von eliminator i szu i GRAFF i olesniczanin i pokorny [NetWars] vs Blabla vel Dargoth [Nemezis], mietek i Wims i Jarecki [Templars], Bladeripper [DoF] - 114710,17% - TOP 3 OGAME.PL ACS - OBRONA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty lamo Dargoth tylko jedno ale to bardzo zasadnicze pytanie. Czemu na u1 a nie na u67 ?( Teraz masz się zmobilizować na swoim podwórku tu już zabawek popsułeś,starczy ;) Widzę,że Templars się mobilizuje i dobrze wszak niebawem może ujrzymy równowagę na unii w jakimś tam odcieniu. Gratuluje wszystkim a obrońcom szo,zachować się potrafią z tego co tu czytam (aczkolwiek mogłem coś pominąć).
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • Gratulacje obrońcom za udaną akcję. Agresorom też gratulacje i SZO, macie jaja bujać się taką flotą :)
    Zadam pytanie które zadało już kilka osób:
    Gdzie jest raport ze zbiórki złomu? Czyżby NW posprzątało po sobie?
    Koalicja się cieszy a jej wrogowie sami się wybiją :)
  • Aż przypomniałem sobie passy do konta OGame. Ułamek w tym RW mam i ja 0.01%. Cieszy mnie to, że Jarecki mi zaufał :ziew: i dał się ponieść staremu numerowi, który podał Dargaroth. Chłopaki odbudowa będzie szybka ;), a że złomu nie ma. Cóż. Zawsze są jakieś minusy. Gratuluje i zróbmy jakieś roszady na pozostałych. Mój czas prawdopodobnie się wypala. Stawianie EKO, floty transportowej :F już przechodzi. Czas polatać. Jak zacząć zabawę jak na starym u3.
  • Gratulacje panowie, % powala :)
    Templars się rozpanoszyło na dobre :D no i gdyby nie mietek to byście nie dali rady i musięli zawracać :E
    Nie chciałbym nikogo obrazić,urazić, ale tak jak pisałem wczoraj - takiej lameriady jeszcze nie widziałem :P
    szkoda, że nie skonwertowaliście razem ze złomem, bo nie wszyscy wiedzą kto ile zebrał.
    SzO życzę zarówno NW - trochę macie do odrobienia, jak i poskładania się do kupy Templarsom i Blade.

    Jeszcze raz gratuluję starcia, chwały Wam nikt nie odbierze, a straty odrobicie.

    Pozdrawiam
    Best SOLO:30'119%
    Best ACS: 29'692%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez P Y S I U ().

  • To ja może wypowiem się co do złomu.. Owszem wyparował i zebraliśmy bodaj marne 1,6 kkk.

    Nie wiedzieliśmy czy NW będzie atak opóźniało czy nie. W takim wypadku na każdą sek musielibyśmy mieć całą masę recków, których raczej byśmy nie zebrali. Założyliśmy, że jak dolecą parę sek po to też coś się zbierze. Mietka rece wlatywały 3 i 8 sek po i były puste a moje 7 sek i wróciły pełne..

    Cóż.. Na 90% wiemy kto złom zawinął i niech ma na zdrowie. Tak naprawdę przez te 10 dni powrotu floty to cud, że pół uni się nie rzuciło na ten złom.

    Ktoś tam ma złom, my mamy ST. Trzeba po prostu cofnąć budowę astro i zająć się odbudową stateczków. :P

    PS. Chciałem mieć te 1kk lm, zezłomować je do takiej ilości (ale miałem nadzieję, że przez handlarza..) i je mam. :P

    PSS. Spotless nie wróci do TEMPLARS.
    Wielki Mistrz Zakonu Templariuszy


    ST - [62] - 210'141,23%

    SOLO - [48] - 33'176,24%

    ACS - [14] - 180'964,99%

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez .Jarecki. ().

  • Trzeba przyznać, że Rw robi wrażenie. Gratulację należą się zarówno TEMPLARSom jak i NW - macie jaja panowie ;)
    Jedyna kwestia, która jest dla mnie kompletnie niezrozumiała to obecność niszczarek vona i floty pokornego po co i dlaczego ?(
    Co do złomu oczywiście szkoda, że tak to się skończyło, ale przy tego typu starciu myślę, że nie to jest najważniejsze .
    Szybkiej odbudowy dla jednych i drugich.
  • Pysiek mi sie klocic niechce wiem ze mialem najmniejsza flote z lecacego towarzystwa ale dlaczego mialem nie leciec ;>
    NW nigdy nie lubilem i dlatego jest jak jest :>
    Czekam na kontre albo na kolejnego twojego bana :D
  • a niech szczekają że w plecy, że się nie opłacało i nie wiadomo co jeszcze....
    a każdy by poleciał w takim ASC-ie gdyby tylko miał taką okazję

    graty chłopacy - świetny procent
    :)
  • Jak to powiedzial wieszcz i przeor zakonu T, starcie ocieka fajnością:) wielkie gratulacje - nalezy Wam sie troche bimbao za ta akcje :D

    youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs

    Pozdrowienia z planety Ziemia :)

