Przyklejony [108] DOBERMAN [dLV] - Piotr8 [RA-BUS] - 3172,68% ---> TOP 2 SOLO

  • Orion [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [108] DOBERMAN [dLV] - Piotr8 [RA-BUS] - 3172,68% ---> TOP 2 SOLO

    Pod te jajka coś dla oka i coby Mroczną Lady zadowolić, bo coś ostatnio wybredna, że małe procenty :)
    To moje ostatnie przedświąteczne, więc Wesołych Świąt Życzę Wszystkim.
    I do zobaczenia (mam nadzieję) w tym dziale w kwietniu.
    Pozdrawiam wszystkich, Dyngusa, Jajka, Alleluja i jeszcze jakie tam inne rytuały.
    Uciekam gotować żur i piec schab, coby się ożreć jak świnia.
    AVE i nuta chrystusowa




    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor DOBERMAN [dlV]
    Flota:
    Mały transporter 8.000
    Duży transporter 2.501
    Lekki myśliwiec 55.516
    Ciężki myśliwiec 64
    Krążownik 14.000
    Okręt wojenny 127
    Pancernik 15.506
    Niszczyciel 3.021

    Obrońca Piotr8 [RA-BUS]
    Flota:
    Mały transporter 3.529
    Duży transporter 3.529
    Lekki myśliwiec 1.823
    Ciężki myśliwiec 33
    Krążownik 400
    Okręt wojenny 3
    Recykler 10.154
    Sonda szpiegowska 1.118
    Statek kolonizacyjny 9
    Bombowiec 7
    Pancernik 84
    Niszczyciel 159
    Gwiazda Śmierci 63
    Satelita słoneczny 512

    ...po 4 rundach:

    Agresor DOBERMAN [dlV]
    Flota:
    Mały transporter 6.982 -1.018
    Duży transporter 2.192 -309
    Lekki myśliwiec 48.433 -7.083
    Ciężki myśliwiec 58 -6
    Krążownik 12.494 -1.506
    Okręt wojenny 115 -12
    Pancernik 13.881 -1.625
    Niszczyciel 2.699 -322

    Obrońca Piotr8 [RA-BUS]
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 10.228.846 metalu, 695.928 kryształu, 5.721.937 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.557.214 metalu, 173.983 kryształu, 1.430.486 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 639.310 metalu, 43.498 kryształu, 357.623 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 258.941.000 jednostek, z dofarmieniem 258.941.000.
    Obrońca stracił łącznie 919.041.000 jednostek, z dofarmieniem 919.041.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 178.493.700 metalu i 138.774.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3172,68%
    Bilans agresora (M: 68.014.070, K: 36.869.009, D: -24.706.954, P: 80.176).
    Bilans obrońcy (M: -484.499.370, K: -360.676.409, D: -95.714.046, P: -940.890).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    16.618 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 332.360.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 178.493.700 jednostek metalu i 138.774.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 178.493.700 jednostek metalu i 138.774.600 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3 - Adam Woźniak[/center][/align]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *Doberman* ().

  • Ale zacną flotkę Piotr ubierał, no no :O Moc gwiazdek i recków. Ciekawe kogo miał pakować.... Na razie przynajmniej przerwa będzie.


    Doberman: Gratulacje, bardzo fajnie to wygląda ;)
  • ech, mało popisowe te ST, bez anty, nic byś nie zdziałał, trudno, szkoda Piotra.
    SzO niestety nie będzie.
    A i na tym uni grać to nie ma powoli sensu, tylko czekać aż DOBEMAN wyda kolejne PLN na antymaterie i postawi moon'a w moim układzie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Balrog66 ().

