Przyklejony Yul [SENATE] vs Samael [W_J] - 12737,52% Dobitka + zbiórka

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Yul [SENATE] vs Samael [W_J] - 12737,52% Dobitka + zbiórka

    Tak, tak, wiem... już dwa razy żegnałem się z Kaśo :) ale dla takiej akcji
    warto było jeszcze raz wrócić z ogejowego niebytu :).
    Najt pewnie ładnie to wszystko opisze, bo on tę akcję zorganizował, więc ja tylko pozdruffka ślę dla:
    Fabka, bez którego udziału ta akcja, rzecz jasna by się nie odbyła... graty za topłan O_O
    Najta z podziękowaniem za zaproszenie.
    Wszystkich senatoruff, za to że tworzą najbardziej niezwykłą paczkę,
    z jaką kiedykolwiek grałem.
    Historia Kaśo na naszych oczach... a wydawało się, że po akcji arta na hello
    nic już nie może zaskoczyć, a jednak...
    ave senate :)
    Samowi SzO


    Starcie z 2012-11-17 17:26:03 następujących flot:

    Agresor Yul (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 269.401
    Krazownik 30.208
    O.wojenny. 2.753
    Panc. 16.049
    Niszcz. 16.899

    Obrońca Samael (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 161
    D.transp. 177
    L.myśliw. 7.227
    Krazownik 16.464
    Recykler 6.924
    St.kolon. 1
    Panc. 26.306
    Niszcz. 9.747
    G.Smierci 1
    Obrona:
    L.laser 1.803

    ...po 6 rundach:

    Agresor Yul (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 125.658 -143.743
    Krazownik 25.475 -4.733
    O.wojenny. 2.602 -151
    Panc. 15.782 -267
    Niszcz. 16.847 -52

    Obrońca Samael (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 26.118.514 metalu, 26.118.514 kryształu, 23.859.371 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 750.484.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.101.795.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 703.322.700 metalu i 570.429.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 12737,52%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -389.395.486, K: -38.000.486, D: 9.608.371, P: -417.788).
    Bilans obrońcy (M: -1.827.524.864, K: -1.735.401.964, D: -612.440.371, P: -4.175.367).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    12.830 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 256.600.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.131.890.500 jednostek metalu i 807.895.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 128.300.000 jednostek metalu i 128.300.000 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Psu na budę ().

  • Gratuluję Yul tego zacnego %, gdyż na lata zapiszesz się w historii tej gry....

    Choć nie co komediowa wydaję mi się ta walka w duecie...
    radość Cervezy....

    jak byliśmy razem w sojuszu to pamiętam wasze wpisy, w których
    jeździliście po Fabiano jak sprzątaczka ścierą po podłodze...

    Samael życzę SZO, wiary w siły i chęci do rewanżu.

    ZASADY MOŻNA ŁAMAĆ ... TAK JAK LUDZI

    UNI 2-top 10 end
    UNI 18-top 40 end
    UNI 30-top 20 end
    UNI 40-top 70 end
    UNI 49-top 50 end
    UNI 57-top 37 end
    UNI 59-top 95 end
    UNI 64-top 20 end
    UNI IO - top 30 end

    UNI Polaris - Top 30 end

    Kalyke - Active

  • no gratuluje , nawet na uni bez acsa da sie skasować każdego jak już mówilem , wy to pokazaliście :) super sprawa .

    pozdr.
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..
  • post miał pojawić się już w niedzielę w nocy ale w momencie kliknięcia wyślij wylogowało mnie i skasowało cały opis :}. Niestety nie mogłem w niedzielę dodać opisu bo mnie praktycznie nie było ale zrobiłem sobie rezerwację. Z nieznanych mi powodów ktoś z FO chyba ją wywalił :wrr: stąd opis poniżej

    Na wstępie wielkie wielkie gratki dla Fabka i Yula ]:-D – macie jaja chłopaki :D , kochones jak stąd do Nebraski ;) Wielkie gratki należą się również dla całego soja ;], bez wątpienia tylko taka paczka mogła spakować przy wspólnych wysiłkach flotę TOP 1 uni, na którym nie ma przecież ACS'a 8-) - no ale w końcu bycie Senatorem zobowiązuje – w końcu THIS IS SENATE XD hehehe
    Wielkie dzięki za dedki Panowie ale mój udział w tym ST był tak naprawdę skromniutki – ja tylko skojarzyłem odpowiednich ludzi i wypchnąłem was za próg ;P hehehe


