Przyklejony loku, SWAT4, Wiosna [Dewianci] vs Anunnaki [WYGRYW], HellGirl, santo, Vat, WilQ [AFERA] - 6042,81% TOP1 ACS

  • Nekkar [1]
  • loku, SWAT4, Wiosna [Dewianci] vs Anunnaki [WYGRYW], HellGirl, santo, Vat, WilQ [AFERA] - 6042,81% TOP1 ACS

    [center]~~~~~~~~~~~~~~ Słowo na wstęp~~~~~~~~~~~~~~

    Nie tak dawno wspominałem, że fajna sytuacją się robi na UNI. Teraz będzie jeszcze bardziej fajna.
    Dzisiaj wyeliminowaliśmy główną siłę Dewiantów. Z jakichkolwiek liczących się ich flot tak naprawdę pozostał chyba tylko kubanczyk (chociaż nie znam floty), którym jakoś nieszczególnie ktokolwiek z nas się przejmuje i ewentualnie bebe. Jedyne jakiekolwiek realne zagrożenie stanowi dla nas w tej chwili tylko DaTe.


    Na początek coś od WilQ'a, bo sie uparł:
    [center]Ene due rike fake
    To AFERA robi drake
    Spore floty dziś simuje
    Chyba dexu się zmarnuje
    Recki poszły, uhahani
    A dewianci skołowani
    Bo AFERA zabijaka
    Na ich kontry kładzie ptaka

    Poszło synchro, floty lecą
    Bitwa będzie wielką checą
    Troszke czasu uplynelo
    I zrobilo sie rodeo
    RW zacne wiec powstało
    I do topki załapało

    AFERA dziś znów odżyła
    Bo ostatnio się uśpiła
    Ma to związek z urlopami
    Ktoś wyjechał z dzieciakami
    Reszta chleje, imprezuje
    Poper flote fsuje :D

    Wiosna, loku, no i swacik
    A po drugiej stronie Vacik
    Wrócił do nas, już złomuje
    Nikt mu floty nie kontruje
    Santo mózgiem się urodził
    Niech mu Bozia wynagrodzi

    Ania seksi jest dupeczka ;*
    Lata, farmi, robi STeczka
    Anunnaki był przynętą
    Tu zawiłą, a tam krętą
    Wszystko wyszło jak tralala
    Skrzydła dostał od Dedala

    Jeszcze pozdro dla robota
    Dobra farma to dziś cnota
    Hate też prosił o dwa słowa
    Lecz mnie dzisiaj boli głowa
    Słów nie będzie, będą dedy
    Niechaj Ci urosną dredy ;P

    Hate to taka mega lama
    Nawet recków nie ma z rana
    Złom mu tylko farmy kradną
    Pewnie kiedyś go dopadną
    A ja WilQ, chylę czoła
    Przed sojuszem dookoła
    AFERA to bractwo ludzi
    Nikt się tutaj wnet nie znudzi

    Dzięki również dla Dewiantów
    Naszych zacnych nie pedantów
    Niech Wam życie lekkie będzie
    Stójcie zawsze w pierwszym rzędzie ;)[/center]


    Tak naprawde te sidła Anunnakiego nie były wymierzone w strone Dewiantów, ale... bywa i tak :)