  • bardzo ładne to ST
    ale tez ciekawy nick przybrał Piotr po tym STEKU :E :E :E
    buaahhahahahhahahahaha
    Doberman czy to prawda :>
    co do piredykniecia to niezle tych cyferek nastukałes
    top na nowe ]:-D
    a Piotrowi czy jak on teraz tam sie zwie :E :E :E
    duzego LIZAKA i troche dystansu do gry :quasi:
    pozdrawiam i Wesołych
    tajfun
  • maxon, ale nikt nie siedzi w układzie dobermana, doberman sam przychodzi do Ciebie
    akcja z Piotrem, jak i z większością, wygląda tak, że doberman przenosi sobie w nocy moon'a w twój układ, ściąga Ci moon'a, ściąga Ci flotę
    Przecież to proste i oczywiste, nikt nie jest taki głupi, żeby latać i robić fs'a koło niego, ale nikt nigdy nie wie, kogo teraz upatrzył sobie doberman ;)
  • Jak mnie złomował Zedd przenosząc moona pod moją planetę ja pogratulowałem..... przeniesienie moona o ile dobrze pamiętam trwa dobę..... tutaj czas x2 więc 12h..... jeśli ktoś ma tyle czasu żeby zajrzec w podgląd galaktyki aby sprawdzić czy nikt się nie przenosi i tego nie zrobi to pretensje moze miec tylko do siebie..... a nowy nick obrońcy nie jest żadną ujmą dla agresora...... pokazuje tylko jak głęboko obrońca to poczuł i jak bardzo to go zabolało....

    Agresorowi gratuluję pięknego % i całkiem przyjemnego zysku a obrońcy zaprzestania grania w gry komputerowe bo jeszcze sobie kiedys krzywdę zrobi gdy przegra......

    Wszystkim życzę wesołych świąt...
  • Balrog66 napisał(a):

    mało popisowe te ST


    Nikt nie twierdzi, że fajerwerki i kunszt łowcy.

    Mocny Zawodnik napisał(a):

    przeniesienie moona o ile dobrze pamiętam trwa dobę..... tutaj czas x2 więc 12h


    Tytaj też 24h, x2 nie działa wpływa na przenosiny.

    Balrog66 napisał(a):

    akcja z Piotrem, jak i z większością, wygląda tak, że doberman przenosi sobie w nocy moon'a w twój układ, ściąga Ci moon'a, ściąga Ci flotę


    Większość ? Wiesz chociaż ile relokacji zrobiłem na Uni, że wygłaszasz takie poglądy. Znajdź mi na Orionie 3 osoby którym przeniosłem się w układ w nocy, zdjąłem moona i zezłomowałam flotę. Jak znajdziesz leci do Ciebie cały PZ z byłego sojusznika. Słowo Honoru, są świadkowie - 300 baniek drogą nie chodzi - zaczynaj poszukiwania

    =tajfun= napisał(a):

    Doberman czy to prawda

    Yhm :D Miśku, nie tutaj :rumieniec:


    Miało być świątecznie i kulturalnie, a tu proszę. Sojusznik BUS już pokazał kunszt i zasady dobrego smaku zmieniając nick po starciu.
    Panie Balrog, miałbyś Pan trochę dobrego smaku to przeprosiłbyś za sojusznika i pogratulował, a nie piejesz i wałkujesz temat Antymaterii, relokacji itp...Dziś grę zacząłeś czy jak.

    Dajmy spokó, relaks - Wesołych Wszystkim raz jeszcze
  • To ja pogratuluje ładnego procentu.
    Co do samych przenosin za anty nie wypowiem się bo nie wiem jak było, sam tego typu zagrywek nie popieram, ani też nigdy nie kupuje anty, no ale skoro jest taka możliwość to nie można zabronić i wypominać innym, jednak gra była by o wiele ciekawsza bez niej -_-
    Obrony SZO ale pewnie nie będzie, zastanawiająca zmiana nick-u hehe XD

    A przy okazji WESOŁYCH ŚWIĄT
    NIE KUPUJ OBRONY ZA ANTY !

