von eliminator i szu i GRAFF i olesniczanin i pokorny [NetWars] vs Blabla vel Dargoth [Nemezis], mietek i Wims i Jarecki [Templars], Bladeripper [DoF] - 114710,17% - TOP 3 OGAME.PL ACS - OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • st pyszne jak szklaneczka jacka danielsa :D
    brawa obustronne - obroncom za pomysl i wykonanie,agresorom za odwage i ryzyko
    acha i jeszcze wlascicielom tajemniczych smieciarek :D
    szo
  • Istotnie,RW jakie zrobiliście jest przejściem do historii ogame.pl :)
    Starły się dwa sojusze,tylko jeden pokazał zgranie i efektownie wykorzystał lamerski błąd drugiego sojuszu.
    Loty kamikadze,na pałę,tak niestety się kończą. :-/
    Nie dowierzam że NW wygląda jak anatomia Koseckiego.. 0_o
    Faktycznie szliście pod wiatr. :-/ i dalej wcale nie będzie lżej.
    Punkt zwrotny w działalności Templars wisiał w powietrzu.
    Gratulacje. :) Ostatnio zdominowaliście ten dział.
    Odbudowy wszystkim. :)
    "nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów"
  • Zacny melanż milordzie
    Nie wierzyłem,że to się uda.
    Sporo osób o tym wiedziało i myślałem, że dojdzie to info do NW ale mimo tego miałem wielką nadzieję, że będzie mały rewanż na Olesiu za zezłomowanie Turka.
    Gratulacje Panowie i leimy dalej
  • no chłopy, postaraliście się ;) wyszedł piękny % z tego. Szkoda, że nie udało się z reckami, ale przy takim starciu w sumie jest to mało ważne. Ważne jest natomiast to, że jesteście w czołówce. Szybko to odrobicie. Bierzcie się za rudego & company :E
    Naprawdę gratulację :) Macie flache, jeżeli będziemy mieli możliwość się spotkać :)
    pozdrawiam
    Łączny % w st:468638,79%
    ilość zniszczonych GS- 2652
    PB SOLO: 53105,18%
    PB ACS: 40700,68%%
  • Były tu fanfary , były I werble duma i honor....OHH I AHHHHH...to i tamto...

    niemniej jednak nie było tu wszystkiego.... czegoś co wie wąska tylko grupa ludzi ;]

    więc pozwolę sobie na dopisanie kilku nowych zdań.

    Sojusz Templars ...

    Zacznę od miejsca gdy zostałem wybrany szefem Netwars .

    Był to okres gdy koalicja PN rosła w siłę...był to czas ... przed łączeniem uni .
    Poziomka był w trakcie budowy koalicji . A Koalicja gdy powstanie, skupi aktywnych graczy i osiągnie przewagę militarną. -- osiągnie mega dominacje na uni 1.
    Ja to widzę... i pomimo ataku Turka (nieudanego na Szu) rozpoczynam więc rozmowy z Templars --temat sojusz przeciw powstającej koalicji .
    Zrozumienie tego tematu grubo przechodzi jednak możliwości percepcji szefostwa Templars...Tas pozdrawiam:)
    Więc rozmowy zawisły w pustce w tym temacie.

    Efektem tego jest moja aprobata , zgoda na lot Olesa z PN w ataku na konto top jeden Turka .
    i poległy floty broniące... plus sam Turek.
    tego nam większość Templars pamięta do teraz i to przewija sie w tym temacie w tle.
    nie przystąpienie z nami do paktu , ataki Turka na nas ---- spowodowały taką decyzję !
    wyjaśniałem to wielokrotnie że to konto było realnie przeciw nam .
    rozmowy pomiędzy nami były bo jednak jakaś sprawa była wspólna ....czytaj dominacja PN.
    tracimy my, tracą oni....my tracimy floty Olesa w dwóch atakach koalicji .
    sypią się i oni...


