Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Moge ci wkleic tu bardzo duzo acsów nie ma problemu. Top graczy bedziesz musiał sprawdzic sam.

      Co do bunkrów co z tego ze są rakiety ? Zostały ci podane konkretne dowody o które prosiłes z wykorzystaniem acs. To że twoim zdaniem dało sie to zrobic inaczej nie ma znaczenia, chciałes dowody, dostałes je - musisz pogodzic sie ze swoim błędem.

      Mysle ze uni bez acs wymierałoby wolniej (moim zdaniem). Byloby czyms wyjątkowym i nowi gracze chetnie dołączaliby nawet w pozniejszych fazach istnienia uni. Rywalizacja mogłaby byc ciekawsza niz z acsem.

      Co do oszustów - po raz kolejny, nie interesują mnie.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • @buleon

      Jak grałem - to zdarzyło mi się zaorać kilka bunkrów - ot tak. Spytaj np rudej (choć jej bunkierem był raczej anty-farming). Zysku z tego zero. Jakiś bunkier większy niż 1kkk także orałem rakietami.

      Co do znalezienia ST - Muniek sam napisał, że to jest standardem - a z tego co obserwuję ST - to jednak standardem nie jest. Więc poprosiłem go o przykłady takich standardowych ataków - jak widać - nie znalazł póki co ...

      Co do możliwości obrony - jasne, że jakieś możliwości są (mniejsze, czy większe). Można dorobić obrony, o ile posiada się dopałki i zasoby. Tyle, że sam pewnie wiesz - łatwiej zorganizować 100kkk floty od kolegów niż 100kkk zasobów (a potem jeszcze jakoś je rozliczyć :D ). Więc co do zasady - brak ACS utrudnia obronę, a w wielu sytuacjach - uniemożliwia. Co do ataku - to samo - łatwiej polecieć w 2-3 floty na atak niż nagle dorobić dużo floty na szybko.

      @Muniek
      Ja już w pierwszym poście dyskusji napisałem - NIE PISZEMY O BUNKRACH (bo na nie istnieją rakiety) tylko o FLOTACH. I tyle. Takie przykłady ST pisałeś, że są standardem (sam jasno napisałeś TUTAJ że to standard). Ja ciągle czekam więc na takie przykłady jak z twojego posta.

      Ja pisałem - standardem w ACS (te prawdziwe ACS, dorzuconych sond nie liczę) to jest jednak atak gracza z mega flotą + ktoś jeszcze - na gracza porównywalnego, ale jednak słabszego. Ataki dwóch (i więcej niż dwóch) graczy niżej w rankingu flot niż ty - to wyjątkowe sytuacje.
      A cała rzecz zaczęła się od tego, że napisałem, że graczowi top30 flot zagrażają tak naprawdę tylko gracze top15 flot - pozostałe zagrożenia są pomijalne (a top15 flot jest w stanie sam złożyć top30 flot - na większości uni). Ty twierdziłeś, że zagrożenie z dołu rankingu to standard i takie ACSy masz w dziale ST - więc proszę od kilku postów o przykłady takich ST :)

      Zastanawia mnie jeszcze jedno - jakim cudem wymyśliłeś, że gracz flotowy chętnie by dołączył później do rywalizacji. Jakiej to niby rywalizacji, jakby wiedział, że każdy z topki składa go bez problemu? :D no właśnie :D

      Co do oszustów, pusherów itp - niestety, wiele osób z topki flot korzysta z tego (i gracze wiedzą co, kto i jak) - i chcąc walczyć o topkę - zawsze musisz brać to pod uwagę. Gdyby ludzie nie patrzyli na to - to po co byłyby bany - przecież ranking i wielkość konta nie mają znaczenia - a jednak co jakiś czas gracze piszą, że ktoś robi push, a support nie reaguje ... ups...
      Możesz nie patrzeć na oszustów, nie reagować, ignorować ich - problem jest tylko w tym, że topki nie osiągniesz. Jeżeli to ci odpowiada - to luz - podejście ok. Ale wielu graczy gra jednak dla topki i rywalizacji - a tutaj kwestia braku ACS - jednak daje przywilej pusherom/oszustom.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dexPL ().

