Przyklejony ID17, Vincent, ITakCieDorwe, jaska [CAZADOR], DOBERMAN [MJETKI] - space [PORZUCONE KONTO DIMONA] - 7744,98% [POŻEGNANIE Z UNI]

  • Orion [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ID17, Vincent, ITakCieDorwe, jaska [CAZADOR], DOBERMAN [MJETKI] - space [PORZUCONE KONTO DIMONA] - 7744,98% [POŻEGNANIE Z UNI]

    Zanim zacznie się trolowanie. Sarcie wstawiam na prośbę DImona i Cazadoru.

    Dimon (oGame)
    wklejcie RW na forum jako moje pożegnanie z ogame


    Nocą Dimon powiadomił nas o tym, że zamierza zakończyć grę i w tym samym czasie unieruchomił swoją flotę na skasowanym moonie.
    Nikt nie był na to przygotowany i w sumie nie mieliśmy czasu, aby cokolwiek z tym zrobić.
    W tym momencie chciałbym podziękować chłopakom z CAZADORU, którzy błyskawicznie zareagowali, dograli wszystkie szczegóły i zaprosili do wspólnego lotu...
    Potem policzyli, rozdzielili i powysyłali gdzie trzeba...moja rola ograniczyła się jedynie do kliknięcia przycisku "atak związku".

    Dziwna noc się przytrafiła na Uni. Dużo osób mówiło, że negatywna dla sojuszu, a ja tam widzę przewagę pozytywów.
    W sumie to dopóki człowiek się śmieje, nie przegrał - a tak właśnie jest w naszym przypadku.
    Dimonowi życzymy powodzenia i szanujemy taki sposób zakończenia gry.
    Mam nadzieję, że TOP 1 ACS z jego odejściem powisi długo na Orionowej tablicy.

    Dimon odpuścił jako jeden z najlepszych na tym Uni, pozdrawiamy i bedziemy o Tobie pamiętać (przynajmniej przez jakiś czas) 8-) .
    Otwórz to ST za kilka lat...cieszę się, że cie poznałem i miałem przyjemność grać z Tobą.




    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Id17 [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 769
    D.transp. 160
    L.myśliw. 19.373
    C.mysliw. 1
    Krazownik 7.177
    O.wojenny. 658
    St.kolon. 1
    Panc. 5.196

    Agresor DOBERMAN [MJETKI] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1
    Panc. 11.275

    Agresor Vincent [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.838
    L.myśliw. 67.634
    C.mysliw. 81
    Krazownik 8.854
    Bombowiec 374
    Panc. 5.337
    Niszcz. 3.000

    Agresor ITakCieDorwe [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 8.079
    C.mysliw. 51
    Krazownik 1.700
    O.wojenny. 400
    Panc. 1.300

    Agresor jaska [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 47.000
    Krazownik 3.100
    O.wojenny. 2.000
    Panc. 1.273
    Niszcz. 53

    Obrońca space (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 6.400
    D.transp. 1.771
    L.myśliw. 65.160
    C.mysliw. 58
    Krazownik 15.249
    O.wojenny. 1.833
    Recykler 15.378
    So.szpieg. 72
    St.kolon. 2
    Bombowiec 96
    Panc. 11.883
    Niszcz. 966
    G.Smierci 26

    ...po 5 rundach:

    Agresor Id17 [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 495 -274
    D.transp. 141 -19
    L.myśliw. 12.468 -6.905
    C.mysliw. 1
    Krazownik 6.887 -290
    O.wojenny. 635 -23
    St.kolon. 1
    Panc. 4.984 -212

    Agresor DOBERMAN [MJETKI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    So.szpieg. 1
    Panc. 10.846 -429

    Agresor Vincent [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2.444 -1.394
    L.myśliw. 43.303 -24.331
    C.mysliw. 73 -8
    Krazownik 8.414 -440
    Bombowiec 359 -15
    Panc. 5.131 -206
    Niszcz. 2.905 -95

    Agresor ITakCieDorwe [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 5.138 -2.941
    C.mysliw. 47 -4
    Krazownik 1.617 -83
    O.wojenny. 382 -18
    Panc. 1.243 -57

    Agresor jaska [CAZADOR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 29.420 -17.580
    Krazownik 2.940 -160
    O.wojenny. 1.914 -86
    Panc. 1.221 -52
    Niszcz. 53

