ACS; artek, Ira, Szpryc, Che Guevara, Muadib[ZLY SEN] vs Alioth, PioTro, NoName, jezol, LubieTruskawki, woody, Fundacja, Hort[DOBRYSEN] - 270941,73%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brdaq nie dosc, ze zawraca flote i wystawia sojuszników a potem zbiera z nich złom to jeszcze jest na poziomie nizszym niz blokers = ban świadczy o tym doskonale. Jak mozna tak wyzywac i zniewazac ludzi. Najwiekszej zniewagi dopuscił się sam na swoich sojusznikach ale ma prerensje do całego świata o to, ze nie mysli i ma problemy emocjonalne. Wg mnie to nie jest osoba godna zaufania ani nawet zezłomowania.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Piwko00 ().

  • Lepiej późno niż wcale jak mówi stare porzekadło ;P
    Gratuluję chłopaki postawienia w szeregu co niektórych co za bardzo czuli się bezpiecznie i bezkarnie.
    Jedynym minusem jest brak choćby linka do starej koleżanki vel sojuszniczki nie mówiąc już o malutkim , tycim buziaku od któregoś z Was (widocznie nie zasłużyłam).
    Róbcie dalej porządek na Uni i trzymajcie się cieplutko.
    Powodzenia obu stronom by dalej było co robić w tym wirtualnym kosmosie :]
  • Pod względem emocjonalnym Piwko dalej taki sam dzieciak, jak to mówią kozak w necie, ..... w świecie :)
    Az sie niedobrze robi patrzac jaki syf zaczął grac w OGame :)
    pozdrowienia dla szpryca rowniez :)

    Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu.
    Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.
  • dawno mnie na ogame i forum nie było ale wszedłem i patrze i z wrażenia zamarłem dziwi mnie to ze DS posłało tak słabe floty do ataku gdzie GS do obrony ale fakt faktem z adasiem miałem do czynienia i przez niego spać nie mogłem ;d bo trzeba było floty pilnować a mowie tu o koncie top 2 co miałem na tym uni wiec nie obrażajcie go bo chłopak potrafi grac wystarczy spojrzeć na stats ale to inna kwestia co do mojego konta co miałem ktoś napisał ze fundacja kupił moje konto macie jakiś dowód czy to tylko domysły ;d bo co zrobiłem z flotą to moja sprawa rozdałem potrzebującym surowce a co do kont rzeznika toska i innych o którym jest mowa w temacie zapewniam was ze fundek tez ich nie kupił wiec zejdźcie z niego ...

    DS pokazał postawę postawili się ZS ale to było nie przemyślane szło to lepiej zrobic a tak tylko floty stracili a ZS sie obłowili z tego co pamiętam to już 2 raz kiedy sojusz się im postawił i poszedł w recki widzę że historia lubi się powtarzać no ale cóż taka gra jestem ciekaw co bedzie potem bo powoli ZS nie będą mieli po czym latać ;d i UNi opustoszeje może tego właśnie ZS chcą

    ale nie wnikam sam opis bitwy przebieg opis i jak jej zwieńczenie powala starcie niczego sobie Agresorom życzę przetopu zysku ;d
    a dla obrońców zwykły pakiet chyba nie wystarczy ale DS panowie weźcie się w garść i odbudować floty a co do Bdrag czy jak mu tam było według mnie wystawił sojusz ale nie wnikam powinien skończyć w reckach
  • No to pozamiatane... Już po poprzedniej wtopie BoSów i PIWA było jasne, do kogo uni będzie należało. Opozycja w postaci DOBREGO SNU była i fajną alternatywą, ale po prostu nie spisaliście sie. Zwyczajnie ZS okazało sie lepsze i nie ważne o błąd BdraQ czy nie. Co do bilansu, to wierze, że w przypadku braku zawrotki złom byście i może pozbierali, ale potrzeba by było minimum trzech flot na osłanianie którejś z powracających flot z podstawki. Pytanie której. A z innego uni pożyczyć sie nie da. Zwycięzcą jest ZS, i nie ważne jakie mają straty, jaki bilans i ile spalili deuteru. Nic to. Wytłukli resztę opozycji, gra na tym uni nie ma zupełnie sensu, bo nikt kto nie spędza 22h na dobe przed kompem, albo nie gra wraz z bratem, babcią, sąsiadem i rybkami na jednym koncie (a najlepiej na kilku) nie utrzyma floty. Ani bunkra czy moona. Bezsens Quantium jest taki, jak każdego speed uni- jak sie nie gra "rodzinnie" albo nie spędza życia przy kompie, to nie ma co nawet konta zakładać.
    Ja mam jedną tylko uwagę- skoro IRA atakował planetę 10 razy, a wojna ZD-DS sie zakończyła, to mamy sporego basha. I to tak naprawdę była by jedyna sprawa, która by mi śmierdziała w tym RW. Ale ktoś może mnie poprawi.
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Chwile później ira przekleił raport z bitwy. Wygranej. Tyle, że trzeba było jeszcze zebrać złom. No i tyle ire przez kolejną godzinę widzieliśmy :D

    Alioth za to widział go 10xkrotnie jeszcze :D U siebie.


    Tak wynika z kontekstu.
    8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
    Czytaj FAQ, będziesz wielki.
    :D


    A, F, I, J, 1, 50

    ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292
  • Chcieli zrobic opozycje dla ZS wyszło jak widać, minie z pół roku, rok, leszcze będą trollować że ZS to Zs tamto, mieliście okazje pokazać że ZS to leszcze, a wyszłoi jak tu i wszyscy widzą, a minie czasu trochę i znowu będziecie gadać że nowe uni i Zs nie da rady, jak to "nowe uni" i kto dał radę widać.
  • Z innej beczki popaprancy ( ci co pokazuja co pokazuja a czego nie widac )
    Bardzo jestem zdziwiony składem agresorów :/
    ale niech tam
    agresorom ..... no co ?
    obrońcą gratki za postawe
  • Usta napisał(a):

    Wytłukli resztę opozycji, gra na tym uni nie ma zupełnie sensu, bo nikt kto nie spędza 22h na dobe przed kompem, albo nie gra wraz z bratem, babcią, sąsiadem i rybkami na jednym koncie (a najlepiej na kilku) nie utrzyma floty. Ani bunkra czy moona. Bezsens Quantium jest taki, jak każdego speed uni- jak sie nie gra "rodzinnie" albo nie spędza życia przy kompie, to nie ma co nawet konta zakładać.
    tutaj się zgodzę, sam grałem aktywnie 22/24 ale od starcia top trendy zaniechałem i urlopuje się moje kontko top 714 aż do top 764 na dzień dzisiejszy.... na co taka gra, chyba że top 100 zacznie charytatywnie od top 1000 począwszy rozdawać surowce.
    wtedy taka gra miałaby sens. :P
    no ale są pasjonaci ogame.de i chcą bić rekordy, ciekawe czego można się dorobić jeśli ma się speeduni i planuje się badania trwające pół roku... prędzej to uni padnie niż się nachapiecie rekordów TOPKI roztropki.
    W sumie dobrze zrobicie też jak zrezygnujecie z gry - dla dobra tego uni - ta uwaga tyczy się wszystkich :) ;}