Przyklejony ACS; Oddane vel Wujas i LordLukis [EASY] vs Nowy [WzB] - 4825,68% <-----TOP3 ACS----->

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Oddane vel Wujas i LordLukis [EASY] vs Nowy [WzB] - 4825,68% <-----TOP3 ACS----->

    Witam w podglądzie starcia TOP3 Uni Hydra:P.

    Akcja prosta, od kilku dobrych dni obserwowaliśmy Nowego, wiedzieliśmy jak lata i spóźnia się z odbiorem floty:D.
    Dwa loty zakończyły się nie powodzeniem, w jednym zabrakło 6min, w drugim 30min;).

    Jak to mawiali starożytni mędrcy do trzech razy sztuka i stało się to co było nieuniknione :E .

    Pozdrowienia idą dla Easy, wszystkich znajomych(nie karzcie się wymieniać, przecież wiecie, że o Was chodzi:p) oraz dostawców ropy(KUPIE DEU!!!!);).

    Wujas dzięki za lot;).

    Do naSTępnego:P.


    Od WUJASA

    Pozdrawiam kompana lotu, elitarne Easy, buddy i znajomych: sola , Sylwię ,Asię , Szakala

    P.S. dajcie mi się w końcu spokojnie odbudować xD

    Starcie z 2012-12-15 22:38:35 następujących flot:

    AgresorOddane[EASY](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 121.493
    C.mysliw. 1.183
    Krazownik 14.407
    O.wojenny. 1.821
    Bombowiec 659
    Panc. 9.901
    Niszcz. 2.495

    AgresorLordLukis[EASY](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 99.525
    C.mysliw. 718
    Krazownik 10.078
    O.wojenny. 1.998
    Bombowiec 205
    Panc. 12.006
    Niszcz. 1.000

    ObrońcaNowy[WzB](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 7.317
    D.transp. 1.437
    L.myśliw. 55.712
    C.mysliw. 967
    Krazownik 7.040
    O.wojenny. 1.320
    Recykler 6.888
    So.szpieg. 7.243
    St.kolon. 17
    Bombowiec 835
    Panc. 6.596
    Niszcz. 834
    G.Smierci 8

    ...po 5 rundach:

    AgresorOddane[EASY](x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 92.518-28.975
    C.mysliw. 1.005-178
    Krazownik 13.995-412
    O.wojenny. 1.810-11
    Bombowiec 656-3
    Panc. 9.809-92
    Niszcz. 2.470-25

    AgresorLordLukis[EASY](x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 75.596-23.929
    C.mysliw. 625-93
    Krazownik 9.763-315
    O.wojenny. 1.980-18
    Bombowiec 204-1
    Panc. 11.896-110
    Niszcz. 988-12

    ObrońcaNowy[WzB](x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął17.074.446metalu,6.639.331kryształu,7.473.761deuteru.

    Agresor stracił łącznie259.304.000jednostek.
    Obrońca stracił łącznie1.514.357.000jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz293.933.100metalu i188.635.200kryształu.
    Potrzebnych 24.129 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4825,68%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilansagresora(M: 126.344.546, K: 125.750.531, D: 2.374.761, P: 254.470).
    Bilansobrońcy(M: -812.188.446, K: -565.881.331, D: -167.474.761, P: -1.545.545).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    13.143recyklerów ma całkowitą ładowność równą262.860.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 293.933.100jednostek metalu i188.653.200jednostek kryształu.
    Flota odzyskała131.430.000jednostek metalu i131.430.000 jednostek kryształu.

    12.100recyklerów ma całkowitą ładowność równą242.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 162.503.100jednostek metalu i57.223.200jednostek kryształu.
    Flota odzyskała162.503.100jednostek metalu i57.223.200 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać293.933.100 metalu i188.653.200kryształu.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LordLukis ().

