Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Szczerze mówiąc może nie jestem jakiś mega uczulony na punkcie nazwy, ale japatus kojarzy mi się bardziej z japą to trochę pejoratywne określenie.
      Dlatego raczej poczekam kolejne dwa miesiące, bo nazwa ma dla mnie także znaczenie tym bardziej jak będę chciał grać tam na poważnie.
    • Art napisał(a):

      Orłoś napisał(a):

      A zdradzisz jaką konfigurację przekazałeś naszym przyjaciołom z zza miedzy??
      Jeszcze niczego nie przekazałem. Rozważam Uni zwykłe. Wszystkie ostatnie miały różne konfiguracje. Pominę przypadki ekstremalne x5, bo takie się nie zdarzają :p


      Art powalcz chociaz o 60% złomu z floty , predkosci x1 mogą być ;] . Paru starych flociarzy z mniejsza ilością czasu przyciągnie ;]
      We Will Fight Till The End
      Without Fear Without Pain
      We Will Destroy Everything
      Without Paing For The Thing
      Fearless Fighters Till The End
      Be With Us Or Die With Them
    • theARTur napisał(a):

      @Piciu napisał(a):

      Jest wolne uni - Ganimed. Flota x 1 eco x 4. Zdycha ;) Ja gram bo mi to pasuje, ale widać jak na dłoni, że nie cieszy się wielką popularnością.


      jest to spowodowane iż przed powstaniem universum Ganimed otworzono uni specjalne o nazwie Eridanus z prędkościa x 5
      No właśnie.

      speed uni > zwykłe

      Imo konfiguracja taka jak na Xalynth jest optymalna. Co też potwierdza ilość graczy na tym uniwersum.

      flota x2
      eco x 4
      złom 50-60%

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez @Piciu ().

    • @Piciu napisał(a):

      theARTur napisał(a):

      @Piciu napisał(a):

      Jest wolne uni - Ganimed. Flota x 1 eco x 4. Zdycha ;) Ja gram bo mi to pasuje, ale widać jak na dłoni, że nie cieszy się wielką popularnością.


      jest to spowodowane iż przed powstaniem universum Ganimed otworzono uni specjalne o nazwie Eridanus z prędkościa x 5
      No właśnie.

      speed uni > zwykłe

      Imo konfiguracja taka jak na Xalynth jest optymalna. Co też potwierdza ilość graczy na tym uniwersum.

      flota x2
      eco x 4
      złom 50-60%


      zgadzam się z Tobą

      ewentualnie:

      flota x2
      eco x5

      lub
      flota x1
      eco x5

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Atuliti ().

    • @Piciu napisał(a):

      theARTur napisał(a):

      @Piciu napisał(a):

      Jest wolne uni - Ganimed. Flota x 1 eco x 4. Zdycha ;) Ja gram bo mi to pasuje, ale widać jak na dłoni, że nie cieszy się wielką popularnością.


      jest to spowodowane iż przed powstaniem universum Ganimed otworzono uni specjalne o nazwie Eridanus z prędkościa x 5
      No właśnie.

      speed uni > zwykłe

      Imo konfiguracja taka jak na Xalynth jest optymalna. Co też potwierdza ilość graczy na tym uniwersum.

      flota x2
      eco x 4
      złom 50-60%


      A może flota x3
      Eko x4/x5 i te 60% złomu?
      "Błąd mo­jego wro­ga jest moim przyjacielem"
      "Kto pragnie pokoju, niech przygotowuje się do wojny"
    • Nie musi być ślimak. Padały tu już różne propozycje, a konfiguracji w ostatnim czasie jest pełen wachlarz.
      Aczkolwiek przyznaję, że uni zwykłe to jak zwykły banan :P
      Jak mi podpowiedziano, nie było uni czysto flotowego: więc konfiguracja 4x floty, 2x eko, więcej pól na planecie.

      Community Manager
    • Czemu nie zadowolić wszystkich? Takie albo flotowe albo eko uni przyjmuje pewną część graczy. Czemu nie przyciągnąć wszystkich?

