Przyklejony SOLO; Dill [N D] vs Maszkarnik aka solenzo [E-X-P] - 15762,12% + zbiórka TOP 1 SOLO DO WOJNY

  • Jupiter [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; Dill [N D] vs Maszkarnik aka solenzo [E-X-P] - 15762,12% + zbiórka TOP 1 SOLO DO WOJNY

    Witam , długo nie trwala radość Solenzo z wygranej wojny o której był tak wielce przekonany . I tak oto największy forumowy mądrala dał % wyrównujący szanse w tej wojnie . Widzisz tak się mądrzyłeś próbowałeś przekonywać że oszustwa są normalne w waszym wykonaniu a tu niespodzianka . Zabrakło honoru by uznać 4k% do wojny bo ambicje wielkie tyle ze budowane na kanciarstwie czkawką się odbiły . Cięszę się że to właśnie Ty zapłaciłeś za to .
    Teraz już znasz miejsce w szeregu .
    Oczywiście większość złomu o przegranego pomimo wyśmiewania innych że anty w ruch idzie sam z 400 recy zrobil 10k heheh , no cóż ja swoje zebrałem .
    Pomimo tego życzę SzO niech kurtuazji stanie się zadość , po gratulowal kiedy juz uporal sie ze zbiórką .


    TERAZ TROCHĘ PRZYJEMNOŚCI :)

    RW Z DEDYKACJĄ DLA DEVA ;)


    DEDY LECĄ DLA CAŁEGO N D NAPRAWDĘ NIKOGO NIE MÓGŁBYM POMINĄĆ , OLI I TOMKA , ASI , MALWINY , MAZIEGO , ANGELO , RSE , ZNAJOMYCH


    ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT DLA CAŁEGO UNI :xwink:


    [center]Starcie z 2012-12-22 07:44:09 następujących flot:

    Agresor Dill [N D] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 150.000
    Krazownik 17.004
    O.wojenny. 2.574
    Panc. 15.096

    Obrońca Maszkarnik [E-X-P] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 128.878
    C.mysliw. 1.565
    Krazownik 14.183
    O.wojenny. 2.083
    Recykler 6.154
    Panc. 5.899
    Niszcz. 1.011

    ...po 6 rundach:

    Agresor Dill [N D] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 26.654 -123.346
    Krazownik 12.444 -4.560
    O.wojenny. 2.485 -89
    Panc. 14.968 -128

    Obrońca Maszkarnik [E-X-P] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 19 -2.064
    Panc. 236 -5.663
    Niszcz. 210 -801

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 641.844.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.758.561.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.064.795.899 metalu i 511.415.799 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 15762,12%
    Z czego 1892,41% z floty agresora, a 13869,71% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -69.031.400, K: 38.227.400, D: -11.040.000, P: -41.844).
    Bilans obrońcy (M: -1.052.054.000, K: -568.873.000, D: -137.634.000, P: -1.758.561).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    20.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 400.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 753.245.900 jednostek metalu i 199.948.400 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 200.051.600 jednostek metalu i 199.948.400 jednostek kryształu.

    10.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 200.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 518.614.300 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 200.000.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 400.051.600 metalu i 199.948.400 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.8.2 - Adam85[/center]
  • Dill pięknie go zmiażdżyłeś ]:-D procencik do wojny nie samowity do tego największa maruda forumowa i szczekacz tego uni spakowany ;) Gratulację Dill teraz pgr-a jeszcze i chłopcy z E-X-P będą mogli spakować manatki :E zysku co prawda niema ale obrońca po takim ciosie leży i kwiczy jak świnka morska :P i teraz jedyne co może to podkulić ogon ;) dajesz tam dalej z nimi Dill :P Pozdrawiam i dzięki za link i za info ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez V-a-l-k-y-r-i-a ().

  • Mscislaw napisał(a):

    No to panowie wojenka praktycznie wygrana, ND nie nadrobi strat
    Gratulacje za swietny %


    Ło matko ale sie zatrzeslo uni :)
    Co tu duzo pisac :bdb:
    Procent mega dłuuugooo pewnie nie bedzie pobity ( chociaz nie mowie hop bo widzicie co sie dzieje :) )
    Zysku szkoda ale satysfakcja bezcenna :P top łan solo i 15k % do wojny
    No trzeba aktualizacje zrobic :)

    Obroncy hmmmmm SzO

    Jak widac nie naliczenie mojego procentu zaowocowało :)

    Pozdrawiam.
  • bardzo ładne rw, jak widac Solenzo miał za długi język i ktoś musiał mu go skrócic, padło na Dilla tym bardziej fajniej to wygląda :D

