(Crazy Iwan) Sierotka Marysia [ILU] vs kmicic [SDRR] - 11250,44% + farming + zbiórka (PB i Top4 ST Io)

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • (Crazy Iwan) Sierotka Marysia [ILU] vs kmicic [SDRR] - 11250,44% + farming + zbiórka (PB i Top4 ST Io)

    Ponad 23k recków złomu ukradł Failen Frędzel,
    ale zgodziłem się na to właściwie już w momencie startu.
    Opcja obrócenia śmieciarkami 2 razy przez 52 układy
    była tak mało prawdopodobna, że sprawdzając bilans
    w SpeedSimie, nawet nie brałem pod uwagę, że może
    udać się zebrać całość. Jednak długo się nie zastanawiałem,
    mając do wyboru: albo zrobić taki %, zebrać połowę i Feniowi
    pół złomu oddać, abo pluć sobie w brodę na drugi dzień,
    że nie poleciałem. Wybrałem to pierwsze, a złomu zebrałem i tak
    dużo więcej niż zakładałem, startując na Kmicica. Sam mu później
    pisałem, że taka okazja dwa razy się nie trafia i mógłbym mieć żal
    tylko do siebie. Nie ma co być pazernym- i tak stwierdzam,
    że nic nie przewidzianego się nie wydarzyło; wszystko poszło
    zgodnie z planem :)
    Szczerze mówiąc, jakbym miął nie zebrać nic, też bym poleciał.


    Pozdrawiam wszystkich znajomych :*

    Obrońcy życzę szybkiej odbudowy
    bądź pozostanie w grze, robiąc eko. Fajny z niego gość
    i nawet trochę żal, że to nie na kogoś innego wypadło.
    Zawsze możesz podziękować; w końcu uratowałem
    Cię przez Feniem, Kmicic ^^






    [center]Starcie z 2012-12-05 02:10:17 następujących flot:

    Agresor Sierotka Marysia [ILU] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 32.000
    O.wojenny. 4.473
    Panc. 32.601

    Obrońca kmicic [SDRR] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.500
    D.transp. 2.750
    L.myśliw. 29.486
    C.mysliw. 181
    Krazownik 5.208
    O.wojenny. 2.433
    Recykler 2.157
    So.szpieg. 397
    St.kolon. 90
    Bombowiec 435
    Panc. 2.983
    Niszcz. 578
    G.Smierci 54

    ...po 4 rundach:

    Agresor Sierotka Marysia [ILU] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 27.244 -4.756
    O.wojenny. 4.101 -372
    Panc. 30.051 -2.550

    Obrońca kmicic [SDRR] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 21.193.109 metalu, 6.512.102 kryształu, 18.414.944 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.704.908 metalu, 0 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 376.994.000 jednostek, z dofarmieniem 376.994.000.
    Obrońca stracił łącznie 1.407.544.000 jednostek, z dofarmieniem 1.407.544.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 666.007.300 metalu i 459.036.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 11250,44%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 159.098.017, K: 189.200.102, D: -29.347.056, P: 318.951).
    Bilans obrońcy (M: -786.977.017, K: -521.407.102, D: -147.984.944, P: -1.456.369).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    32.356 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 647.120.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 666.007.300 jednostek metalu i 459.039.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 323.560.000 jednostek metalu i 323.560.000 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.8.1 - Adam85[/center]

    //nie przeklinamy
    .kasai
    [SSL] Salon Strzyżenia Lam
    uni Io / uni Quantum

    Robię eko. Bombowcami u sąsiadów.

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Crazy Iwan ().

  • Revolta.Nie spodziewałem sie czegos takiego,te liczby sa dla mnie tak wysokie ze wydaja sie byc nie realne jak bys stworzył ten raport,zamaist tego stworzyłes widowisko bo jestm pewien ze ten RW wywoła poruszenie,nie znam składu flot kolegów z sojuszu ale mniemam ze to była cała flota,obu wam się nalezą gratulacje z obydwoma z wami grałem w sojuszu,ale kiedys musiało cos sie stac od dłuzzeg czasu wisiało cos w powietrzu,podepne sie pod słowa bo rownierz ubolewam nad tym ze to akórat był kmicic ,kmicic jesteś członkiem najbogatszego sojuszu i napewno nasz imperator zorganizuje jakas pomoc :) Samemu chętnie się przyczynie przy twojej odbudowie :)
  • I jednego i drugiego gościłem i siebie. Iwan przynajmniej podziękował jak mi wyniósł całe mieszkanie i jeszcze złom ze strychu w reckach zabrał. Iwan GRATKI! Kmicic SZO!!!!! I sio!
  • Jakiego powodzenia w realu :P