    Obrońca space (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 387.912 metalu, 220.275 kryształu, 3.225.785 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 344.370.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.536.674.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 458.660.100 metalu i 315.837.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 7744,98%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.8.2 - Adam85[/center]

    Ktoś przechwycił 6k recków. Odbierzemy, Dimon nie będzie latał w byle czym. Musi być przetopiony na niszczyciele Dobermana, czyli [ciach-wulgaryzm] flote Juni, która niejednego pośle w piach...przyczyni się tym samym do upadku wroga, niewierni będą taplać się w swoim moczu, wymiocinach i kale, a Doberman i jego Dimoniczna Flota stanie na czele Mrocznej Armi, która będzie gwałcić, rabować i jeszcze raz gwałcić...

    W tym momencie apeluję do nieletnich o opuszczenie Uni Orion


    //Cezarcfc
  • Jako że człowiek zakończył przygodę z tą grą i ogranicza się do zerkania na forum to skomentuje jedynie rw
    i powiem eleganckie :D rw grube procent zacny i pewnie długo nie zostanie przebite w końcu to top1 flot był :)
    a resztę komentarzy które przy tym rw pewnie się pojawią zostawiam już panom którzy dalej się bawią tą gierką
  • Dimon powodzenia i poukładania spraw w realu
    Twoje zabawki twoja gra i koniec wybrany przez ciebie SZACUN
    Co do RW to procent niesamowity wyszedł i długo pewnie powisi jako nr 1
    Jeszcze raz powodzenia i wpadnij czasem na konfę do sojka ;)

    Uni..DRACO --- ON :komp: KLAN.. ( Nieśmiertelni ) :super:
  • Szkoda napewno takiego gracza jak Dimon ale to jego wybór jego konto jego flota:)

    Szacunek za to co robił za czasu jak jeszcze grał:)

    Ps. Gratulacje wam akcji chodz gratulowałem już tyle razy że wystarczy :D

    Przetapiajcie :D
    Mizar [Off] - Top 4
    Orion [On] - Top 8
  • Piona Dimon za to co zrobiles i czego nie zrobiles na Orionie! mimo tego ze stalismy po różnych stronach płotu to i tak cie bede pozytywnie wspominac i mam cicha nadzieje ze jeszcze nie raz sie spotkamy!
    z tego miejsca zapraszam do nas na zlot a na pewno ryjsko zachlejem ( o ile uda mi sie na samolot zdazyc ;p ).

    Akcja jak akcja - po przeczytaniu miliona pw ze "znowu włam na konto i kasowanie planet sie zaczelo" szukanie flo i adzia, ekipa i lecim.

    Co do podwędzonych reckow - mam nadzieje ze ta niewierna osoba ma wystarczająco jaj/jajników zeby sie przyznac :]

    Dzieki ekipie zlomujacej za lot ( ziutkowi i mattowi za haxa ^^ w oczekiwaniu na recki ) a umpie :fkiss:
  • Trzeba przyznać, że jak na takie zaskoczenie akcja przeprowadzona była świetnie :)
    Niestety, jednego Mjetka porwał real - tak bywa, są sprawy ważniejsze niż ogame. Dziękuję za wspólną grę Dimonku :*
  • Trochę na wariata się to wszystko odbyło, ale uznaliśmy, że nie ma co czekać. Kolonizator-pilot wystartował parę minut po przeskanowaniu floty. W takich sytuacjach po prostu nie ma na co czekać. No, może na zsynchronizowanie recków :D. Nie narzekamy jednak - jesteśmy sporo do przodu.
    Dimona będziemy na pewno pamiętać, chociaż nie wszyscy dobrze. Paru na tym uni puścił z torbami :E Rozumiem, że real był mega ważny i nie było innego wyjścia. Podobało mi się też to, że w sojuszu nikt nie marudził, że zapraszamy MJETKA numer jeden. Należała Wam się reprezentacja w tej akcji.

