Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Plan mamy ambitny, ale nie wiem czy zostanie przyjęty:

      A,B,C,G => normal target: G
      pl50, pl60, D => x2, 50% DF target: D
      H,I,J => ACS, 50% DF target J
      M,N => normal target: N
      K,L => x2,ACS target: L
      E,F => x5, 40% DF target: F

      *DF złom ze statkow.

      Jak się coś ruszy w tej kwestii, dam znać.

      Community Manager
    • Art napisał(a):

      Plan mamy ambitny, ale nie wiem czy zostanie przyjęty:
      pl50, pl60, D => x2, 50% DF target: D


      Super, mi pasuje. Ewentualnie można jedynie dać 60% DF, ale jak będzie 50% to i tak nie będzie tragedii. Także czekamy na odpowiedź GF na powyższą propozycję i wstępne terminy, które później będą przesuwane :E Dobra robota :)
      U40 110 ST= 149 250% OFF
      U60 254 ST= 1 444 755% ON
      KONIEC U40
    • Art, Leo do Kasiopei? Przecież top1 z Leo będzie top80... trochę przegięcie, ja będąc top5 nie będę nawet w pierwszej setce. Wydaje mi się, że to zbyt duże różnice.

      Edit: Wydaje mi się, że Nekkar, Mizar i Leo powinny być w trójkę. Ewentualnie młodszy Nekkar może zmieści się na Pegasusa? No nie wiem, cokolwiek byleby nie połączenie tak mocno rozwiniętego uni z półtorarocznym uLeo... :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

    • Jestem w stanie zrozumieć, że nie zadowolimy wszystkich. Staraliśmy uczciwie podejść do tematu i mimo wszystko zaplanowaliśmy 6 faz migracyjnych. Nie wiem jak będą odebrane.

      Tam gdzie występowały różnice w złomie, ustalaliśmy średnią. Co do prędkości staraliśmy się zachować prędkość taką samą, ale nie wszędzie się dało :(

      Community Manager
    • Art szybkość to nawet pół biedy ale w mojej opinii przypisywać uni zwykłe jakim jest uLeo do uni specjalnego gdzie ludzie mają 4x więcej pkt niż my to chyba przesada. Kurcze no na pewno da się znaleźć na to bardziej złoty środek ;)
    • Kassiopeia i Leo?
      To chyba żart.. w dodatku mało śmieszny.

      Po pierwsze wciskanie speeda ludziom którzy wybrali normalną prędkość, a po drugie spora różnica pkt.

      Leo i Mizar.. ewentualnie Nekkar to byłaby chyba najlepsza opcja.. albo przynajmniej możliwość wyboru do którego uni kto chce przyłączyć
    • K,L => x2,ACS target: L

      Dobry dowcip, nie dosc ze speed uni to jeszcze kolosalna roznica pkt. Osoba ktora to przygotowala nie miala okazji zapoznac sie z razacymi dysproporcjami. Zeby top 1 Leo byl
      top77 :xgraty: :E Wiekszego absurdu nie widzialem.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FuzzyWuzzy ().

    • u66juras napisał(a):

      L,M,N> target N
      u50,u60,D,K>x2,50% DF
      kassio jak jest x2 nie zrobi roznicy wiekszy zlom a 4 universa to 8-9k graczy bedzie i wszystko podzielone. i 2 universa-4/5k graczy 3 to juz 6-7k

      taaa... a top1 na u60 ma 146kk pkt ... i top1 z Kassio na nowym byłby gdzies w 5 setce?
      taka mała róznica prawda zupełnie nijak się ma do kolosalnej róznicy między K a L ;]
      z Kassio jest taki problem, że w zasadzie jest na poziomie rozwoju A, B ale biorąc pod uwagę speed nie ma jak tu wciść :(

