Przyklejony Evrine vs Kenshin - 5492,6%

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Evrine vs Kenshin - 5492,6%


    "Tyl­ko mar­twi uj­rze­li ko­niec wojny." (Platon)

    *

    - Hhh, hhh, hhh... - oddychala ciezko, ale nie zwalniajac biegu. Wiedziala, ze od tego zalezy jej zycie. Skret w lewo, pomiedzy budynki, pozniej jeszcze jeden i... sciana. Tego nie przewidziala. Zatrzymala sie i rozejrzala w poszukiwaniu drogi ucieczki. Przed soba miala piecio metrowa sciane budynku. Po bokach byly niewiele nizsze. I tylko jedno okno, jakies dwa i pol metra nad ziemia. Znow pedzila, tym razem w kierunku okna. Skoczyla, a jej rece spotkaly sie z drewnianym, szorstkim parapetem, ktory najwyrazniej mial juz za soba okres swietnosci. Nie wytrzymal on jej ciezaru i runal wraz z nia wprost na ziemie, w zaulku bez wyjscia. Wtedy znow go ujrzala.
    Kenshin kroczyl w jej strone, powoli, nie spieszac sie. Wiedzial, ze nie ma juz drogi ucieczki dla jego ofiary. Rozkoszowal sie ta chwila, a jego twarz wypelnil delikatny grymas, cos na ksztalt usmiechu. Podszedl na odleglosc dwoch metrow, po czym niespiesznie wyciagnal miecz, odslaniajac przy tym skrywajacy sie do tej chwili pod plaszczem pancerz.
    -Szzzzzyyyy - ostrze polecialo w dol, lecz niespodziewanie dal sie slyszec kolejny metaliczny dzwiek, a spadajacy miecz miast sciac glowe ofiary, natrafil na opor. Kenshin spojrzal zdziwiony, a w jego oczach momentalnie pojawil sie strach.
    To byl on. Ten, ktory zaginal, stal teraz przed nim. Dzierzyl w dloni poteznych rozmiarow sejmitar, ktorym to zablokowal cios. Jego ramie okute bylo w czarny pancerz, podobnie jak reszta ciala. Potezne runy wyryte na kazdym jego skrawku rzucaly czerwona poswiate a calosc przykrywal czarny, skorzany plaszcz. Stal teraz przed nim z kamienna twarza i zaslonietymi oczyma. Przez ulamek sekundy Kenshin myslal, ze moze sie jeszcze wycofac. Jakze sie mylil. Szybki cios wyprowadzony lewa reka doszedl do jego watroby. Pancerna rekawica uderzyla piekielnie mocno i Kenshin stracil na kilka sekund oddech. To wystarczylo. Evrine wyprowadzil cios z gory, ktory wbil sie w obojczyk, tuz pomiedzy plyty pancerza. Po chwili poprawil uderzeniem na wprost, centralnie w brzuch. Pluca Kenshina nabrzmialy krwia, ktora szukala drogi wyjscia. Nie mogac opanowac wlasnego organizmu Kenshin splunal krwia, wprost na uderzajacego. To delikatnie wytracilo agresora z rownowagi i dalo kilka jakze cennych sekund obroncy. Szybko opanowal sie i mocno ranny rzucil do panicznej ucieczki.

    - Twoj czas jeszcze nadejdzie - podsumowal Evrine - nie dzis, nie jutro, ale kiedys byc moze znow sie spotkamy...

    Po czym schowal ostrze i rozejrzal sie wokolo. Po niej nie bylo juz sladu...

    ***

    Starcie dedykuje wszystkim tym, z ktorymi mialem przyjemnosc grac i ktorzy mnie tu jeszcze pamietaja.

    Dziekuje tym co oferowali pomoc w zbiorce, ale z roznych przyczyn nie dali rady zebrac.

    Pozdrawiam tych, ktorzy czesc zlomu zawineli dla siebie, nie odpisujac na moje PW - umiesz liczyc, licz na siebie, jak to mowia. Zebralem wiec tyle, ile mialem reckow. Reszta (w wiekszosci) u obroncy i sepow. A jak by sie znalazl ktos, kto chce mi zlom odeslac (w czesci oczywiscie), to prosze o wiadomosc - chetnie przyjme.

    Z uwagi na problemy logistyczno-paliwowe, nie udalo sie dobic ocalalych statkow. Obronca, na moje nieszczescie, zdazyl sie juz zalogowac przed kolejnym atakiem. Co do samego obroncy - konto trafilem juz kilkakrotnie w przeszlosci, udalo sie i teraz. Obecnego wlasciciela w zasadzie nie znam, ale dostalem sporo PW z gratulacjami za, tu cytat, 'spakowanie pyskacza' i 'ubicie kozaka'. Ja mialem nosa, ze go nie ma akurat teraz, a on pecha ze go nie bylo - takie zycie w ogame...

    Aha - kupie deuter - prosze o PW w grze jak cos.