    ~~~~~~~~~~~~~~ O akcji ~~~~~~~~~~~~~~

    Z Anunnakim znam sie jakiś czas, nawet zdarzylo sie nam chyba spotkać na realu. Kilka razy usiłowaliśmy już łapać jakieś osoby na jego flote jako przynęte, ale nic z tego nie wychodzilo. Ale on dalej męczył tego swojego ryzykownego FSa. Twierdził, że pewne osoby są nim zainteresowane i bacznie go obserwują. Wczorajszym popołudnio-wieczorem dostałem informacje od niego - "Lecą". Wiosna i loku, zaciekle skanując wszystko dookoła zrobili ogon flocie Anunnakiego lecącej na stacjonuj na kolonie - mieli to na fali. Uznaliśym za wysoce prawdopodobne, że chłopaki będą liczyć zawrócone stacjonuj. Czym prędzej ogarnąłem AFERE, żeby zbierali dex w 2 gali i mieli przygotowane floty. Anunnaki widzial atak dewiantów, jak byla jeszcze godzina do wlotu. Troche myślenic było jak to zrobić, żeby chłopaki nie zlamili i widzieli kiedy kliknie "zawróc" . :E
    Braliśmy pod uwage ryzyko, ze Wiosna z loku nie liczyli nic, a lecieli tylko na nieodebrane stacjonuj, ale... biorąc pod uwage, że koszta lotu nie są zbyt wielkie, a szansa walnięcia ich w obronie jest większa niż jakbyśmy mieli kiedykolwiek wyliczyć ich czy złapać na BFSie, postanowiliśmy akcje przeprowadzić. Bo gdyby Anunnaki dostał złoma a nas by tam nie było, to byśmy sobie chyba pluli w brode do końca roku :E

    Tak czy siak, Anunnaki cofnął, wylogował się.
    Ja w tym czasie zacząłem ogarniać wszystko. Czasy, floty, recki, hipotetyczne składy agresorów. Brałem pod uwagę, że Dewianci mogą zaprosić do tańca DaTe - w okolicy był revenge i kajko, jednakże najbardziej prawdopodobną wersję jaką zakładałem to wiosna + loku. Wiedzieliśmy, że Dewianci będą szukać aktywności na naszych kontach, zmian w dexie itd, dlatego wszystko poszło wczesnym rankiem, następnie FSy i logout.
    Wszyscy wystartowaliśmy z rana, Anka, ja, Vat. WilQ z małymi problemami, ale też był po chwili w powietrzu. O ile mi wiadomo loku ze skanem pomylił się neiwiele, żeby zobaczyć, że WilQ będzie coś kombinował :)

    Anunnaki zalogował się jakies 40 minut przed wlotem. Skopiował mi to co widzi w podglądzie. Agresorzy wpadali w tej samej sekundzie co powrot anunnakiego, a niektóe nasze floty były ustawione właśnie na ten moment. Troche baliśmy się laga, bo mogło to sie skończyć wtopą niektóych naszych zabawek. Ale - w podglądzie wszystko się zgadzało. Jednak nie tylko to było interesujące w podglądzie. Skład agresorów: Wiosna, loku, SWAT. Chwila zawahania. Mówie - powinniśmy dać rade, ale Anunnaki licz toto, bo nikt od nas się nie będzie logował. Remis, ale z Dewiantów pozostają strzępy. Mnie nie zależy, ale innym? Telefon do WilQ'a - przedstawiam sytuacje - lecimy do końca. Anunnaki wylogował sie kwadrans przed wlotem, zeby nie sprowkowac laga. Po minucie zalogowałem sie...
    Przyznam, ze do ostatniej chwili troche się obawiałem, że atakerzy puszczą skana na moment ataku i cofną floty tuż przed wlotem. Tak sie nie stało, a do bitwy doszło.
    Na PZcie, loteriada. Aż ciężko ogarnąć te wszystki raporty ze zbiórki, bo nie mogłem dojść ile mamy złomu. Według moich rachunków ktoś (bo niekoneicznie Dewianci) podwędził jakieś 7k recków (z 30k potrzebnych) w tym 50kk szkła.

    W strone Dewiantów też trzeba złożyć ukłonik, bo akcje rozplanowali ładną. Policzone zawrócone stacjonuj. Z zaskoczenia wzięta flota Swata. Jedna flota więcej to jednak okazało się za mało. Niemniej jednak - plus za pomysł i wykonanie. Dzięki takim graczom gra jest ciekawsza i prowokuje na przyklad takie akcje jak ta.


