Przyklejony Matiq vs DjDoman [BGS] - 42917,24% - TOP 3 SOLO

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Matiq vs DjDoman [BGS] - 42917,24% - TOP 3 SOLO



    Pozdrowienia dla sojuszu AMD z u67 i znajomych.

    All Must Die
    ___________________________________________________________


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Matiq (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.000.000
    Panc. 90.000

    Obrońca DjDoman [BGS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.600
    D.transp. 5.000
    L.myśliw. 198.100
    C.mysliw. 350
    Krazownik 10.000
    Recykler 40.000
    So.szpieg. 3.810
    St.kolon. 1
    Bombowiec 100
    Panc. 29.500
    Niszcz. 5.000
    G.Smierci 60

    ...po 6 rundach:

    Agresor Matiq (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 759.374 -240.626
    Panc. 86.773 -3.227

    Obrońca DjDoman [BGS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 8.884.287 metalu, 11.036.813 kryształu, 5.627.683 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.236.799.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.621.650.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.478.208.600 metalu i 1.813.515.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 42917,24%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 1.668.404.887, K: 1.454.857.913, D: -42.777.317, P: 3.080.485).
    Bilans obrońcy (M: -2.730.494.287, K: -2.232.066.813, D: -684.637.683, P: -5.647.199).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Udało się zebrać 2.478.208.600 metalu i 1.813.527.100 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85

    Walka honorowa (+519.208)[/center]

    Obrońca zalogował się chwilę po RW i zapowiedział zakończenie gry.

    DjDoman napisał(a):

    Bylo jak bylo, pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich na UNI......
    Whatever.
  • efesować w pobliżu Twoich moonów to samobójstwo :P
    Brawo Matiq ;)
    Lista jeszcze długa, więc przetapiaj i złomuj dalej
    Powodzenia w RL Domanowi ;)


    p.s. Zrób porządne zapasy dexu na moonach :D
    "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
    u50 - OFF
    uDraco - ON
    Chatek_emeryt

  • Ehhhh... a człowiek się tyle szykował i ceregielił a budowa telepa na lotce kończy się lada dzień... no nie dotrzymał :P miał być drugi odwet za Osiela :E
    Nieeee no Matiq wszystko popsułeś <foch>
    Bądź co badź sura po właściwej stronie :D

    Jeszcze raz graty Lamko ^^
    Teraz to Cie nie wiem kiedy dogonię :P też coś takie musiałbym trafić :D

    Doman wczoraj za długo się tłuk po nocach z podstawką gęsi to teraz zaspał i padł na BFS...
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Kobrowski ().

  • Jak widac zaczepianie Kobry skonczylo sie zaskakujaco zle xDD czegos takiego napewno nie przewidzialy nawet najtezsze umysly ze glupia akcja wyciagniecia Kobry po 26 GS i podstawienia 700 GS sie uda xD A potem Matiq szybszy po sciagnieciu Moona xD badz co badz Kazdy by chcial byc na miejscu Matiqa i w sumie miejscu Kobry tez który uderzył z szybkiego dzialka i ST mogl sie odbyc :D

    Gratulacje panowie... Oj zła Kobra zla... xD
    Sojusz GoE, Forum sojuszu GoE

    Night Wolf // Mihu Dzieki za pozdrowka w tym filmiku :)
    dailymotion.com/video/xjwcd6_ifos-final_videogames
  • Rifiq napisał(a):

    Jak widac zaczepianie Kobry skonczylo sie zaskakujaco zle xDD czegos takiego napewno nie przewidzialy nawet najtezsze umysly ze glupia akcja wyciagniecia Kobry po 26 GS i podstawienia 700 GS sie uda xD A potem Matiq szybszy po sciagnieciu Moona xD badz co badz Kazdy by chcial byc na miejscu Matiqa i w sumie miejscu Kobry tez który uderzył z szybkiego dzialka i ST mogl sie odbyc :D

    Gratulacje panowie... Oj zła Kobra zla... xD

    Co do rifiqa taki krótki cytat:
    Głupota. To jedna z tych rzeczy z których nie można wyleczyć człowieka... i to nawet obijając mu mordę.


    Fakt zła kobra zła, wypuścił calą flotę po czym przestraszył się stojących flot bigosów z oparami paliwa i zawrócił to ciekaw jestem jak chciał złomować DJa jakby flot nie zobaczył a i paliwa było pod dostatkiem czy by ikry na dolot starczyło po zdjęciu moona i wyliczeniu :E
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pietrzass ().

  • ejejejejjj :) całej floty to ja nie wypusciłem :D parę pancuszków i lamek :P jakbyście się wszyscy nie swiecili jak choinka i pochowali chociaż swoje floty to miałbym mniejsze wątpliwości ;P dzisiaj widzę dalsze nieudolne próby wyciągnięcia na kontrę trwa :P
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Kobrowski napisał(a):

    ejejejejjj :) całej floty to ja nie wypusciłem :D parę pancuszków i lamek :P jakbyście się wszyscy nie swiecili jak choinka i pochowali chociaż swoje floty to miałbym mniejsze wątpliwości ;P dzisiaj widzę dalsze nieudolne próby wyciągnięcia na kontrę trwa :P

    Specjanie żeśmy floty pokazali że stoimy i nic nie robimy :P
    A flota nie poszła cała fakt na 170k krk paliwa już zabrakło :E

    A co rifiq lamusie miało wyjść inaczej, latał sobie chłopak i cie gęsmi farmił to dopiero po dwóch dniach zaskoczyłeś co się dzieje miszczu, jak żeś kobre w podstawkę zawołał bo przez pół dnia sam zrobić nie umiałeś to dopiero chłopaków zwołałem bo przedtem sam się bawiłem (siedząc w domu na chorobowym goniony przez 4 dni przez biegunke, człowiek różnych rzeczy się chwyta byle czas zabić), w 2h byli ustawieni, na odpierdziel robione to i kupa wyszła ale kobra i tak paliwa napalił, by miał więcej to i więcej by pewnie spalił.
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Pietrzass ().