    • Muniek napisał(a):

      Mysle ze uni bez acs wymierałoby wolniej (moim zdaniem). Byloby czyms wyjątkowym i nowi gracze chetnie dołączaliby nawet w pozniejszych fazach istnienia uni. Rywalizacja mogłaby byc ciekawsza niz z acsem.
      Strategię gry na uni bez ACS trzeba ułożyć inaczej. Przede wszystkim znacznie więcej osób może latać flotą, choćby spod bunkra - flociarzy byłoby więcej. Z drugiej strony uni bez obron i związków jest mimo wszystko uboższe.

      dexPL napisał(a):

      Jak grałem - to zdarzyło mi się zaorać kilka bunkrów - ot tak. Spytaj np rudej (choć jej bunkierem był raczej anty-farming). Zysku z tego zero. Jakiś bunkier większy niż 1kkk także orałem rakietami.
      1 kkk to jest bunkier przez krótki czas. Od Mensy nie gram na nowych uni, więc nie powiem Ci jak długo jest to bunkier. Na X jest to zasieka antyfarmingowa. Na E jest to zasieka, która nie wystarcza, na F podobnie. W okresie early game, nawet mid game, jest to pewne rozwiązanie. Później rakiety, nawet puszczane z silosa 12, czyli po 60, 3 fale przeklikiwane to u mnie prawie minuta. Ile zniszczy 180 rakiet? 180 x 25k = 4,5 kk wartości. Jedna RMP niszczy chyba sześciokrotność albo ośmiokrotność wartości obrony (metal + kryształ przy założeniu identycznej bojowej agresora z opancerzeniem obrońcy). Przyjmijmy nawet tę większą wartość, czyli ośmiokrotność. Wychodzi 36 kk zniszczone na minutę, 2,16 kkk w godzinę. Na bunkry średniej wartości na starych uni nocy Ci braknie.

      dexPL napisał(a):

      Co do możliwości obrony - jasne, że jakieś możliwości są (mniejsze, czy większe). Można dorobić obrony, o ile posiada się dopałki i zasoby.
      Przede wszystkim, co jest kluczowe dla graczy grających spokojnie, rzadziej trzeba się bronić.

      Lwica jest boska :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez buleon ().

    • @dexPL oczywiscie że piszemy o bunkrach, brak acs to dla ludzi z obroną baaaardzo wielki plus. Takich graczy jest cała masa na kazdym i dla nich brak acs to kolosalna zmiana. Dlaczego mamy nie pisac o bunkrach w dyskusji na temat tego jakie zmiany wprowadza brak acs ? Zartujesz prawda ?

      Powtarzam - nie znam statsów na innych uni. Jak chcesz powklejam Ci baaaardzo duzo ST i sprawdzisz sobie statsy. Czy równiez uwazasz że te wszystkie ST ACS nie swiadczą o tym jak wazny jest to czynnik specyfikacji uni ? Jak mozna tego nie widziec ?

      Polecam znalezc uni bez acs jezeli takie jesszzce istnieją, zobaczysz o czym pisze bo najwyrazniej Ty nie wiesz co piszesz ;) Polecam sprobowac.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Muniek napisał(a):

      @dexPL oczywiscie że piszemy o bunkrach, brak acs to dla ludzi z obroną baaaardzo wielki plus. Takich graczy jest cała masa na kazdym i dla nich brak acs to kolosalna zmiana. Dlaczego mamy nie pisac o bunkrach w dyskusji na temat tego jakie zmiany wprowadza brak acs ? Zartujesz prawda ?

      Powtarzam - nie znam statsów na innych uni. Jak chcesz powklejam Ci baaaardzo duzo ST i sprawdzisz sobie statsy. Czy równiez uwazasz że te wszystkie ST ACS nie swiadczą o tym jak wazny jest to czynnik specyfikacji uni ? Jak mozna tego nie widziec ?

      Polecam znalezc uni bez acs jezeli takie jesszzce istnieją, zobaczysz o czym pisze bo najwyrazniej Ty nie wiesz co piszesz ;) Polecam sprobowac.
      Chłopie - zacznij od przeczytania tej dyskusji (o ACS - czyli wczoraj i dziś).

      Ja napisałem, że brak acs to najlepszy prezent dla pusherów i oszustów - i ma znaczenie tak naprawde tylko dla top10 flot.
      Potem od razu dodałem:
      "Bo chyba nie myślisz o bunkrze ... raz, że to raptem kilku graczy na uni, a dwa - każdy bunkier da się zaorać - kwestia tylko i wyłącznie chęci. I nie potrzeba do tego ACS (nawet floty nie potrzeba - wystarczą rakiety)."