    ~~~~~~~~~~~~~~ Raporty ~~~~~~~~~~~~~~

    Zamieszczone RW uwzględnia NASZĄ zbiórkę złomu - zakłądajac, że nigdzie się nie pomyliłem (ale oszczędziłem wam tych wszystkich raportów :P):
    Zamieszczam poniżej też wersję z połączonymi flotami, bo według mnie jest troche bardziej przejrzysta, ale NIE UWZGLĘDNIA zbiórki PZ przez nikogo.

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor loku (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 190
    L.myśliw. 33.001
    Krazownik 4.603
    O.wojenny. 571
    Panc. 2.777

    Agresor SWAT4 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 40.127
    Krazownik 7.407
    Panc. 3.003

    Agresor Wiosna (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 35.690
    C.mysliw. 590
    Krazownik 2.529
    O.wojenny. 301
    Panc. 2.001
    Niszcz. 10

    Obrońca Anunnaki (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 383
    D.transp. 493
    L.myśliw. 17.662
    C.mysliw. 130
    Krazownik 2.363
    O.wojenny. 791
    Recykler 2.560
    So.szpieg. 62
    St.kolon. 3
    Bombowiec 27
    Panc. 1.024
    Niszcz. 318

    Obrońca HellGirl (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 62.867
    Panc. 4.512

    Obrońca santo (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 22.513
    C.mysliw. 36
    Krazownik 1.601
    O.wojenny. 1.530
    Panc. 1.199
    Niszcz. 261

    Obrońca Vat (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 5.000
    Panc. 4.345

    Obrońca WilQ (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 41.000
    Krazownik 5.000
    Panc. 3.100

    ...po 6 rundach:

    Agresor loku (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 1 -4.602
    O.wojenny. 2 -569
    Panc. 45 -2.732

    Agresor SWAT4 (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 25 -2.978

    Agresor Wiosna (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 1 -300
    Panc. 30 -1.971

    Obrońca Anunnaki (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 53 -330
    D.transp. 184 -309
    L.myśliw. 3.249 -14.413
    C.mysliw. 39 -91
    Krazownik 1.754 -609
    O.wojenny. 775 -16
    Recykler 1.260 -1.300
    So.szpieg. 4 -58
    St.kolon. 3
    Bombowiec 27
    Panc. 1.023 -1
    Niszcz. 318

    Obrońca HellGirl (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 12.172 -50.695
    Panc. 4.509 -3

    Obrońca santo (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 4.058 -18.455
    C.mysliw. 18 -18
    Krazownik 1.177 -424
    O.wojenny. 1.502 -28
    Panc. 1.199
    Niszcz. 261

    Obrońca Vat (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 3.828 -1.172
    Panc. 4.341 -4

    Obrońca WilQ (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 7.553 -33.447
    Krazownik 3.854 -1.146
    Panc. 3.097 -3

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 1.569.809.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 598.370.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 398.339.100 metalu i 205.942.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 6042,81%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -891.269.000, K: -534.099.000, D: -144.441.000, P: -1.569.809).
    Bilans obrońcy (M: -133.169.800, K: -893.200, D: -9.467.000, P: -143.530).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.
    [/center]


    [center]
    Starcie z następujących flot:

    Agresor loku, SWAT4, Wiosna (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 190
    L.myśliw.: 108.818
    C.mysliw.: 590
    Krazownik: 14.539
    O.wojenny.: 872
    Niszcz.: 10
    Panc.: 7.781

    Obrońca Anunnaki, HellGirl, santo, Vat, WilQ (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 383
    D.transp.: 493
    L.myśliw.: 144.042
    C.mysliw.: 166
    Krazownik: 13.964
    O.wojenny.: 2.321
    St.kolon.: 3
    Recykler: 2.560
    So.szpieg.: 62
    Bombowiec: 27
    Niszcz.: 579
    Panc.: 14.180

    ...po 6 zaciekłych rundach:

    Agresor loku, SWAT4, Wiosna
    Flota:
    Krazownik: 1 -14.538
    O.wojenny.: 3 -869
    Panc.: 100 -7.681

    Obrońca Anunnaki, HellGirl, santo, Vat, WilQ
    Flota:
    M.transp.: 53 -330
    D.transp.: 184 -309
    L.myśliw.: 27.032 -117.010
    C.mysliw.: 57 -109
    Krazownik: 10.613 -3.351
    O.wojenny.: 2.277 -44
    St.kolon.: 3
    Recykler: 1.260 -1.300
    So.szpieg.: 4 -58
    Bombowiec: 27
    Niszcz.: 579
    Panc.: 14.169 -11

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia.