    rozmowy wznawiamy ...marnie i mozolnie do przodu --pada propozycja Templars za szefowania Jareckiego ----sojuszu nie będzie , opór w soju , lecz będzie ----UWAGA
    wspólna grupa uderzeniowa my , oni plus ludzie z 4fun.... wszyscy wybrani irc itd...przeciw koalicji .
    wiele osób wypowiada się tu ..nie znając faktów .
    to co zaoferowali oni ...jest kiepskie I śliskie....wręcz takie" jarkowe " ;)
    nie wyklucza ataków innych graczy na siebie , same byłyby potem z tego problemy -- więc" glut" niedomyślany do końca --- prawie nonsens.
    Nas takie coś nie interesuje . Ogłaszam im swoje stanowisko i odstępuję od tego " tworu" . widząc podział w koalicji .
    i tu zaczyna się się temat całego pisania...


    kawa papieros i czytamy kto wytrwał....
    zadam takie pytanie z uśmiechem...
    Jarku.... :D czy pytałeś się kiedyś sam siebie jaki jesteś??? czy aby na pewno twoja super psycha wykonuje wszystko ok?
    odbierają cię jako ze jesteś raczej ok facet XD zdania wyważone, matura 2000
    do dziś , do teraz masz mnie w buddy!!!! ...tak zero zdania nie napisałeś , nie tęsknię :D może to super taktyka...pakować w recki kogoś z buddy...!??!
    miksy chłopcze miły masz ... potrafisz to z robić bez problemu i honoru nie masz niestety za grosz.
    mało tego :E w buddy masz Olesa....
    i co....jeśli napiszesz mi że to nieprawda...powklejamy tu dowody 100%
    powiem ci coś -podsumuję jesteś po prostu " fajny " facet... , taka cecha twoja .
    nie mam pretensji do nikogo kto tu poleciał...graty panowie ! tylko do twojej osoby to leci .
    czy można latać na kogoś z własnej listy buddy? jeśli tak... spoko leć na Mietka... :E wiesz kiedy na koncie kiedy nie. Wims...może ktoś obok w układzie ..pomyśl potrafisz tworzyć miksy :*
    gdyby to było na wasze konto w soju --spoko bla bla nie jest ani u was , ani w SFEO. mooon kill skąd mam wiedzieć
    wyjdziesz na forum i zdementujesz to co piszę...wiem że potrafisz :E że absolutnie żę to nie tak , że nie mówiłeś..he he he... fajne:) wręcz zabawne :D
    prawda jednak jest jedna... nie ma dwóch prawd ...zapamiętaj sobie --jest JEDNA honor też mamy JEDEN .
    czy ty mnie zabiłeś? nie co ty 8-) za fajnie byś miał :P
    ale od teraz twój nik bedę z tej okazji --- jarecki pisał tylko z małej. (caps mi się zepsuł)

    WIĘC TERAZ GRATY DLA OBROŃCÓW ----WSZYSTKICH , BYŁO OK ! tylko dla jareckiego gwizdy z mojej strony XD
    co tam.... Zapomną... pomyślisz my tobie tego nie zapomnimy :] NW nigdy.....i dziś uroczyście wywalę cię z dwóch buddy.
    bo nie ma miejsca dla takich jak ty. serio :> mam 40 w buddy może być 39 :* jarku jesteś super koleś.

    kiedyś napisałem o "spawach" , nie było to przypadkowe....takie stalowe hełmy w zarządzie sojuszu macie , że spawy w argonie puszczają :E
    ktoś tu napisał... coś sensownego przemyśl to (wiem że to kłopot) gdzie dwóch się bije ..trzeci korzysta.
    to apropo złomu... i spadku twojego o 50 miejsc :E
    i tego że tak jak akcja na Turka ma tu odbicie , tak wasza będzie miała wystawioną fakturę .
    osobą co składały nam wyrazy poparcia moje dzięki leci.
    pozdrawiam
    CL GRAFF.

    PS ahhha do takich celebrytów ogame jak Harry, czy numerek czy mort odniosę się potem :E co ma wisieć , nie utonie.
    ps psa :D jarecki usunięty z buddy listy.
    dziękuję tym co doczytali " to" i dla Was .. gratulacje.
    NASZYM sojusznikom SZO raz na wozie raz pod....damy radę i nie pękamy.

    Post był edytowany 9 razy, ostatnio przez GRAFF ().

