Przyklejony Vajsik i Grand i Haribo [UoS] vs zaq [Ether] - 2572,72% TOP 1 ACS

  • Mizar
  • Vajsik i Grand i Haribo [UoS] vs zaq [Ether] - 2572,72% TOP 1 ACS




    Nieloty z UoS serdecznie witają :)
    Bit ode mnie (18+):
    [ciach]

    Zaq'a mielismy na oku już od dłuższego czasu, ale wojna z WOWWW sprawiła, że zamiary zeszły na drugi plan.
    O akcji nie ma się co wielce rozpisywać, wyczaiłem flotkę, zebrałem ekipę i mamy sojuszowy top 1.
    Pozdrowienia dla Granda, bez którego nie było by tego ST jak i dla przyjaciela Haribo vel Zealot.
    Dedykacje również dla całego UoS[stałym dostawcom ropy ], Novako, Freelove'a, Gosi oraz DP i ID z 67
    Zaq wszystkiego dobrego w realnym świecie.
    Grand

    Dedykacje ode mnie
    Przede wszystkim ...
    G.P.W :cmok:
    Vajsikowi & Haribo :beer: za sojuszowy lot :top1:
    Mojemu UoS, najbardziej Azazelowi ( za dex na lot :D )
    Cobrze, Venowi, Ani, Free, Igorowi, Novako, Stefanowi oraz reszcie o których zapomniałem jak zawsze -_-
    Haribo
    Dzięki za zaproszenie do lotu to po 1. Śmiechowo bo od 2 dni siedziałem tylko na telefonie doglądając mizara z powodu braku prawowitego neta. Locik ze snem :D Pozdrawiam D P i I D i całe UoS Dedykacje dla kobitek z okazji dnia kobiet :*
    Starcie z ho panie dawno temu następujących flot:

    Agresor Vajsik [UoS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 22.006
    Krazownik 2.000
    Panc. 7.034

    Agresor Grand [UoS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 52.113
    Krazownik 4.444
    Panc. 11.450

    Agresor Haribo [UoS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 14.730
    Krazownik 2.039
    Panc. 2.700

    Obrońca zaq [Ether] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.310
    D.transp. 273
    L.myśliw. 23.790
    C.mysliw. 237
    Krazownik 3.438
    O.wojenny. 667
    Recykler 4.350
    So.szpieg. 58
    St.kolon. 3
    Bombowiec 2
    Panc. 6.225

    ...po 4 rundach:

    Agresor Vajsik [UoS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 15.398 -6.608
    Krazownik 1.945 -55
    Panc. 7.034

    Agresor Grand [UoS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 36.341 -15.772
    Krazownik 4.338 -106
    Panc. 11.450

    Agresor Haribo [UoS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 10.276 -4.454
    Krazownik 1.989 -50
    Panc. 2.700

    Obrońca zaq [Ether] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 10.792.995 metalu, 2.612.121 kryształu, 9.943.677 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 113.455.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 853.551.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 147.278.100 metalu i 109.993.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2572,72%
    Z czego 339,1% z floty agresora, a 2233,62% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 73.349.095, K: 84.294.921, D: 9.521.677, P: 167.166).
    Bilans obrońcy (M: -416.997.995, K: -340.947.121, D: -118.954.677, P: -876.900).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3 - Adam Woźniak
    Zbiórka:
    (2500) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 50.000.000. Na polu zniszczeń
    [x:xxx:xx] znajduje się 102.828.100 jednostek metalu i 65.548.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 25.000.000 jednostek metalu i 25.000.000 jednostek kryształu.