  • Chłopaki powinniście napisać że lataliście na niego 6x, nie 2x ... to po 1sze. Po 2, jaka obserwacja hahahha. To był po prostu BFS, kolega do tego czasu się nie zalogował a i pewnie całą niedziele stał, zapił pewnie jak to normalnie ma w zwyczaju. O tych 6 minutachi 30 min, to już ściema ogólna, tak na prawdę to była podpucha, ten nick itp. Wyszło jak zwykle, co nie zmienia faktu, że chciałem was uświadomić, że wasze obserwację nadają się do klozetu. No nic mam chociaż nadzieję, że nic mu się nie stało ... ale konta jooya to on raczej już nie dostanie.


    Skąd wiesz ile razy lecieliśmy - zasiadałeś to konto?
    Jeśli chodzi o BFS, flota zazwyczaj wracała wcześniej niż to miało miejsce wczoraj, a obrońca logował się z 40minut przed jej powrotem. Wczoraj tak nie było, stąd tak szybka decyzja o locie ^^ W tajemnicy , że wiedzieliśmy że tak flota padnie - niewiadomą było tylko kiedy to nastąpi ;]
    Skoro była podpucha z tym nickiem o oświeć nas kto tam grał? :E
    Ostatnia sprawa, dzięki że nas uświadomiłeś co do naszych obserwacji! Z tym ,że to akurat my mamy top3 acs i ładny zysk, a Ty kontry nie zrobiłeś co Cię pewnie boli :quasi:


    Od siebie dodam ,że razem z Lukim mamy już top3, top6 i top8 acs uHydra. Nasze loty są owocne co mnie bardzo cieszy :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wujas ().

  • Chłopaki powinniście napisać że lataliście na niego 6x, nie 2x ... to po 1sze. Po 2, jaka obserwacja hahahha. To był po prostu BFS, kolega do tego czasu się nie zalogował a i pewnie całą niedziele stał, zapił pewnie jak to normalnie ma w zwyczaju. O tych 6 minutachi 30 min, to już ściema ogólna, tak na prawdę to była podpucha, ten nick itp. Wyszło jak zwykle, co nie zmienia faktu, że chciałem was uświadomić, że wasze obserwację nadają się do klozetu. No nic mam chociaż nadzieję, że nic mu się nie stało ... ale konta jooya to on raczej już nie dostanie.

    Przykro konta ozz'a, wam gratuluję zysku, bo jest niezły.

    //Edit :
    Feniks ogarnij się, po pierwsze zmień sygne :p. Po drugie, pewnie że mi dupę ściska, bo umawiasz się z takim Nowym, wszystko jest pięknie, a on nagle offline przez dzień ponad i dupa z wszystkich planów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez F3arlesS ().

  • Lukis jak ty już coś wykręcisz to z rozmachem,fajnie że pociągnąłeś tego mojego noobka na akcje,niech się chłopak uczy;)
    Gratulacje,bardzo ładnie wam to wyszło.

    F3arlesS SzO i nie stresuj się,tak to czasem bywa ;P

    108xST Best % solo 5499,99%
    Sojusze:Legion,SET,Easy,ZWB - Lame Team Company :ocb: U:9,11,58,Barym,Jupiter,Hydra,Pegasus,emerytura.
  • Zaczne od przeproszenia calego sojuszu za to ze wzialem to konto i po tak szybkim czasie je zlamilem, zreszta to juz mozna powiedziec ze drugie konto ktore tak skonczylo...tzn przez moje imprezowanie :-/ Zwlaszcza chce przeprosic Ozza ktory mi zaufal, a ja dalem ciala >_> Tym razem przegialem i to po calosci skonczylo sie gorzej niz moglem to sobie wyobrazic...ale ciesze sie ze na utracie obrazkow, a nie uszczerbku na zdrowiu.
    Szkoda ze tak wyszlo bo chcialem sie troche jeszcze pobawic w ta gre ale wszystkie znaki na niebie pokazuja ze to juz nie dla mnie -_-

    Wujas mielismy kilka slownych spinek na tym UNI ale szanuje Cie jako gracza i chce Ci powiedziec ze Fearless dobrze wiedzial o tym kiedy i kto latal na flotke, wszystko bylo tak jak napisal ustawiane w ten sposob zebyscie mysleli ze bedzie wam ta flotke bardzo latwo stracic...no ale jednak cos bylo na rzeczy ;)