    Agresor stracił 1.569.809.000 jednostek.
    Obrońca stracił 598.370.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 398.339.100 metalu i 205.942.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 6 042,81%

    Bilans agresora (M: -891.269.000 K: -534.099.000 D: -144.441.000) (suma: -1.569.809.000)
    Bilans obrońcy (M: -436.528.000 K: -152.375.000 D: -9.467.000) (suma: -598.370.000)
    *przy założeniu, że PZ nie zostało zebrane przez agresora ani obrońcę

    SmartRW 2.5 - Konwerter RW[/center]



    ~~~~~~~~~~~~~~ Słowo na koniec ~~~~~~~~~~~~~~

    Zachowanie pobitych ponoć fajne, aczkolwiek na moje PW nikt nie odpisał. Gratki obrony poszły tylko do topki. :( "Architekt" akcji został olany :P

    Coś ode mnie:
    Cóż Muszę podziękować za ten lot. Wyszło całkiem fajnie. Może to niegrzeczne chwalić samych siebie, jednak nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy AFERY muszą oddać nam co cesarskie. W ciągu kilku godzin udało się nam zebrać 4 silne floty i zorganizować akcje, jakiej to UNI nie widziało i długo długo raczej nie zobaczy. Poprzeczke zawiesiliśmy wysoko.
    WilQa może i nie każdy lubi, ale sojusz stworzył porządny. Grając w Roninie na U12 czuło się siłę, ale juz nie zgranie. WilQowi udało się połączyć i siłę i zgranie. Jest moc :)

    Nigdy nie czułem się jakims super - świetnym złomairzem, a za wzór stawiałem sobie starą gwardie Ronina z U12. Tymbardziej słowa Vata:
    "santo respect za akcje" mile połechtało moje ego :P

    Jeszcze pare słów ode mnie do Anunnakiego. Bo pochwalilem AFERE, siebie, a nawet pokonanych, a zapomnialem o nim. Słowa uznania, bo przypilnował, a poza tym trzeba mieć jaja, żeby latać takim FSem licząc, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która wykorzysta to do zrobienia pułapki.


    Coś od Ani:
    Pozdrowionka > Venga , Cobra , Grand , Papciu , Rafcio , Loona, Grabarz , Thun dzieki jeszcze raz :)
    MOją Kochaną AFERKĘ


    Cały dzień zmarniony zszedł na to RW :quasi:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez santo ().

  • Cóż by tu rzec 8-)

    Wielki szacunek dla santo za błyskawicznie i perfekcyjnie dopracowaną zarówno w ogóle jak i szczególe akcje. Zebraliśmy się w znikomym czasie w pełnej gotowości i każdy dokładnie wiedział co ma robić. Nie było żadnej pomyłki, zawahania, nic. Myślę, że fakt, iż znamy się wszyscy od bardzo dawna i tworzymy świetny team, w tej akcji jest najlepiej widoczny.

    Raz jeszcze, oficjalnie dziękuję Ani :*, Santo i Vatowi za wspólny lot, jak zawsze pełen emocji i wyjątkowości. Takich kompanów ze świecą szukać :)
    Anunnaki miło że też w tym uczestniczyłeś i liczę na jakiegoś browarka na MS AGH w najbliższym czasie ;)

    Santo, miło się czyta takie słowa jakie o mnie napisałeś, dziękuję za docenienie mojego trudu i włożonej pracy =)

    Pozdrowienia z mojej strony dla wszystkich znajomych! Wybaczcie że nie z nicku, ale nie mam już siły na to po dzisiejszym dniu :P

    Pozdrawiam,
    W.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WilQ ().

