Przyklejony SOLO; souris [ZBiR] vs gnuto [EMERYCI] - 1670,14% + farming + zbiórka TOP 1 SOLO ;)

  • Nekkar [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; souris [ZBiR] vs gnuto [EMERYCI] - 1670,14% + farming + zbiórka TOP 1 SOLO ;)

    Witam wszystkich serdecznie. Widze, że uni sie dziś nieźle rozkręciło ;)

    Nie bardzo wiem od czego zacząć, najlepiej od początku... Kiedyś Vat chciał poczytać, jednak wtedy nic nie napisałem, bo jakoś nie jestem za tym by podpowiadać obrońcom, jak mogą sie bronic... Pobawię sie troszke z pisarza, choć nie bardzo potrafię, wiec licze sie z tym ze tych wypocin i tak co drugi nie przeczyta ;p Flota gnuta tak na prawde korciła mnie od dawna, ale zawsze czegos brakło, a to czasu, a to floty, a to recków, a to paliwa itd itp.... W koncu postanowiłem, ze trzeba na prawde przypilnowac, bo juz nie raz widzialem jak gnuto po prostu olewa sprawę, czasami stał po kilka h bez akty i dobrze wiedzial, ze nikt na początkach 5 gali nie moze mu zagrozic...
    Przez którki okres czasu nawet 3AM sie do niego przymierzal, jednak jak wiekszosć wie real zmusil go do radykalnej zmiany w zyciu, z tego miejsca gorąco go pozdrawiam ;) Naklepałem floty, poobserwowałem, czsami nawet nie skanowałem by nie spłoszyc, bo gnuto potfarił przeleciec z moona na moona kilka układów, co by bardzo skomplikowało sytuacje. Zacząłem drobnymi kroczkami wszystko do siebie zgrywac, doklepałem floty, zwiozłem z moonów wszelakie paliwo, uprzedziłem chłopaków o pomoc z zbiórce i gotowość - tu WIELKIE POKŁONY dla Fugaziego i Santiago ;) Wypadówka juz dawno czekała by ja użyc (ostatnio pomogła przy ST na just breath ). Pusciłem rano kolonka by dolecial spokojnie przed 14, wrócilem z pracy, kolonek siadł i... tu moj bład, który kosztuje mnie cały zysk - puscilem stacjonuj osobno flota i reckami, gdzie rozbierznosc czasowa to ponad 2,5h... ;/ Drugi mój bład to puszczenie recy własnie na tą kolonie ,a nie od razu po pzta, wtedy bym zaoszczedził całe 1,5h... Trzeci bład to to, iż za pozno napisałem chłopakom o wysyłaniu recy pod gnuta... Te błedy jedynie mogę sobie tłumaczyć tym, ze skad mogłem wiedziec o kórej gnuto lognie i spawdzi co sie dzieje na koncie... ? i tu nagle 3 min przed lądowaniem mojej floty na szczęscie i nieszczescie gnuto sprawdza co sie dzieje, po czym znika, wiec decyzja o locie byla natychmiastowa, lot z us, krótki, spokojny, bez zakłóceń, jednak ciagle trzeba było sie obawiac Kruczyska, który był tylko 1 us obok - wiedząc, ze spadnie mi dość spora ilość lm, mógl kombinować chociazby kontre w recki latajace tuz pod jego falą... nieszczesciem było własnie dla mnie to ze gnuto tak szybko zalogowal... zaraz po powrocie floty pusciłem dopiero farming i lot w kolonie ( ledwo 40 recy ubiłem ), jednak to nie pomogło, obronca łącznie skecił ponad 600 recyklerków ( ahh te anty ). Jeszcze na upartego walczylem by te recki jakos ubic, kilka ataków polecialo w planete, kilka w moona, klikanie, opoznianie, nic nie pomogło, obrońca zachował mnóstwo zimnej krwi i mądrze sie przed tym bronił - ja w ten sposób zaoszczedziłęm jedynie kilka, moze kilkanascie minut wkórych obronca był zmuszony raz po raz przeleciec z palnety na moona i odwrotnie. Suma sumarum: poczatkowo miała być radość tylko z %, jednak siła rzeczy i zysk zacząl sie liczyć - mogło byc ok 60 baniek - wyszło jak wyszło ;)


    Z tego miejsca serdeczne podziekowania dla Fugaziego i Santiago, za wszytsko - za towarzystwo, gotowość, trzymanie knykci, recki ;)

    pozdrowionka śle tez całemu sojuszowi ZBiR-ków :) szkoda ze dziś tenek padł - Szo chlopaku i mniej alko :)

    wsytd by mi było zapomnieć o jarasie - tez mocno trzymał kciuki :)

    Dla Mojej Myszki wielkie buziole ;)

    Dla całego -BC- :)


    Dla Zwierzyńca z Oriona ;)



    Mam zaszczyt przedstawić TOP 1 SOLO uNEKKAR !



