Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Nie każdemu ta konfiguracja się podoba, ale wielkie brawa dla Arta, który jednak jakoś zdołał zorganizować ankietę, pod naciskiem graczy. Każdy mógł się wypowiedzieć i poczuć, że team, operatorzy gry i Niemcy to nie są jakieś święte krowy :] BRAWO ART!!
      W końcu, może na tym serwerze zagra trochę więcej osób, bo na Japetusie dzisiaj było 2k osób.....
      Czekamy na jakieś informacje, ile z tych parametrów przekazanych udało się dostać ^^
    • Orłoś napisał(a):

      Nie każdemu ta konfiguracja się podoba, ale wielkie brawa dla Arta, który jednak jakoś zdołał zorganizować ankietę, pod naciskiem graczy. Każdy mógł się wypowiedzieć i poczuć, że team, operatorzy gry i Niemcy to nie są jakieś święte krowy :] BRAWO ART!!
      W końcu, może na tym serwerze zagra trochę więcej osób, bo na Japetusie dzisiaj było 2k osób.....
      Czekamy na jakieś informacje, ile z tych parametrów przekazanych udało się dostać ^^

      Jeszcze nie klaszcz, bo my plebs, tak naprawdę mamy mało do powiedzenia i te święte krowy zadecydują. Nie zdziwię się jak skończy się na standardowym x2.

      Zobaczymy co @Art odpisze.
      Hear Me Roar!
    • Jay napisał(a):

      DLuGi xD napisał(a):


      Bo x5 jest już chore, a co dopiero wyższa..


      Dostałeś x1.Dlaczego na nim nie grasz?




      _______
      Cóż, nie takiej konfiguracji chciałem, ale tak wybrał lud. Może następnym razem:)

      Lannister napisał(a):

      Orłoś napisał(a):

      Nie każdemu ta konfiguracja się podoba, ale wielkie brawa dla Arta, który jednak jakoś zdołał zorganizować ankietę, pod naciskiem graczy. Każdy mógł się wypowiedzieć i poczuć, że team, operatorzy gry i Niemcy to nie są jakieś święte krowy :] BRAWO ART!!
      W końcu, może na tym serwerze zagra trochę więcej osób, bo na Japetusie dzisiaj było 2k osób.....
      Czekamy na jakieś informacje, ile z tych parametrów przekazanych udało się dostać ^^

      Jeszcze nie klaszcz, bo my plebs, tak naprawdę mamy mało do powiedzenia i te święte krowy zadecydują. Nie zdziwię się jak skończy się na standardowym x2.

      Zobaczymy co @Art odpisze.


      Wiesz, jak otworzą Uni całkowicie inne od tego, co chcieli gracze, to będzie lipa, zapewnie niektórych tylko utwierdzi w przekonaniu, że nie ma co tutaj się zbytnio udzielać, lepiej, co jakiś czas kuknąć co otwierają i tyle.

      DLuGi xD napisał(a):


      Przeraziła mnie ilość graczy i wpompowane pieniądze. Odpuściłem. Teraz wystartuje na tym x2 + x5. Zobocze jak sie gra.

      Jak chcesz pograć dwa dni, to grając bez anty może to by odstraszające, jak widzisz, że goście po godzinie mają już jakieś chore ilości pkt. Jeżeli chcesz trochę dłużej pograć, to spokojnie, po jakimś czasie nie będzie czuć tej różnicy :D

      Też bym się w sumie chętnie dowiedział, dlaczego tak rzadko otwierane są Uni x5, skoro są to najbardziej żywotne Uni. x_x

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Orłoś ().