  • Lokusos dostał za swoje grzechy z zamierzchłych czasów :D Tyle ode mnie. A tak serio to akcja planowana już od dawna. Wyszedł nieziemski % jak na to uni. Po pierwsze dziękuję całej Aferze za takie przejęcie się sprawą i ciągłą gotowość do pomocy ;) Pozdrawiam Wygryw, Aferę, Sourisa, Fugaziego, Zamota, Scinka i innych przyjaznych graczy i oczywiście RIP_TROLOLO_GUYa ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Anunnymous ().

  • Akcja pięknie zorganizowana, wszystko pięknie przeprowadziłeś ;)
    z tego co pisałeś w sojuszu to wystarczyło że ekyypa tylko floty dołączyła, reszte roboty Ty wykonałeś dlatego pierwszorzędne gratulacje lecą dla Ciebie ;-), mimo to gratulacje należą się całej 5tce obrońców. W godzinie starcia aż gruchneło na całym uni a 10 minut później dzwonił do mnie rozradowany Wilczek :D
    Jakąś tam konkurencje faktycznie stanowi wciąż DaTe ale po tej akcji widzę, że słowa niegdyś wypowiedziane przez ExTaSy'ego coraz bardziej nabierją mocy
    "AFERA rządzi, AFERA dzieli, AFERA uni rozpierdzieli" :D
    Powrót po 3 latach emerytury ;)

    Universum Nekkar

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kide ().

  • dlugo kazaliscie czekac na to starcie no ale i w koncu sie pokazalo

    lezka sie kreci w oczkach jak to widze az nie chce sie grac :( no ale to tylko gra
    chlopaki spodziewali sie podstawki ale nie az tyle :P mogli brac jeszcze revenge i kubana
    ale wiadomo zawsze wyjdzi inaczej

    %% DLUGO nie do pobicia pozostaje tylko pogratulowac

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mapi ().

  • Duże brawa dla obrońców - Annunaki graty ładnie sławisz tag sojuszu. Brawa dla Afery za gotowość i rozpracowanie szczegółów finiszu - santo brawo.
    Agresorom graty wyliczenia, pierwsi którzy się odważyli, wykonanie bardzo dokładne.
    Co do starcia to jest trochę zaskoczeń, myślałem że raczej wszyscy wykorzystają dla pewności pełną siłę swoich flot i max liczbę graczy na jaką pozwala acs. Widać każdy nie docenił mniej lub bardziej drugiej strony - dla Dewiantów okazało się to niewątpliwe bardziej zgubne.

    lokusos gracz wytrwały, Wygrywowi się uprzykrzał to fajnie że częściowo w jego reckach ląduje.
    Aferę i dewiantów sporo dzieliło więc pewni też zadowoleni ;)

    % taki pewnie zbyt szybko tu znowu nie padnie, jeszcze raz gratulacje, szczególnie Tobie Annunaki bo Ty tu najwięcej ryzykowałeś i pewnie roboty też jednak najwięcej włożyłeś.

    Pozdrawia WYGRYWOWICZ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bromski ().

  • Dzięki chłopaki za locik :) Niezła imprezkę Dewiantki z organizowały z rana :) i mało co obiadu nie przypaliłam :quasi:
    Coś mało kolorowy ten stek wieć dorzucę trochę kolorku .
    Wilczqu wierszyk pierwsza klasa :)

    Dewiantkom
    :gszo:



