Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • haha przepasc?
      mysle ze przepasc istnieje juz dawno :D

      edit
      my
      oraz wy podgracze z calego swiata i z wszystkich uni ;D
      napisze jeszcze tu bo jeszcze nie pisalem:D
      ZS>ALL

      i zrobcie cos ztym nas jest paru ;)


      edit2
      dla nas wasze top1 nie znaczy nic
      dla nas jestescie metalem i krysztalem

      edit3:
      tu masz film BBC nakrecony o ZS oraz reszcie podgraczy

      youtube.com/watch?v=0NcJ_63z-mA


      pisze to tylko dlatego ze mnie nudzicie - nie jestesscie w stanie zrobic nic , myle sie pokazcie mi to:D
      apeluje do waszych x1 mistrzow;D
      haha;D przyjdzcie nauczcie mnie czegos i zniszczcie
      smieje wam sie prosto w ryj ;)

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez .pl1 ().

    • każde uni jest inne i nie ma co porównywać, x5 jest łatwiejsze w ofensywie i trudniejsze w defensywie, x1 na odwrót, na każdym uni jest inna topka, znałem jednego kolesia co był na 3 uniach top 1 i na czwartym top 3, ale to był wyjątek i nołlajf, trochę szacunku powinni mieć gracze do siebie, a nie zniżać się do poziomu dzieci "moje zabawki są lepsze od twoich" grać się odechciewa..

      zobaczymy kogo będą lepsze jak ogame wyłączą.. i te skasują i te skasują..
    • Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.
    • pumba napisał(a):

      Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.
      Migracją E i F zostałem dziś zaskoczony. Pamiętam, że wysyłałem inną opcję. Podpytam co i jak z tym złomem da się zrobić.

      Community Manager
    • Art to może i u nas dało by radę dać większy złom na Nekkar pod pytaj jak może a nóż się uda :) Zawsze to fajna opcja dla nas
      Nie ma nic ważniejszego na tym świecie niż lojalność i miłość, poza lojalnością i miłością miedzy zbirami
    • To, że może do nas dołączyć jakiś gość z O lub K gdzie oni tam mają ponad 50kk pkt to jakiś żart, niech taki ktoś teraz idzie na Nekkar, przecież to żenada.

      Przez tyle czasu było ustalane L, M, N to teraz ktoś mądry musiał to zmienić i to jeszcze w tak fatalny sposób

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

    • top6 flot na K ma więcej samej floty niż nasz top1 na Leo punktów w całości... a na Nekkar to chyba noobprotection by się przydało bo przepaść jest ogromna

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

    • Łączenie speed x2 ze speedem x1 to jakiś totalny idiotyzm....co z ludźmi którzy graja na K i O??? Celowo wybierali aby grać na uniwersum o większej prędkości a teraz co? Jedno konto na O drugie na N, gdzie top 20 z O będzie miał więcej pkt niż top1 z N bądź reszty. To połączenie to chyba jakiś prima aprilisowy jołk
    • Ktos po prostu mysli nie ta glowa - dla mnie sprawa prosta - gralem prawie 3 lata zeby uzbierac te 16kk pkt na speed x1, wiec jesli teraz dolaczy faktycznie ktos ze speed x2 z 40kk+ pkt to po 7 dniach moje planety znikna, bo nie zamierzam byc pokarmem dla rybek...

      GF powinno sie zastanowic czy takie laczenie doda wam klientow na anty, czy tez raczej ich zabierze...
    • Ja bym nie narzekał gdybyśmy my z x1 mieli szansę na ubicie top1 z K, wtedy byłby sens grać ale obecnie nawet 5 flot sobie nie poradzi by spakować to w całości z przyzwoitym bilansem.
    • Evrine napisał(a):

      Ktos po prostu mysli nie ta glowa - dla mnie sprawa prosta - gralem prawie 3 lata zeby uzbierac te 16kk pkt na speed x1, wiec jesli teraz dolaczy faktycznie ktos ze speed x2 z 40kk+ pkt to po 7 dniach moje planety znikna, bo nie zamierzam byc pokarmem dla rybek...

      GF powinno sie zastanowic czy takie laczenie doda wam klientow na anty, czy tez raczej ich zabierze...


      oj już nie płacz
      wcześniej jakiś dureń pisał o połączeniu fornaxu i draco
      czyli przelicznik prędkości 2,5:1
      gdzieś na którymś x5 widziałem 20k GS i 20 razy więcej pancków niż u mnie DT

      no ale łączcie, kombinujcie :D
    • baaabuuu napisał(a):

      Evrine napisał(a):

      Ktos po prostu mysli nie ta glowa - dla mnie sprawa prosta - gralem prawie 3 lata zeby uzbierac te 16kk pkt na speed x1, wiec jesli teraz dolaczy faktycznie ktos ze speed x2 z 40kk+ pkt to po 7 dniach moje planety znikna, bo nie zamierzam byc pokarmem dla rybek...