      Twoja odpowiedź:
      raz
      dwa

      Jak widać - pisałeś o flotach. A teraz nie potrafisz się przyznać, że napisałeś źle (choć intencje miałeś dobre) - I NAGLE CUDOWNIE przywracasz bunkry do dyskusji.

      Dlatego napiszę jeszcze raz:
      1. brak ACS praktycznie zapewnia bezkarność (stojąca flota w dzień, brak kontry, dużo mniejsza szansa na obronę i pułapkę) kilku największym flotom (o ile są z jednego sojuszu / nie konkurują)
      2. na początku uni (i każde kolejne uni tylko potwierdza to) topowe floty powstają z pomocą oszustw (mniejsze, większe - pushe, pushkonta, skupowanie flot, itp).
      3. połączenie 1 i 2 daje w efekcie wniosek prosty - brak acsa zapewnia duży stopień bezkarności oszustom
      4. topka flot zazwyczaj jest podobna - 5-10 mocnych flot, odstających od reszty uni, potem lekkie spłaszczenie. Stąd prosty wniosek - topce flot (bez acs na uni) zagraża tylko i wyłącznie gracz z topki flot - nikt poza nimi. (def słowa topka = top10)
      5. graczowi top30 flot zagraża głównie flota top10. W mniejszym stopniu floty top30. A zagrożenie od flot niżej w rankingu - pomijalnie małe (dużo mniejsze niż np od floty top3)

      i tutaj dochodzimy do sedna - uparłeś się, że to zagrożenie, które w pkt 5 opisałem jako małe (czyli od graczy poniżej top30) jest DUŻE - i takie ST są standardem. Dlatego prosze o przykłady takich ST :D jakoś nie potrafisz ich podać - a niby są cały czas. To może po prostu ty nie wiesz co się dzieje na uni?
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • dexPL napisał(a):



      Ja napisałem, że brak acs to najlepszy prezent dla pusherów i oszustów - i ma znaczenie tak naprawde tylko dla top10 flot.

      Duuuuuży błąd kolego, brak Ci doswiadczenia w tym obszarze.
      Brak acs ma wpływ na kazdy etap statystyk, graczy grających flotami i jak i bunkrami.

      Równiez nie masz racji pisząc ze graczy grających obroną jest mało - jest ich dużo.

      Mylisz temat tej dyskusji pisząc w każdym poście o jakichs puszerach z top 5. Temat jest o acs a nie nieuczciwej grze.
      Gracze z top 20 - 300 mogą uzyc innej strategii gry niz na uni z acsem.

      Ponownie - pograj na uni bez acs, zrozumiesz ten aspekt gry.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Muniek napisał(a):

      dexPL napisał(a):

      Ja napisałem, że brak acs to najlepszy prezent dla pusherów i oszustów - i ma znaczenie tak naprawde tylko dla top10 flot.
      Duuuuuży błąd kolego, brak Ci doswiadczenia w tym obszarze.
      Brak acs ma wpływ na kazdy etap statystyk, graczy grających flotami i jak i bunkrami.

      Równiez nie masz racji pisząc ze graczy grających obroną jest mało - jest ich dużo.

      Mylisz temat tej dyskusji pisząc w każdym poście o jakichs puszerach z top 5. Temat jest o acs a nie nieuczciwej grze.
      Gracze z top 20 - 300 mogą uzyc innej strategii gry niz na uni z acsem.

      Ponownie - pograj na uni bez acs, zrozumiesz ten aspekt gry.
      Wpływ ma - kwestia jak to ma się do topki. No właśnie - ma się tak, jak napisałem ja - topka dość szybko odskoczy i będzie bezpieczna. Pozostali wiadomo, że będą musieli lekko zmienić styl grania (np zbudowanie dwóch dużych bunkrów, aby pomiędzy tymi moonami latać na fsa czy ogólnie - zainwestowanie więcej w obronę). Ale w walce o topkę i tak liczy się raptem kilka osób - a brak ACS da dodatkowy bonus oszustom. I tyle.

