyklejony ACS; djogrodek i qbolbol i Axerd [S_P_R], Arab [N-7] vs rocky i Ridick i enzo [ZWB], black lamka [GPS] - 2685,49% + zbiórka

  • Pegasus

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • widze ze nic nie moze to sie uspokoic i nie pozwole aby niektorzy panowie dostawali rykoszetem... black lamka nie wiedzial o enzo to byl nasz as w rekawie... gdyby lamka nie dotrzymal slowa dostali bysmy lekka klepe, takze enzo byl naszym zabezpieczeniem. Takze ja wiedzac o akcji sie zabezpieczylem mimo wszystko bo nie bede ryzykowal floty innego gracza (ridicka)... panowie zle dobrali o okazalo sie ze nasze jest na gorze i nic wiecej...
  • Może enzo leciał bo nie ufaliśmy lamce ,poleciałem jedynie
    dlatego żeby wyczyścić okolice .nie będę się tłumaczył gram w ta gierke 8 lat i
    nikogo jeszcze nie zawiodłem z sojuszow w których grałem


    Wyszło jak wyszło dla lamki było by dobrze jakbyśmy go
    spakowali bo widocznie chłopak niema zasad


    Tak jak wam zawsze pisałem jak zapraszaliście mnie do
    wyzlomowania innych że nikomu nie ufam oprócz sojuszowi ZWB i tak
    zostaje a lamke to mogę sam zapakować ja z nim nie mam układów i nie będę miał


    Agresorom życze odbudowy
  • Szanowi panowie z ZWB, nie wiem dokładnie jak wyglądała organizacja Waszej akcji, ale spójrzcie na wypowiedzi na forum, nie mówię o wypowiedziach ludzi z S_P_R, ale o tych innych, postronnych osobach z którymi nawet nie rozmawialiśmy wcześniej, każdy widzi i czuje, że to było nieczyste zagranie, takie są fakty, a nie wypociny kogoś kto został zezłomowany :) a to, czy Wy zezłomujecie lamke, czy on Was, to nie ma znaczenia, życzę z całego serca, żeby i Wam zdarzył się taki ktoś kto Was zdradzi i wystawi :) sprawdzilibyście wtedy jakie to jest miłe.

    Pzdr.
  • Hahah tutaj to zawsze takie akcje po takich st :). Panowie gratulacje, bo wymiatacie jak na razie :D i zysku nigdy nie brakuje także powodzonka dalej :P. Ja sie coś mało ostatnio staram, ale z czasem może sie nadrobi :)

    Pozdro xD
  • @rocky nie chodzi o jakiegos enzo ktory mnie nic nie interesuje . Chodzi o fakt ze razem z lamka knulismy , liczylsimy , atakowalismy a on sprzedal nas i jeszcze zawrocil flotke
    Nie wiem od kiedy zdrada jest gloryfikowana , dlatego Ci co gratuluja i popieraja takie akcje naprawde musze sie zastanowic nad swoim postepowaniem .
    Black lamka zasluguje na najwiekszy lincz , poniewaz on nas sprzedal i wykorzystal . Jednak rocky , RIDICK , enzo nie sa bez winy . Jesli byliby uczciwymi graczami z honorem nie wzieli by udzial w tej szopce . Naprawde mysle ze wszyscy 4 straciliscie szacunek calego uni , oprocz przyd**asow z ZWB .
  • Atakujacym WIELKIE SZO !
    Broniacym przetopu !
    Black Lamce tak jak zawsze gorace pozdrowienia [mniam]

    PS: Rocky mogles cos napisac to bym wyzlomowal konfidenta na powrocie , tak w jego stylu :)

    Super Moderator kasai:
    Obędzie się bez obrazowania pozdrowień ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dj Schiz ().

  • dj ogrodek napisał(a):

    Jesli byliby uczciwymi graczami z honorem nie wzieli by udzial w tej szopce . Naprawde mysle ze wszyscy 4 straciliscie szacunek calego uni , oprocz przyd**asow z ZWB .