  • tinamou napisał(a):

    Trzeba przyznać, że procentowo osiągnęliście ogame-owe szczyty.
    Gratuluję organizacji oraz wykonania tak wielkiego przedsięwzięcia zakończonego tak wielkim sukcesem
    Zapowiada się wspaniały rok dla sojuszu TEMPLARS. Patrząc na Waszą aktywność oraz biorąc pod uwagę współpracę z sojuszem DoF (a przynajmniej z wybranymi członkami), jeszcze wiele wielkich starć może się trafić :)

    Żeby nie było za pięknie jeszcze jedno zdanie ciśnie się na usta. Powtarza się historia z kontem KLIMY, teraz konto Masakry zagrało główną rolę i właściwie to zastanawiam się ile spotles wytrzyma w DoF i kiedy trafi do TEMPLARS, które największe dni swojej chwały zawdzięcza kupionym kontom.

    tinamou napisał(a):

    Preparat napisał(a):

    no tak, taka mała dygresja ...
    Przypadkiem , u was tam w soju nie było zrzutek na acc?

    Nie wiem z czyjego brudnego palca wyssałeś informację o rzekomych składkach na acs, ale więcej go do buzi nie wkładaj, to niehigieniczne :)
    no popatrz, kto tu co do buzi wkłada ]:-D , zacząłeś sam pierwszy pisać o $ - i jeszcze pretensja
    ja napisałem ze swoich informacji , jak PN się cały składał na konta ogejmowe (oczywiscie mogę się "mylić")
    ps: niehigieniczny z tego co widać to jest Twoj awatar - pozdrawiam serdecznie Cię :)
    nie wspomnę o różnicy miedzy acs, a acc :rumieniec:
  • Szanowany (we własnym soju tylko) drogi (we własnym mniemaniu) Graffie

    Najpierw spytaj sie swoich ludzi jak mozna nazwać latanie po satkach po sojuszu z którym się pertraktuje.

    Po drugie spytaj oleśniczanina i mniej nadzieje że ci prawde powie, kogo mial w buddy jak leciał na turka.

    Podpowiem, bo widzę że późno jest i niewyspany jskiś jesteś. Byłego CL NetWars, który się podstawiał

    Zacznij porządki od własnego podwórka a potem dopiero oskarżaj innych.

    Jeszcze raz dzięki za lot chłopaki.



    Życzeń na ogame: 5917

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wims ().

  • W jakim mniemaniu drogi Wimsie i w jakim sojuszu , EEHHHH też sie doinformuj deko... szanowany ... to te bzdety , zostaw sobie na deser

    pierwsze Oles nie leciał na Jareckiego --pojmujesz? nie leciał , a że go miał...w buddy --- to nie oznacza laby i paktu dla sojuszu.
    leciał na kogoś innego.
    jeśli zatrybisz co piszę eehhh ...wątpię w to mocno... :D

    a ja nie mam nic do sojuszu Templars , zwykłe sprawy GRATULUJE WAM ! akcja ok. A mam , i mam prawo mieć do jareckiego.
    nie twoja to jest sprawa.
    pa
    CL GRAFF.

    PS.. Były CL Hawi ....to zdrajca był (konto Turka to konto naszego Klimy!! które to za " ZŁOTĄ sympatię " dał wam :)... poza tym był u was i też leciał na obronę widząć olesa....pierwszy był oles !!!! on się podstawił !! była rozmowa on oles widzieli się na fali ---a satki" drogi" Wimsie, jak nie ma paktu są-- możliwe , tak samo jak loty sądami szpiegowskimi od was nonstop do nas :D a i atak na gracza --- przechodzi .
    mogą mieć miejsce... kumasz ? nie sądzę... postaraj się.
    ja za innych z sojuszu to zezłomuję się do zera ---trudno , a jak Turek miał problem --jak mnie pamięć nie myli...a nie myli kogoś ważnego u was eehhhh brakowało!
    pomyśl... kogo :E może" wielostaki" w porożu ci przeszkadzają:) .
    graty panowie jeszcze raz --- akcja była ok.

    Post był edytowany 12 razy, ostatnio przez GRAFF ().

  • hawi to byl poprostu leb delikatnie mowiac kupil konto od klimy i nie umial statkami nic nigdy zrobic a tlumaczyl sie praca niby a siedzial po 28h na dobe przy stateczkach i chyba ruszal skora jak je widzial :D :D :D
    pozniej sprzedal je dalej za 2,5 gdzie zlozylo sie kilka ludzi na to zeby byc top1
    pozniej to juz mozna sie zgubic

    a jarecki no brawo trzymaj tak dalej nie ma celow robi sie gnoj standard na tych uniach
  • GRAFF napisał(a):

    Efektem tego jest moja aprobata , zgoda na lot Olesa z PN w ataku na konto top jeden Turka .