      GF powinno sie zastanowic czy takie laczenie doda wam klientow na anty, czy tez raczej ich zabierze...


      oj już nie płacz
      wcześniej jakiś dureń pisał o połączeniu fornaxu i draco
      czyli przelicznik prędkości 2,5:1
      gdzieś na którymś x5 widziałem 20k GS i 20 razy więcej pancków niż u mnie DT

      no ale łączcie, kombinujcie :D

      Na Forku można takie cuda zobaczyć. Nawet 25k gs już chyba, 1kk pc, 700k ów 14kk lm i te sprawy. Xd
    • Evrine nie przejmuj się tak bardzo tym co powiedziałeś, szkoda będzie jak odejdziesz, nie żebym się podlizywał, ale jesteś jednym z najlepszych flociarzy na leo.
      Łączenia nigdy nie będą sprawiedliwe bo nawet jak połączą te same prędkości to różnica w poziomie gry może być diametralna, ale z drugiej strony leo naprawdę łączenie się przyda, jeszcze niedawno jak tam grałem to graczy aktywnych było mało.
    • Nie martwcie się gracze Leo, nikt od nas z kassio oprócz jednego wyjątku do was nie pójdzie bo to bez sensu jest :E

      Poprosiłbym jeszcze 50 % złomu na orionie i aż grać na nowo się chce! Załatwcie Brodzie jakieś konto i lecimy tutaj!

      bang.
      SOLO - 839977.41%
      ACS - 351347,16%


      uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
      uWasat - 694384.77% = 61 ST
      uOrion - 450861.08% = 227 ST
      uKassio - 436333.77% = 228 ST

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Fabiano ().


    • pumba napisał(a):

      Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.

      Tu muszę się z przedmówcą zgodzić. Nie po to człowiek wybiera Uni z daną konfiguracją aby teraz poprzez połączenie fuzję na tym tracić.

      Rozumiem iż gracze elki byli i są zwyczajni od startu zyskiwać PZ z floty = 30% jednakże Fornax posiadał i posiada 50% jak wszystkim wiadomo.
      Moje pytanie brzmi następująco - z jakiej racji gdy ówcześnie były ankiety w tym temacie kolejny raz wypływa jakiś pomysł GF z własnej inicjatywy.


      I to dlaczego electra została preferowana docelowym UNI. A może by tak Fornax uznać za podobny kierunek. " title=":>" style="font-size: 0.8em;">
    • AlterEgo napisał(a):


      pumba napisał(a):

      Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.

      Tu muszę się z przedmówcą zgodzić. Nie po to człowiek wybiera Uni z daną konfiguracją aby teraz poprzez połączenie fuzję na tym tracić.

      Rozumiem iż gracze elki byli i są zwyczajni od startu zyskiwać PZ z floty = 30% jednakże Fornax posiadał i posiada 50% jak wszystkim wiadomo.
      Moje pytanie brzmi następująco - z jakiej racji gdy ówcześnie były ankiety w tym temacie kolejny raz wypływa jakiś pomysł GF z własnej inicjatywy.


      I to dlaczego electra została preferowana docelowym UNI. A może by tak Fornax uznać za podobny kierunek. " title=":>" style="font-size: 0.8em;">

      Alter, myślę, że lepiej na tym wyjdziesz właśnie, jako flociarz, jeżeli elka jest uni docelowym.
    • AlterEgo napisał(a):

      Tu muszę się z przedmówcą zgodzić. Nie po to człowiek wybiera Uni z daną konfiguracją aby teraz poprzez połączenie fuzję na tym tracić.
      Rozumiem iż gracze elki byli i są zwyczajni od startu zyskiwać PZ z floty = 30% jednakże Fornax posiadał i posiada 50% jak wszystkim wiadomo.
      Moje pytanie brzmi następująco - z jakiej racji gdy ówcześnie były ankiety w tym temacie kolejny raz wypływa jakiś pomysł GF z własnej inicjatywy.