    • I co to zmieni, że zagrasz na jakimś innym uni?
      I tak ludzie będą wpompowywać pieniądze na starcie i tak.
      A co do liczby graczy to jeżeli uważasz, że 4.3 k graczy to mało to nie licz, że na nowym uni będzie więcej tym bardziej, że jakby otworzyli x1 zwykłe to byłoby jeszcze mniej graczy niż na Kallisto, gdyż Kallisto ma eko x2, więc automatycznie jest w obecnych czasach bardziej pożądanym uni od x1, bo z upodobań ludzi wynika, że lubią speed uni.
    • Wiem, że na późniejszym etapie nie widać aż takiej przepaści jeżeli chodzi o anty.. no ale ilość ppl na tym unii x1 to był dramat. Gdyby nie nadchodziło unii w starym stylu, to bym sobie grał ;)
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Słabo czytasz to forum.

      "Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Dziś zaprezentujemy Wam, planowaną konfigurację nowego serwera:

      Cytat

      •Język: angielski
      •Prędkość ekonomii oraz flot: 1x
      •Brak ACS
      •Brak pancerników, stary koszt okrętów wojennych
      •Brak ekspedycji
      •Adres e-mail nie może być zmieniony
      •Hasło nie może być zmienione ani odzyskiwane
      •Serwer nie będzie dostępny za posrednictwem istniejących stron startowych (gracz otrzyma własny link rejestracyjny oraz do logowania)
      •Brak Antymaterii i innych funkcji premium
      •Brak banerów reklamowych
      •Brak Supportu (przykładowo: stracona flota, zapomniane hasło, konto zniknęło itp.)
      •Skiny: dozwolone na własne ryzyko gracza
      • Wspaniała zabawa w stare dobre OGame :) "

      Uniwersum specjalne inne niż wszystkie!
    • Przeraziła mnie ilość graczy i wpompowane pieniądze. Odpuściłem. Teraz wystartuje na tym x2 + x5. Zobocze jak sie gra.


      Na każdym uni ilość pieniędzy jest mniej więcej ta sama. I czas potrzebny na oddzielenie ziarna od plew też. Więc nawet nie zaczynaj skoro odstrasza cie to że ktoś sobie wydaje hajs, bo na x2 będzie tak samo. Nawet więcej bo uni chociaż troche lepsze.

      DLuGi xD napisał(a):

      Wiem, że na późniejszym etapie nie widać aż takiej przepaści jeżeli chodzi o anty.. no ale ilość ppl na tym unii x1 to był dramat. Gdyby nie nadchodziło unii w starym stylu, to bym sobie grał ;)


      Logika żelazna. Przeraziła mnie ilość graczy na x1, więc nie gram na x1,ale odrzucam inną prędkość,chociaż na niej jest więcej ludzi :E


      gdyż Kallisto ma eko x2, więc automatycznie jest w obecnych czasach bardziej pożądanym uni od x1, bo z upodobań ludzi wynika, że lubią speed uni.

      Akurat speed to nie jest, ale racja, na pewno ktoś sie skusił bardziej x1/x2 niz x1/x1.
      HYPERION OFF

      LIBRA OFF

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Jay ().

    • Inne prędkości odrzucam, bo jestem przyzwyczajony do x1, ewentualnie x2. Aczkolwiek teraz sobie pośmigam na nowym speed unii.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DLuGi xD ().

    • Ja powiem coś z mojej perspektywy :P
      Ogólnie rzecz biorąc x3 to minimalna prędkość floty w dzisiejszych czasach...
      Ogólnie rzecz ujmując nikomu się nie uśmiecha czekać na recki do 3 w nocy które lecą przez 20 us...
      Tak wygląda perspektywa uni x2 :P
      Druga sprawa to chcecie drugie prawie identyczne uni... Jakiś czas temu wyszło uni z dużym eko i niskim speed flot i jakoś uni wymarło...
      Ja zdejmując urlop na starym koncie na Quantum gdzie prędkość uni jest x5 (Uni wyszło w okolicy 2011 roku)
      Dostaję więcej skanów w ciągu doby grając na codzień na izar które wyszło w sierpniu oraz na hyperionie który wyszedł czerwiec/lipiec... Po 1 uni jest za dużo po 2 wydaje mi się że uni z większym speed flot dłużej żyją :D
      Wystarczy popatrzeć na działy st na forum na których uniwersach dzieje się najwięcej po upłynięciu jakiegoś czasu od otwarcia uni...