      Ale moim zdaniem głupio rozwiązane, że nie ma wyboru.
      Gdyby tak zachować możliwośc wyboru na uni o tym samym speedzie i na uni o większym speedzie to byłoby lepiej tylko wtedy universa docelowe musiałyby się zmienić. (Tak jak było na wczesniejszych UF)

      Coś w stylu: u50 u60 na D lub E z ilością miejsc określoną itp
    • Aż musiałem tu przyjść i zobaczyć na własne oczy, bo nie chciało mi się wierzyć, że ktoś wpadł na tak głupi pomysł jakim jest łączenie Leo z Kassio. Mam nadzieję, że się ten ktoś opamięta i to jeszcze raz przemyśli. Nie mam zamiaru grać na speed uni, bo nie na takim zakładałem konto. A ta dysproporcja punktowa to już w ogóle porażka. Porównywał ktokolwiek rozwój tych uni? To chyba nie jest zbyt trudne...
      Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. :)
    • Wektorus89 napisał(a):

      taaa... a top1 na u60 ma 146kk pkt ... i top1 z Kassio na nowym byłby gdzies w 5 setce?
      taka mała róznica prawda zupełnie nijak się ma do kolosalnej róznicy między K a L ;]


      I dlatego ta 60 to sie nadaje do E lub F, Kassio z draco spokojnie można łączyc (top1 z Kassio w najgorszym wypadku byłby w okolicach 20 miejsca, więc looz)

      Poza tym, co za zmiana debrisu z 70 na 50%?? panie, to bezsensu
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • jak połączycie u leo z kassi to nie zdziwię się jak ktoś zrobi jak ja , bo zwyczajnie konto pójdzie do kasacji. Pomysl bez sensu w ogóle nie przemyślany ?(
      to już nawet sprawdziłem Hydra jest trochę starsza ale różnice punktowe sa nie wielkie i co za tym idzie na hydrze jest x1 i 30% złomu jak na leo ale na to trzeba pomyśleć troszkę w późniejszym etapie można by było jeszcze Mizar podpiąć takie moje zdanie i nie ukrywam swojego nie zadowolenia :dno:
    • Tak na szybkiego w maire sensownei wygląda:

      u60/fornax/electra
      u50/draco i może to kassio (jeśli by im pasowało, przepaści draco/kassio nie ma zbytniej, robi sie jesli włączy się tu u50)
      a/b/c/ i g/h o dziwo w miarę rozsądnie wyszły, szkoda że przy reszcie rozsądek nie wygrał...
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Oceniacie u60 na podstawie top1 ktory ma 148kk pkt, a patrzyliscie dalej? top3 ma ponad 2 razy mniej pkt od top1. Mozna przeniesc gracza top1 lub caly sojusz top1 z u60 na formax a reszte do draco i u50 :E :E
    • Pomysł macie ambitny ale mało trafiony przy połaczeniu u50 u60 i draco czołówka draco poleciała by ostro w dół nie mówie już o reszcie i jeszcze zmniejszenie złomu :cisza:
      Jak już łączyć to uniwersa o podobnej ilości pkt a top 1 na u60 ma 146kk pkt przy 44kk na draco to przepaść.
      Więc gdzie tu sens gdzie tu logika :E
      Jak dla mnie nadaje się to tylko do kosza
      Draco max top62 off
      Draco Come Back max top132 off
      Gemini max top71 off
      kassiopeia max top71 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Burczga28 ().

    • jestem graczem Mizar, ale rowniez bylbym za tym by Leo było z nami po migracji, bo jest to roznica kilku miesiecy, wiec wyrownany poziom bedzie, bo na speed x1 wiekszosc osob buduje skład pc+lm+krk
      gdzie na speed x2 kassio ludzie robia niszczary i gsy, wiec czołówka flociarzy z Leo spadnie z topowych miejsc, a na dodatek ich floty będą łakomym kąskiem dla tych z kassio.