    Śmiechu warte, chłopie powinieneś zdać sobie sprawę że [mniam] jesteś. Jakaś lama nabiła Cię w butelkę i teraz hejtujesz z fumflami steka.
    Mama Cię nie nauczyła, żebyś z obcymi nie rozmawiał? Nie będę wspominał o zaufaniu bo to w grze bywa przewrotne:)

    Moralność i honor w grze? Skąd wy się urwaliście? Gimnazjum chociaż skończone? :E Trzeba się wynurzyć z piaskownicy. Dostaliście lekcję, wyciągnijcie wnioski.

    Letarg dzięki za dedy, ZWB gratuluję a temu od podwójnej moralności skończenia w reckach. Bym zapomniał rocky co to za gówniany podkład :quasi:

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za flame i obrazę..
  • Paradoksalnie największą "ofiarą" tego starcia jest Black Lamka, osiągając dno obłudy i zakłamania popełnił moralne harakiri na tym Uniwersum. Podejrzewam, że po tej akcji, cytując klasyka, nikt nie będzie z nim chciał nawet muchy w kiblu ubić. Najgorsze jest jednak to, że on sam nie zdawał sobie sprawy z tego jakie reakcje wywoła i liczył na poklask i głośne owacje.
    Co do Panów z ZWB, hmmm, no cóż, Black Lamka podsunął im na stół tłuściutkie danie i mimo, że "trochę" zalatywało, przystąpili do konsumpcji, trudno ale większość pewnie by tego nawet psom nie oddała.
    Cała sytuacja jest trochę smutna, człowiek po całodniowych walkach o byt, wyniki w pracy, pogoni za sukcesami, w rzeczywistości, gdzie jeden drugiemu jest wilkiem, zanurza się w byt wirtualny, żeby w grze zapomnieć o niedoskonołościach tego świata, a tu ...masz! :P
    Atakującym, szczerze życzę odbudowy i możliwości rewanżu, a zwycięzcom satysfakcji z przetopu. ;)
  • najpierw sie dziwisz ze mam cos do honoru i moralnosci a pozniej sam wspominasz o podwojnej moralnosci zdecyduj sie czy jest czy nie
    nie wiem jak dla innych ale dla mnie w kazdej grze powinny panowac jakies standardy niepisane ktorych nalezy przestrzegac i byc fair play .

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez dj ogrodek ().

  • Nie zamierzam ani bronić obrońców ani ich ganić bo tak naprawdę nie ma za co ;)

    Jak świat światem stary to już niepierwsza taka akcja i nie mówię tu tylko o ogame bo przykładów jest mnóstwo ;)

    Regulaminu nie złamali więc nie mogą sobie niczego zarzucić i nie rozumiem po co ta jałowa dyskusja ;)

    No nic atakierom :gszo: a obrońcom przetopu ;)
    No i to tyle by było ode mnie :*
  • Nie znam dokladnie kulisow tej akcji, jednakże wygląda to na zagranie ponizej pasa, psujące atmosferę ogame.

    bardzo dużo słów krytyki odnośnie zachowania black lamki oraz istoty całości tej akcji możnaby tu pisać, choć chyba wszystko napisane jest już w poprzednich postach.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PawelLuck ().

  • Kusy U10 napisał(a):

    Paradoksalnie największą "ofiarą" tego starcia jest Black Lamka, osiągając dno obłudy i zakłamania popełnił moralne harakiri na tym Uniwersum. Podejrzewam, że po tej akcji, cytując klasyka, nikt nie będzie z nim chciał nawet muchy w kiblu ubić. Najgorsze jest jednak to, że on sam nie zdawał sobie sprawy z tego jakie reakcje wywoła i liczył na poklask i głośne owacje.
    Co do Panów z ZWB, hmmm, no cóż, Black Lamka podsunął im na stół tłuściutkie danie i mimo, że "trochę" zalatywało, przystąpili do konsumpcji, trudno ale większość pewnie by tego nawet psom nie oddała.
    Cała sytuacja jest trochę smutna, człowiek po całodniowych walkach o byt, wyniki w pracy, pogoni za sukcesami, w rzeczywistości, gdzie jeden drugiemu jest wilkiem, zanurza się w byt wirtualny, żeby w grze zapomnieć o niedoskonołościach tego świata, a tu ...masz! :P
    Atakującym, szczerze życzę odbudowy i możliwości rewanżu, a zwycięzcom satysfakcji z przetopu. ;)
    Rocky pokazemy im screany moze co? bo chetnie pokaze im kulisy tego serialu ;D
    co pisalem ze decyzja do was nalezy i ze ja wiem co to wywola na forum wiec mi nie mow ze czekalem na jakies oklaski bo wiedzialem ze tak bedzie!

    i zwisalo mi to bo co jakis czas trzeba zrobic kamikadze na uni zeby towarzystwo nakrecic bo nuda wieje ;P jak widac mi sie to udalo ;D
  • To ja też coś napiszę.