    Od:
    SWAT4 ciach
    Do:
    HellGirl
    Temat:
    RE:Nie dotyczy
    Data:
    25.02.2013 16:06:13
    jak bd wstawiac ST to jak bys
    mogl to wklej to ode mnie;) chcialem wszystkim pocziękowac za wspólną
    grę, wyszło jak wyszło nie zawsze jest sie po tej własciwej stronie choc
    musze przyznac ze chyba pierwszy raz dostałem takiego złoma;) szkoda
    ze musialem całą akcje obserwowac z tel;/ nawet rekow nie mialem jak z
    rana wyslac w razie czego:) Loku z Wiosną wracają ja i tak miałem
    kończyc lada chwila i przyszedl na mnie juz czas;) cieszy mnie fakt ze
    nie zawiodłem wcześniej sojuszu i zloma zadnego nie dostałem:) na
    kazdego w końcu przychodzi pora;)a wam obrońcy gratulacje pewnie się
    nawet mnie nie spodziewaliście ze polece z chlopakami bo wprawdzie nawet
    nie bylem potrzebny:)moze jeszcze kiedys ten nałóg mnie pochlonie wiec
    sie znów spotkamy:D pozdrawiam:)


    /Współrzędne
    Pajhi
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ania26 ().

  • hyhyhy, pierwsze co m isie nasunelo, to dyskusja z DiD naszego gdzie Panowie z Mizar sie madrowali i marudzili na Nekkar :D

    Co tu duzo mowic, gratulacje to malo, ale co mozna zrobic, zadrzalo cale uni :) rewolta w statach ,rewolta w ukladzie sil na uni. Nie weidzialem ze az tak gruba sprawa sie kroi. Wszystkim wam nalezy sie ogromny szacunek za akcje, co wy teraz robic bedziecie ?:D

    Btw. WilQu, Ty nie inż. Poezji i sztuki pisanej? :D Dziekuje za rymowane dedy ! :D
  • Robot sprzedaje konto / dziwię się że tak głośno o tym było a GO nawet nie zareagował - wszak zakazany jest handel kontami/- pojawia się nowy właściciel - ze względu na więzi z kontem przyjmujemy gościa - po dwóch dniach okazuje się że gość musi wyjechać - dostał robotę - konto przejmuje soso - niby kiedyś gdzieś grał, kogoś znał - posiedział dwa dni w soju i co zrobił - odszedł do Aferzystów ....

    zarówno w poście kubańczyka jak i tu ewidentnie z trśsci wypowiedzi wynika że działania od początku były zamierzone, podejmowanie prób by namówić kogoś na ACS nie wyszły - nie udało się wtopić żadnego dewianta no to trzeba było wyjść z ukrycia - heh że też niektórzy do takich działań muszą się posuwać

    Oczywiście akcji gratuluję - a moim dewiantom życzę szybkiej odbudowy

    Mam nadzieję że kiedyś ten złom wróci w nasze ręce

    zaś DeTe mimo pewnych zaszłości oczu wkoło głowy - bo afera goni afere - czyli przekręt za przekrętem - bo niby skąd się biorą afery
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)
  • Afera - gratuluje :)
    Uwielbiam celowe akcje, podpuszczanie, rozwalanie gości z buddy czy dzięki szpiegom w sojuszach - jest adrenalina, jest moc.
    Oczywiście tutaj wszystko było honorowo ale wabik wybrany idealnie.
    Gratuluje wielkiego procentu, na starym forum bym powiedział 5/5 ale tutaj wystarczy GRATY :)

    Cieszy mnie obecność wiosny po stronie przegranej, mocny sojusz stracił floty, życze szybkiego SZO
    My name is Joma...

    ... KinG JomA 8-)

    Hanshew napisał :
    "ale to co zrobił Joma przerosło największych krętaczy tego uni..."
  • dzieki WilQ za linka mega starcie i to w wykonaniu mojego bylego sojuszu a Braciszek powinien byc dumny ze przekazal soj w odpowiednie rece

    starcie gigantow tego uni moze zysku brak ale liczy sie forfun a tego tu niebraklo obroncom ani agresorom choc w ich przypadku raczej nieswiadomie

    wiersz na otwarcie ST klasa

    gratulacje za takie akcje dla wszystkich ktorzy w nim uczestniczyli

    i nie szukac tu zadnych podtekstow jak wyzej juz mialo miejsce bo nie na miejscu sa takie wpisy
    czar goryczy nalezy przyjac z pokora a nie szukac zaraz dziury w tym co ladne
  • co tu duzo mowic Afera rozkrecila afere :D % jest z kosmosu ! mysle ze ciezko bedzie go pobic ^^

    Agresora SZO ! Achmed ale daliscie ciala ! :D
    U61 - Sojusz [Inhell] Best Top 60 [off] 10 ST
    Nekkar-Sojusz [PZT] Best Top 18 [off] 60 ST ^^ Zniszczone Moony 4 !
    Ganimed-Sojusz [DarkBlue] Best Top 78 [off] 23 ST ^^ Zniszczone Moony 2 !