    XD

    GRAFF napisał(a):

    Były CL Hawi ....to zdrajca był (konto Turka to konto naszego Klimy!! które to za " ZŁOTĄ sympatię " dał wam


    XD

    Graff, a ile sympatii, dałeś za swoje konto? =)


    Nie ma co płakać, podpuszujecie się z kont Magneto i będzie wszystko ok.
  • GRAFF napisał(a):

    kiedyś napisałem o "spawach" , nie było to przypadkowe....takie stalowe hełmy w zarządzie sojuszu macie , że spawy w argonie puszczają



    mistrzuniu spawalnictwa GRAFFie

    stal to sie spawa w oslonie mieszanki argonu i CO2 (jezeli wiesz co to)

    a w osłonie argonu to spawa się amelinium (jeżeli metodą MIG lub MAG) (pewnie posiadasz farbe amelinową skoro masz argon)

    Teraz moja osobista wypowiedź oprócz gadania wstawiania ... i płakania no i dołożenia się do rekordu nie robisz nic poza wynajmowaniem 2 zasiadaczy żeby Ci konta pilnowali :E

    SZO Wielku CL-u chociaż nie wiem czy nie bardziej pasowałoby ..... :D
    40 x ST - 274247.86%

    :top1: SOLO - 20927.25%

    :top1: ACS - 114710.17%

    Życzeń na ogame 3840

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Bladeripper Returns ().

  • czytajac te wypowiedzi to zal jest ze w buud osoby a leca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i to jeszcze kilku ma sie w buud!!
    Moje zdanie jest takie Panie Jarecki szanowalem jako gracza ale dowiaduje sie coraz wiecej przykre!!!!!!!!na 100% pewne by bylo ze wims np. gracza wybieram losowo polecialby na Olesia czy Graffa pytanie do Jareckiego jest online!!! odp. nie to lece heehehe i bomba ale spoko starcie i takby doszlo do konca mimo jak juz pisalem zawachanie przyszlo by zawrocic!! ale nie jest zle nie tylko my sie po obijalismy teraz tylko kwestia taka kto jakie ma EKO)))))))) i pomoc sojuszowa))) XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gabiss ().

  • Piszę tylko ku woli wyjaśnienia pewnych spraw dla ogółu. Rozumiem, że bez względu na to co napiszę itp to i tak Graff zamiast przeczytać dokładnie i ze zrozumieniem to będzie układał jadowitą ripostę. :)

    Prawdą jest, że miałem Olesia i Graffa w buddy w momencie starcia. Prawdą jest, że Graffa mam od bodaj 3 miesięcy (nie wiem dokładnie, nie chcę skłamać) a Oleśniczanina od bodaj 2 lat. Ale...

    Kolejną prawdą jest to, że jak leciały ACSy (były takie 2) na moich sojuszników, ja się podstawiałem i Oleśniczanin wiedział o tym, że i ja bronię (przypominam, że też miał mnie wtedy w buddy) to mimo buddy, znajomości dużo bardziej zażyłej niż mojej z Graffem, ruszył statki. Skoro ktoś mnie tak chce 2 razy załatwić to ja nie mogę tego zrobić? Niemniej polecam lekturę tego co mi po ST napisał, bo to pokazuje klasę człowieka i dystans do pewnych spraw. Brawo! :) Kończąc ja do Olesia nie mam za przeszłość pretensji, on do mnie też nie. Jemu nie trzeba nic tłumaczyć, bo doskonale rozumie sytuację, potrafi kojarzyć fakty i za całokształt mam do niego szacunek.

    Przyznaję się do tego, że jestem lekko nieogarnięty. No, bo wiedząc o planowanej przez Dargo i mnie akcji przez te ok. 2 miesiące nie wyrzuciłem Graffa z buddy. Dlaczego? Jak Boga kocham nie wiem.. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć.. Przecież poza 1 rozmową telefoniczną i kilkunastoma pm'ami nie mieliśmy nic wspólnego ze sobą. ACS'y, loty, irc, forum? Nic.. Więc dlaczego w ogóle miałem go w buddy? Szczerze nie wiem.. Chyba taki już jestem, że moment się do ludzi przekonuje.. A to komuś konto po paru pm daję a to buddy przyjmuję od ludzi, z którymi połączyły mnie 3 fajne pmy i chcę komuś pomóc.. Może czas się ogarnąć i nabrać dystansu do znajomości? Każdy inteligentny człowiek wie, że do takiej akcji jak ta nie trzeba zaglądać do buddy i sprawdzać status (czego nie robiłem) innych, bo to i tak nic nie zmienia..