      A uni bez ACS nie ma co się spodziewać, podobnie jak uni bez zakrzywiania. W sumie to bez sensu wrzucać te opcje do ankiety. Może kiedyś pojawi się takie uni w starym stylu - i skończy tak samo jak poprzednie - zaorane szybciej niż powstało. :)

      PS> Pamiętaj, że twoje doświadczenie w grze bez acs obecnie może być niewiele warte - bo wtedy nie było rynku, oficjalnych multikont itp Obecnie dużo łatwiej (nawet "legalnie") zbudować jedną dużą flotą przy użyciu rynku - o ile masz kilka pushkont do pomocy. Więc bierz pod uwagę także to, jakie są obecne realia gry - a nie tej 3-5 lat temu.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • dexPL napisał(a):

      Wpływ ma - kwestia jak to ma się do topki. No właśnie - ma się tak, jak napisałem ja - topka dość szybko odskoczy i będzie bezpieczna. Pozostali wiadomo, że będą musieli lekko zmienić styl grania (np zbudowanie dwóch dużych bunkrów, aby pomiędzy tymi moonami latać na fsa czy ogólnie - zainwestowanie więcej w obronę).
      No i w koncu zrozumiałes ze brak acs ma znaczenie dla wszystkich :)
      W koncu udało Ci sie wyjasnic i to widzisz.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Muniek napisał(a):

      dexPL napisał(a):

      Wpływ ma - kwestia jak to ma się do topki. No właśnie - ma się tak, jak napisałem ja - topka dość szybko odskoczy i będzie bezpieczna. Pozostali wiadomo, że będą musieli lekko zmienić styl grania (np zbudowanie dwóch dużych bunkrów, aby pomiędzy tymi moonami latać na fsa czy ogólnie - zainwestowanie więcej w obronę).
      No i w koncu zrozumiałes ze brak acs ma znaczenie dla wszystkich :) W koncu udało Ci sie wyjasnic i to widzisz.
      Znaczenie ma (jak każdy parametr uni). Ale niewielkie, szczególnie dla gracza eko. Natomiast dla topki flot - zasadnicze - kto oszukuje ten jest nietykalny - do tego się sprowadzi. Czyli wracamy do mojego pierwszego postu. TADAM.

      btw - bardzo ładnie wyciąłeś koniec akapitu - aby pasowało pod twoją tezę. Doczytaj to do końca - a tam napisałem "Ale w walce o topkę i tak liczy się raptem kilka osób - a brak ACS da dodatkowy bonus oszustom. I tyle."
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dexPL ().

    • Mimo Twojego dziwnego zainteresowania oszustami i myśleniu ze poza topką nic innego nie istnieje - i tak ciesze się że doszedłeś jednak do wniosku że brak ACS ma jednak znaczenie. Możesz jeszzcze kiedyś pograć na takim uni, polecam.

      Dla mnie temat wyczerpany.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Namaste napisał(a):

      Wydaje mi się, że nie ma sensu robić ankiet mocno spokojnych, ani mocno agresywnych uni. Jak już po bandzie, to na całego, bez ankiet. Niemcy nie mają ograniczenia prędkości na autostradach i wszyscy są szczęśliwi.

      Wiesz co to znaczy ankieta ? ;) to ludzie wybieraja, mam nadzieje...
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Widziałem opcje ankiety. Jeśli ktoś chciałby tego uni bez ACS i 0,5 wachy, głosowałby na złość. Z góry wiadomo, że uni będzie mocno agresywne.

      Gdyby robiono ankiety z całym wachlarzem wszelkich możliwych opcji, warunkujących rodzaj uni, za każdym razem wyszłaby - za przeproszeniem - jakaś kupa.

      Mój post nie musi wnosić nic do dyskusji. Uważam jedynie, że stwarzanie graczom pozorów wyboru nie byłoby tak dobre, jak stworzenie np. 12-tu, cyklicznie powtarzających się uni, z podziałem na trzy rodzaje (eko, pośrednie i agresywne, czyli tak jak są opisane w lobby). Nie byłoby problemów z parametrami przy fuzjach. Przy co dwumiesięcznym pojawianiu się nowego uni, takie samo pojawiałoby się więc co dwa lata. Gracze którzy porzucaliby stare konta, ze znajomością dynamiki gry na znanych parametrach mieliby więcej doświadczenia i szans na lepszy rozwój nowych kont. Nie znamy liczby oddanych głosów, nikt nie podaje nam do wiadomości jakie zainteresowanie jest nie tylko danymi parametrami, ale też samymi ankietami - na przestrzeni czasu, nie tylko tej ankiety. Nikt nie będzie w stu procentach szczęśliwy, bo w tej okrojonej formie demokracji zawsze znajdzie się ktoś, kto chce inaczej. Dla mnie ta ankieta jest tylko udawaniem ankiety.