    (2500) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 50.000.000. Na polu zniszczeń
    [x:xxx:xx] znajduje się 127.828.100 jednostek metalu i 90.548.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 25.000.000 jednostek metalu i 25.000.000 jednostek kryształu.
    (5000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 100.000.000. Na polu zniszczeń [x:xxx:xx] znajduje się 55.428.100 jednostek metalu i 18.148.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 55.428.100 jednostek metalu i 18.148.300 jednostek kryształu.
    (1945) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 38.900.000. Na polu zniszczeń [x:xxx:xx] znajduje się 147.278.100 jednostek metalu i 109.998.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 19.450.000 jednostek metalu i 19.450.000 jednostek kryształu.
    (2240) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 44.800.000. Na polu zniszczeń
    [x:xxx:xx] znajduje się 77.828.100 jednostek metalu i 40.548.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 22.400.000 jednostek metalu i 22.400.000 jednostek kryształu
    Lecim dalej ;)

    Moderator Asiaa:
    Wulgarny link
    Vajs

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Acid Drinker ().

  • Jak na Nielotów to ładnie nam wyszło :D

    Szybkie zakupy deuteru, paczki z innych moonów i długi spokojny lot :xfa:

    Gorzej było na powrocie :> sporo skanów mi się dostało od pewnego Pana ( pozdrawiam ;) )

    mimo spalonego dexu coś tam nam zostało do przetopienia :super:

    co do Obrońcy .... jeśli wróci do gry jak najbardziej życzymy :xgszo: w innym wypadku spokojnej emerytury z dala od cyferek :E
    VIRIBUS UNITIS AD ASTRA


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grand ().

  • szkoda zaq, ze akurat tak padłeś, ale z Twoją grą to niestety było do przewidzenia.
    teraz sie relaksuj w realu z dala od ogame:)

    chłopakom gratulacje za odpalenie statkow i zezłomowanie nie małej ilosci Panckow :)

    pozdro
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • To się posypało ładnie jak na to Unii :D Będę mieć na kopalnie :} Lecimy dalej i toczymy się po nowe st ;}
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zealot ().

  • Brawo :) fajnie ,ze tytul zacnego top 1 acs przypadl wlasnie UoS

    Zysk przyjemny , % cieszy oko i miejsce na podium :top1: napewno jeszcze przez jakis czas zostanie wasze .

    Dziekuje Grand za linka za pozdrowionka i teraz czakam na kolejne wyczyny UoS z jeszcze wiekszymi %
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015
  • top sojuszu tam gdzie być powinno widze Uos zmienia się za sprawą nowych starych osób znajomych z 67;p to dobrze może zdominujecie to uni graty i żyze więcej lotów sojuszowych
  • Gratulacje chlopaki Top 1 acsa, dzieki Veasik ze moglam kibicowac, teraz przetapiajcie bo macie co i lecicie dalej. Rozbudziliscie nasze apetyty na kolejne piekne ST. ^^
  • Chwilę urlopuję a chłopaki się nie obijają! Gratulacje, czekałem na coś takiego... :) są floty, jest potencjał, trza działać! :)

    A obrońcy SzO lub spokojnej i przyjemnej emeryturki ;)
  • Elegancko ;D
    Dopiero teraz piszę, bo dopiero teraz jestem w stanie:P
    Czekałem caaaały dzień, zanim zamieściliście raport z tego puszu :P

    Teraz pora zrobić top1 solo ;D
  • Szkoda, że to na ZAQa przypadło ale taka gra.

    Gratulacje chłopaki... :brawo:

    % nie mały, zysk mimo spalonego paliwka raczej będzie więc :bdb:

    Prztapiajcie szybciutko i wstawiajcie te ST na zmianę z Yakoozą ;P

    Dziękuję za pozdro i dedki

    czekam na kolejne linki i mam nadzieję, że szybko się doczekam ;)

    Pozdrawiam

    Zaq Tobie spokojnego urlopowania z dala od cyferkowego świata

    :super:
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • ooooo no to wielkie pierdyknięcie się zrobiło:)
    3 uosiaków się zleciało i % wielki powstał
    tnx grand za pozdrowionka i link, top we flotę i pamiętaj, że może kiedyś znajdziemy chwilę by coś ubić :)
    "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
    George S. Patton
  • Jakoś wielkich emocji ta bitwa we mnie nie budzi.
    Zaq=rekafadam
    Grand=Cobra
    Vajsik i Haribo , co to za konta nie mam w ogóle pojecia.