    A co do waszych obserwacji Lukis w opisie pisze ze spoznialem sie z odbiorem floty...Wujas ze flota byla odbierana 40 minut przed powrotem....wiec te wasze obserwacje faktycznie nadaja sie tam gdzie napisal Fearless. Zreszta jak da sie przeprowadzac obserwacje kogos kto nie dziala ani troche rutynowo, a do tego sam najczesciej nie ma pojecia na ktora dzsiejszego dnia pusci fsa? :]

    Nie mniej jednak gratuacje dla EASY top 3 acs oraz kozackiego zysku!!! Tak naprawde fajnie ze to wy zrobiliscie a nie pan top łan kim kolwiek teraz on jest choc wydaje mi sie ze młotaba ma rozdwojenie jazni i przydala by sie jakas wizyta u lekarza specjalisty ;P
    Ja juz napewno nie wroce na to ani pewnie na zadne inne UNI ale bede tu zagladal...i czekal az pojawi sie nowy top 1 acs...nie bede pisal na kim bo i tak kazdy dobrze to wie :XP:
  • Nie moge to znowu Kohan....:P.

    Drogi kolego, flota od momentu naszego pierwszego startu na Ciebie(nie odebrany fs i brak akty ponad 1h), flota wraca w podobnych godzinach codziennie, logowales sie przed jej powrotem(chyba, ze ktos akte Ci robil) i znow flota stala Ci przez dlugi czas(od 30min do ponad dwoch godzin);).

    Moglbym jednak stwirdzic, ze sie myle ale tak nie bylo, poniewaz obserwowaly Cie trzy osoby: ja, wujas i delgado....wiec nie wiem co Ty opowiadasz;).

    Pozatym na starym koncie tez fs-ow nie odbierales;).

    Zycze powodzenia w realu i milego imprezowania;).
  • Taaa to znowu ja ale juz po raz ostatni ;P
    Nie bede sie kluci, skoro lepiej wiecie o ktorej flotka mi wracala i czy ktos mi robil aktywnosc :> Zreszta co ja bede wam tlumaczyl co mialo na celu wprowadzenie w was coraz wiekszej checi zezlomowania tej flotki ktora "stala" godzinami bez opieki ^^
    Tak naprawde to w dzisiejszych czasach kiedy pewnie z 99% ludzi ktorzy graja loguja sie z telefonow (osobiscie nie wyobrazal bym sobie gry juz teraz bez tego, choc w sobote mojego HTC szlak trafil :) ) ciezko jest tak do konca stwierdzic czy ktos odbiera fsy czy nie.
    Wasze "obserwacje" tzn chyba bardziej skany zaczynaly sie zawsze od pewnej godziny bo nie wiem czy kiedys w godzinach porannych zlapaliscie mnie na skanie, a flotka baaardzo czesto stacjonowala na moonie, a nawet na planecie ;] Pozniej juz nawet specjalnie fsy szly na godziny w ktorych widac bylo wasza aktywnosc...
    Zreszta nie ma co...bylo minelo...jedyne co to szkoda mi ze zmarnowalem czyjas prace i to jest najmniej fajne z tego wszystkiego, no i jeszcze to ze watroba troche pobolewa ^^

    PS: Na starym koncie klikalem podglad ale czasem zdarzalo sie ze raz na 3h...teraz po takiej przerwie od gry, takiej ilosci napojow wyskokowych oraz ogolnemu zamieszaniu w ktorym uczestniczylem w weekend...kompletnie nie ogarnalem ze gram w jakas gre :-|
  • Nie ma sensu już dywagować jak to wyglądało i. Dla mnie liczy się efekt końcowy. Mieliśmy zamiar spakować kohan tą flotę i tak też zrobiliśmy. A ja doszło do tego to już chyba nieistotna sprawa :D

    Ty się dobrze bawiłeś pijąc ,a my robiąc to ST i wszyscy jesteśmy zadowoleni :*
  • Ojjjjjjjjjjjjjj kohan trochę się zawiodłem na Tobie ;} tak szybko stracić flotę to :D na uni.
    pozdrowienia z reala dla WzB i wszystkich graczy !!!!
    Atakujączym gratulacje.
  • a tak się zastanawiałem kto tam trafił na wabia,szkoda że na Ciebie trafiło kohan ale dobrze że to Easy a nie srajdki :D

    kohan napisał(a):

    Na starym koncie klikalem podglad

    nie do końca,wystarczyło sprawdzić rozgrywki i było wiadomo kiedy będzie można trafić Twoją flote...co chyba udało nam się raz udowodnić...ach ci fani futbolu :D

    no nic,powodzenia w realu kohan.