      Się rozpisałem. Nie chcę wszczynać kłótni - nikogo tu nie atakuję :) W żadnym wypadku. Wyrażam tylko swoje własne zdanie, bo tak myślę. Elcio!
    • Namaste napisał(a):

      Nikt nie będzie w stu procentach szczęśliwy, bo w tej okrojonej formie demokracji zawsze znajdzie się ktoś, kto chce inaczej.
      Tutaj nie chodzi o to, żeby ktoś był w 100 % szczęśliwy, tylko o to, żeby jak najwięcej osób było w miarę szczęśliwych. Na tym właśnie polega demokracja :D

      Lwica jest boska :)
    • Namaste napisał(a):




      Gdyby robiono ankiety z całym wachlarzem wszelkich możliwych opcji, warunkujących rodzaj uni, za każdym razem wyszłaby - za przeproszeniem - jakaś kupa.

      spoko tez nie atakuje - ale powyzsze nie jest prawdziwe ;) wtedy za kazdym razem wyszłoby uni jakie chce najwieksza liczba graczy, najbardziej chciane uni.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Czy istniałaby możliwość udostępnienia faktycznych wyników ankiety? Tj, ukazanie publice w jaki sposób wyglądają te głosy, ile osób, bądź ile % osób głosowało za daną opcją podczas głosowania na konkretne parametry? :)


      smoki napisał(a):

      Wybrana przez Was konfiguracja:

      eko x7
      badania x14
      floty x4
      80% złomu z floty
      30% złomu z obrony
      0,5 zużycia deuteru
      6 galaktyk
      +15 pól
      ACS
      Obecne wiadomości wyglądają nieco bezpłciowo

      Wybrana przez Was konfiguracja:
      eko x7
      badania x14
      floty x4
      80% złomu z floty
      30% złomu z obrony
      0,5 zużycia deuteru
      6 galaktyk
      +15 pól
      ACS

      Głosy eko - tutaj spojler wraz z dokładnymi danymi dotyczącymi danej opcji
      Głosy badań - tutaj spojler wraz z dokładnymi danymi dotyczącymi danej opcji
      itd... :)

      Nie insynuuję, iż parametry są z góry określone i ustawione... Głosy procentowe winny być jednakowoż transparentne, fajnie byłoby spojrzeć ile osób głosuje za danymi opcjami... ;)
    • Paparazzi napisał(a):

      Czy istniałaby możliwość udostępnienia faktycznych wyników ankiety? Tj, ukazanie publice w jaki sposób wyglądają te głosy, ile osób, bądź ile % osób głosowało za daną opcją podczas głosowania na konkretne parametry? :)


      smoki napisał(a):

      Wybrana przez Was konfiguracja:

      eko x7
      badania x14
      floty x4
      80% złomu z floty
      30% złomu z obrony
      0,5 zużycia deuteru
      6 galaktyk
      +15 pól
      ACS
      Obecne wiadomości wyglądają nieco bezpłciowo
      Wybrana przez Was konfiguracja:
      eko x7
      badania x14
      floty x4
      80% złomu z floty
      30% złomu z obrony
      0,5 zużycia deuteru
      6 galaktyk
      +15 pól
      ACS

      Głosy eko - tutaj spojler wraz z dokładnymi danymi dotyczącymi danej opcji
      Głosy badań - tutaj spojler wraz z dokładnymi danymi dotyczącymi danej opcji
      itd... :)

      Nie insynuuję, iż parametry są z góry określone i ustawione... Głosy procentowe winny być jednakowoż transparentne, fajnie byłoby spojrzeć ile osób głosuje za danymi opcjami... ;)
      Również jestem za tym żeby pokazać ankietę !!!
      Te x4 flota to z dupy się wzieła
      @smoki Przyznaj się ile ktoś Ci posmarował za te x4 ???
      Urodzony Na Nowo
    • Wszyscy, ktorych prosilem o glos, zeby zwiekszyc szanse, glosowali na x6 a wygralo x4 ktore niedawno bywalo dosyc czesto. Moze w takim razie srednia z glosow a nie najpopularniejsze? Dla przykladu 101 osob glosuje na x4, 99 osob na x6 to efektem ankiety byloby x5. Od roku nie bylo nic szybszego niz x4, przydalaby sie roznorodnosc. Traktowanie zawsze jako najpopularniejsze wygrywa stwarza patologie, w ktorej czesc graczy zawsze ma to, co chce a pozostali nigdy nie dostana swojego wymarzonego uni.
      Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
      Cybernetyki,
      pieniędzy i adrenaliny,
      Od księży, mediów i od spiny
      na streecie,
      Uzależnieni od uzależnień - życie.