    REKORDY UNI X 1 -----------> REKORDY SPEED UNI
    TOP Solo- 1850,07%------------> TOP Solo- 1125,04%
    TOP ACS 1194,56% ------------> TOP ACS-858,74%
    TOP Obrona 1050,32% ----------> TOP Obrona 5712,89%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BestiaInhell ().

  • HEH sam nie wiem co napisać ! Akcja planowana na 99% pode mnie . Jak to dobrze ,że czasem nos zaswędzi i zmienimy plany bo pewnie moje latajki by odleciały w śmieciarkach ( albo i nie , to zależy kto by poleciał razem ze mną ) niektórzy obrońcy byli wtedy na urlopie więc różnie mogło być .
    I tutaj muszę pogrozić palcem anunakiemu :bicz1: ale do rzeczy :
    Obrońcom :graty: a agresorom :gszo:
    NIE PATRZ ZA SIEBIE ! NADCHODZĘ . TO JA REVENGE

  • Witam wszystkich po ponad 2 miesiecznym urlopie (spowodowanym narodzeniem mojego pierworodnego :D)
    dzieki za zaufanie soso i konto no i Wilq za twoja nie ustepliwosc w namawianiu mnie do nalogu ;p

    Przez długi czas nie chcialem wracac do ogame no ale majac tak fajna ekipe jak Afera ciezko jest z tego zrezygnowac
    ciesze sie ze bralem udzial w tej akcji santo tak jak pisalem respect za planowanie ;-]


    Dewiantom - hahaha wybaczcie ale jakos wam nie wspolczuje :D

    pozdro

    V.
  • WilQ, dzięki za link XD
    Procent jest tak samo szokujący jak to, że Dewianci tak się dali złapać.
    Co mnie zaskoczylo, to to, ze we wczesniejszym rw widzialem jeszcze nick soso a tutaj juz Vat widnieje :p
    w kazdym razie sąsiedzi z top 1 ostatnio często się zmieniają, także wszystkim SzO, bo każdy ma co spawać.
    Gratulacje obrońcom!
  • Pogratulowalem obroncom w grze gratuluje i tutaj !!!
    Coz ja wylapalem lamerskiego fsa Anunnaki'ego ja wyklikalem zawrocone ...
    Podejrzewalem ze ow lamerski fsik jest tylko podpucha na Nas albo na Revenge - mialem racje

    :] ponad 15h i iles tam min na skolowanie obrony to naprawde sporo czasu, no ale obydwoje z Lokim stwierdzilismy ze raczej nikt lub moze 1 osoba bedzie bronic Anunnaki'ego dla pewnosci wzielismy i Swat'a
    chociaz ja krzyczalem aby jeszcze z 3-4 osoby zabrac bo taka flota Anunnaki'emu fsowac w iscie lamerski sposob do tej pory sie udawalo to cud ....
    wystartowalismy oczywiscie synchro no i recki moje poszly na 2sec po buum Loki sie troche spoznial....



    (2777) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 55.540.000. Na polu zniszczeń [x:xxx:x]
    znajduje się 362.339.100 jednostek metalu i 169.948.500 jednostek
    kryształu. Flota odzyskała 27.770.000 jednostek metalu i 27.770.000
    jednostek kryształu.

    wiec soso czy jak Ci tam teraz jest szukaj moze Ci sie uda
    Lokiego recki tez wrocily pelne :)

    Loki stwierdzil ze konczy - namowilem Go by tego nie robil wrzucil urlop, odpoczal i wrocil - co tez tak mam nadzieje zrobi
    To tylko gra, zabawa i cyferki.
    Bawimy sie dalej !!! Dzisiaj Ty zlomujesz jutro Ciebie zezlomuja ...

