Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Art się postarał :D :D :D


      Nowe uniwersum o nazwie

      Wasat

      Zostanie otwarte 19 listopada około 14:00 (dokładny czas nie jest znany)

      Universum będzie posiadało następujące parametry:

      - Prędkość x2
      - +25 pól
    • omg co to ma byc niech sobie sami tam grają czekam dalej na speed uni

      dałeś ciała art XD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez universal soldiers ().

    • No i doczekaliśmy się 2x i pola... Bez ankiety, bez niczego. Prędkość 2x było na vega co do lotu flot :/ Szkoda gadać. Ja na pewno grał nie będę, a dużo ludzi grających na vega, którzy by chcieli mieć drugie konto pewnie to oleje - [więcej surowca choćby nawet]. Reszta graczy, która zacznie grać to będzie max 5k z których do 3-4 miesięcy zrobi się 2k (+ moonówki, idlaki). Ludzie chcą x5, a dostają coś innego więc jaki sens tutaj dyskutować ? Lepiej zamknąć ten temat bo i tak zrobią to co chcą. Rozczarowanie nic więcej.
    • Po cholerę x2, już lepiej x1 zrobić albo x5 niż to x2.
      Żal mi teamu, bo jedno mówią drugie robią. Jak tak dalej będą mieli graczy gdzieś to w końcu zostaną na lodzie, nikt nie będzie się rejestrował na uni, na którym zagra może ze 2-3 k graczy. Tragedia!
    • universal soldiers napisał(a):

      omg co to ma byc niech sobie sami tam grają czekam dalej na speed uni



      To Wy bedziecie tam grac, jak to zwykle ma miejsce podczas otwarcia kazdego nowego swiata. Ot trafia sie okazja, by kolejny raz ponarzekac jakie to zycie jest zle. Za kilka miesiecy bedzie dokladnie to samo a gracze i tak beda zakladac konta.

      universal soldiers napisał(a):

      dałeś ciała art XD


      Art z tym nie ma nic wspolnego, zglosil propozycje ktora zwyczajnie zostala olana.


      Dlatego prosze przestancie sie oszukiwac, ze bedzie inaczej jak jest zwykle.


      edit:

      Żal mi teamu, bo jedno mówią drugie robią. Jak tak dalej będą mieli graczy gdzieś to w końcu zostaną na lodzie, nikt nie będzie się rejestrował na uni, na którym zagra może ze 2-3 k graczy. Tragedia!


      I kolejny gracz piszacy posta tylko po to by robic z siebie celebryte forumowego. Wiele razy walkowane bylo, by nie porownywac teamu do GF. Konfiguracja jest wymyslem GF a team bedzie nadzorowal to co zostanie dane.
    • No najlepiej jest ludzi pytać na jakiej konfiguracji, by chcieli grać, a potem olewka...
      A co tam stworzymy uni x2 na którym po pół roku - roku będzie grać z 600osób maks.

      Poco tworzyć universa dla graczy lepiej z własnego widzimisię...
      Nie mówcie, że takie zlecenie z góry dostaliście, bo to się naprawdę śmieszne robi... ... lecz po co negocjować dla dobra graczy? Można zawsze dojść do ugody...
      Gameforge niby gra komercyjna, lecz chyba ktoś nie zna się zbytnio na biznesie, bo:
      - po co słuchać potencjalnych klientów?
      - po co czerpać zyski z ludzi którym gra się podoba i zachęcają potencjalnie nowych graczy do gry i kupna anty.
      - po co więcej zarobić (ludzie chcą szybkie uni ) skoro załóżmy nawet że na takim uni po roku będzie 1k graczy (dla łatwego liczenia) kupi anty(np. na kwotę 50zł) co dziesiąty gracz daje nam to 100*50=5000 a na uni np x5 było bo po takim czasie załóżmy 2k graczy oraz też co dziesiąty kupi anty to daje nam 200*50=10000
      można było by tak dalej wymieniać...

      niby to też miejsce nie na temat ale każdy wie co się działo z pewnym niby SGO itd. itd. żadnej odpowiedzi z Team-u baaa nawet od oskarżonej SGO......
      Ircowy spamer


      Emeryt

      <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
      Mister Publiczności - Ogame 2015

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kwachu007 ().

