ACS; NextTarget, lucky666 i pl1 [ZLY SEN] vs ZbyszekNiszczarka - 670496,73% + zbiórka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tak jak na pw pisałem, procencika trzeba pogratulować.
    A że wyłapałem to w momencie, to...

    [center]
    Udało się zebrać 4.030.893.500 metalu i 1.150.000.000 kryształu.
    [/center]

    Czekałem na dalszy bieg wydarzeń i się doczekałem.

    1.

    [center]Starcie z 2013-02-05 10:28:08 następujących flot:

    Agresor pl1 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    So.szpieg. 5
    Panc. 100.000
    Razem: 100.006

    Agresor lucky666 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 200.000
    L.myśliw. 2.500.000
    Krazownik 200.000
    Panc. 200.000
    Razem: 3.100.000

    Obrońca Kal-El (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Zniszczony!

    ...brak oporu:

    Agresor pl1 (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1
    So.szpieg. 5
    Panc. 100.000
    Razem: 100.006

    Agresor lucky666 (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 200.000
    L.myśliw. 2.500.000
    Krazownik 200.000
    Panc. 200.000
    Razem: 3.100.000

    Obrońca Kal-El (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 8.778 metalu, 0 kryształu, 488.091 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 0 metalu i 0 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 0%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 8.778, K: 0, D: 488.091, P: 497).
    Bilans obrońcy (M: -8.778, K: 0, D: -488.091, P: -497).
    Created by cuteConverter v 0.2.8.2 - Adam85[/center]

    2.

    [center]Starcie z 2013-02-05 10:28:49 następujących flot:

    Agresor pl1 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    So.szpieg. 5
    Panc. 100.000
    Razem: 100.006

    Agresor lucky666 (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 200.000
    L.myśliw. 2.500.000
    Krazownik 200.000
    Panc. 200.000
    Razem: 3.100.000

    Obrońca Kal-El (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Zniszczony!

    ...brak oporu:

    Agresor pl1 (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1
    So.szpieg. 5
    Panc. 100.000
    Razem: 100.006

    Agresor lucky666 (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 200.000
    L.myśliw. 2.500.000
    Krazownik 200.000
    Panc. 200.000
    Razem: 3.100.000

    Obrońca Kal-El (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 0 metalu i 0 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 0%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 0, K: 0, D: 0, P: 0).
    Bilans obrońcy (M: 0, K: 0, D: 0, P: 0).
    Created by cuteConverter v 0.2.8.2 - Adam85[/center]

    Jeszcze coś tam Legion ustawiał, ale coś nie wyszło najwidoczniej.
    Za lot się w każdym razie chyba nie zwróciło.
    Jakiś czas po wlotach...:

    "Od: lucky666 ciach
    Do: Kal-El
    Temat: RE:RE:RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 05.02.2013 11:01:26
    usuń odpowiedz zgłoś
    problem w tym ze mieczy nie ma :P zostaly tylko scyzoryki, koniec rozmowy Twoja decyzja

    Kal-El 05.02.2013 10:59:27
    Za drogo mi przelot wyjdzie. :( Gdybyś miał chociaż trochę klasy to mógłbym się zastanawiać, ale tego nie masz i nawet potrajając ilość floty i pktów nie będziesz mieć.
    Mi to bez różnicy, to gierka. Pamiętaj jednak, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. :)

    lucky666 05.02.2013 10:47:54
    kontry od poczatku nie byly pewne, pomoc w zbiorce calkowicie zbedna, a jak nie odeslesz - hehe proste zaoram Cie jak Zbysia ostatnio :D dla mnie nie robi roznicy czy bedziesz na koncie czy nie posciagam ci kulki jedna po drugiej

    Kal-El 05.02.2013 10:42:42
    A wydawało mi się że ilekroć tu zawitam, będę na tej liście, dość wysoko zresztą.
    Widzieliście że siedzę, można było napisać, odezwać się jak człowiek nie patrząc przez pryzmat ilości punkcików.

    Po kontrach takie ultimatum ?

    lucky666 05.02.2013 10:37:19
    masz dwie opcje w tej chwili - odsylasz wszystko co zebrales , albo zatrzymujesz i jestes kolejny na liscie do odstrzalu"


    Laki, serio Ci ta gierka wodę z mózgu zrobiła. :} Nie tylko jemu - tak Legionku, zaraz zejdę z urlopu, wyślę 3-dobowego fsa i poczekam na egzekucję. A Ty to "czasu nie miałeś" ? :E
    Podsumowywując, zacięcia do gry nie można odmówić żadnej ze stron. Zbyszek ma święty spokój, agresorzy prestiż i surowce, a ja zysk.

    Ciao i dozobaczenia za jakiś czas!

    /Współrzędne
    Pajhi
  • Powiem szczerze że Zbyszka żałuję , fajnie że zły sen ma zysk itd , ale kto teraz będzie wstawiał rw ? na forum wejdę raz na dwa tygodnie i starczy bo dojdzie jedno , max dwa st a tak codziennie nowa porcja od Zbyszka
    nie wierze że odejdzie , myślę że powoli , powoli i odrobi :)
    Agresorom nie gratuluje , tylko dla tego że teraz będziesz ciszej i nudniej
  • Ehhh Zbychu szkoda,ze akurat w tym momencie padles,ale coz zrobic, zdaza sie kazdemu, nie mniej zrobiles to czego inni moga tylko pozazdroscic.
    Wielkie pozdro dla Ciebie! tak czy tak Twoja flota dala rade :D
    gratulacje dla agresorow,w pelnym znaczeniu tego slowa ;D miazga !
    ku chwale GotH

    Chrzest szczek :D
    salut,amor,dinero..%)
    Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. I niech los pozwoli Ci zatańczyć wśród gwiazd. 8-)
    ]:-D


    para siempre Valencianistas


    Todo por el Valencia!
  • procent taki że aż żal się nie wpisać, ilość statków powalająca O_O, rw widziałem już wcześniej na quantum tam ktoś podesłał w soju ;)
    agresorom gratuluje wyczucia :brawo:
    obrońcy powodzenia w realu =)
    Uni 29 Top 700 Off ==> Top 350 back [Jackass] & Off
    Barym TOP 240 OFF Jackass
    Quantum ON Coś tam dłubię...
  • 7 rano w durgim tygodniu sesji... To nie sztuka całą paką upolować jednego bohatera, choć owszem, trzeba przyznać, że potęga ZS nie wzięła się z samego zgrania ze sobą. Zbyszek należą Ci się wyrazy uznania za tak długo stawiany opór, a flota już była całkiem kozak (1,8kk recy robi wrażenie). Czy teraz przeniesiesz się na Quantum? :P Cokolwiek dalej zrobisz życzę udanej sesji i odpoczynku, również dla agresorów, którzy będa się teraz nudzić na tym uni.
  • LEGION 99 napisał(a):

    Legionek wam "łopowie" ]:-D jak to leciało
    Zbyszek szykował się do podkradania pzcika z Karbona, a więc dziś był u niego FS, rano mieliśmy mu ściagnać
    moonika na 5 gali co by nie pomagał ]:-D nam a jak widać poniżej miał te pare recy ]:-D , niszczenia już leciały..
    nagle na mooniku 2 gali pojawiła się akta
    wywołana przez ladującą flote.. mineło 15, 20 min... czas mijał a zbyszka brak
    decyzja.. LOT, że lot gsami dodam że w układzie nic nie kosztuje wyleciały najpierw one,
    po dostawach paliw wyleciały floty na mniejszych % dopasowując się pod czas lotu gwiazdek...
    Czekanie, czekanie.. strasznie się to dłużyło, ponad 35 min lotu..
    "spodziewaliśmy się" się Pw w stylu "jestem z ucieszoną japką"
    przed wlotem pojawiła się aktywka na matce i innych moonach i planetach... skany
    wlot..
    i co??
    i lag... ]:-D
    staty bez zmian, pz tylko po sondach..

    pierwsza myśl "zawinał się zbychu"..
    po czym giga Pz w gali, pozniej już tylko zbiórka...



    No i jest piękny opis akcji. ]:-D

    Jeszcze raz gratuluje starcia. :super:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez COBRA. ().

  • Masakra. Grasz obie spokojne eko na Elce, od czasu do czasu rzucisz okiem co tam w ST na speedach, dochodzisz do Fornax a tam 3 gości robi % większy niż masz punktów. :E

    Zbychu, nie znamy się, ale wielki szacunek za tą walkę z ZS, sporo krwi im napsułeś.
    ZS to już klasa światowa, ciekawi mnie jaki byłby z Was % na ustawce.
  • No ładnie łupnęło aż mi na u67/u68 moonami zatrzęsło :) nie ma co chłopaki mają dzisiaj obfity dzień. Gratulację agressorom niech przetapiają na co tam uważają. Teraz chyba będziecie mieli trochę nudniej na uni :P (bo na kogo tu polować).

    Zbyszkowi życzę spokojnej emerytury (może przerwy albo nowego początku na nowym uni?) czy czego sobie tam życzy. Swoje nawojował i na pewno będzie zapamiętany (czy to z sympatii czy wręcz przeciwnie).

    OFFTOP :)

    kriseqq napisał(a):

    NieLubimyRobić napisał(a):

    Ciebie to spakował bym w skrzynke z tym twoim supermenem i na madagaskar bym was wysłał :D Nic do Cb Krisieq nie mam ale ta lajza Superman chyba za free konta nie dostał :D

    a dlaczego miałbym mu nie dać?
    gdybyś nie był takim frajerem i przegrańcem to może i ty byś dostał dostęp do konta:)

    ale już rozumie... są ludzie na tym świecie, którzy muszą płacić za takie dogodności, nieliczni mają je za darmo :)


    ^^ nic dodać nic ująć ;)
  • Padł ostatni bastion w walce przeciwko pogrążeniu się tego uni w ciemności zła. Dla agresorów gratulacje za wyczucie chwili, dla Zbyszka gratulacje za postawę po rw, oraz wszelkiego najlepszego w realu.

    PS.
    Szkoda że jak zawsze standardowi krzykacze muszą dowartościowywać się na forum...
    Cytat na dziś:

    "Czasem jest pełno ludzi po to, aby głębsza była samotność"
  • Piękne Graty :)

    Światowe Topy w Akcji!!!

    giga, mega, hard - MASAKRA XD XD XD

    Adaś , Lacky - przełamaliście wszelkie granice za to jeszcze raz graty.

    Co do Zbysia to trezba przyznać, że gra urlopem dobrze mu służyła - godny przeciwnik dla Złych flot.

    Jeszcze raz Graty...
  • cóż ja moge przede wszystkim graty dla ZS zepsuliście mozna powiedzieć ostatnia przeszkodę na waszej drodze topcie co macie i bawcie sie dalej bo juz nikt Wam nie zagrozi Zbyszku powodzenia w realu i kiedyś znów dobrej zabawy w te cyferki pozdro
    181,812% 111st 92normal + 19 speed u33 (11) u47 (1) u41 (26) u64 (21) u60 (15) uN (5) OFF
  • % porażający, ZS triumfuje - tego nie da się ukryć. Szkoda opozycjonisty bo tylko on wnosił barwy na te uni - teraz wystarczy poczekać aż agresorzy wyzłomują się sami. Bo jak nie ma z kim walczyć to walczy się między sobą. Zbyszku gratuluję postawy i zdrowego podejścia do cyferek, do zobaczenia niebawem!
  • No to ładnie pierdykło :)
    Zbychu szkoda że złoma wyłapałeś ale jak to mówią wilk polował i wilka upolowali :)
    Zasłużonego odpoczynku , agresorom przetopu bo macie co topić