      Zaproponować najlepiej uni z prędkością wszystkiego x3 czy x4 a jak bardziej dla flociarzy to zróbcie złom 70% Z ACS i bez żadnego debrisu z obrony bo to poroniony pomysł. Wilk syty i owca cała, po co kombinować... Osobiście jestem pewien, że taka kofiguracja przyciągnie z 6-7k graczy.
      Hear Me Roar!
    • X3 jest fajne, można polatać flotą, ale nie trzeba robić FS-a jak się idzie zjeść coś. Dla górników też to jest fajna opcja, bo kopalnie dają więcej i budują się szybciej. +25 pól zawsze jest fajne, a na speed szczególnie i daj do tego 10k anty i jestem zadowolony.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Lannister napisał(a):

      Czemu nie zadowolić wszystkich? Takie albo flotowe albo eko uni przyjmuje pewną część graczy. Czemu nie przyciągnąć wszystkich?

      Zaproponować najlepiej uni z prędkością wszystkiego x3 czy x4 a jak bardziej dla flociarzy to zróbcie złom 70% Z ACS i bez żadnego debrisu z obrony bo to poroniony pomysł. Wilk syty i owca cała, po co kombinować... Osobiście jestem pewien, że taka kofiguracja przyciągnie z 6-7k graczy.



      Draken napisał(a):

      X3 jest fajne, można polatać flotą, ale nie trzeba robić FS-a jak się idzie zjeść coś. Dla górników też to jest fajna opcja, bo kopalnie dają więcej i budują się szybciej. +25 pól zawsze jest fajne, a na speed szczególnie i daj do tego 10k anty i jestem zadowolony.


      Przecież dopiero co wstał Izar z flotą x3, eko x3, debrisem 50% i +25 pól...
    • = Dhol = napisał(a):

      Lannister napisał(a):

      Czemu nie zadowolić wszystkich? Takie albo flotowe albo eko uni przyjmuje pewną część graczy. Czemu nie przyciągnąć wszystkich?

      Zaproponować najlepiej uni z prędkością wszystkiego x3 czy x4 a jak bardziej dla flociarzy to zróbcie złom 70% Z ACS i bez żadnego debrisu z obrony bo to poroniony pomysł. Wilk syty i owca cała, po co kombinować... Osobiście jestem pewien, że taka kofiguracja przyciągnie z 6-7k graczy.



      Draken napisał(a):

      X3 jest fajne, można polatać flotą, ale nie trzeba robić FS-a jak się idzie zjeść coś. Dla górników też to jest fajna opcja, bo kopalnie dają więcej i budują się szybciej. +25 pól zawsze jest fajne, a na speed szczególnie i daj do tego 10k anty i jestem zadowolony.


      Przecież dopiero co wstał Izar z flotą x3, eko x3, debrisem 50% i +25 pól...

      I przez to mamy robić uni, które zginie śmiercią naturalną jeszcze zanim się rozkręci...
      Hear Me Roar!
    • Lannister napisał(a):

      = Dhol = napisał(a):

      Lannister napisał(a):

      Czemu nie zadowolić wszystkich? Takie albo flotowe albo eko uni przyjmuje pewną część graczy. Czemu nie przyciągnąć wszystkich?

      Zaproponować najlepiej uni z prędkością wszystkiego x3 czy x4 a jak bardziej dla flociarzy to zróbcie złom 70% Z ACS i bez żadnego debrisu z obrony bo to poroniony pomysł. Wilk syty i owca cała, po co kombinować... Osobiście jestem pewien, że taka kofiguracja przyciągnie z 6-7k graczy.



      Draken napisał(a):

      X3 jest fajne, można polatać flotą, ale nie trzeba robić FS-a jak się idzie zjeść coś. Dla górników też to jest fajna opcja, bo kopalnie dają więcej i budują się szybciej. +25 pól zawsze jest fajne, a na speed szczególnie i daj do tego 10k anty i jestem zadowolony.


      Przecież dopiero co wstał Izar z flotą x3, eko x3, debrisem 50% i +25 pól...

      I przez to mamy robić uni, które zginie śmiercią naturalną jeszcze zanim się rozkręci...