      I to dlaczego electra została preferowana docelowym UNI. A może by tak Fornax uznać za podobny kierunek. " title="" style="font-size: 0.8em;">


      1. Dzięku uf nie tracisz nic
      2. Z tego powodu iż quantum to ostatnie x5 jakie wyszło w na ogame.pl i już więcej nie wyjdzie, oni chcą dać teraz na eli/for 30% po to by quantum (co ma 70%) dogonił te x5, w innym wypadku quantum obumrze bo nie będzie miało się z kim łączyć, w reszcie GF pomyślało(wcześniej Art pisał, że GF nie zgadza się już na unie x5)... / większość tu pospieszała Arta, że chce uf ele-for, no i co robią to źle? w sumie można klepać jeszcze eko na obumarłych uniach...
      3. Pierwsze uf jakie były łączyły po 30 uniwersów i nikt nie jęczał czemu ta a nie inna jest uni docelowym, poza tym fornax ma lepiej bo będzie miał pewnie po 5 relokacji planet..
      4. W sumie mogli by wrzucić do tego worka od razu quantum.. to GF pewnie by dało 50% złomu bo średnia i wtedy może by coś więcej było graczy, elektra obecnie to cmentarzysko, połowa topowych flot leży u jednej osoby z grubym portfelem ale i tak siedzą na u, druga połowa też siedzi na urlopach.. top 1 flot ma same gsy, bez floty szybkiej... później w top 10 połowa osób pierwszy raz gra w ogame, np. śle po 1k gs na niszcz i je traci po nieudanym ataku na moona po czym śle reki bo myśli że złom powstanie ^^ 30 kont z elki należy do jednej osoby co klepie eko i kupuje konta z flotami po czym przetapia w handlarzu na eko na swoim koncie ^^ z dwa miechy temu ekonom kupił konto top 5 flot za 3k zeta ^^ normalnie komedia co tam się dzieje :XP:

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez TenZły ().

    • Art napisał(a):

      pumba napisał(a):

      Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.
      Migracją E i F zostałem dziś zaskoczony. Pamiętam, że wysyłałem inną opcję. Podpytam co i jak z tym złomem da się zrobić.



      Zgadza sie Art , wyniki ankiety byly wyrazne a jak wszyscy widzimy plan GF jest zupelnie inny . Obnizenie pz w tak znaczacy sposob w stosunku do obecnego na F przypomina zwykla kasacje uni i wykopanie wszystkich grajacych tam osob na na uniwersum ze znacznie slabsza konfiguracja. Do tej pory wszystkie fuzje polegaly na znalezieniu "zlotego srodka" pomiedzy roznicami w laczonych uniwersach - czy mozesz mi wskazac jakikolwiek kompromis w tym przypadku ? Gracze z F traca caly urok 50% pz , natomiast gracze z E nie uzyskuja absolutnie NIC.
      Nie chcialbym nikogo obrazac w tej chwili ale przypomina to zwykle "wydymanie" graczy z F przez GF
      Fornax jest w najzwyklejszy na swiecie sposob "kasowany" i tyle - tracimy wszelkie plusy z gry na tym uni , jednoczesnie nie majac najmnejszego wplywu na cokolwiek - uni docelowe jest tylko jedno.
      Jedoczesnie pojawia sie kolejne pytanie przy prawdopodobnym kolejnym kroku UF w przyszlosci - do czego przylaczycie Q ? Jedyna opcja bedzie ponownie E po fuzji z F , wiec przy obecnie ustanowionym pz na 30 % i 70 % z Q - kolosalna przepasc jak sami widzicie - jedyna rozsadna opcja bedzie podniesienie pz do ok 50 % na E . Wiec dlaczego nie zrobic tego od razu i oszczedzic sobie klopotow w przyszlosci ?
      Byloby naprawde milo ze strony GF gdyby nie traktowalo uni Fornax jak smiecia ktory sie po prostu zamiata do innego worka.
      homo sum, humani nihil a me alienum puto...




      :evil: Payback :evil:
    • 4. W sumie mogli by wrzucić do tego worka od razu quantum.. to GF pewnie by dało 50% złomu bo średnia i wtedy może by coś więcej było graczy, elektra obecnie to cmentarzysko, połowa topowych flot leży u jednej osoby z grubym portfelem ale i tak siedzą na u, druga połowa też siedzi na urlopach.. top 1 flot ma same gsy, bez floty szybkiej... później w top 10 połowa osób pierwszy raz gra w ogame, np. śle po 1k gs na niszcz i je traci po nieudanym ataku na moona po czym śle reki bo myśli że złom powstanie ^^ 30 kont z elki należy do jednej osoby co klepie eko i kupuje konta z flotami po czym przetapia w handlarzu na eko na swoim koncie ^^ z dwa miechy temu ekonom kupił konto top 5 flot za 3k zeta ^^ normalnie komedia co tam się dzieje :XP:[/quote]


      dobrze gada polac mu :D
      Silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lenin ().