    PS. Jarek, to juz wiem czemu na pilce biegales taki roztrzepany... komary na rzeź lecialy, tez bym sie martwil :) ale ze sie nie pochwaliles akcją... :)

    Sz(kł)O

    Moderator Dziuba:
    Wulg
  • Imponujące starcie, Templarsi od dłuższego czasu grają aktywnie i skutecznie, faktycznie należało się coś dużego :)
    Coś mi się wydaje że ten rok będzie należał właśnie do tego sojuszu.
    Złom ciężko zabezpieczyć przy takich akcjach, więc nie ma się czego czepiać, satysfakcja z samej akcji na pewno wystarcza.

    Sam pomysł nowy nie jest, przez nas tez był brany pod uwagę swego czasu (chociaż nie w takiej skali) i z tego co wiem nie tylko przez nas - ale to Wy go zrealizowaliście i za to wielkie gratulacje.

    Netwarsom szo, czasem ryzyko popłaca, tutaj akurat nie wyszło, ale to przecież nie koniec świata ;)

    Dargoth, witaj na uni1 ^^

    edit: poprawka:
    Sam pomysł nowy nie jest, przez nas tez był brany pod uwagę swego czasu

    Jak Harry zwrócił uwagę, pomysł był już wykorzystany, tutaj chodziło mi o jego ponowne zastosowanie, sorki :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Selene ().

  • Szkoda chłopaki tyle zabawek spadło , ale jesli sie nie zaryzykuje to się nie będzie miało :)
    jest jak jest , to nie koniec świata ,każda flotę da się odbudować :P
    SZo chłopaki
    Obrońcą , cóż bardzo ładnie obmyślane , i naprawdę bardzo ładne starcie ^^


    Pozdróffka :*
    ST Solo=887%,378%,374%,332%,210%,208%
    ST ACS=380%
    Mini St> 18

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Isuar ().

  • Gratulacje dla sojusznika za pomysł.
    Gratulacje dla wszystkich pozostałych za wykonanie.

    Wielkość RW robi wrażenie. Każdy chciałby w czymś takim uczestniczyć i jestem pewien, że zgodziłby się bez względu na bilans. Więc kwestii PZ nie ma co roztrząsać.
    Obydwie strony pokazały, że wiedzą co noszą między nogami ]:-D.

    Chwila oddechu i.... lecicie dalej.
  • Ciężko coś napisać widząc was w tym miejscu w tak zacnym starciu.

    Pozamiataliście dla mnie system i jak Jarek napisał można się poczuć spełnionym graczem.

    To jest wasz czas TEMPLARSI wykorzystajcie go na maxa i bawcie się grą.

    Pozdrowionka i dzięki za pamięć.

    @NetWarsi, dacie rade ;)
    67 x ST - 142,231 %

    PB Solo - 14,783 %
    PB Acs - 11,169 %
  • JTR napisał(a):



    Sam pomysł nowy nie jest, przez nas tez był brany pod uwagę swego czasu (chociaż nie w takiej skali) i z tego co wiem nie tylko przez nas - ale to Wy go zrealizowaliście i za to wielkie gratulacje.


    [DS_U6] krzychu62 & shark2104 vs [C F] wargeusz & Koalicja [PN]~[Hunters]~[Rycerze] - 51806,16% + zbiórka TOP1 ACS
    Kręgosłup Koalicji a historii Koalicji nie zna :P What a shame ;)
    96 ST - 512.685%
    Rzekły 3 Kropki: "... współpraca scisła z Templars realna i dostaje ostatnie spawy - umacnia się."
  • lualua napisał(a):

    JTR napisał(a):



    Sam pomysł nowy nie jest, przez nas tez był brany pod uwagę swego czasu (chociaż nie w takiej skali) i z tego co wiem nie tylko przez nas - ale to Wy go zrealizowaliście i za to wielkie gratulacje.