    • Może wysłać nie tylko prośbę, przynajmniej moim zdaniem chyba, że Arta i Kaśkę321 traktują jak nas (piony), mówiącą o tym, że gracze nie chcą już takiego uniwersum i to nie jest odzew jednego czy dwóch natrzepańców bo z kimkolwiek rozmawiam pograłby na speed bardzo chętnie - pograłby = zysk bo nie oszukujmy się - nie zależy komercyjnej firmie już w 99% na graczach tylko na zysku, a prawda kolejna jest taka, że na x5 najwięcej ludzi się utrzymuje (bardzo łatwo po złomie się odbić).
    • Nie mówcie, że takie zlecenie z góry dostaliście, bo to się naprawdę śmieszne robi... ...


      Takie wlasnie zalecenia dostalismy wiem ze to smutne ale prawdziwe. A teraz co by pokazac jaka tragedia dzieje sie na ogame to napisze jak inni maja fajnie a my na szarym koncu

      Jutro zostanie otwarte nowe uniwersum w 16 krajach:

      Tylko w 6 krajach bedzie speed razy 2 reszta x1

      W az 10 krajach bedzie to zwykly swiat w tym wielkie spolecznosci jak niemcy i francja

      Dwa kraje maja zwiekszony debris z floty

      W czterech jest mniej galaktyk

      Widzac ustawienia daje nas na 3 miejsce z 16 krajow i jesli u nas jest lipa to co jest w innych krajach?
    • Pozostaje nie rejestrować się na Wasacie i ktoś wtedy może otworzy szerzej oczy jak zobaczy ze to nie wypał . Zbojkotować i po problemie .

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xaero32 ().

    • Nie no brak już słów ... Ale bym się śmiał jak by na takim uni jak jutro powstanie zarejstrowalo sie kilka osób może by coś do nich dotarło ... Wydawało mi się ze klient nasz pan
    • Nie no mi się wydaje, że idzie wszystko w kierunku przeciwnym... komercja zanika xddd
      Teraz uni x2 a zaraz uni bez anty no bo przecież będzie tak czy siak uni charytatywne niezależnie czy x1/x2 czy uni bez anty :D:D
      Ircowy spamer


      Emeryt

      <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
      Mister Publiczności - Ogame 2015
    • Mam kontakt z innymi adminami i kazdy z nas chcial tego samego, czesc nawet byla przeciwna otwarcia tego swiata, gdyz zwyczajnie jest za wczesnie. W kazdej spolecnosci jest dokladnie tak samo, nikt juz nie chce grac praktycznie na speed x1. Ile dalo nasze pisanie widac wyzej.
    • I-Q napisał(a):

      Mam kontakt z innymi adminami i kazdy z nas chcial tego samego, czesc nawet byla przeciwna otwarcia tego swiata, gdyz zwyczajnie jest za wczesnie. W kazdej spolecnosci jest dokladnie tak samo, nikt juz nie chce grac praktycznie na speed x1. Ile dalo nasze pisanie widac wyzej.

      To może trzeba było forsować formę ankiety jako formę osiągnięcia konsensusu ? Na przyszłość byłoby jak znalazł od ankiety bysmy zaczynali i większosc by zadecydowała co i jak chce bo jak na razie to sami przeciwnicy.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez xaero32 ().

    • xaero32 napisał(a):

      I-Q napisał(a):

      Mam kontakt z innymi adminami i kazdy z nas chcial tego samego, czesc nawet byla przeciwna otwarcia tego swiata, gdyz zwyczajnie jest za wczesnie. W kazdej spolecnosci jest dokladnie tak samo, nikt juz nie chce grac praktycznie na speed x1. Ile dalo nasze pisanie widac wyzej.

      To może trzeba było forsować formę ankiety jako formę osiągnięcia konsensusu ? Na przyszłość byłoby jak znalazł od ankiety bysmy zaczynali i większosc by zadecydowała co i jak chce bo jak na razie to sami przeciwnicy.



      no cóż jedyna opcja to pewnie petycja którą oleją ....
      Ircowy spamer


      Emeryt

      <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
      Mister Publiczności - Ogame 2015
    • Zastanawia mnie jedno niby większość wypowiadających się psioczy że lipa , a jutro okaże się że może to my którzy negujemy byliśmy w błędzie :)


      "Lepiej ze...ć się w gacie niż grać na Wasacie " - cyt. mojego znajomego na gg jak dostał info o konf. uni :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez xaero32 ().

    • Narzekacie i narzekacie już tyle lat.... A GF będzie robiło swoje dalej. I tak zarejestruje się masa graczy którzy kupią anty. I na tym im zależy. Koniec.
      "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


      Ursa - Top 34 THE END
      16.07.2013 - 29.12.2014
      Bez urlopu