    Co do postow wyzej (niektorych) - taka gra, taka taktyka wiadomo ze z AFERA nigdy nie mielismy sie ku sobie i miec nie bedziemy !!! nieoficjalna wojna zawsze miedzy nami byla i bedzie a szpieg w sojuszu nieczyste zagrania etc. - toc to caly urok wojen - by przeciwnika przechytrzyc. My tutaj dalismy sie wciagnac/zlapac przeciwnikowi 1:0 dla nich

    Co do niektorych postow (tez wyzej) ze zlamilismy, dalismy 4literek itd... - kto nie lata nie stara sie ten wegetuje lub staje sie zardzewialym kopaczem aka gornikiem a latanie po idlakach lub stojace bez aktywnosci floty lub zbanowane to dla niego szczyt mozliwosci !!!

    na koniec pozwole sobie zamiescic rozmowe z prv ktora odbyl soso czy jak mu tam z babe....

    Gracz bebe2247 informuje cię, że:

    Od: Vat [x:xxx:x]

    Do: bebe2247

    Temat: RE:RE:Nie dotyczy

    Data: 25.02.2013 18:55:44

    usuń quoteodpowiedz zgłoś

    no to juz chyba musisz barwy zmienic bo 30 pc wiosna i loku daleko nie zaleca ;]

    bebe2247 25.02.2013 18:54:20

    hm ......no mogłem v ....ale wole do kolejnego sie zapisac

    Vat 25.02.2013 18:44:31

    bylo do acs sie dolaczyc a nie zaczepiac teraz ;/
    i tu sie Vat mylisz wiosna dopiero nadchodzi a Twoje obawy o zaczepianie swiadcza tylko o tym ze sie boisz... no i masz racje boj sie boj bo dopiero wiosna po zimie widac te puszki

    na zakonczenie jeszcze raz sobie i chlopakom odemnie z sojuszu jak odpoczna zycze bardzo szybkiej odbudowy a obroncom jeszcze raz GRATY akcji i zgrania !!!
  • Marycha2-5 napisał(a):

    Robot sprzedaje konto / dziwię się że tak głośno o tym było a GO nawet nie zareagował - wszak zakazany jest handel kontami/

    I Dewianci byli wtedy pierwsi, zeby natychmaist zgłosić to do GO, a najlepiej w ogole to konto wrzucić na pręgierz bez żadnych wyjaśnień :]

    Od niedawnego czasu na koncie siedzi Vat. Soso oddał. Od kogo je miał, co sie działo z nim wczesniej - nie wiem. Wiem, tylko tyle, że chłopaki troche żałują, że gdyby wiedzieli, że konto trafi do AFERY to nie farmili by go tak mocno :E

    mareczek1973 napisał(a):

    Akcja planowana na 99% pode mnie . Jak to dobrze ,że czasem nos zaswędzi i zmienimy plany bo pewnie moje latajki by odleciały w śmieciarkach

    Mogłeś policzyc i polecieć z kajkiem za nimi osobnym ACSem :P

    Zoranin napisał(a):

    no ale obydwoje z Lokim stwierdzilismy ze raczej nikt lub moze 1 osoba bedzie bronic Anunnaki'ego

    To ciekawe. A kogo konkretnie mieliście na myśli? Jeśli można wiedzieć :>

    Zoranin napisał(a):

    kto nie lata nie stara sie ten wegetuje lub staje sie zardzewialym kopaczem aka gornikiem a latanie po idlakach lub stojace bez aktywnosci floty lub zbanowane to dla niego szczyt mozliwosci !!!

    Lubie tego gościa :E

    Co do czczych pogróżek ściętej głowy, ruszajcie z odbudową. 2k% na łeba to nie tragedia. Coś tam na początek chyba macie.