Przyklejony SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs uqad [ALIENS] - 18084,65% TOP 2 SOLO!

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; KochamKimusie [CLZ] vs uqad [ALIENS] - 18084,65% TOP 2 SOLO!

    Joł joł,

    Taki tam grubszy % się trafił!
    Początek historii z uqad'em nie wiem kiedy się zaczął, coś ponoć jakiś plan zezłomowania mojej floty miał, ale mu nie wychodziło, bo tam rozbił się o sama, na mnie wtopił kilka tysięcy mt. Ostatnio uqad leciał na bula zaorał mu bunkier, poleciałem na kontrę obstawialiśmy że czuję się pewnie i posłał na 100 %, niestety poleciał na 80 % i 50kk paliwa w plecy, ale to jeszcze jakoś w grudniu popołudniu było.
    Ostatnio u uqada gra stała się mniej aktywna, aż do dziś kiedy padł moon i flocina ukazała się na fali. Obrońca coś kombinował z powstawaniem nowego moona, że jak powstanie to flo wróci mu na moona, a nie na planetę! Akcja nie odbyła by się dziecki pomocy GMA! Dziękuje za falangę! <3

    Pozdrawiam sojusze CLZ, WIAARE, SENATE, A_S oraz E B z u69 :*
    Pozdrowienia również dla Michała mojego najlepszego ogejmowego kompana ostatnich miesięcy!
    Dla Sayida i GMA bo bez nich akcji by nie było!
    Również dla Halla, Tygrysa, Leo, Ani, Simonki, Winiego, Muria, Eltrona, Kamo, Fallena, Fire'a, Dove'a, Pedka,
    Sandera, Fishera, Czuszki, Falco, Miecha, Geralta, Ciomżka, Zomora, Qbikka i całej reszty famili! <3 :*

    Jest mi strasznie przykro, że nie mogłem pokazać całej swojej floty bo nie zdążyłem się jeszcze odbudować bo brodzie! :E

    A zapomniałem i pozdrawiam cwaniaka zxr ty jesteś następny! :* <3
    Pewnie kupione! :E


    Starcie z 2013-01-26 20:19:59 następujących flot:

    Agresor KochamKimusie [CLZ] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 14.500
    D.transp. 3.000
    L.myśliw. 600.000
    Krazownik 40.000
    O.wojenny. 40.000
    Bombowiec 310
    Panc. 16.666
    Niszcz. 29.000
    G.Smierci 1

    Obrońca uqad [ALIENS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 17.481
    D.transp. 650
    L.myśliw. 114.216
    C.mysliw. 156
    Krazownik 7.661
    O.wojenny. 6.958
    Recykler 13.230
    So.szpieg. 61
    St.kolon. 2
    Bombowiec 1.263
    Panc. 4.644
    Niszcz. 2.849
    G.Smierci 297
    Obrona:
    Wyrz.rak 372
    L.laser 687
    C.laser 128
    Gauss 3

    ...po 5 rundach:

    Agresor KochamKimusie [CLZ] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 11.726 -2.774
    D.transp. 2.582 -418
    L.myśliw. 485.562 -114.438
    Krazownik 35.310 -4.690
    O.wojenny. 36.191 -3.809
    Bombowiec 272 -38
    Panc. 15.073 -1.593
    Niszcz. 26.215 -2.785
    G.Smierci 1

    Obrońca uqad [ALIENS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 154.580.994 metalu, 43.878.575 kryształu, 17.242.083 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.325.364.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.251.866.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.101.861.300 metalu i 706.603.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 18084,65%
    Bilans agresora (M: 423.077.294, K: 334.102.775, D: -58.377.917, P: 698.802).
    Bilans obrońcy (M: -2.994.867.744, K: -1.983.036.925, D: -487.385.883, P: -5.465.291).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.8.2 - Adam85

    pis joł!

    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fabiano ().

  • Nioch nioch :D graty mordo, po jednym sie nie odbuduje a nastepnego tlucze :D stocznie zapchane po brzegi beda :D ale nie ma lipy i lataj dalej :D niedlugo cele sie skoncza i sami znajomi zostana :D jeszcze tylko motorynka i bede mogl Cie nazwac to 1 elo pro zlomiarz u Kassio :D tez bym tam polatal ale moje konto uj strzelil :E jak ktos ma konto na oddanie to chetnie wroce na salony :D brawo i jedziemy dalej! :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -Tygrysek- ().

  • No ładnie, ładnie :D
    Ja na u60 lekką wtopę zaliczyłem, a ty tutaj kolejne top ST :D
    Okupowanie całego top 10 ? :D

    Widzę też, że rezerwacja na pana zxr też już jest więc tylko czekać na kolejny większy złomek w twoim wykonaniu :)

    Przetop jak najszybciej do tych swoich planowanych pancków :D
  • Nie mogę uwierzyć, że nie dość, że wlot na taki procent, to jeszcze z zyskiem! O_O Gratki, bo jest czego! Obrońcy :gszo: , ale coś nie widzę tej odbudowy...

    Dziękuję również za śliczną dedykację :) :piwko:
  • Pieknie Marcinie ci to wyszlo nie ma co ukrywac :) pomysl byl dobry a teraz % jeszcze lepszy :D
    poczekaj na odbudowanie flotki bo jest z czego i traf drugiego szczekacza :E
    dzieki za detki i link :)
    uqad a tobie zycze albo SzO albo powodzenia w realu i szczescia z nowo narodzonej pociechy :)
    Idź swoją drogą nie daj satysfakcji wrogom

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gma85 ().