    Gram w tę z małymi przerwami od 8 lat. Sam kiedyś na u33 straciłem część floty lecąc z gościem, który się odłączył na kilka sekund przed złomem - więc wiem, co czują atakujący.

    Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że wszystkie chwyty są dozwolone. W tej grze liczy się też zaufanie, choć oczywiście ograniczone. Dla mnie sprawa jest jasna - są ustalone zasady gry, ktoś kogoś chce przechytrzyć, np. udaje, że lata bezmyślnie na własne pz, a sojusznicy się podstawiają. Jak agresorzy słabo obserwują, dostają łomot. Znaczenie ma kunszt złomiarski, intelekt, poświęcony czas, czasem zwykły fart. Ale nie toleruję zwykłego oszustwa, bo takim jest to co zrobił lamka (oczywiście reguł ogame nie złamał, piszę o zasadach moralnych).

    Rocky może sobie pisać, że traktuje tę grę na luzie, ale każdy, kto miał topowe konto wie, że trzeba mnóstwo czasu grze poświęcić. Chcesz chłopaku grać nie fair z lamką - proszę bardzo. Ale miej jaja to wprost napisać, a nie ściemniasz.

    Pocieszeniem jest fakt, że kto mieczem wojuje...
  • Witam Wszystkich
    Tak czytam czytam te wszystkie posty i jedno mi sie nasuwa RĘCE OPADAJĄ :(
    Jeden chwali sie atakiem który cuchnie i jest zdziwiony ze reszta go nie chwali
    No a Agresorzy :( macie wielka nauczkę zeby z byle kim nigdzie nie latac,
    chłopaki nie łamcie sie i szybko sie odbudujcie no i oczywiście po tym często odwiedzajcie PLANETY - KSIĘŻYCE tego dziwoląga co was wystawil

    Pozdrawiam
    Czorny :D
  • Lamo nie wiesz nic na temat UMBRELLI więc się nie wypowiadaj na nasz temat a tym bardziej nie zniżaj nas do swego poziomu!! Agresorom WIELKIE SzO Sam chętnie pomogę, ładnie was "kolega" ustawił, żal patrzeć na takie RW...
  • Moim zdaniem ktoś kto pakuje w te grę niezłą kasę na antymaterie, na przenoszenie planety, siedzi po nocach noc w noc, knuje planuje spiskuje, to ta osoba nie traktuje tej gry na luzie, ewentualnie sama się okłamuje.

    Natomiast co do lamki to wszelkie usprawiedliwianie takiego zachowanie, zasłanianie się zgodnością z regulaminem, i obarczaniem agresorów winą za to że obdarzyli zaufaniem kogoś kogo nie powinni, jest ujmujące ogólnie pojętej godności. Black lamka się już takowej wyzbył, więc po co inni jeszcze w tą brną starając wybielić jego i siebie?
  • skyline x5 napisał(a):

    Lamo nie wiesz nic na temat UMBRELLI więc się nie wypowiadaj na nasz temat a tym bardziej nie zniżaj nas do swego poziomu!! Agresorom WIELKIE SzO Sam chętnie pomogę, ładnie was "kolega" ustawił, żal patrzeć na takie RW...
    to nie byli moi koledzy
    wiem o was wiecej niz wam sie wydaje, od dawna nie gracie czysto wiec i co do was ktos nie gra czysto wie uwazajcie !

    wmawiacie mi ze po za ta gra nic innego nie widze a placzecie za tymi cyferkami jak male dziecki za lizakiem...

    ja jakos sie niczym nie przejmuje calkowity luz a wy "napinacie" i "napinacie sie" ;D
  • Piękne ST BRAWO


    Śledziłem wpisy na forum agresorów w innych ST, widziałem wiadomości PW jakie wysyłali Rocky'iemu. Analizując.

    Wydawało im się że są THE BEST CWANIAK TEAM, pozjadali wszystkie mądrości ogame, a tak naprawdę okazało się że są ostatnimi popierdółkami nie mającymi pojęcia o strategii.

    CZY KTOŚ IM KAZAŁ BRAĆ LAMKĘ DO LOTU ??? ZMUSZAŁ ICH ???

    NIE, sami go do akcji wzięli.

    Sami się prosili, więc jak sami na taką akcję biorą nie sprawdzonego kompana, to tylko pokazali że o ogame muszą się wiele nauczyć, bo grać to nie potrafią.

    Pokazali tylko że nie są w stanie przygotować akcji od a do z. Flotę może mieć każdy, ale na ich przykładzie widać że nie każdy wie co z nią zrobić, akcje trzeba umieć robić, a jak się samemu robi głupoty, to tylko DO SIEBIE mogą mieć pretensje.

    Komentarze o braku honoru itp, odnośnie ZWB może tylko kompletny kretyn wypisywać, ZWB wybroniło swojego sojusznika, chyba to jest normalne w każdym sojuszu???
    A że wśród ekipy atakującej był niepewny kompan lotu to problem atakujących, a nie ZWB, więc nie róbcie z siebie pajaców głupimi wpisami.
  • misio rysio napisał(a):

    Moim zdaniem ktoś kto pakuje w te grę niezłą kasę na antymaterie, na przenoszenie planety, siedzi po nocach noc w noc, knuje planuje spiskuje, to ta osoba nie traktuje tej gry na luzie, ewentualnie sama się okłamuje.
    co ty wogole o mnie wiesz... widac ze dzieckiem jestes i nic wiecej.... nie znasz mnie a sie wypowiadasz... gram po nocach bo od kiedy powstalo uni pracuje na stale na nockach po 12h , a to ze planete z moonem przerzucam to moja sprawa bo mnie stac i tyle.... ty nawet pewnie gier nie kupujesz tylko piraty sciagasz (ja juz gier nie kupuje a raz miesiecznie doladowywuje anty za 200 pln) takze kto tu sie oklamuje... ja lacze ogame z praca bo moge i na dodatek robie to jak 70% uni lezy w lozkach i spi...

    atakierom wspolczuje i tyle ale nie zlomu tylko ze zle dobrali towarzystwo i nic wiecej... ok spadam rozsylac zlom i za anty przeniesc planete oraz odbudowac flote za anty!!
  • Proponuje innym graczom nie wdawać się w dyskusję z lamką. Nie ma sensu dla tego typu kreatur klepać w klawiaturę.

    Przekrzyczy was, zgnoi itp. No bo co taki może więcej

    niech się spina....

    Ciekawe ile dukatów mu dali za tą zdradę ;P
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]


    Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Dooding napisał(a):

    No to pokazałeś tym wpisem jaki honor masz TY, dzieciak jesteś i tyle... spójrz najpierw na siebie a później wypominaj innym



    Pod jakim pozorem twierdzisz że go nie mam ? Nigdy nikogo nie wystawiłem i nie odwaliłem podobnej akcji, więc nie widzę tutaj sensu aby patrzeć na siebie. Czy jestem dzieciak ? Hmmm w sumie czemu nie, mogę być przecież i tak wiesz swoje. A wypominam bo jest co, zachowanie godne największej szui skoro dla Ciebie to jest normalne pozdrawiam twoich znajomych, ciekawe jak byś się poczuł gdybyś Ty został załatwiony w taki sposób. I pamiętaj że statystycznie najczęściej od dzieciaków wyzywają dzieciaki :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wenzi003 ().