      Poza tym speed uni powinien być taki sam jak prędkość eko:)

      Optymalnie x4/5 i duży debris :)
      Uni pokroju Quantum, Cygnus, Eridanus czy izar żyją dłużej niż uni pokroju Kalisto które 60% kont po upływnie tygodnia miało na urlopie:) Swoją drogą w najbliższym czasie otworzą dwa uni :P Jedno będzie x1 drugie będzie x2 :D oba beznadziejne :D Dzięki wszystkim :)))))))))))
    • Ja złapałem się za głowę jak zobaczyłem wyniki ankiety, w której uwaga prędkość 1x miała więcej głosów niż wyższe prędkości typu 4x, 5x! Co z tego, że ludzie dostali ostatnio Kallisto z prędkością 1x, z którego połowa, która tak psioczyła o tą konfigurację zmyła się po tygodniu...

      BTW: Na niemieckim forum też miała miejsce ankieta i ostatecznie konfiguracja uni będzie różniła się od tej z ankiety, także zobaczymy jak będzie tutaj.
    • Słabo czytasz to forum.



      "Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania. Dziś zaprezentujemy Wam, planowaną konfigurację nowego serwera:



      Cytat



      •Język: angielski

      •Prędkość ekonomii oraz flot: 1x

      •Brak ACS

      •Brak pancerników, stary koszt okrętów wojennych

      •Brak ekspedycji

      •Adres e-mail nie może być zmieniony

      •Hasło nie może być zmienione ani odzyskiwane

      •Serwer nie będzie dostępny za posrednictwem istniejących stron
      startowych (gracz otrzyma własny link rejestracyjny oraz do logowania)

      •Brak Antymaterii i innych funkcji premium

      •Brak banerów reklamowych

      •Brak Supportu (przykładowo: stracona flota, zapomniane hasło, konto zniknęło itp.)

      •Skiny: dozwolone na własne ryzyko gracza

      • Wspaniała zabawa w stare dobre OGame :) "



      Uniwersum specjalne inne niż wszystkie!
      Masz Ty rozum człowieka? "Oczywiście konfiguracja nie jest ostateczna i może jeszcze ulegać pewnym zmianom."

      Już
      od dłuższego czasu rzuca się w oczy, że 3/4 Twoich postów to pisanie
      bzdur, nic nie wnoszących do dyskusji zdań, pisania oczywistości.
      Przestań nabijać sobie posty, jesteś mega irytujący. Szczególnie w tym
      wątku, nie wiadomo czego szukasz. Jak prześledzić Twoje posty, to
      zmieniasz zdanie częściej niż kobieta w hipermarkecie.
      Hear Me Roar!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lannister ().

    • Powiedzmy, że masz racje, ale nie zgadzam się, że spamuje na forum.
      Może i dużo piszę, ale też dla forum dużo robię, dział spam jest żywy dzięki mnie, zrobiłem top 1 acs na siriusie, prowadziłem kilka tematów z rekordami, m.in. Deimos ponad pół roku, więc to nie jest tak do końca, że tylko niszczę forum.
      Konfiguracja może ulec zmianie a nie musi a jak już GF kiedyś pokazał bardziej liczy się zdanie osobiste swoje niż graczy, bo rzadko kiedy brali ankiety pod uwagę i głos innych graczy chociaż na pewno to się zdarzało.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mari ().

    • Lannister napisał(a):

      Dziękuje, że posłuchałeś głosu ludu i udało się przekazać taką konfigurację jaką chcieli gracze.