    A najlepiej nie kupuj anty :)


  • Panie Doberman, nie sprawdzam wszystkich twoich akcji, ale co najmniej piotra i ciosnozem tak zrobiłeś, chociaż do cios'a to nawet gdyby Pan poleciał z innej gali to pewnie i tak by Pan go zezłomował, bo chowa się za bunkrem i myśli, że jest nietykalny.
    Co do zachowania Piotra, ze zmianą nicku, to nikt tego u nas w soju nie pochwala, to nie jest sportowe zachowanie.
    A dla tego nie pogratuluje, bo nie lubię gry za anty, pamiętam czasy uni cyferkowych, gdzie takiej możliwości nie było

    Co do nazwy sojuszu, to była fuzja sojuszu, BUS i R A, więc jaska, proszę o zachowanie pewnej powagi

    EDIT: No może niepoprawnie z mojej strony, było napisanie, że większość twoich akcji tak wygląda, ale nie powie mi Pan, że pierwszy raz planetę przeniosłeś, bo sam co najmniej 3 takie zaobserwowałem :) Z tego 2 planetki, są niebezpiecznie blisko mnie :)

    EDIT 2: Przepraszam za sojusznika, a nawet podwójnie, bo znam go od dawna, jeszcze z innego uni i trudno mi wytłumaczyć jego zachowanie, aczkolwiek w pewnym stopniu go rozumiem

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Balrog66 ().

  • Oj tam Oj tam... juz nie skaczcie sobie do gardeł... to tylko gra i trzeba miec pewien dystans do siebie i innych .
    Tez moglbym znizyc sie do poziomu "niektorych..." tu obecnych... i zaraz wykrzykiwac Dobermanowi , ze zrobil mnie w kuku :)
    Ale ja traktuje to jako zabawe... nie chce mi sie robic FS-a to nie robie :) Tak wiec drogie dzieci :) Troche dystansu , zyczliwosci ( swieta ida ) I mniej obrzucania sie blotem...
    Pozdrawiam Ciosław
    Ps. Gratulatki zysku... :) Balrog zaraz po tym jak Doberman ''wskoczyl'' mi w uklad i namietnie skanowal napisalem do niego ze cos sie szykuje :) Odpisal ze na taki bunkier nie ma szans... :) Troche mnie to rozbawilo wiec odpisalem , ze sam doskonale wie ze nie ma bunkra ktorego nie da sie przeorac... To nie tak , ze mam bunkier i strugam pazia... poprostu z braku czasu i dyscypliny nie robilem FS-a ( teraz tez nie robie , nic mnie ten zlom nie nauczył :) )

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ciosnozem ().

  • Ulala ale huknęło... przyznam że jak rano wstałem to szukałem kogo to dobi "mógł " ubić - najpierw był tam ten cel na 490% ( po analizie zniszczonych flot) a potem nie mogłem nic więcej znaleźć :> Miałem nadzieję że się od kogoś odbił no ale cóż. Zerkam 2 raz i widze na 2 pierwszych pozycjach nick "Doberman" no to juz wiedzialem kto padł. Przenoszenie to element gry - dla mocnego faktycznie przeniosłem planetkę ale to że go później jeszcze 2 -3 razy zezłomowałem to już co innego. Czasy sie zmieniają - kiedyś można było się bawić w klikanie z pzt'a czy campienie na moonie* a teraz tych elementów już dawno nie ma. Sam mam w us LP i od około grudnia Gibona - ale to wcale nie oznacza że floty nie mam. Co do starcia to gratulacje 56 baniek zysku może niewiele ale jak na taki % to spoko.

    Wesołych Świąt mieszkańcom Oriona :)


    *mam tu na myśli brak akty na księżycu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bombey ().

  • Zedd..... wszystko fajnie ładnie...... grać umiesz/lubisz..... prosiłbym jednak abyś tak nie kolorował....