    108xST Best % solo 5499,99%
    Sojusze:Legion,SET,Easy,ZWB - Lame Team Company :ocb: U:9,11,58,Barym,Jupiter,Hydra,Pegasus,emerytura.
  • @Kohan i @Fearless

    Weźcie sobie ustalcie jedną wersję, bo takich bzdur dawno nie czytałem. Piszecie że tak ustawialiście wszystko żeby wciągnąć w pułapkę chłopaków, a zaraz później Kohan piszesz że sam nie wiedziałeś o której wracała Ci flota zazwyczaj, później znowu piszesz że jednak powroty floty były planowane, to w końcu jak to jest??? ?(

    Widać z tego co piszą chłopcy że obserwowali logowania, aktywność i powroty floty, więc skończcie te swoje bzdury tworzyć, wystarczyło pogratulować a nie dorabiać teorie do tego. Może i mieliście jakiś tam plan wciągnięcia w pułąpkę, ale ten plan był o kant pupci roztrzaść skoro nie Wy macie ST tylko chłopcy z Easy :E

    A logowanie z telefonu też powoduje aktywność na matce, to tak jakbyś nie wiedział jak sprawdzić aktywność kogoś i wiedzieć czy odbiera czy nie FSy...

    A Ty Fearless zrobiłeś się jakiś strasznie wyszczekany ostatnio... dam Ci radę, "milczenie jest złotem" i w Twoim wypadku stosuj się do niej, bo jak kiedyś uważałem Cię za dobrego i mądrego gracza, tak teraz z każdym kolejnym postem na boardzie pokazujesz że się strasznie myliłem co do Twojej osoby :E

    A tym lotem rozwaliłeś mnie kompletnie, rozumiem że lubisz latać, ale po takie coś to ja na idlaków najwyżej czasem polecę, a i tak w większości mi się nie chce po tyle lecieć :E

    cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=a83434f7be

    @Lord i Wujas

    Gratki ładnego starcia, widać że wcześniej były plany, loty, obserwacje, więc w końću udało się i macie ładne zasłużone ST na Top 3 Hydry :bdb:

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Dooding ().

  • Kohan pijoku jeden. alko=złom, to chyba najbardziej popularne równanie na ogame. Życzę motywacji i odbudowy.
    Wujasowi oczywsicie gratuluje bo troche czasu wlozył w swoje kotno aby byc w obecnym miejscu.
    Pozdrawiam Was obu i do ewentualnego naSTępnego.
  • W końcu zdjąłem urlop to można się wpisać :)
    Bardzo ładna akcja. Brakuje jeszcze mnie i byłby DreamTeam :) Ale fajnie, że moje dwa ulubione wariaty zrobiły ACSa.
    Bartek się ostatnio rozszalał, ale Ty Łukasz coś zmarniałeś w aktywności :P Ale wróciłem, a to Cie zawsze mobilizowało ^^
    Przetapiajcie złomik i życzę kolejnych pięknych ACSow z tagiem EASY

    no nic,powodzenia w realu kohan.
    Kohan wolałby w Barcelonie ;P
  • Super %, w tym składzie faktycznie owocnie Wam się lata. Jeszcze parę i połowa TOP acsów będzie Wasza .
    Gratuluję i przełóżcie co nie co na recki, jeśli Wam jeszcze surowców zostało. Teraz starczyło niemal na styk ]:-D .
    To w takim razie obrońcy ja życzę powodzenia w rea... powodzenia po drugiej stronie monitora.