    Pytanie, czy konto, które się dostanie po kimś w spadku szanuje się tak samo jak swoje rozwijane od poczatku? Wątpie.

    Gratuluje %, jak na ten poziom rozgrywki na universum trzeba sie nastarać żeby taki % wykręcic.

    Pozdrawiam z mizarowej emerytury.
  • Czocza_still_alive napisał(a):

    Jakoś wielkich emocji ta bitwa we mnie nie budzi.
    Zaq=rekafadam
    Grand=Cobra
    Vajsik i Haribo , co to za konta nie mam w ogóle pojecia.

    Pytanie, czy konto, które się dostanie po kimś w spadku szanuje się tak samo jak swoje rozwijane od poczatku? Wątpie.

    Gratuluje %, jak na ten poziom rozgrywki na universum trzeba sie nastarać żeby taki % wykręcic.

    Pozdrawiam z mizarowej emerytury.

    czocza nie wiem czy wiesz, ale ja tez dostalem konto, mialo wtedy troche ponad 100k pkt. i co nie szanowałem ?:E
    czasem chce sie grać, ale real na to nie pozwala czego wynikiem moga byc takie sytuacje jak ten zlom:)

    dobudujcie krk agresorzy:P
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez freelove ().

  • [ciach] Wpadłem tutaj bardziej gościnnie niż by cuda działać raportami,mam inne unii prawowite ;) Co nie znaczy,że nie szanuje konta więc nie generalizuj jak większość [ciach] :roll:

    Moderator Asiaa:
    Obraza.
    A ja wciąż dzierżę ostrze.A ono każe mi zabijać.

    Jam jest pomnik spokoju,opoka dialogu,mistrz opanowania
  • Witam tutaj zaq dzieku ktoremu jest top one zlomik. Ostatnio mialem nawal rzeczy na glowie i zarzucilem urlopik. Ale pewnej nocy kiedy siedzialem i kurzylem baty z kumplem stwierdzilem ze szkoda ze eko nie pracuje i wycfalem urlop:) pech chcial ze jak wstalem to wogole o tym zapomnialem i przypomnialo mi sie dopiero po 3 dniach. i tak dziw bo flota stala ponad 2 dni na 1g:))) lol. A podczas rozmowy z free wyszlo ze to sie skonczy predzej czy pozniej zlomem nawet szukalem kogos do poprowadzenia konta ale nie znalazlem. nawet rozwaza;e, opcje zlomu ustawki:)) No nic chyba oddam komus konto albo moze popykam eko ale nie wiem bo ogolnie przez zyciowe sprawy to mam aktualnie w glowie burdel na kolkach . Szkoda bo poznalem tutaj kilku fajnych ludzi . pozdrawiam caly Ether oraz Free i 4one, Nikodema oraz bylego topone Spritka oraz cala Yakooze.
    A co do akcji z Polllem to zareczam ze nie dalem ani jednego info o nim nikomu chociaz widzialem ze byly jakies podejzenia ale mialem wywalone i nie chcialo mi sie pisac ale teraz jak juz sie wzialem za pisanie to chcialbym to przekazac.:))

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez szkotasss ().

  • Zaq od jakiegoś czasu siedział na urlopie, widocznie zalogował się i przez przpadek mu się urlop sam ściągnął - w sumie to bywały już takie sytuacje na tym UNI.
    Łosiaki miały szczęście, że akurat wypatrzyli takiego ciamajde i zrobili sobie acsa na nim.

    Całe szczęście, że zaq przypomniał sobie, żeby sprawdzić czy na pewno ma nadal urlop więc po złomie wrócił do gry i odznaczył sobie jeszcze raz urlop - Ciekawe jaka będzie jego mina jak tak na poważnie wróci z urlopu i zobaczy, że ma floty hehehe

    tyle w temacie