  • eee widziałeś to co miałeś zobaczyć :P nie licytujmy się o moją flotę :E i dlaczego nie posłałem całej :P nie wyszło i tyle :) fakt faktem paliwo poszło ... w kosmos :P
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Matiq vs DjDoman [BGS]
    Agresor znany, obrońca znany, więc nie wiem o co toczy się ta wojna w komentach :quasi:
    Kto, kogo, jak i gdzie jest wiadome, so... ? :ziew:
    -
    Atakierowi - gratki, zysk kosmiczny, procent kosmiczny. Czego chcieć więcej. :P
    Obrońcy - no cóż Sąsiad, szkoda flotki, ale tak już jest. Jeśli kończysz faktycznie, to jakoś dziwnie będzie bez Ciebie w okolicy .. jeśli to nie koniec, to SzO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rakel ().

  • Trzymaj się Najman, ładnie się odbudowywałeś już, więc uszy do góry :)
    Matiq jak zawsze... trenuj trenuj złomowanie na Mrocznego/ych, to Ci esej napisze nawet w topicu :) 8-)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez hess ().

  • Szkoda, bo flota ładna była i to postawiona w ekspresowym tempie.
    SzO chyba nie będzie, więc może Szybkiego Powrotu ;) Mnie się też odwidziało w pewnym momencie z kumulacji różnych przyczyn, ale jak widać wróciłem.
    Kwestia czasu moim zdaniem, no chyba, że znajdziesz sobie coś bardziej uzależniającego.
    P.S. Interesuje mnie tylko jedna rzecz (jeśli zechcesz zdradzić Kobra), co takiego się stało od momentu twojego startu do zawrócenia, że zdecydowałeś się wysłać, ale potem zwątpiłeś?
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FuZzy ().

  • że tak powiem rw przedpremierowo mnie ucieszyło
    spekulacje co do atakiera też były ale są opisane powyżej dopuki nie poczytają ich za prowokacje to jeszcze widać:D
    graty agresorowi za ustrzelenie flotki:)
    a obrońcy co tam chce:d

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lop ().

  • FuZzy napisał(a):

    Interesuje mnie tylko jedna rzecz (jeśli zechcesz zdradzić Kobra), co takiego się stało od momentu twojego startu do zawrócenia, że zdecydowałeś się wysłać, ale potem zwątpiłeś?

    Mnie tam bardziej interesuje jak to się stało że rifiq sobie to starcie przypisuje :quasi:
    I to jeszcze jakiś moonkill mu się przywidział :E

    Rifiq napisał(a):

    A potem Matiq szybszy po sciagnieciu Moona xD badz co badz Kazdy by chcial byc na miejscu Matiqa i w sumie miejscu Kobry tez który uderzył z szybkiego dzialka i ST mogl sie odbyc :D

    Baran sobie ubzdurał że kober zdjął moona i go matiq w pogoni za wracająca flotą uprzedził, co ten człowiek łyka?
    Polecam zmiane ubioru :E
    img7.burak.pl/img/a/e/1/8/kaftan-bezpieczenstwa.jpg
    DJowe gęsi z obrony wróciły popołudniu a starcie było w środku nocy więc sorry winetou ale palca do tego nie przyłożyliście
    Idź się lepiej degeneracie zajmij swoją wojną z aka. USMC tam będziesz miał pole do popisu
    You wanna piece of me, boy??
    PB Solo: 7396,8%
    PB ACS: 38767,67%

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Pietrzass ().

  • Fuzzy na wszelkie pytania odpowiem na PW - zapraszam, rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości jak to się stało że się nic nie stało i dlaczego w ogóle wystartowałem :)
    Co do ściągania moonów to przecież napisane było że padło na BFS :E
    Poziom komentarzy od lat ten sam :D hehe
    I proszę mnie w to starcie nie mieszać - triumf należy się w pełni Matiqowi :) ubiegł mnie i tyle :P
    ja nie mam nic więcej do dodania :) Najmanowi SzO albo powodzenia w realu ;)
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Bo nawet spekulacji dlaczego zawróciłeś nie mieliśmy, to ciekaw byłem :E
    Ależ ja niekulturalny...wypadałoby pogratulować atakierowi wyczucia :D
    I do naSTępnego coby te uni wreszcie ujrzało 100k panca ;>
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?
  • Matiq gratki się należą i to bezdyskusyjnie
    Dj i tak tu nie zagląda więc nie ma co za dużo pisać co trzeba dostał na wdsie a i jutro w robocie ma poprawkę na 100% :D
    Co do riffiqa można by rzec, że taki mały macierewicz ogame ale to chyba jak na niego za dużo choć obsesja dotycząca jednego soja i poziom wypowiedzi podobny więc jak nasz poseł wychodzi na :klaun:
  • Pewnego pięknego, dnia sobie odpalam forum żeby to konto, odświeżyć na forum a tu widzę najmana na deskach jak to utyty powiedział parę, postów wyżej, i się muszę wpisać Matiq procent zacny i dobrze że się obudziłeś agresorowi, tradycyjne, Graty a obrońcy cóż niech i będzie SZo. A i pozdrowienia dla graczy, uni Draco za grobu, reala. ;)
    Uni Draco] [/color] off :)


    Uni orion on :)
    Uni 66 on :) top354

    speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

    Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sideswiper ().