    Panowie to tylko gra :D Pech chciał że to RW miało miejsce,ale cieszy mnie że Iwan się ruszył nareszcie z tą swoją flotką :D

    a tak na poważnie ,no nie cala flota została ubita :( ale wszystkie GSy nad czym ubolewam najbardziej ,bo aktywnym graczem nie byłem ,nie jestem i nie będę

    co do odbudowy , chciałem podziękować wszystkim sojusznikom za postawę ,ale naprawdę sam Sobie wszystko odbuduje ,tym bardziej że teraz będę grał bardziej eko ,choć flotke też muszę zrobić bo farmić trzeba :P :)
    to tak by sąsiedzi którzy stali się teraz żółci nie pomyśleli że się poddałem :D

    Co do Grzesia - Iwan dajże mu spokój ,bo gdyby nie sytuacja dzięki której to RW miało miejsce ,to i tak część złomu bym zebrał jeszcze ja (bo recki widziałeś zapewne Sam na planecie podobnie jak surkę na nie plus deu ,ale to juz gdybanie ),bo zaraz po RW Grzesiek do mnie zadzwonił, dlatego Panowie nie mówcie na tego człowieka źle bo jaki jest taki jest ale jako sojusznik jest do naśladowania :P ,a to ja zlamiłem i tyle ,i jedyne czego szkoda ,jakkolwiek to brzmi to to że cały złom nie znalazł się u Iwana bo zasłużył na to po tych wszystkich ostatnich wyczynach na tym uni

    Co do Iwanka to trzbea jeszcze mu pogratulować tego ,że po mega złomie na tym uni pokazał że można grać dalej i wykręcać mega ST jak na to uniwersum ,i nie obraźcie się ale Sobie i wszystkim zezłomowanym w ostatnich dniach życzę by poszli w tej grze jego śladem ,a nie od razu uciekali do reala

    I na koniec bo i tak już Wam tu spamie ,w poniedziałek wracam do gry na poważnie ,i wypchajcie się z tymi paczkami - mowa tu nie tylko o sojusznikach :P :D


    No i ten no właśnie -Iwan gratulacje jeszcze raz i dziękuje że przeczekałeś tyle czasu z tym raportem , bo teraz przynajmniej moge się normalnie wpisać :)

    I żeby nie było moja flota to zaledwie monoweczka naszego sojuszu ,choć szkoda że została trafiona :D :P (to dla tych co widzą wszędzie push :P )
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • tu mogę się wpisać :) Graty Iwan starcia, choć szkoda Kmicica, bo grałem z nim dosyć trochę w jednym soju.
    Szkoda, że nie zebrałeś całego złomu. Jestem ciekaw czy Fallen odesłał złom Kmicicowi, bo tak powinien zrobić sojusznik którego powinno się naśladować ;)

    pzdr
  • Thor tez Cie Lubie mimo lat :)
    Wiem nie pochwalilem sie linkiem do tego mega zlomu by polowa GO i starych wyjadaczy z ogame pl sie nie smiala ze jak mlodego mnie zjechano :)
    ale prawda z choroba nie wygrasz


    a brzydki Agresor mnei an piwo nawet do Poznania za takie RW nie zaprosil co bede mu wypominal

    PS. Skonczcie z tym zlomem juz Panowie ,bo Ci co mnei znaja wiedza ze go nie przyjme tylko odeśle ,a Wy to tylko wałkujecie :P ,zreszta sam budowalem konto sam sie odbuduje ,bo nei problem odbudowac sie z surki sojuszu tym bardziej takiego jak SDRR :) :P

    Ja lubie tych ludzi i wierzcie lub nei ale zarówno caly sojusz SDRR ,jak i poszczególni gracze z innych sojuszy zaoferowali darmowe surowce ale nie na tym polega odbudowa by wykonac ja w tydzien ,lecz na tym wiedziec co sie stracilo i wiedziec ile to rpacy i czasu kosztuje :P

    Dlatego wierzcie lub nei taki zlom sie przydaje :) bo po nim czlowiek wie kto byl rpzyjacielem a kto teraz skanuje Cie by cos zyskac ,ale spokojnie , ja juz wiem kto skanil mnei po zlomie i chetnie po odbudowaniu sie za to odwdziecze :) :P ,a jak nei aj to mam nadzieje ze sojusz badz Iwan pomoga w tym temacie :P :)
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • Gratulacje Ivan. Nie ma to jak chrupnac cos grubszego. I to kogos z twojej ulubionej grupy ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez molotowIMIGRANT ().

