Przyklejony Matiq vs Igła [BBG] - 179402,05% - TOP1 SOLO

    • Draco [1]
    • Matiq vs Igła [BBG] - 179402,05% - TOP1 SOLO



      n u t a

      Zbliżające się UF zmobilizowało mnie do nieco aktywniejszej gry i do rozpoczęcia gaszenia światła na uniwersum. Bunkry się powoli kończą, więc trza się było zabrać za demilitaryzację topki. Igła na celowniku był już od dawna, ale dopiero dziś w końcu udało się zgrać prawie wszystko i efekt poniżej. Zazwyczaj za takimi większymi akcjami stoi jeszcze paru innych graczy, tak było i tym razem. Dlatego chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy dzisiejszej nocy dołożyli swoją cegiełkę (a raczej gwiazdę) do tego RW.
      Nie mniej jednak największe pozdrowienia i podziękowania należą się Tymbarkowi, którego determinacja i wkład w to starcie są nieocenione. Niestety z przyczyn, które pozwolę sobie przemilczeć :D nie wziął udziału w tym RW. Lot solo był planem B stąd remis. Co prawda Igła wykazał się nie mniejszym zapałem podczas szuflowania złomu, ale na ostateczny bilans narzekać nie będę. :D

      Pozostaje przetop i oczekiwanie na to co przyniosą ze sobą U50 i U60.
      ___________________________________________________________________________

      ENJOY

      [center]Starcie następujących flot:

      Agresor Matiq (x;xxx;xx)
      Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
      Flota:
      M.transp. 97.103
      L.myśliw. 777.587
      C.mysliw. 200
      Krazownik 500.403
      O.wojenny. 20.137
      Bombowiec 403
      Panc. 100.000
      Niszcz. 51.000

      Obrońca Igła [BBG] (x;xxx;xx)
      Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
      Flota:
      M.transp. 10.000
      L.myśliw. 800.109
      C.mysliw. 32.027
      Krazownik 130.000
      O.wojenny. 15.000
      Recykler 135.066
      So.szpieg. 755
      St.kolon. 4
      Bombowiec 3.000
      Panc. 65.000
      Niszcz. 10.002
      G.Smierci 502
      Sat.slon. 1.045
      Obrona:
      Wyrz.rak 26.600
      L.laser 15.000
      C.laser 5.000
      Gauss 900
      Jon 200
      Plazma 300
      M.powloka 1
      D.powloka 1

      ...po 6 rundach:

      Agresor Matiq (x;xxx;xx)
      Flota:
      M.transp. 40.071 -57.032
      L.myśliw. 321.445 -456.142
      C.mysliw. 113 -87
      Krazownik 409.625 -90.778
      O.wojenny. 18.120 -2.017
      Bombowiec 368 -35
      Panc. 91.174 -8.826
      Niszcz. 46.592 -4.408

      Obrońca Igła [BBG] (x;xxx;xx)
      Flota:
      G.Smierci 70 -432

      Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

      Agresor stracił łącznie 6.111.508.000 jednostek.
      Obrońca stracił łącznie 22.227.891.500 jednostek.
      Na tych współrzędnych znajduje się teraz 11.213.059.200 metalu i 6.727.145.600 kryształu.
      Szansa na powstanie księżyca wynosi 179402,05%
      Bilans agresora (M: 5.575.362.600, K: 4.406.740.400, D: -380.591.000, P: 9.601.512).
      Bilans obrońcy (M: -12.140.043.800, K: -7.813.816.000, D: -2.135.979.500, P: -22.089.839).
      *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

      Udało się zebrać 9.495.709.600 metalu i 6.217.310.400 kryształu.

      Created by cuteConverter v 0.3.0.1 - Adam Woźniak[/center]
      Whatever.
    • szkoda planu A, zmęczenie wzieło górę, igła ma na co zasłużył więc widać efekt wyżej. % powalający wyszedł, będzie co topić na puchy^^.
      Matiq tu ładnie wszystko opisał więc ja już się nie będe ropisywał.
      Pozdro dla wszystkich budziaków i Archeo ]:-D ]:-D ]:-D


      KUPIĘ DEX

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tymbark28 ().

    • Ojjojoj :) ale się napsuło :D koło takiego starcia nie da się przejść obojętnie :D
      Procent jak i zysk makabryczny :] pewnie to unii prędko nawet po połączeniu nie zobaczy takiego pzta na orbicie =)
      Gratuluje i życzę SzP a Igle otrząśnięcia się i spokojnego klepania eko =)

      Uni..DRACO --- ON :komp: KLAN.. ( Nieśmiertelni ) :super:
    • procent i zysk miazga
      igła BSZO :E :E :E
      Sojusz : =N= , Żniw , ZS

      Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
      Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


      Draco : Top 3 Off
      Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

      Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
      Tal mal'tiak mal we'ia
      ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D
    • Jak to solar ujął, bokiem przejść się nie da koło czegoś takiego
      Zerkam rano w pracy na telefon czy osieł czasem czegoś nie próbuje a tu zonk, oczko w górę w statach, pierwsza myśl, owoc zebrał bana za cry'owe gęsi, a tu coś takiego :P
      % i zysk kosmiczny, więc tylko gratulować obu delegatom akcji, ciś tą flotę bo po uf trza jakiś odpór WIP'om dać :P

      Gzylu napisał(a):


      Hmmmmm skąd Ty weźmiesz teraz dex na przetop 8-)

      Igła tanio sprzedaje :E

      Guardian Rex napisał(a):

      Procent, który jeszcze długo nie zostanie pobity ;) A 50% pz wcale nie pomoże go pobić.

      Nie będzie czego pobijać, po UF skasują cały dział i cała topka starć będzie tworzona od nowa. To starcie będzie top1 tylko do 1 lipca
      You wanna piece of me, boy??
      PB Solo: 7396,8%
      PB ACS: 38767,67%
    • Opis w Rw w sumie bez histori... ;/

      Pozostaje wyslac suche graty i tyle...

      A od siebie to coz osoba ktora sporo latala i zaczepiala u znala ze ladna pogoda za oknem i to co ze soba niesie byc moze jest i przyjemniejsze od siedzenia przed kompem ;]

      Tak czy inaczej ogam dla mnie ma mdly smak bo przyjdzie "UF' stare kumple ktore sie znaja oraz stare zwady wiec bedzie ciekawie, a Matiq wykorzystal moment... i strzelil popisowego % stajac sie top 1 na draco (pokazujac ze w sumie to i samemu mozna bez sojuszu i zbednego chaosu i pobocznych interesow)
      Sojusz GoE, Forum sojuszu GoE

      Night Wolf // Mihu Dzieki za pozdrowka w tym filmiku :)
      dailymotion.com/video/xjwcd6_ifos-final_videogames

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rifiq ().

    • utyty napisał(a):

      Teraz to Ci chyba wystarczy na troche :P kto nastepny Owca :P ?


      Fantazja, fantazja bo fantazja jest od tego... ;P

      Dzwon jak ta lala, gratuluje Matiq samozaparcia, Iglak - jak już pisałem, daj sobie spokój z tą grą :).

      p.s.
      Dobrze zrozumiałem że będzie kolejne łączenie? To może i sojusze/sojusznicy się pozmieniają :)
    • No to do 1go czy tam 7go lipca możesz już nawet nie robić FSa :)
      Graciochy Lamko ustrzelenia czołowej floty UDraco.

      Iglak grał w hybrydzie więc dużo w statach nie spadł ;) Eko ma w miare, astro się klepie więc SzO chłopie! ;)
      Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
      Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
      Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
      Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
      Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
      PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
      PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
    • Piekne starcie. Cieszy tym bardzie, że brał udział posrednio ktoś z naszych. Wypada więc pogratulować Matoqowi. Igła SzO.

      chaosik napisał(a):

      To może i sojusze/sojusznicy się pozmieniają :)

      Ciekawa myśl chaosik. Czy znajdą się gracze, którzy zapomną o urazach i połączą siły przeciwko nowym przeciwnikom ?
      Pożyjemy, zobaczymy :>
    • MrFischer napisał(a):

      Ciekawa myśl chaosik. Czy znajdą się gracze, którzy zapomną o urazach i połączą siły przeciwko nowym przeciwnikom ?
      Ano ciekawa, chętni już są ;)
      Jak to mówią - wróg ale swój :}
      Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
      Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
      Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
      Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
      Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
      PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
      PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kobrowski ().

    • "Nosił wilk razy kilka (~170) ponieśli i wilka"
      Gratuluję % i zysku. Nie jest codziennością oglądanie takich ST i może w trakcie swojej gry już takiego nie ujrzę :)
      Szkoda tylko że na sojuszniku.
      Igła SzO a Matiq niech się zbroi na UF i wyzeruje nieco przyjezdnych :)
    • Czas i na mnie :E
      Na początek od razu mówię, SzO nie będzie, nie chce mi się :D

      Znalazłem nawet lepszą nutkę do zaistnialej sytuacji


      Ogólnie padłem z własnej winy, miał byc urlop bo od poniedizałku prawie nie spałem, więc poszedł dłuższy fs (9h to dużo nawet jak na mnie), zawaliłem bo miało iśc w 6g (tam byl względny spokój i utyty na urlopie), z 3g się ewakuowałem, bo tyle tam gsówek że aż żal grac, na 7g nie zauważyłem tymbarka na 386 i poszło :E
      Ogólnie milo mi, że flota na top 1 solo powstała przy nieprzespanych 4 nocach przez 4 lata gry na Draco i przy własnoręcznym złomowaniu moonów a nie wysługiwaniu się masą gsówek. 6 moonow miałem obstawione, 4 padły więc i także nic dexu nie straciłem :E

      Złomu zebrałem jakieś 2,1kkk, jakby mi się chciało wydawac anty albo udało ściągnąc Tomasa z kuponami to pewnie byłoby go więcej, choc zabawa w kotka i myszkę z Matiqowymi NN probującymi zdjąc recki była ciekawa :D Idealnie mam na 9 kopalni krychy na 33 lvl wiec git :D

      Matiqowi przetopu, sobie co najwyżej SzO paru gęsi :E :E Może po wakacjach w miniST się pojawię :*

      E: Literówki, topkę zrobię w weekend :P
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

    • no teraz to Matiq poszedłeś po bandzie :E graty wlotu , top na latajki bo trzeba jakos wygladac po UF :D
      Dla Igły szybkie SzO każdy może sie przejechać nawet lepiej wcześniej niż później :E eko to chyba dość wysoko , wiec odbudowa w miare sprawnie pójdzie , albo wpadaj do nas na emeryture :E pozdrawiam