    Walka honorowa (+58.470)



    I muzyczka, by sie lepiej oglądało

    youtube.com/watch?v=KoI_9C7jRes




    [center]Starcie z 2013-06-08 16:17:41 następujących flot:

    Agresor souris [ZBiR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.963
    L.myśliw. 48.577
    Krazownik 5.042
    O.wojenny. 572
    Panc. 2.685
    Razem: 58.839

    Obrońca gnuto [EMERYCI] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 101
    D.transp. 1.005
    L.myśliw. 6.397
    C.mysliw. 19
    Krazownik 2.154
    O.wojenny. 1.374
    Recykler 2.064
    So.szpieg. 151
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.365
    Panc. 1.563
    Niszcz. 1
    Razem: 16.195

    Let's Get Ready Too Rumble!!!

    Agresor souris [ZBiR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 815 -1.148
    L.myśliw. 21.729 -26.848
    Krazownik 4.285 -757
    O.wojenny. 572
    Panc. 2.680 -5
    Razem: 30.081 -28.758

    Obrońca gnuto [EMERYCI] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 3.819.149 metalu, 3.033.348 kryształu, 4.604.952 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 132.209 metalu, 0 kryształu, 2.701.274 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 66.104 metalu, 0 kryształu, 1.350.637 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 134.362.000 jednostek, z dofarmieniem 134.362.000.
    Obrońca stracił łącznie 476.321.000 jednostek, z dofarmieniem 476.321.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 109.328.100 metalu i 57.685.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1670,14%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -19.104.438, K: 1.120.348, D: 7.067.863, P: -10.916).
    Bilans obrońcy (M: -270.314.462, K: -160.676.348, D: -61.037.863, P: -492.029).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    2.173 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 43.460.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 98.825.100 jednostek metalu i 46.948.200 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 21.730.000 jednostek metalu i 21.730.000 jednostek kryształu.

    1.100 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 22.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 70.755.100 jednostek metalu i 18.880.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 11.000.000 jednostek metalu i 11.000.000 jednostek kryształu.

    2.500 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 50.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 42.278.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 42.278.100 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 75.008.100 metalu i 32.730.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.0.1 - Adam Woźniak[/center]



    Na razie urlopik, zobaczymy co dalej ;)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • Graty Marek psialem ze wejdzie ;)
    Gnuto tak sie czuł pewnie ze nie bylo bata zeby nie weszło;)
    Te 10 kk mety to sam Ci moge wysłac ( no nie moge ) ale co to jest.
    No ale nie napisaleś ze pewne zasługi miał podwojny agent Sean Connery :)
    Przetapiaj i następnych złomuj.
    A muzyczka taka sobie ale ujdzie.
    Obrońcy SZO zeby Marek sobie jeszcze odbił ;)
    thx za dedy :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez FUGAZI ().

  • FUGAZI napisał(a):

    No ale nie napisaleś ze pewne zasługi miał podwojny agent Sean Connery :)


    Chyba ci się coś pomyliło kolego ! jak macie u nas kreta to na bank nie mnie ! dobrze zresztą wiedzieć ,że macie kreta ! trzeba się temu przygladnąć bliżej . dziwne właśnie ,że tak emerytów oklepujecie .
  • Gratuluje :top1:
    Ales sie rozpisal :) za to znamy wszystkie szczegoly
    Szakoda ze bez zysku ale zabawa najwazniejsza ;]
    mam nadzieje, ze za dlugo na tym urlopiku nie zabawisz, dychaj szybko i wracaj z nowymi silami
    nie ma to jak zasiac ziarno w obozie wroga hehe

    obroncy szo
  • nom ladnie takie starcia sa piekne nie dla zysq liczy sie zabawa i fun souris zmienilem troche zdanie o Tb od powszednich atakow miałem Cie lekko za przydupasa kolegow :) ale po paru starciahc pokazujesz sie z dobrej strony i zycze Ci sukcesów tak jak kiedyś ja je wbijałem i napisze to bez żadnych złudzeń chce zebyś Ty wygrał 2 edycje sid jesli takowa bedzie !
    181,812% 111st 92normal + 19 speed u33 (11) u47 (1) u41 (26) u64 (21) u60 (15) uN (5) OFF
  • jakbys nie zauwazyl to tenek w reckach jest i lot sie chyba powjudl,a jaja byly niezle(nie takie o jakich ty myslisz).co do psow- to gdyby suka nie dala to pies by nie wzioł(chyba wiesz kto jest suka a kto samcem)ale to chyba nie ten temat na takie dyskusje)souris jeszcze raz gratulacje st
  • Marcin, nie przejmuj sie ;) widac ze ludzie nie umieją czytac między wierszami - tym bardziej jak nie wiedzą o co dokladnie chodzi ;)

    Dla sprostowania, zeby na forum ciekawiej było - tym kretem miałem być JA ! tak, tak, taką oponie mi sean connery wyrobil jeszcze za czasów wojny Emeryci vs PZT ;)
    Przeszedłęm wtedy na czas wojny do emerytów, z tego co sie dowiedziaelm od PZT byłem jedynym , który cokolwiek chcial w tej wojnie zrobic, wojna sie skonczyla, wrócilem do zbirów i z tego bardzo sie ciesze :D :D

    Ale ponoc byłem tylko przygrywką, ktróa miala sprzedawac emerytów własnie pzciakom - hehe - piękna historyja, w którą dośc łatwo uwierzyc, co nie?

    wtedy obiecalem emerytom ze nie bede na nich latał, uznałem, ze nie powinienem,ba, nawet do tej pory zamienie z niejednym pare słow- ale to własnie emeryci zaczeli skanowac mnie na "czyjeś" polecenie ! i ta cienka granica nietykalnosći pękła jak banieczka z mydełka ;) tym skanerem był wlasnie gnuto, czasami tez pizza kilka sond raz na ruski rok rzucił, ale ledwo po wstawieniu rw pizza znow zaczał skanowac, ciekawe czemu, co nie?

    i chyba otwarcie trzeba stwierdzic ze raczej skonczymy z taryfą ulgową :] co nie?


    sean, rownie dobrze móglbym teraz z ciebie kreta zrobic, tak jak wtedy ty ze mnie, móglbym ci obsmarowąć dupsko tak poteżnie ze bys pomyslał o samodestrukcji, ale po co mam sobie cel odbierac? :D:D

    jedno co mnie dziwi to to, ze nie wylądowałeś na pręgiezu za przygarniecie całej surówki z floty hey'a - ale tą interpretacje zostawiam w rękach GO ...



    zeby nie było offtopu :
    graty souris - zawsze wszyscy wiedzieli ze menda jestes, ale ze az taka? gdyby twoje szyderstwo liczylo sie metrach to Mount Everest sie chowa ]:-D

    prosze moderatora o nieczyszczenie tematu "jeszcze" ;)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • hehe ja nie wnikam w nic bo sam ostatnio zostalem przez co poniektorych nazwany Pusherem a co do zlomu z floty Heya ^^ sami wiecie jak bylo ...ale wbijam w to tyko gra i zabawa.niektorzy poprostu nie potrafia sie dobrze bawic i tyle

    :) co do samego ST ...nie wypadalo by nie pogratulowac tymbardziej to top 1 SOLO wpadlo :) zysku nie masz ale satysfakcje napewno cieszy mnie ze to Ty ubiles ST top 1 :) wielki i uparty z Ciebie gosc ale to bardzo dobra cecha bynajmniej w tej grze :) top dalej na flotke i trzaskaj wieksze %

    pozdro ! :)

    Obroncy SZO !
    U61 - Sojusz [Inhell] Best Top 60 [off] 10 ST
    Nekkar-Sojusz [PZT] Best Top 18 [off] 60 ST ^^ Zniszczone Moony 4 !
    Ganimed-Sojusz [DarkBlue] Best Top 78 [off] 23 ST ^^ Zniszczone Moony 2 !