    Historię ST najdobitniej oddaje jedno słowo – SPONTAN :D

    Otóż około godziny 13 pięknego listopadowego popołudnia skanowałem sobie okolicę szukając potencjalnych celów. No i jeden pan zwrócił moją szczególną uwagę ale ... miał planetkę pod falą naszego hegemona "wujka sama". Nie chcąc ryzykować jakiejś kontry dla spokoju ducha i umysłu przeskanowałem wszystkie moonki i planety naszego TOP 1. Okolica czyściutka wiec flotka ruszyła ;]. Tak po godzinie przeglądając galę zauważyłem na moonku "wujka sama" minutki. Szybki skan i moim oczom ukazała się ogromna ilość sosu leżąca na moonku O_O, tyle że floty nie pokazało z uwago na wysoki level szpiegowskiej "sama". Ponowiłem skan i jest - cała szybka flota Samaela bez GS'ów właśnie wróciła na moona 0_0 .

    15 Surowce na Total Consecration [x:xxx:x] z dnia 11-17 xx:xx:xx

    Metal: 484.857.842 Kryształ: 369.710.306 Deuter: 23.859.371 Energia: 0

    Floty
    Mały transporter 12.685
    Duży transporter 3.276
    Lekki myśliwiec 541.134
    Krążownik 69.209
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 80.090
    Sonda szpiegowska 125
    Niszczyciel 10.113
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 31.216

    Obrona
    Lekkie działo laserowe 2.376


    Udostępniłem RS sojusznikom i po chwili na gg zagaił Fabek :D . Ogólnie dyskusja luźna, tak sobie żartowaliśmy co by było gdyby, ale jeszcze żaden z nas nie myślał na serio o ściąganiu tej flotki. Jak to fabek skwitował "pomarzyć zawsze można" :ziew: hehehe No ale za chwilę pisze do mnie, że sprawdził w simie i że jakby poleciał , przy założeniu że zebralibyśmy cały złom łącznie z sosem na moonku to nawet nie wychodzi źle na tym starciu (1 kkk pkt w plecy :E) i mógłby polecieć. Co prawda na minus wyjdzie ale do przełknięcia. Hehehe obaj wybuchliśmy śmiechem nie no o czym ta dyskusja, lot na TOP 1 :ocb: , no bo przecież kto o zdrowych zmysłach poleci na taką flotę :E . Przecież zawsze te brakujące GS'y mogły wrócić i byłoby piękne ST ale dla "sama". Poza tym po Marcinie i tak zostawała jeszcze taka ilość zabawek że jakbym nawet ja poleciał na dobitkę to wchodziłem w to z masakrycznymi stratami :E i mało tego i tak bym się nie przebiłem :E , podobnie Mysza. Pozostawał również kwestia recków - trzeba by było skołować 220 k recka :E , nie wspominając już o paliwie :E . No ale że w SENATE nie grają ludzie o zdrowych zmysłach ]:-D hehehe no to spytałem wprost Fabka czy jak załatwię rece, paliwo no i kogoś na dobitkę to czy poleci . Odpowiedź była krótka i zdecydowana – jasne :D. I tu zadziałało to coś co mają w sobie tylko wielkie magiczne soje takie jak SENATE. Rzuciliśmy hasło sojusznikom co do naszych planów, a cały SENATE, wszyscy bez wyjątku zaczęli pomagać, każdy jak tylko mógł :]. Pedo załatwił nr do Yulka bo przecież ten na ogejmowej emeryturze już jakiś czas siedział. Szybki telefon i info że Yulek się pisze XD. Super mamy drugą flotę na dobitkę. Problem z Yulkiem był taki że musiał wyjść do pracy i z dużym wyprzedzeniem puścił zabawki na wcześniej ustaloną godzinę tak aby Marcin zdążył odebrać deu na lot. Wielki szacun stary bo puściłeś flotę w ciemno nie wiedząc jak do końca się sytuacja rozwinie . Jak to pięknie Yulek napisał do mnie "Tobie ufam" bo przecież słowo SENATORA cenniejsze od złota ;] i jak Night mówi że coś robimy to robimya nie ;P . Tu należą się również wielkie podziękowania dla k3mp3r któryw szybkim tempie załatwił Fabkowi 30 kk deu na lot.
    Wszystko pięknie: nasze recki ruszyły, paliwo w drodze, Yul w locie, w międzyczasie zagaiłem do Adlera który również pożyczył nam trochę śmieciarek oraz zadzwoniłem do Dziunia bez którego pewnie nie udało by się zebrać wszystkiego z PZ'ta. Fabek zadzwonił do Malacka który także pożyczył nam imponującą liczbę recków. Wielkie dzięki chłopaki bo bez waszej pomocy nie ogarnęlibyśmy tematu :D . Wszystko cacy gdy tu nagle ni stąd ni zowąd zaczęły się komplikacje. Marcin zagaił że źle wyliczył koszt lotu i że deu 4 kk mu zabraknie na lot wszystkim :E , a musi wystartować o określonej godzinie bo inaczej Yul się po prostu rozbije "Sama" ;} . I tu znów zadziałała magia SENATU XD - Mysza dosłał brakujące 4 kk deu ... krążkami 8-) hehehe. Nie wiem ile spalił na ten lot ale w 30 min załatwił paliwko. Fabek miał tylko parę sekund żeby wysłać flotę przed własnymi reckami jak i dosłownie minutę przed wlotem Yulka ale jak widać powyżej wszystko piknie wyszło :] i możecie cieszyć oczy efektami tej owocnej współpracy.