    Potwierdzam, że Graff pisał jeszcze kiedyś do Tasadara, później (jak mieliśmy małą reorganizację) do mnie w sprawie antykoalicji na koalicję. Zgodnie w soju stwierdziliśmy, że koalka na ponad 100 osób (wtedy tak to mniej więcej wychodziło, bo do interesu dochodził 4FuN) z czego latających będzie max 15 to delikatnie mówiąc (pisząc) bezsens. Możemy razem zaplanować jakąś akcję, ale tylko między flotowcami. Tworzenie czegoś co się nie utrzyma nie ma sensu. Naturalnie NW na to nie poszedł, no bo jak to? 5 osób od nas będzie współpracować z Templars a oni będą po naszej reszcie latać? Toż to nieludzkie! Nie mówiąc o tym, że przecież oni też mogli by na nas latać. Graff chyba chciał żeby całe uni się zebrało i rozniosło koalicję. No dobra, załóżmy, że się udało i co dalej? Rodzinna masakra? Dodam jeszcze tylko, że dostawaliśmy po kilkanaście pm od ludzi, że latamy po NW pomimo paktu. Jakiego paktu? Ludzie jakiego paktu? Kilka razy prostowałem to na board i dostawałem nieprzyjemne odpowiedzi m.in. od Graffa, że jesteśmy tacy a nie tacy i nie chcemy nic zrobić/zmienić. Polityka dezinformacji CL NW jest mistrzowska, bo nawet jego sojusznicy nie wiedzą co się dzieje..

    Swoją drogą jak jeden z graczy NW miał spory problem z koalicją to po pomoc zwrócił się do.. mnie a nie swojego sojuszu..

    "gdyby to było na wasze konto w soju --spoko bla bla nie jest ani u was , ani w SFEO. mooon kill skąd mam wiedzieć"


    W tym rzecz.. Ty o bardzo wielu rzeczach nie wiesz a mimo to piszesz otwarcie na forum rzeczy, które bierzesz z ... chmur. Nie trzeba być super inteligentnym żeby spojrzeć w us [ciach] i stwierdzić, że skoro cały jest nasz to Blabla też jest nasz..

    Kończąc jestem w stanie zrozumieć tych co piszą, że nie mam honoru. Jak najbardziej przyjmuję krytykę. Nie jestem idealny i zdaję sobie z tego sprawę. Ale.. psem nie jestem. Psy szczekają a w tym szczególnie mocny nie jestem..

    PS. Jak ktoś chce podyskutować o rzeczach nie związanych bezpośrednio z rw to zapraszam na pm, jak chcecie mi nawrzucać, nabluzgać, nawyzywać to zapraszam na gg. 9207219.

    Moderator Dziuba:
    Koordy
    Wielki Mistrz Zakonu Templariuszy


    ST - [62] - 210'141,23%

    SOLO - [48] - 33'176,24%

    ACS - [14] - 180'964,99%

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez .Jarecki. ().

  • Witam

    Nie czuję się uprawniony do wpisywania się pod takim rw. W moich peryferiach galaktycznych nie ogarniamy możliwości istnienia tak dużych złóż surowców, żeby wybudowac floty tych rozmiarów. ;)
    Z mojej strony gratulacje lecą oczywiście do obrońców. Ładne zgranie naprawdę dużej ilości ludzi.
    Z reckami trochę nie wyszło, ale z racji przynależności sojuszowej mnie to nie martwi " title=":>">
    Atakierom SZO. Wiadomo, że będzie. Latajcie wszyscy dalej.
  • Udało mi się przeczytać wszystko od początku do samego końca i mam nadzieję , że ze zrozumieniem.

    Akcja:

    Wykonanie takiej operacji , zgranie ludzi , czasu i wzajemnego zaufania to nie lada wyczyn i za to Panowie nalezą Wam się duże gratulacje.