    REKORDY UNI X 1 -----------> REKORDY SPEED UNI
    TOP Solo- 1850,07%------------> TOP Solo- 1125,04%
    TOP ACS 1194,56% ------------> TOP ACS-858,74%
    TOP Obrona 1050,32% ----------> TOP Obrona 5712,89%
  • nick-mk napisał(a):

    jakbys nie zauwazyl to tenek w reckach jest i lot sie chyba powjudl,a jaja byly niezle(nie takie o jakich ty myslisz).co do psow- to gdyby suka nie dala to pies by nie wzioł(chyba wiesz kto jest suka a kto samcem)ale to chyba nie ten temat na takie dyskusje)souris jeszcze raz gratulacje st


    Tak ale nie w waszych jak mieliście cynk to czemu nie polecieliście ?
    Albo wam jaj zabrakło albo.. daliście cynk Hate-owi ( sorry Hate ;p) wiec sami jesteście kretami.
    A kto u was odgrywa role suki czy samca czy psa ,naprawdę mnie nie interesuje
    Jeszcze raz graty Marek

    Ps. nick-mk popracuj nad stylem wypowiedzi bo to jakiś bełkot przypomina
  • Panowie zaraz zaraz:) z całym szacunkiem ale to co zrobilem ze zlomem to moja sprawa z tego co wiem mialem takie prawo je przekzać tam gdzie przekazałem i to jest zgodne z reguulaminem dlaczego bo revenge jak i leszczyk wzieli tylko straty i zostawili sure najsłabszemu:) wiec nie rozumiem o co ta spina:) nie wwalajcie mnie bardzo prosze do waszych dyskusji bo tu nie jest moje miejsce :) nie mniej jednak gratuluje jeszcze raz starcia i szybkiego przetopu Souris:) widze hate wrociłi wiec masz godnego rywala na uni :)

    edit
    hate wiesz teraz to juz wiem ze moja surka trafiła do Cb bo nie miales na paliwo:D
    181,812% 111st 92normal + 19 speed u33 (11) u47 (1) u41 (26) u64 (21) u60 (15) uN (5) OFF

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hey... ().

  • widze ze i ja jestem wmieszany.... tylko nie wiem przez kogo ( ktos Ty czlowieku w ogole jestes? szczegolnie ze poza szczekaniem tutaj to cos Twoj nick podobny do niczyjego ) i co bardzo interesujace, nie wiem jak moglem dostac cynk... wrocilem, w 24 h znalazlem sobie kreta i odrazu mi flote wystawil ? Skad zreszta mial wiedziec kiedy ta flota wyladuje, bo jak skanowalem obronce, to nawet minut nie bylo. W takim razie kazde moje ST to robota kreta, idac tym tokiem myslenia, przeciez ludzie sami wyciagaja info kiedy wroci fltoa jego sojusznika a potem leca z tym do mnie... NAstepnym razem pomysl kolego zanim cos napiszesz, to naprawde nie boli.. i na zapas przeczytaj :D

    Oczywiscie zeby nie bylo... Graty Souris, ale wiesz dobrze, ze mozesz wiecej :)

    Hey, tu sa takie domysly, ze zaraz wyjdzie ze surka z Twojej floty do mnie trafila :pp

    Pozdrawiam,
    Hate :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Qble ().

  • [center]1370883082 lat świetlnych starły się następujące floty:

    Agresor souris (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 800

    Obrońca gnuto (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 590
    Recykler 634
    Razem: 1.224

    ...po 6 rundach:

    Agresor souris (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 800

    Obrońca gnuto (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 213.333 metalu, 213.333 kryształu, 213.333 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 3.292.751 metalu, 6.126.266 kryształu, 386.852 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.646.376 metalu, 3.063.133 kryształu, 193.426 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 823.188 metalu, 1.531.567 kryształu, 96.713 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek, z dofarmieniem 0.
    Obrońca stracił łącznie 18.492.000 jednostek, z dofarmieniem 18.492.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.964.000 metalu i 2.203.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 51,67%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 8.939.648, K: 13.137.499, D: 890.324, P: 22.967).
    Bilans obrońcy (M: -15.855.648, K: -18.278.299, D: -2.158.324, P: -36.292).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.0.1 - Adam Woźniak[/center]
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.
  • kto jak kto , ale ze ty Webber tu zajrzysz to bym sie w zyciu nie spodziewał, a ze jeszcze wpiszesz? ;)

    tylko znając Ciebie nie wiem czy mam wyczuwac nutkę ironi ? ;)

    jesli nie to serdeczne dzieki - bo czytać gratulacje takiego gracza - zaszczyt ;) bez ironi ;)
    -BC- souris

    Wiatr zawodził w ciemnościach niosąc z sobą woń,
    która mogłaby odmienić losy świata.
    Wysoko nad horyzontem w promieniach rdzawoczerwonego słońca
    pojawiła się smuga cieni.
    Kilka minut później planeta płonęła ogniem,
    a resztki roztrzaskanej floty krążyły po orbicie.