    • 6x? hehe to pewnie orka nie zła musi być i statki trzeba trzymać w powietrzu jak się odwracasz :thumbsup: przy dobrych napędach lot 10 układów z 7-8 minut... można latać w ciemno z aktami :whistling: bo może co trafi się hehe między spoglądnięciami na telefon :thumbup: GSy nie wiele ponad 1h lotu... poza układ.
      Nie było mnie na takim jeszcze i raczej nie będzie :thumbsup:

      nowe zasady zepsuły tą gre i chęci do grania odchodzą szybko... Takie moje zdanko i większości znajomych.
      Pozdro
      Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup:
    • Br0varek napisał(a):

      Wszyscy, ktorych prosilem o glos, zeby zwiekszyc szanse, glosowali na x6 a wygralo x4 ktore niedawno bywalo dosyc czesto. Moze w takim razie srednia z glosow a nie najpopularniejsze? Dla przykladu 101 osob glosuje na x4, 99 osob na x6 to efektem ankiety byloby x5. Od roku nie bylo nic szybszego niz x4, przydalaby sie roznorodnosc. Traktowanie zawsze jako najpopularniejsze wygrywa stwarza patologie, w ktorej czesc graczy zawsze ma to, co chce a pozostali nigdy nie dostana swojego wymarzonego uni.
      Osobiście nie znam ani jednej osoby, która głosowałaby za x4.
    • Br0varek napisał(a):

      Wszyscy, ktorych prosilem o glos, zeby zwiekszyc szanse, glosowali na x6 a wygralo x4 ktore niedawno bywalo dosyc czesto. Moze w takim razie srednia z glosow a nie najpopularniejsze? Dla przykladu 101 osob glosuje na x4, 99 osob na x6 to efektem ankiety byloby x5. Od roku nie bylo nic szybszego niz x4, przydalaby sie roznorodnosc. Traktowanie zawsze jako najpopularniejsze wygrywa stwarza patologie, w ktorej czesc graczy zawsze ma to, co chce a pozostali nigdy nie dostana swojego wymarzonego uni.
      Najpopularniejsze wygrywa to demokracja a nie stwarzanie patologii ;)

      A tak serio to też jestem za udostępnianiem chociażby procentowych wyników ankiety.

      Chociaż jak mało zabraknie parę razy do danej konfiguracji to już widzę jak gracze 'żądają' pewnych parametrów uni w następnym rzucie...
    • Dodatkowo posiadając wgląd w wyniki głosowania ankiety można wyciągnąć wnioski jak głosować w przyszłych ankietach. Np: jestem fanem 5x, ale widząc że jestem jednym z nielicznych głosujących na tę konfigurację nie będę marnował głosu w kolejnej ankiecie na 5x, tylko na cieszącą się większą popularnością konfigurację 6x, żeby 1x, 2x, czy 3x nie wygrały.
      Kupie Deuter

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tori Black ().

    • Tori Black napisał(a):

      Dodatkowo posiadają wgląd w wyniki głosowania ankiety można wyciągnąć wnioski jak głosować w przyszłych ankietach. Np: jestem fanem 5x, ale widząc że jestem jednym z nielicznych głosujących na tę konfigurację nie będę marnował głosu w kolejnej ankiecie na 5x, tylko na cieszącą się większą popularnością konfigurację 6x, żeby 1x, 2x, czy 3x nie wygrały.
      Zakładacie, że udostępnione wyniki ankiet byłyby wiarygodne :) optymiści

      PS. Skoro nie wierzycie w to, że co trzecie uni idzie jako powolne / szybkie / średnie - to po co wam wyniki ankiet?
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • Dokładnie, nie znam nikogo głosującego za flotą x4. Każdy z kim gadałem dawał x6 flotę i 5 gali w ankiecie. Śmierdzi to ciężkim wałem... PZ z obrony i 80% to coś nowego dla mnie. Może być ciekawie - to aż się prosi o flotę x6 :E Dawajcie % ile głosów na daną konfiguracje.