    Zawsze uważałem , że tak "dynamiczne" loty niosą za sobą ogromne ryzyko i nie "pachną" łatwą zdobyczą, a mimo to determinacja i chęć sławy przyćmiły gdzieś rozum i górę wzięła naiwność oraz pazerność na łatwy sukces. Szkoda , że tak wyszło , ale bez ryzyka nie ma zabawy a za głupotę trzeba płacić . Na szczęście to tylko gra a nie prawdziwe życie, więc wyciągnijcie wnioski i zapiszcie to jako błąd którego być może unikniecie w realnym świecie.
    Dla Was SZO.

    Kłótnie:

    Według mnie w grze powinny być pewne priorytety. Dla mnie są one ułożone w takiej kolejności: SOJUSZ , BUDDY, UKŁADY.
    Niedopuszczalne jest kręcenie wałków , które mają na celu niszczenie osób z listy. Ale zasady zasadami a ludzie ludźmi , każdy jest inny , każdy ma inne życie i inne priorytety. Jedni lubią dym a inni być dym ;)

    Gram tu już rok i mam większe zaufanie do ludzi z PN niż z Templars ( kilka razy się sparzyłem , a niestety sojusz i jego wartość budują gracze, którzy tam grają).
    Niemniej nie wiem , czy forum i wpisy są warte pyskówek i miejscem na udowadnianie kto kim jest i jak ma grać ( choć nie raz pisałem i sugerowałem zasady gry ;) .



    Gratulacje za atak i akcję.
  • pierwsze.....

    na wpisy odpowiem w nocy ,

    drugie " jarku kochany " wzruszyła mnie twoja historia .... jest taka infantylnie ludzka , rw niestety już takie nie jest .

    honor , zaufanie ....dzięki tobie człowiek dochodzi do wniosku że w ogame poland buddy lista jest by lepiej trafić kogoś...
    to do tego tu jest. podziwiam infantylną pomysłowość ...

    ps super graczu blady coś tam... spawaj dalej , i prowadz KĄCIK spawalnictwa w did... ale wiedza pewnie stosowana powala.

    ktoś tu napisał...że więcej wierzymy graczą z PN niż Templars...i niestety prawda 100% .

    zastanówmy się ,Czy ktoś " taki" powinien być szefem sojuszu ... daje wspaniałą lekcję i przykład :E a wypowiedzi jego , samokrytyka super ..że głupi że nie wie,..a jednak eehhhhh zrobił.

    niemniej jednak ja nigdy jak ty bym tego wam nie zrobił .
    i cieszy mnie to że tak jest.

    i to bardzo .

    dla mnie i tak jesteś.... kim jesteś. Można tobie ufać... w realu zapewne też .

    pozdrawiam

    CL GRAFF....

    PS . aha...jeszcze jedno --nie ponoszę odpowiedzialności za rozumienie moich sojuszników , wpisy moje w soju -- że rozmowy w toku i aby ograniczyli szpiegowanie , lub akcje jakieś na Templars, wielu odbierało prawie dosłownie , zresztą co do koalicji to pomoc pomiędzy nami zawsze miała prawo być.. .do teraz.
    teraz to inna bajka :* bo kontur ma problemy z osobowością... Dla nas --- ewidentne.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez GRAFF ().

  • Graf nie przeczytałeś chyba spoilera w 1 poście tego tematu - umiesz go rozwinąć? Tam jest wypowiedź i jarka i autor też coś nakreślił w temacie. Gsy poszły po tym jak wystartował Jarek. Miał zawrócić i psuć akcję tylko dlatego ze atakuje go (nieświdomie) znajomy z buddy? Ja też nie miałbym żaly o to że znajomy z buddy czy nawet nie buddy bo co za różnica startuje robić pode mnie obronę a dopiero potem ja sobie startuje (hipotetyczne klikanie z pz?). Miał pomysł zrobił akcję a to ze zbiegiem okoliczności to ja wystartowałem a nie ktoś mu obojętny to już kwestia zrozumienia faktów.

    Miałem kiedyś analogiczną sytuację tylko w sojuszu. Krzychu jakby mi napisał że leci na kogoś przed startem powiedziałbym mu że do starcia nie dojdzie bo pójdzie fs. Nie napisał spalił 80kk paliwa a w trakcie lotu zagadał podsyłając mi skan (bez kord) i znając skład floty wiedziałem ze to ziom. No i co lojalnośc do sojusznika czy lojalność do kumpla z reala?. Sorry winetu - efektem z delikatnym wyrzucie po mordzie ja wybroniłem znajomego a krzychu był troche paliwa w plecy.