      No, bo rzeczywiście dużo więcej sensu ma odpalenie jedno po drugim identycznych uni i podzielenie ludzi którzy mogliby na jednym grać na dwa oddzielne... Zreszta piszesz ze jestes pewien ze taka konfiguracja przyciagnie 6-7k graczy, ale nie spojrzysz ze Izar ktory taka konfiguracje ma, ma moze z 500 aktywnych graczy?

      Czego bardziej szkoda zeby umarlo: starszego uni na ktore ludzie poswiecili czas/pieniadze i juz cos tam maja, czy nowego na ktorym jeszcze nic nie ma?

      Jesli GF nie chce nas posluchac i otwierac rzadziej, to my sobie sami zrobmy taka selekcje i przeplatajmy fajne uni z kiepskimi, zeby chociaz GDZIEKOLWIEK cos sie dzialo.
    • = Dhol = napisał(a):

      Lannister napisał(a):

      = Dhol = napisał(a):

      Lannister napisał(a):

      Czemu nie zadowolić wszystkich? Takie albo flotowe albo eko uni przyjmuje pewną część graczy. Czemu nie przyciągnąć wszystkich?

      Zaproponować najlepiej uni z prędkością wszystkiego x3 czy x4 a jak bardziej dla flociarzy to zróbcie złom 70% Z ACS i bez żadnego debrisu z obrony bo to poroniony pomysł. Wilk syty i owca cała, po co kombinować... Osobiście jestem pewien, że taka kofiguracja przyciągnie z 6-7k graczy.



      Draken napisał(a):

      X3 jest fajne, można polatać flotą, ale nie trzeba robić FS-a jak się idzie zjeść coś. Dla górników też to jest fajna opcja, bo kopalnie dają więcej i budują się szybciej. +25 pól zawsze jest fajne, a na speed szczególnie i daj do tego 10k anty i jestem zadowolony.


      Przecież dopiero co wstał Izar z flotą x3, eko x3, debrisem 50% i +25 pól...

      I przez to mamy robić uni, które zginie śmiercią naturalną jeszcze zanim się rozkręci...


      No, bo rzeczywiście dużo więcej sensu ma odpalenie jedno po drugim identycznych uni i podzielenie ludzi którzy mogliby na jednym grać na dwa oddzielne... Zreszta piszesz ze jestes pewien ze taka konfiguracja przyciagnie 6-7k graczy, ale nie spojrzysz ze Izar ktory taka konfiguracje ma, ma moze z 500 aktywnych graczy?

      Czego bardziej szkoda zeby umarlo: starszego uni na ktore ludzie poswiecili czas/pieniadze i juz cos tam maja, czy nowego na ktorym jeszcze nic nie ma?

      Jesli GF nie chce nas posluchac i otwierac rzadziej, to my sobie sami zrobmy taka selekcje i przeplatajmy fajne uni z kiepskimi, zeby chociaz GDZIEKOLWIEK cos sie dzialo.

      W takim razie tutaj rozwiązaniem jest otwieranie uni raz na pare dobrych miesiecy, jezeli otworza uni x1 to tego uni juz nie ma. Jest tez tak, że jak mówisz, jest niska ilość aktywnych graczy, może wlasnie dlatego iz duza grupa nie zalapala sie na takie uni i jednak chciala by zagrac. Nie ma sie co oszukiwac, ze wiekszosc graczy chce zaczynac gre od startu uni. ( Chyba cos nie po polsku to napisalem xd)
      Hear Me Roar!
    • @Lannister - wlasnie problemem jest takie podejscie. Teraz wystarczy ze ktos przegapi otwarcie o 1-2 dni i juz nie wbija na uni bo przeciez jak mozna zaczynac od top1000... Przeciez zaraz bedzie nowe uni to tam wejde 5 minut po starcie i bede top50... Gdyby otwierali uni raz na kilka miesiecy to ludzie i tydzien-dwa po starcie by wbijali i nikt by nie narzekal, a ludzi by nie brakowalo. Ale to plakanie nad rozlanym mlekiem ;)
    • A co z ankietą w grze?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016