      Trochę z tym głosem ludu przesadziłeś. Na forum jest 133k użytkowników wypowiedziało się w ankiecie może z jakieś 450 osób czyli coś koło 0,34%. Natomiast za eko x5 było 171 osób czyli w przybliżeniu 0,13%. Dodatkowo z ogame już naprawdę musi być cienko jeżeli robią takie uni jak EB.
      Jeżeli też mam być szczery do mnie ta konfiguracja nowego uni nie przemawia.
    • Kihaku Sureiyaa napisał(a):

      Lannister napisał(a):

      Dziękuje, że posłuchałeś głosu ludu i udało się przekazać taką konfigurację jaką chcieli gracze.


      Trochę z tym głosem ludu przesadziłeś. Na forum jest 133k użytkowników wypowiedziało się w ankiecie może z jakieś 450 osób czyli coś koło 0,34%. Natomiast za eko x5 było 171 osób czyli w przybliżeniu 0,13%. Dodatkowo z ogame już naprawdę musi być cienko jeżeli robią takie uni jak EB.
      Jeżeli też mam być szczery do mnie ta konfiguracja nowego uni nie przemawia.

      Każdy mógł zagłosować, ankieta była podpięta na czerwono. Jako komuś zależy to głosuje. A kto głosował jak nie społeczność ogame. Tym bardziej, że wynik ankiety odzwierciedla debatę w tym wątku. Więc tak, uznaję, że głos ludu został wysłuchany. Kto nie głosował nie powinien potem jęczeć. Kto chcę inną kofiguracje niech o nią walczy i przytoczy argumenty "za". Proste i logiczne.

      133k to może kont zarejestrowanych jest. Użytkowników pewnie nawet 5% nie ma z tego :) .
      Hear Me Roar!
    • Tyle ze jak nie bylo antymaterii to z tego co pamietam ze wszyscy plakali kazdy z top 50-100 mial kilka kilkanascie lub kilkadziesiat kont do farmienia na starcie unii a potem kilka moonowek, wiec faktyczna ilosc graczy byla powiedzmy tyko 30-40% wieksza a reszta to konta wspomagajace?
    • Dżem dobry gracze!

      Zostałam przez Was - w pewnym sensie - zmuszona, żeby się tu udzielić. Po pierwsze - może zabrzmi to trochę brutalnie, ale nie takie mam zamiary.. - bardzo zasmuca mnie fakt, że gracze zamiast trzymać się razem (bo sami są bronią przeciwko GF) wzajemnie obrażają się w temacie i budują nieprzyjemną atmosferę. Wiadomo, ile ludzi tyle zdań, ale chciałabym, aby jeden drugiego szanował. Inaczej nic nie osiągniecie. Po drugie - faktycznie podbijanie tematu - musicie uszanować fakt, że Art jest tylko posłańcem Waszych opinii i roszczeń i w druga stronę, informacji od GF dla graczy - nie ma większego sensu. Sami się nakręcacie, przez to się kłócicie.. Pomyślcie, czy warto podbijać temat, tylko po prostu był na wierzchu - moim zdaniem, to bezcelowe działanie, chyba, że ktoś chce, żeby mu licznik postów skoczył. Jeśli Art nie przekaże nowych informacji, jeśli nie stworzy ankiety, jeśli nie ma jej wyników, to czy sądzicie, że jeśli 50 osób napisze, jaką konfigurację by chciało, czy to odniesie jakiś skutek? Moim zdaniem, a moduję tu już trochę czasu, nie. Dlatego bądźcie czujni na wszystkie posty smoki, czy Arta i niech dyskusja będzie owocna.

      Kilkanaście, dokładnie 19 postów, wyleciało z tego tematu. Dla przypomnienia: wątek ten jest stworzony do proponowania konfiguracji dla nowego uniwersum, nie do wzajemnych przepychanek, czy dyskusji na temat ilości ludzi na poszczególnych uniwersach. Jeśli ktoś ma jakieś zażalenia/pytania/czy inne a propos mojego posta - zapraszam na pw.

      Pozdrawiam,
      Tygrys