  • buahahahahahahhaah

    Posty niektórych mnie dobijają xD

    Jest takie powiedzonko:
    "Ufaj ale kontroluj" agresorzy mieli za dużo 1 a za mało 2go... Bo obrońcy jak sam Rocky napisał się zabezpieczyli ;]

    i ps ile to ja mam pw żeby się podstawiać na tego czy tamtego i wiem dokładnie jak wyglądają kulisy tego... Także sry ale każdy robi tutaj co może, a ta gra zeszła na psy jak weszło redesign parę lat temu...
    -------
    Brak inwencji...
  • Nie znam atakujacych jak i obroncow ale po przeczytaniu tych wszystkich postow zrobilo mi strasznie wesolo:)

    Kilka takich malych cytatow;)

    " Przepaszam że gram w grę taką jak każdą inną"





    Zamiast tej Fify trzeba bylo podac przykladowo- TOMB RIDER

    "Moim zdaniem ktoś kto pakuje w te grę niezłą kasę na antymaterie, na przenoszenie planety, siedzi po nocach noc w noc, knuje planuje spiskuje, to ta osoba nie traktuje tej gry na luzie, ewentualnie sama się okłamuje."


    Ja myslalem ze kazdy pakuje w ta gre 1000 miesiecznie tak jak ja....ale wcale anty nie wydaje bo jestem jej kolekcjonerem :)

    Dobra starczy tyle bo jeszcze wszyscy beda chcieli mnie zezlomowac;)

    Takie akcje zdarzaly sie w ogame juz od dawna i nie ma sie czego dziwic...To tylko gra i mozna zrobic w niej wszystko.

    Wiec wyluzjcie troche bo to tylko cyferki i gramy w to dla zabawy...ale zawsze trzeba byc czujnym i moze warto na poczatku pomyslec dlaczego zlomiarz top1 robi fsa na PZ?:) Moze krysztalu mu brakowalo :)

    Gratulacje dla wszystkich bo moglem sobie poczytac troszke;)
    ari222 KOCHA OLE UNI 42 top 20 ... dawno temu....

    Uni Gemini- TEMP Top 4 OFF

    Pegasus top13 CS

    Yakini CS Waleczne Serce
  • lucca brasi napisał(a):

    rocky napisał(a):

    nie zezlomowalem zadnego ze swoich znajomych
    szacunek rocky, zawsze wiedziałem, że jesteś człowiekiem honoru;)

    To mnie osobiście rozwaliłeś Lucca nie znam Cie, ale juz któryś raz się zgadzam w 100%:D

    Na wstępie SZO agresorom. Na drugim miejscu złoma nieuczciwym. Po trzecie nie ma co przeżywać przypomnijcie sobie jak na początku uni gość spakował swojego znajomego z buddy i napisał jeśli dobrze pamiętam cytat "gdyby nie ja to ktoś inny by spakowal bo nie odebrał fsa" => gość zalogował się 5 minut po zlomie:D. Zastnawiam się tylko czym kierował się lamka? Odrobina złomu? Przecież nie miał jakiś zatargów z atakującymi. Może faktycznie chciał wywołać skandal. [mniam]? Ps lamka dzis uratowal kolege z akademii(pewnie chwilowo bo ziomek malo ma czasu na gre), ale mocno mnie to zdziwiło w kazdym razie dziękuje mu za to:)

    Dooding napisał(a):

    Zasady są takie jakie są, akceptowałeś regulamin podczas zakładania konta, skoro nie odpowiadają Ci zasady, skasuj konto a nie wylewaj żale na forum. Nikt nie dał Ci prawa ustalania SWOICH zasad gry, a może ja bym chciał żeby w ogame wszyscy wszystkich oszukiwali i co, co miałoby zrobić GF, skoro mamy odmienne pragnienia odnośnie gry?

    Ciekawy ostatni pomysł chociaż osobiście uważam, że powinno się dążyć do modelu proponowanego przez "djogrodka"

    Na koniec dodam ,że ta akcja mimo wszystko przebija złomowanie buddy i wędruje na moje top1 dna i stumetrów mułu na tym unii. Chociaż ładny % ;D

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za używanie brzydkich słów ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marcin1234567 ().

  • Ci co sie pisza jakies bzudry o honorze to nie ogarnięci.
    Zreszta wszystko jest legalnie i Go moze cmoknąć.
    Minie sie czepiacie a popatrzcie na takiego enzo. zrobil 3 lub 4 st i jest top floty - skad ? jak to skad z pushu. Ale podobno pushowki mu sie koncza
    A rocki lepszy ? kupil konto czarnego i ztobil na nim 2 st . Inne tez kupowal.
    Ja regulaminu nie zlamalem. i jeszcze na tym zarobilem oprocz zlomu dali mi kupony na anty