    Powiem krótko, to było coś niesamowitego, ta adrenalinka, ,masakra. Wypaliłem tyle fajek że szok :D. I ciągła rozkmina co będzie jak gęsi wrócą albo jeżeli kampi. Dla takich chwil warto grać w tę grę. Nawet nie próbuję zgadywać co czuł Marcin ani Yul który przecież nie mógł na bieżąco monitorować rozwoju wydarzeń. I to pierwsze uczucie gdy się pojawił ten ogromny PZ i ta niewiedza czy wszystko poszło zgodnie z planem czy dostaliśmy czapę, a za chwilę nieopisana euforia radości ^^ ehhh miodzio.

    Po zezłomowaniu flotki zostało tylko ogarnięcie złomu i wyfarmienie do końca moonka co się nam wspólnie pięknie udało.

    Pozdrawiam wszystkich
    AVE SENATE

    //Nie kolorujemy całych postów.
    //Asiaa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NIGHTHUNTER1985 ().

  • Dorzucę ze trzy słowa, żeby obraz pełniejszy bardziej powstaniu legendy się przysłużył :)
    ...Niedziela (Najt twierdzi, że Sobota O_O ), ok. godz. 16.00, szykuję się do wyjścia do roboty, dzwoni tel.
    - elo tu najthanter, no wiesz, z ogeja (banan, chłopaki jakąś akcję kroją)
    - wujek sam jest do zrobienia w 2G, minutki się zgadzają, jesteś zainteresowany ? (banan x 2, - no masz, siedzę akurat przy kompie wbijam do ogeja)
    Ogarniam sytuację, telep floty, całe paliwo w okolice 2:221 bo 8kk, jakie tam mam krótko będzie ;/
    W międzyczasie wysyłka recków na pz i nerwowe spoglądanie na zegarek - o 17 przychodzi do studia fajny zespół na nagrywki, a ja 30 min jadę.
    Czekam na paliwko, krótka zajawka z najtem, czy to aby nie podpucha jest, jak wbiję pierwszy w sama to cała flota w piach :(
    Proszę tu o zrozumienie..., z Fabiano w soju nie grałem (urlop), wcześniej w grze również nie mieliśmy okazji...
    Ale zapewnienie najta mi wystarcza. Flota poszła ok. 16.40, a ja dyla do studia, zespół już czeka...
    W drodze, nerwowe zerkanie do fona. W studio jestem na ok. 10 min przed wlotem, ale trzeba z gośćmi temat obgadać:
    perkusja, wokal gitara, bass, 3 min...
    Pod jakimś bzdurnym pretekstem (awaria mikrofonu :):) zmykam na chwilkę z pokoju nagrań do kompa w studiu, net tam lichy...
    nawet floty nie mogę zawrócić, tylko patrzeć biernie i... patrzeć...
    Strzał i nerwowe spoglądanie, aż podgląd się odświeży, luk na staty flot (net za słaby, żeby rw odczytać): sam -10, ja bez zmian :):) i już to wiem... number łan dobity padł...
    oooj to była udana sesja nagraniowa StonerRockowego zespołu SunFrenzy :):)
    pozdrawiam całe Kaśo :*
    Y

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Psu na budę ().