    Podobnie tu. Gdyby Jarek wystartował jako ostatni to Twoje epitety mogłyby mieć podstawy (jakiekolwiek). Niemniej będąc organizatorem i śląc obrazki jako jeden z pierwszych i nie mając pewności kogo zezłomuje musiał podjąc to etyczne ryzyko że przeciw niemu poleci ktoś z buddy. Ale co ja bedę tłumaczył sytuację. Nie moja piaskownica a rozterki etyczne Jarka i chęć ewentualnego zabrania swoich obrazków z acsa dobrze nakreślił w spoilerze w 1 poście.

    Szacunek dla Olesia i SzO wszystkim.

    PS. spoiler
    ||
    \/
    Pokaż spoiler
    Treśc dla Grafa XD
    MAK is BACK
    __________
    :top1: Kupię Deuter Na U68 :top1:
  • Nie znasz mnie z reala to proszę nie wchodź na to pole.

    Ten sam ktoś napisał, że najpierw sojusz a później buddy, czyli dokładnie tak jak było. Zresztą rozmawiałem dziś z wieloma osobami i jeszcze mógłbyś się zdziwić odnośnie ich opinii na różne tematy.

    Co do samokrytyki to jak widać potrafię w przeciwieństwie do kilku ideałów z boarda..

    I kończąc to nie Twoja para kaloszy kto jest szefem Templars ani co tu nas słychać. :) Masz swoje kredki to się nimi baw. ;)

    PS. Miałem Cię nie skanować i nawet tak Ci napisałem, ale po tych "przemiłych" wypowiedziach rozmyśliłem się. A, że i mi się pzty przydadzą to myślę, że się jakoś dogadamy. :)

    PSS. Wszystko co miałem powiedzieć i wyjaśnić to chyba zrobiłem. Mam nadzieję, że nie będę musiał już się wpisywać w tym temacie.. Wszystkich zainteresowanych czymś więcej czy tak jak wcześniej napisałem z pretensjami itp zapraszam na priv. Nie psujmy chłopakom przyjemności z czytania komentarzy z mojego powodu.

    Pozdrawiam!
    Wielki Mistrz Zakonu Templariuszy


    ST - [62] - 210'141,23%

    SOLO - [48] - 33'176,24%

    ACS - [14] - 180'964,99%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .Jarecki. ().

  • 3 kropki - już dawno ci pisałem żebyś sobie dał spokój i z grą i z szefowaniem NW bo się do tego nadajesz jak nasi kopacze do gry o tytuł mistrza świata. Siedzisz teraz i płaczesz, że Jarecki cię wydymał. Być może i wydymał (chociaż buddy w tym starciu to miało znaczenie dalszego rzędu), ale jako pro gracz i arcy CL musisz być przygotowany na każdą ewentualność w tym i faule taktyczne ze strony ekip przeciwnych. Jak widzisz T ma parcie na szkło i nie cofną się przed niczym by osiągnąć cel - nawet i przed stratami liczonymi w miliardach surowców byleby mieć procent i top (nie żebym potępiał bo każdy ma jakiś cel i sposób na jego osiągnięcie). Na twoim miejscu to raczej bym już siedział cicho i nie pyskował bo tylko robisz pośmiewisko z siebie jak i całego NW. Jedyna korzyść z tego łzawego wystąpienia, to że zdjąłeś z T nimb jedynych świętych i rycerskich na u1 ;)

    Na koniec malutka łyżka dziegciu do tego kotła wszystkich zasłużonych ochów i achów - wykonanie militarnej części planu super ale jak na takich masterów, to na drugą część planu należy spuścić zasłonę miłosierdzia. Jak można nie zebrać nawet 50% złomu mając pod kontrolą całe RW :D I nie piszcie, że gracie dla funu i że gdzieś macie złom, bo teraz latacie sondami oraz piszecie po ludziach w nadziei, że znajdziecie albo ktoś się zlituje i odda.

    Gratuluję raz jeszcze sukcesu jakim niewątpliwie jest ubicie w jednym starciu NW oraz osiągniętego wyniku.
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."