    [DS_U6] krzychu62 & shark2104 vs [C F] wargeusz & Koalicja [PN]~[Hunters]~[Rycerze] - 51806,16% + zbiórka TOP1 ACS
    Kręgosłup Koalicji a historii Koalicji nie zna :P What a shame ;)


    Harry nie czepiaj się, historia historią, każdy pamięta, mi chodziło o ponowne użycie tego pomysłu :)
  • o lol, pierwszy post od stycznia, trzeba się ładnie wpisac

    nie sadzilem, ze bede mial taki duzy udzial w tym starciu -
    raz, ze kiedys tam przeoralem bunkier blably ( kojarze nick - coś ok 300% bylo tam? )
    dwa, ze jednak widzac po skladzie, bez udzialu floty, ktora jeszcze niedawno stala mi na moonie, nie byloby mozliwe odparcie agresorow. A juz na pewno nie z zyskiem ( zlom przemilcze, bo dobrze, ze juz sie nie mecze z polityka GF - kiedys bylo tak, ze kto poslal pierwszy, ten wlatywal, no ale trzeba przeciez oszczedzac na serwerach )
    trzy - gdybym ja jeszcze gral, a wiedzialbym, kto leci jako agresor, to smialo bym sie podstawial pod nich i wspolnie obok Jareckiego i ekipy T. Cel uświeca srodki
    cztery - cichociemni tego starcia maja najwiekszy zysk z niego :E - nie dosc, ze dwie ekipy sie rozbily, to jeszcze maja zlom na budowe nowych stateczkow.
    piec - powodzenia obu ekipom w kolejnych lotach.

    SzO wszystkim i miłego latania.
    pozdrawia emeryt
  • Gratulacje dla wszystkich - obrońców, moonkillersów itd. Dla takich chwil jeszcze czasem coś tam się kliknie na OGame. Cieszę się z tego RW tak jakbym sam brał w nim udział. Szkoda PZ, ale przy takich starciach bilans schodzi na dalszy plan, od zysków są farmingi.
    STragan - dedy-pedy - gratki-szmatki
    DID - Dissociative Identity Disorder
    S&D - Sick & Destroy Ogame
    CT - Calibra Team



    Zostań farmą: REKRUTACJA OTWARTA. PAMIĘTAJ! Zostając farmą przyczyniasz się do rozwoju całej społeczności OGame!
    Piłem piwo z: M(i)odem, Sokiem


    Multi: krzysiek / gogol
  • A wiec i ja pogratuluje!!
    Fakt iz z misji transportuj dlugo wracaly zabawki to fakt , blad powstal gdy polecialy GS!! juz korcily 2k gs lecacych troche czasu
    Oles pisal o zdjeciu mona i wyladowaniu flotki u obroncy!!, ale pazernosc!!hehe dala piekne ST coz ogolnie myslalem ze PN to bedzie bo ich tam pelno jednak inaczej bylo.Kolejny blad byl taki ze fala zapodalem na obronce i widzialem ss lecace top1 aktywnosc na monie i planecie szybkie info do olesia ze byl skan a ogolnie mialem lekkie obawy by dac znac ze zawracamy jednak trzeba bylo tak zrobic!! i tu bylby zong tyle ropy przepalonej przez obroncow szok, tylko ze ten szok powstal dla nas mega %% trudno jak sie lata to sie ma raport na czerwono czasami hehe
    jeszcze raz gratki ladnie wyszlo i fakt pomysl stary jest z monem ale liczylismy tez ze nie padnie tak szybko jeszcze opoznienie mialo byc inne na wlot bo zdziwilo mnie ze templarsik leci 5s. po wracajacej flocie niby na farmienie tylko przez obrone lekko by sie obil coz dalo do myslenia ale pazernosc!!SZo chlopaki liczy sie zabawa jeszcze nie raz sie poleci hehe fajni ludzie tu graja dlatego nie skoncze z tym tak szybko bo idzie pogadac nie tylko klikac w tym soju))
    Sorki NW
    a i ja tez mam troche zlomku doliczcie do bilansu))))))))
    20k recka na waciki sobie wzialem)) XD
    A na marginesie heh z malego % acs-wego powstal pokazny % i lekcjia zostanie zapamietana napewno ze pazernosc ma krotkie nogi ))

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez gabiss ().

  • Bladeripper , dzięki za dedy i pozdrowienia , równiez pozdrawiam i szkoda , że od nas zniknąłeś z Andro . I oczywiście duuuuże graty dla obrońców ładnie to wyszło % też d......e urywa . Dla Agresorów Szo , wytrzymali do końca :)
  • Hmm poczytałem, pooglądałem i wypadałoby pogratulować. Ciekawie i sprawnie na tyle na ile się dało przeprowadzona akcja. % kolosalny i w sumie zysku tylko brak ale te 8kk rozłożone na parę kont to jeszcze nie taka straszna ilość. Cieszy mnie, że brało w tym starciu też udział kilka zabawek wyspawanych moimi palcami - Wims może i jako kumpel się nie sprawdziłeś ale jako gracz ogame zdecydowanie tak ;)
    I amar prestar aen.