    ***

    Agresor Evrine (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 100.000
    Krazownik 11.853
    O.wojenny. 255
    Panc. 18.071

    Obrońca Kenshin (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 8.408
    D.transp. 2.500
    L.myśliw. 68.010
    C.mysliw. 794
    Krazownik 5.341
    O.wojenny. 3.089
    Recykler 6.305
    So.szpieg. 679
    St.kolon. 3
    Bombowiec 135
    Panc. 7.825
    Niszcz. 1.000
    G.Smierci 10

    ...po 6 rundach:

    Agresor Evrine (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 28.432 -71.568
    Krazownik 8.717 -3.136
    O.wojenny. 239 -16
    Panc. 17.395 -676

    Obrońca Kenshin (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 12 -3.077
    Bombowiec 8 -127
    Panc. 192 -7.633
    Niszcz. 148 -852
    G.Smierci 10

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 435.636.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.564.145.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 340.157.700 metalu i 209.102.400 kryształu.
    Potrzebnych 27.464 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5492,6%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -133.024.000, K: 36.600.000, D: -16.412.000, P: -112.836).
    Bilans obrońcy (M: -835.435.000, K: -576.208.000, D: -152.502.000, P: -1.564.145).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:

    Udało się zebrać 165.400.000 metalu i 157.400.000 kryształu.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Evrine ().

  • no na lekki minus wyszło, ale obstawiam, że to nie jest najważniejsze! tylko %, bo ten akurat wyszedł Ci kozacki... moje gratulacje Evrine!

    obrońcy SzO :D albo klepania eco :)

    edit: teraz to chyba zrobisz aktualizację TOP 10 starć uLeo? :D

    21-GoW
    33-KoU
    Leo-MNS
    Ursa-MNS
    Wasat-MNS
    Antares-TAG
    Quantum-TTG
    Galatea-NFZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez (Cannabis) ().

  • Wielki powrót, oby na dłużej =)
    Gratuluję pięknego %. Szkoda, że na minus wyszło ale czasami tak bywa.
    Życzę zemsty na sępach i odebrania należnego złomu ;]
    Kenshin życzę miłego ekowania, a jak się znudzisz siedzeniem w kopali to odbudowy floty :P
  • kaczor wie gdzie i kiedy "wadzić dziób" w odpowiedniej chwili

    Gratki wyczucia

    Definitywny Brak Fsa przed wyjściem do tyry wysłałem fsy paliwa ale o najważniejszym zapomniałem

    Gratki wyczucia

    Troche podebrałem tak ze 130-140kk :D na kopalnie wystarczy :)

    P>S --> Pyskaty Dla ciebie na 100% się odbuduję :) Kochany jesteś jak nie pyskujesz :D

    LEO, NEKKAR - 45 ST
    Kenshin Unii NEKKAR

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zatoichi ().

  • Szkoda kenshin, że znów padasz w tak fatalny sposób, głupi sposób, przecież mogłeś trzymać flotę w 4G gdzie nikt by Cię solo nie dosięgnął... ehh, szkoda.

    Gratulacje dla evrine i miłego dalszego smerfowania.
  • Gratki Evrine! Master Webb był wówczas na urlopie... co mnie zaskoczyło, więc spodziewałem się ataku qrakosa, ale jak na sojusz bojowy, tę akcję przespali. Obrońcy życzę szybkiej i owocnej odbudowy.
    Universum 12 (13.04.2005 - 8.10.2009)
    Universum Leo (13.07.2011 - 20.11.2013)
    Universum Bellatrix (12.06.2018 - ??.??.20??)
  • Powrót (?) w wielkim stylu, procent powala. Nie straciłeś wyczucia okazji. Szkoda tego złomu. Trochę się na uni pozmieniało floty rozrosły i recków zawsze mało. Jeśli to powrót na stałe to na uni będzie dużo ciekawiej.

    Obrońcy mimo częstych przytyków do nas szybkiej odbudowy i dalszych lotów bo aktywności nie można mu odmówić.
  • to st mnie osobiście cieszy - mimo że z obrońcą się jakoś do tej pory mijaliśmy flotami.
    świetny procent evrine - a że sporo złomu pouciekało, cóż...ze spontanami tak to już jest.
    trochę zebrałeś, więc top na recki i napędy, żeby w przyszłości być samowystarczalnym. i wracaj z tego urlopu na stałe, bo teraz to nie wiem sam, czy mogę siedzieć z latajkami w twoim układzie, czy mam spadać na drugi koniec gali :E
    obrońcy mimo wcześniejszych dziwnych wypowiedzi szczerze życzę odbudowy i czegoś na wzmocnienie pamięci - taka wtopa na bfs to najgorsze co może spotkać aktywnego flociarza.
  • ale duplo wow...
    a ja juz o tobie zapomnialem:D
    graty top 1 i mam nadzieje ze troche tu pograsz jeszcze
    bo malo zostalo takich, co jeszcze cos moga zamieszac w topce...

    ps kenshin szoooooooooooo.............

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ruski2606 ().

  • Ty to jednak masz MEEEEGA farta.. ściągnąć u, ubić na spontanie ladną flote.. ;] po takim czymś powinny wrócić Ci chęci do grania ;]
    graty % a ty kenshi naprawiaj flote !! :) Pędzikiem :D SzO !!
  • mirko crocop napisał(a):

    Przydup dropsow w reckach mily widok
    evrine gz %


    Floty Pokurczu nie zawdzięczałem byciu jak to nazywasz "przydupem" tylko własnej grze
    Do tego czekaj czyżbyś był Moją farmą :> Wyczuwam wrogość w poście
    Jak kilku takich jak Ty pojechałem to znaczy że coś osiągnąłem
    No i pasjonacie "giętkiego chłopca" (wnioskuję na podstawie avka) że masz ze 17-nascie lat
    Więc kup kolejny nr BRAVO i tabletki na Swoje paranoje

    LEO, NEKKAR - 45 ST
    Kenshin Unii NEKKAR