  • Iwan oj Iwan. :piwko: graty ziomuś ;) starcie boskie mimo skradzionego złomu ;) ale gdzie wyszczególnione dedy przy takim %?? :P :bicz: Pozdrowionka chłopaki z IO ;) Bawcie sie dalej a ja na emeryturze sobie siedze :P
  • Crazy Iwan napisał(a):

    Ponad 23k recków złomu ukradł Failen Frędzel,
    Skąd ta nienawiść do naszego mistrza?
    Po za tym kradzież to za dużo powiedziane jeżeli akcja nie została przygotowana do końca i nie zostały rozpatrzone wszystkie opcje, złom po prostu zniknął.
    Tak więc to jest ten Iwan, no więc Gratulacje i pociechy ze złomu.
    "If it ever ends we will end it"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Esta ().

  • Esta napisał(a):

    Po za tym kradzież to za dużo powiedziane

    Kradzież złomu jest kradzieżą złomu, jakkolwiek byś
    ją nazwał :P "Nienawiść" to za dużo powiedziane.
    Trudno byłoby nienawidzić czyjś nick czy styl gry,
    bo prawda jest taka, że nawet się nie znamy.
    Ja po prostu lubię się z nim droczyć :rumieniec:
    Tyle że ja zawsze otwarcie przyznawałem
    się, że złom kradnę, a Feniu zawsze takim zachowaniem
    pogardzał. Nie wspomnę już o tym, że to nie ja instaluję
    komuś, za kradzież złomu czy wyfarmienie deu, 2 GS-ówki
    w układach, rakietuję obronę na kilku planetach i gaszę
    na nich światło. Tak właśnie mi Feniu kiedyś zrobił ^^

    Akcja nie była przygotowywana wcale. Napisałem o tym
    w opisie. Nie było żadnego czajenia się, wcześniejszego
    polowania, wyliczeń, dorabiania floty, nic.
    Nadarzyła się okazja, to trzeba było ją wykorzystać :P
    Recki klepałem przez cały czas lotu, ale nie było szans
    zebrać wszystkiego. Ja w każdym razie byłem zadowolony.
    Czasem wszystko zależy od szybkiej decyzji; trzeba wybrać
    "tak" albo "nie" i nie ma czasu na zastanawianie się :)
    [SSL] Salon Strzyżenia Lam
    uni Io / uni Quantum

    Robię eko. Bombowcami u sąsiadów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Crazy Iwan ().

  • Crazy Iwan napisał(a):

    Esta napisał(a):

    Po za tym kradzież to za dużo powiedziane


    Tyle że ja zawsze otwarcie przyznawałem
    się, że złom kradnę, a Feniu zawsze takim zachowaniem
    pogardzał. Nie wspomnę już o tym, że to nie ja instaluję
    komuś, za kradzież złomu czy wyfarmienie deu, 2 GS-ówki
    w układach, rakietuję obronę na kilku planetach i gaszę
    na nich światło. Tak właśnie mi Feniu kiedyś zrobił ^^


    feniu chyba zapomniał jak sam na początku mnóstwo surki niejednokrotnie podkradł reckami ;) /posiadając jako jeden z nielicznych jako pierwszy telepki - ma się ta pamięć :D

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NoName ().

  • No nie sądziłem, że Cie po prawej stronie zobaczę Paweł ale tak to już jest, na każdego przyjdzie czas ;P hehe
    Ale, że się dałeś dla takiej lamki to już jest niewybaczalne ]:-D
    Tobie nie ma co życzyć SzO bo i bez tego zapewne szybka będzie, pamiętam jakie miałeś przyrosty nie mając jeszcze wielkiego eko ^^ Cały Ty :) Pozdrów tam wszystkich grających jeszcze na starych śmieciach ;)
    Tobie Iwan szybkiego przetopu na nowe latajki bo w twoich rękach na pewno nie zerdzewieją, co najwyżej przepadną :E a chwilę później znów pojawią się nowe :) Chyba nikt na Io nie wyłapał więcej złomów od Ciebie i nikt nie podniósł się tyle razy po złomie za co wielkie :graty:

    Nie wchodź łagodnie do tej dobrej nocy,
    Starość u kresu dnia niech płonie, krwawi;
    Buntuj się, buntuj, gdy światło się mroczy.

    Pokaż spoiler

    Oficjalne ST
    st acs --> 4x = 12748,13%
    st solo --> 10x = 2636,09%
  • E tam po prawej stronie laduje ostatnio wiecznie , ale dawno nie w takich skladzie floty, odbudowa jakas tam jest , mimo mizernego eko w top 50 przyrostow (a nawet troche wyzej) caly czas jestem :) wiec do wielkanocy odbudowana bedzie flotka ,szkoda tylko ze zawsze czlowiek 4-5 miesiecy do tylu jest ale coz

    tym razem okazal sie lepszy Iwan (jak zawsze :) :P )

    DZieki za pamiec i do zobaczenia kiedys tam Dis :)
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski