Przyklejony ACS; kamo [TSG], Zedd i gwalciciel i Ksiaze [WIAARA], WGO [DreamS] vs Migotka [dLV] - 4923,41% TOP4 ACS

  • Orion [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • hmm skoro nie byłeś w cazadore to od razu lama jesteś ]:-D . Gandalf flotę ma st robi , nie widziałem byście go pyli :> . Wróćmy do st co nie którzy już od was tak szaleli że wiara przerobiona na górników a tu takie bum XD , w sumie cała unia to wasze farmy pożyjemy zobaczymy , bo młode wilki ruszyły do boju , tu podam przykład Pradawni :) . Atakierom gratulację zysku nie ma ale frajdę macie za 3 st z zyskiem :D. Wirtuoz też lamą jestem a zabronić mi grać nie możesz ;P
  • Wirtuoz napisał(a):

    Joanna d ArC napisał(a):


    I flota, która była zrobiona na push kontach poprzedniego właściciela w końcu skończyła jak powinna skończyć. Pewnie teraz wirt ściągnie urlopy aby szybko konto się odbudowało.
    Ekipie złomującej gratuluję chociaż szkoda tego złomu. Obrońcy figa z makiem mam nadzieję zobaczyć ją znowu po prawej stronie tym razem z konkretnym zyskiem


    Kolejna wyszczekana ofiara snujaca teorie spiskowe, skoro jestes tak mocno przekonana ze w ten sposob zbudowalem flote to podaj sytuacje, w ktorych sie pushowalem albo chociaz nicki domniemanyc kont pushowych i wtedy bedzie o czym rozmawiac.

    Co do gandalfa to nie ma o czym gadac, to jakas lama, nawet eks koledzy z exitus to potwierdzaja.

    Wyszlo jak wyszlo, szkoda ze w ten sposob a nie w jakiejs bardziej finezyjnej akcji. Bedzie Szo, bez uzycia pushowek ^^

    Jest po tym starciu jakas plama na honorze ale wszystko jest do odrobienia ;)


    Chłopie ofiarą możesz być co najwyżej ty. Nigdy taki placek jak ty nie zrobił mi żadnego wlotu,a co do dowodów to uwierz, że je mam skoro twoi sojusznicy sami o Tobie tak mi pisali.
  • Wirtuoz napisał(a):

    Joanna d ArC napisał(a):

    Chłopie ofiarą możesz być co najwyżej ty. Nigdy taki placek jak ty nie zrobił mi żadnego wlotu,a co do dowodów to uwierz, że je mam skoro twoi sojusznicy sami o Tobie tak mi pisali.



    Placek :XP:

    Pokaz dowody bo az sam jestem ciekaw co tam za plotki sa :P


    Skoro tak bardzo prosisz to proszę mały fragmencik rozmowy a mam jeszcze od kilku innych osób również więc skończ zgrywać niewinnego

    usmialem sie po zlomie pushki wirta
    06 mar 17:22
    ale jak [mniam] prosto na sojuszowym o tym
    to smialem z dobim przez 10 min z tlumaczenia urtha
    "no tak - wiedzialem ze to pushka wirta ale przeciez nie byla moja"
    06 mar 17:23
    :d

    Super Moderator kasai:
    Upomnienie za słownictwo ;) Takich słów tu nie używamy.
  • Joanna d ArC napisał(a):

    Skoro tak bardzo prosisz to proszę mały fragmencik rozmowy a mam jeszcze od kilku innych osób również więc skończ zgrywać niewinnego

    Joanna d ArC napisał(a):

    usmialem sie po zlomie pushki wirta
    06 mar 17:22
    ale jak "wyrzucilem" prosto na sojuszowym o tym
    to smialem z dobim przez 10 min z tlumaczenia urtha
    "no tak - wiedzialem ze to pushka wirta ale przeciez nie byla moja"
    06 mar 17:23
    :d


    Moja czy nie, ja z niej korzysci nie mialem ^^ To chyba kazdy mogl zobaczyc. A co to za cytat to nie wiem, nie podajesz autora ani sytuacji, tylko cos wyjetego z kontekstu wiec malo wiarygodne sa twoje "dowody".

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wirtuoz ().

  • Czy to ważne który z twoich sojuszników to pisał. Ja wiem swoje. Wystarczy też trochę obserwacji. Nie mam też zamiaru walczyć z Tobą na przepychanki słowne po prostu rób co umiesz najlepiej czyli dalej się pushuj
    żegnam koniec spamu i dyskusji w tym temacie z mojej strony
  • Joanna d ArC napisał(a):

    Czy to ważne który z twoich sojuszników to pisał. Ja wiem swoje. Wystarczy też trochę obserwacji. Nie mam też zamiaru walczyć z Tobą na przepychanki słowne po prostu rób co umiesz najlepiej czyli dalej się pushuj
    żegnam koniec spamu i dyskusji w tym temacie z mojej strony


    Nie watpie ze wiesz najlepiej na uni jak to wszystko wyglada :P

    Faktycznie, wystarczy troche obserwacji zeby zauwazyc ze regularnie spadalem w top... taki ze mnie pusher, od top 5 do top 42 ^^