  • Pogromca Wiaara jest w Wiaara i pozdrawia Wiaara :D Świat staje na głowie. Czekam na ST na Orionie :)

    Edyta: Oczywiście wlot lamerski, pewnie złom zajumany, kimusia nie dała cycusia i w ogóle lipton :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Czuly Barbarzynca ().

  • O_O WoooW O_O
    kolejny dzień... kolejny Wlot...
    piekny % i kolejny TOP

    obrońca "spadł" jedynie 280 pozycjii w dół ;)
    SzO życzę
    a Cinkowi przetopu...

    ps. małe pytanie (retoryczne): czy w 2013 znajdzie się "ktoś", kto na Kassio mógłby Ci zrobic choć "małe kuku"???
    ;)
    zlomujesz wszystko i wszystkich.... jak tak dalej pójdzie to ludzie nigdy Cię nie dogonią :quasi:
  • no slicznie to zrobiles a pisales ze zysk bedzie cienki a tu prosze nawet obronca cos trzymal dla ciebie ;] % zacny jak na ciebie przystalo tylko nic nie top czasem to moze dojde cie w tej flocie :D
  • Gratuluję Marcinku
    Piękne starcie , piękny % i do tego zysk przyjemny :)
    W końcu pokazałeś coś większego a nie marne farmingi ^^ - żartuję :*
    Ładniutko to wszystko wyszło i nawet ''mój '' Marcinek maczał tu swoje paluszki ;P
    Miłego przetopu życzę i czekam na to kolejne RW
    Które pewnie też wywoła uśmiech na mojej buźce :E


    Jeszcze raz gratuluję
    A Obrońcy hmm ... niech sam zdecyduje ... =)


    Dziękuję za pozdrowionka i link na gg: :cmok:
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
  • niezłe pierdnięcie :D nie znam zezłomowanego gościa i el situacjone na uni ale procent robi wrażenie 8-)
    dzięki za linka - jeszcze byłem w stanie kliknąć ;]

    przetapiaj i zawijaj kiece na 60tkę
    obrońcy czego tam chce
  • 18k % to nie w kij dmuchał... ładnie, ładnie.. O_O

    Jak widać wytrwałość robi swoje ale wydaje mi się że na Uqadzie chyba nie siedział sam Uqad, skoro tak kombinował z tym moonem :)

    Luty za pasem, więc przygotuj sie na egzekucję :) :bicz1:
    No chyba że wcześniej egzekutora pacniecie.

    Obrońcy SzO o ile chęci będą
  • yH, takie sobie to starcie :) nie wiem czemu jest napisane tap 2 ... bo kto zrobił większe?
    niespodzianki nie było bo przygotowania ruszyły wcześnie ...
    gratuluję pewnej ręki i ten tego życzę miłego przetopu :p może nie na statki bo planuję Cię w Lutym pojechać 2015 roku ... :) max 2016 :wrr:

    coś boli mnie głowa, jak to bywa w niedzielę z rana ^^

    edit: a mówią że na uqady nie ma rady
    s(p)ort to zdrowie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez najarany chomik ().

  • Wielki gratki Marcinek ;)
    Jak w w tym tempie będziesz złomować topowe floty uni to nie będziesz miał po kim latać niedługo :E
    Dziękuję również za dedki ^^ bardzo mi miło
    zapodaj link czasem zjakimś pieknym ST na gg jak już na emeryturę przejdę :P ;]
  • Wielkie gratulacje Fabiano :D Jak by nie ja, nici by były z tej akcji...
    Ale czego się nie robi dla znajomych...

    Fajna flotka padła nie ma co:P

    Kula też jakaś pancerna była, ale do czasu...

    Flota z Planety kolonia [X:XXX:X] dotarła do księżyca planety [X:XXX:X].Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go.
    Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę.
    Szansa na zniszczenie księżyca: 24 % Szansa na zniszczenie GŚ: 46 %


    Fabiano miłego przetopu i ciśniesz dalej...
    A obrońcy SZO! Albo miłej emerytury...
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -Motaba- ().

  • Powiem tak SZYDERA !:) dla mnie to nie jest gracz a oszust ktory mydli wszystkim oczy:) Po pierwsze Kimusia to 2 osoby a po drugie moon zostal sciagniety z konta moonowego... co hmm dla mnie bylo by wystydem , buduj nadal te swoje latawce xzy tam budujcie , kiedys i na ciebie przyjdzie pora:) Pozdro KrZeMiEn :) ALIENS!!!!!!
  • Spoko Krzemien spoko czekam, aż ktoś mnie dojedzie! Tylko jedna rzecz mnie bardzo dziwi, nie wiem co dla Ciebie jest wstydem, ale ja posiadam 5 kont gsowych to może nie będę wstawiał swoich st na boarda, ponieważ spale się ze wstydu :E No to jak tak myśli całe uniwersum to przepraszam was moi drodzy, za to że nie można posiadać gsówek ;* Krzemien a moonowke mogę mieć. Bo wiesz ani jeden z moich moonów nie powstał z mojej floty, przykro mi.. :D

    pis jol, :*
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fabiano ().

  • w każdym minusie znajdzie się nawet niewielki plus ;] floty uqad brak za to więcej wolnego czasu masz i spokoju - wal w eko.

    co do fabiano - graty nałogowcu ;) czyścisz uni jak turbo szczota z worem bez dna :P ale i Ciebie czeka emerytka kiedyś a wtedy uni odetchnie trochę :)

    pozdro i owocnego przetopu.

    PS: uqad gdyby nie ranga bandyty to byś miał mniejsze straty sury, ale już za późno na to niestety., Szo Sojusznik!