    Po tym złomie gdzie przeniosłeś dla mnie moona ( co w sumie okazało się zbędną inwestycją gdyż padłem rażony mocnym spliffem na 10 min przed próba moonową i mógłbyś równie dobrze leciec z planety oddalonej o galaktykę ) zezłomowałeś mnie raz jeszcze, a mianowicie rozbiłeś namiastkę floty ( nawet farmingowej jak na tamten etap bo nie zrobilbym z niej pięciu wystarczająco silnych slotów) i raz rozbiłes mi 3k mt...... do tego złomował mnie Rafcio na 60%, ktoś tam jeszcze mi rozbił 3k mt chyba Webber kiedy jeszcze grał..... Taki1 rozwalil mi flote umpy (w sumie juz byla moja bo wymienilismy sie kontami wiec flote budowana przez umpe)..... Tak grałem gram tak nadal i tak będę grał.... kiedy palę lub piję ze znajomymi grę mam w tyle (nie mam o czym myslec tylko o polączeniach/sms-ach "zrób mi Stary fs-a"...... Nie rób jednak ze mnie pizdy i nie koloruj bo nie zlomowales mnie cztery czy pięc razy tylko dwa ( o ile te 3 k mt liczysz jako zezlomowanie mnie to trzy) grać potrafię tyle tylko że wtedy kiedy mam na to ochotę....

    Dla Wojtusia i Zuzanki mamy dziś kolorowanki....

    Graty jeszcze raz 3k% i tyle życzeń na święta

    Edit: Dodam tylko może że te przenoszenie przez Ciebie moona było jednak chyba najgorszą twoją inwestycją na tym uni bo miałeś z tego miejsca blisko do Cycka.... ale Cycek Cię wycyckał.....

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mocny Zawodnik ().

  • Wszystko ładnie pięknie ale relokację planety zrobić musiałem (1 planeta w 1gali to o wiele za mało) Przy okazji mogłem się przekonać - czy mocny jest naprawdę taki "mocny" ale to już 2 sprawa. Jaki wynik był chyba nie muszę komentować ;). Przejmujesz się jakimś tam złomem moim w kontrze - jest to ryzyko wpisane w koszty - nie wiesz jaka sytuacja wtedy była, ale nie jestem typem gościa który klepie flotę i ją "kolekcjonuje" . Wole flotą latać - ja jak gram to albo na 100% albo wcale i tym się zasadniczo różnimy. Kiedyś mój dobry znajomy powiedział "Dobrego flociarza poznaje się nie po tym jak złomuje ale po tym jak potrafi podnieść się z twarzą" i tak było w moim przypadku. Ja na Twoim miejscu próbowałbym się odegrać na agresorze za wszelką cenę a Ty schowałeś głowe w piasek. Kwestia związana czy to była dobra inwestycja czy zła? Wg mnie dobra - zrobiłem w tym rejonie kilka dużych % - dużo farmień zaliczonych w tym segmencie więc nie wiem do czego pijesz ;)

    Oj mocny robimy offtop i tak to pójdzie do śmietnika ;)

    Gratuluje ST i życze zdrowych i spokojnych świąt.
  • Hihihi, o coś takiego mi chodziło :D Gratulacje i dziękuje za wspomnienie o mnie :)
    Kolejnych takich zysków i procentów... :>
    Nie oprzesz się wędrującej po ogniu,
    została ona wysłana aby nauczyć cię...
    Byś nie rozglądał się nigdy za wielka głębią,
    oraz abyś tańczył w takt...
    Klątwy przezeń wyśpiewanej.
  • Gratulacje Doberman. Piękny zysk ^^ sam chciałbym mieć taką flote jak ty i klepać takie %. A tak wracając do tematu jestem tego zdania co maxon. Jak jesteś aktywnym graczem i przeglądasz gale to widać co się święci ^^. Co prawda nie podobają mi się gs'owki (Konta które zostały zrobione po to by niszczyć innym graczom moon'y) ale to tylko gra ^^. Poza tym jak nawet sam nie przeglądasz gali a masz zgrany Team to przeważnie leci info (Dobi wpadł z wizytą u nasz układ czas zawijać flotki ^^). I masz tyłek chroniony. Tak więc jeszcze raz Gratulacje starcia Doberman oraz wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych. Powodzenia na urlopie ^^