    Gratulacje dla Dill, a pokonanemu odbudowy i na przyszłośc więcej pokory.
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • hah to graty starcia bo % nie byle jaki :]

    szkoda Sol ;), paczkę świąteczną już ode mnie dostałeś :D ( ciekawe co mi dasz pod choinkę :P )
    teraz to znowu my musimy gonić
    [ciach]

    //lekki flame.
    diakkon


    VICTORY LOVES PREPARATION

    BEST:
    SOLO-29168,16%
    ACS-14719,9%
    top solo 1,3,4,6,8,9 uni jupiter ' 8-)
  • DIll hehe tu tez ci pogratuluje :) czemuz niby nie :) ladne starcie nie powiem. Czy zaplacilem? srednio liczac 800 kk w plecy to nie jest duzo jak na zlom wiekszosci floty ale dam sobie rade :)
    a co do anty to ja nikogo nie wysmiewalem :) pajderman tez nie mial innego wyjscia zeby ci twoja siurke oddac i ja rowniez zeby sie pozbierac przed sepami :) jak widac ty na minus jestes 40 kk plus dex na lot z jakies 15 kk plus teraz co sie wybrales do mnie 2 slotami myslac ze cos sobie jeszcze ugrasz :) mylne myslenie. zostaniesz z minusem :)

    @valkyria jakbym lezal i kwiczal to bym musial byc top 140 jak dewastator po zlomie :)

    No a poza tym gratuluje wszystkim odwaznym co dzisiaj pierwszy raz od poczatku uni prawie puscili na mnie skana i życzę im wszystkim a było ich sporo - Wesołych Świąt :)
  • Gratulowałem na priv to i tu wpiszę gratulacje. % mega, zatrzęsło porządnie. Większość osób jak wstałą zobaczyła spadek 7 oczek w dół, a było 14. W ciągu 1 godziny 7 pozycji w górę i to w ścisłej topce. Anty musiałą się tam lać strumieniami, a klawiatura telefonu musiała ąz parzyć :) Solenzo będzie teraz latał i złomował reckami i dtkami dzięki Dillowi a odbudowa głownej flotki chyba trochę jednak zajmie. No ale nic odbudowy życzę, aby było tylko zacięcie a Tobie Dillu respekt za wyczucie i zaangażowanie. Przetapiaj i czekam na te główne ST na które czeka większość uni :)

    Pozdrawiam
  • Solenzo napisał(a):

    @valkyria jakbym lezal i kwiczal to bym musial byc top 140 jak dewastator po zlomie


    oj Solenzo jaki ty jesteś zadufany w sobie hehe Valki dobrze napisał leżysz i kwiczysz haha jak prosiak :xbiggrin:



    :xgraty: Dillu, piękna wiedomość z rana :brawo: ale mnie ucieszyłeś :xnice: , dziękuję za dedy pomściłeś moje stateczki :evil:, przetapiaj na stateczki i dalej do boju



    DEVASTATOR
    DEVASTATOR

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez OLSEN43 ().

  • Dill, odpuść Solenzikowi on z tych co to jak się mu pluje w twarz mówi, że deszcz pada, jeszcze parę postów i napisze, że to on wygrał. ;)
    Wielkie graty i Wesołych Świąt życzę.
    - Tato, a kto to taki - faszyści?
    - No, synku, jak by ci to powiedzieć? Ogólnie to bardzo źli ludzie, męczą innych ludzi, znęcają się nad nimi.
    - Jak moderatorzy na forum, tak tato?
    - Chociaż, synku, z drugiej strony, nie tacy oni źli, ci faszyści.
  • Przerażająca Destrukcja...

    ...tylu pilotów zginęło po obu stronach... :O ...łączę się w bólu z ich rodzinami... ;(

    A tak na poważnie huknęło aż miło, szczere gratulacje Ci się należą Dillu nie dość że wykręciłeś wspaniały % na uni to jeszcze przechyliłeś szale w wojnie.
    Expresowej odbudowy :lm:
  • Sol w reckach, hahaha, jak Ty to zrobiłeś stary? SzO i wesołych świąt =)
    [ciach]
    EDIT
    Byłbym zapomniał, gratulacje ładnego % [ciach] XD

    //flame. upominam
    diakkon

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dooding ().

  • Aż na hydrze zatrzęsło :E
    Bardzo duży %. Szkoda, że na koledze ale z tego co wiem to 1/3 floty odbudowana ;)
    Jeszcze dwa tygodnie i będzie taka jaka była.
    SzO Marcin, dasz rade :)