      mizar/Leo/Nekkar to lepsze rowziązanie te Uni dzieli chyba coś ponad pół roku, więc było by to najlepsze rozwiązanie, a łączenie Kassio z Leo to nóź w plecy dla graczy z Leo


      tutaj flota gracza KochamKimusie z niedawnego ST na Kassio

      Agresor [CLZ] (x;xxx;xx)

      Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%

      Flota:

      M.transp. 14.500

      D.transp. 3.000

      L.myśliw. 600.000

      Krazownik 40.000

      O.wojenny. 40.000

      Bombowiec 310

      Panc. 16.666

      Niszcz. 29.000

      G.Smierci 1



      a tutaj flota Owensa, który dostał złoma w grudniu na Leo.

      Obrońca owens106 [WB]

      Flota:

      Mały transporter 3.834

      Duży transporter 226

      Lekki myśliwiec 111.035

      Ciężki myśliwiec 121

      Krążownik 15.849

      Okręt wojenny 1.970

      Recykler 13.330

      Sonda szpiegowska 2.305

      Bombowiec 13

      Pancernik 18.070

      Niszczyciel 1.643

      Gwiazda Śmierci 2



      a tutaj przyblizony bilans starcia tych 2 flot


      Straty agresora (uśrednione) Min. 586.098.000; Max. 596.637.000
      Straty obrońcy (uśrednione)
      Min. 3.034.459.000; Max. 3.034.459.000
      Odpadki (nieuśrednione) Min. 979.901.100 ~ 48.996 Recykler; Max. 982.797.300 ~ 49.140 Recykler

      a przecież to topowe(flota owensa nie istnieje podalem ja tylko dla przykladu) floty z tych dwóch Universum, wiec czy to jest poważne by łączyć 2 tak rożne universa, bo moim zdaniem to niewypał.
      :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

      ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
      U24
      U64
      GEMINI
      MIZAR
      NEKKAR

      ponad 200 ST

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez freelove ().

    • Igła napisał(a):

      Wektorus89 napisał(a):

      taaa... a top1 na u60 ma 146kk pkt ... i top1 z Kassio na nowym byłby gdzies w 5 setce?
      taka mała róznica prawda zupełnie nijak się ma do kolosalnej róznicy między K a L ;]


      I dlatego ta 60 to sie nadaje do E lub F, Kassio z draco spokojnie można łączyc (top1 z Kassio w najgorszym wypadku byłby w okolicach 20 miejsca, więc looz)
      Poza tym, co za zmiana debrisu z 70 na 50%?? panie, to bezsensu



      Po 1, top 1 u60 ma 148kk pkt, dalej sa kolosalne roznice i to prawie 2 krotne

      po 2, nie mozna dac ludzi z serwera 2x speed na 5x speed, ogarnij sie czlowieku :E kazdy ma prywatne zycie i dlatego nikt z nas nie zaczynal gry na tego typu uni

      po 3, roznica pkt i flot patrzac chociazby na fornax, na 60 topka ma powiedzmy 1-2k gs.. a fornax ma 10k.. do tego 10kkk lm :E

      Panie Igła.. a puknij sie pan w czoło :E
      Best Solo: 160,415k% / 100,289k % / 58,407k % / 56,086k % / 50,763k %

      Do 14.07.2013

      242 ST Solo --> 949,104k %
      16 ST Acs --> 52,459k %

      Dalej nie licze..

    • Jesli chodzi o laczenie u60 u50 i Draco to jest to bardzo dobre posuniecie , nie biorac pod uwage TOP 1 u60 to reszta graczy ma bardzo podobna ilosc pkt jak i ilosc pkt we flotach jak u50 a DRACO wcale nie odbiega az tak daleko od 50u i 60u no i oczywiscie co moim zdaniem jest najwazniejsze, sa to bardzo podobne uniwersa pod wzgledem predkosci co nie wymusza na graczach przestawiania sie i nowych nawykow w grze. Co do ilosci zlomu z flot to mysle ze 50% zadowoli wszystkich graczy.