    Dzięki wszystkim za udział!
  • Graty :E
    (2286) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 45.720.000. Na polu zniszczeń znajduje się 279.940.100 jednostek metalu i 137.117.600 jednostek kryształu. Flota odzyskała 22.860.000 jednostek metalu i 22.860.000 jednostek kryształu.
    4w5

    [00:34] <Szkodnik> ej fs na trasnportuj moon-mon jest widoczny na fali?
    [18:09] <Szkodnik> stocznia też wpływa na czas statków?
  • Mamy nasza zgube ;))

    Dimon powodzenia w realu;) mimo, ze nie bylismy w jednym sojuszu to potrafilismy znaleźć wspolny jezyk i za to bede Cie szanowal;)

    Dzieki chlopaki za lot i ze na chama sie wepchalem do was, bo faktycznie akcja na wariata, zawrocilem fs-a i podczepilem flote a juz o 3:50 wstawalem na uczelnie aby zdazyc ;/ lekko odsypiam do teraz nocke ale warto bylo;))

    Top1 ACS mam nadzieje ze utrzyma sie bardzo dlugo;))

    Pozdro i trzymaj sie tam Dimon;)
    Powstawaj nieustannie, aż owce przemienią się w lwy.
  • leonidas1000 napisał(a):

    Powiedziałbym że top 1 USTAWEK


    :bdb:

    Nie wierze w to że kończąc grę postanowił że flota padnie z pierwszej lepszej ręki, musieliście wiedzieć o tym wcześniej. Paliwko, itp. Nawet jeśli tak było to porzucił flotę i zawiadomił was że już nie gra, tak czy inaczej jest to ustawka ;) Graty zysku, inni gracze nie dostają cynku o tym że flota gdzieś stoi i czeka na złomowanie ;) Jak by to nie wyglądało od strony zasad gry, to pokazujecie innym graczom na uni jak się robi pkt, brawo :*

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez turboj ().

  • Mimo że RW eleganckie i trzeba było się do niego szybko zbierać żeby pewno zdążyć przed innymi( chociaż z drugiej strony kto by inny mógł zdjąć flote DiMona nawet na 0 techach) myślę że nie powinno się go wliczać do topki ACS. Uczestnictwo Dobermana w locie daje nieodparte wrażenie że lot był ustawiony, nawet jak tak nie było.


    w każdym razie graty wlotu, szkoda że nie widziałem mam blisko też bym rekinami podjechał :P

    A DiMonowi jeszcze raz szczerze życzę wyprostowania wszystkiego w życiu osobistym

    pozdrawiam
    Wojtek
  • Trzeba mieć jaja żeby podjąć taką decyzję. Szkoda jedynie, że to co mieliśmy w planach Dimon nie dojdzie do skutku.
    Cholernie Ci zazdroszczę , ze opuściłeś tą ogemową ,,salę samobójców "
    Ja już też o tym powoli myślę i mam nadzieję, ze tak jak i Tobie mi też się to uda :-))
    bo coż jest piękniejszego jak nie to ....

  • PIĘKNY PUSH? TOP 1 USTAWEK? - :D? - tylko na tyle Was stać :D? Spodziewałem się tutaj ciekawszych teorii, ale jestem zawiedziony ;<

    Pozdro dla Dimona, co by mu życie pojszło tak jak pragnie.

    Na ircu wrzawa była /me pac Doberman - za to ze nie wszedles :D

    Az siedzialem do nocy i czekalem czy bedziecie pierwsi

    Pozdrawiam rowniez ekipe zlomujaca

    oraz specjalne pozdrowienia dla hejterow i innych trolli doszukujacych sie spisku :D
    Begining....
  • Przytrolowałeś to Ty, swoim postem ;) Jak ktoś grzecznie wyraża swoją opinie, a dla ciebie to są hejty i trolowanie to ochłoń chłopak, świat jest dużo bardziej brutalny :E
    Ah...zapomniałem dodać, Dimonowi szo reala? XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez turboj ().

  • Ojj Dimonek, niestety coraz więcej Emerytów.
    Powodzenia życzę i niech Ci życie bez cyferek lekkim będzie :))

    cóż Doberman mój osamotniony kompaniero w scenerii non fiction, pokażcie wybitność Mjetki tej upadłej grze :)

    pozdrawiam, Wasz sojusznik paniczu hess.
  • Graty panowie :)
    Szkoda pracy;/
    Jednak słuszna decyzja.
    To ci powiedziałeś to naprawdę warto. Real jest zawsze cenniejszy niż głupia gra.
    A przypuszczenia ludzie zachowajcie dla siebie.