Przyklejony SOLO; KochamKimusie [SENATE] vs Samael [W_J] - 28142,14% COMBO! TOP 1 SOLO!

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; KochamKimusie [SENATE] vs Samael [W_J] - 28142,14% COMBO! TOP 1 SOLO!

    Joł joł,

    Taki tam grubszy % sie trafił, na dobrym graczu.
    Akcja zaczęła się kolo 14:30, kiedy to Night podesłał skana do soja samaela bez gosiek.
    Akcja jak to bywa przy dużych % z komplikacjami, rw by siadło około 16, ale trzeba było czekać na paliwo
    (tutaj podziękowania dla Kempera, Myszy, Nighta dzięki chłopy :*).
    Nigdy sie przy rw nie rozpisuje tutaj tak samo nie wiem co naskrobać, pewnie Night opisze bo ja w tym za dobry nie jestem :E

    Pozdro dla SENATU, w szczególności dla Nighta, Myszy, Kempera, Dziunia, Pedo i Yula, bez was ta akcja by nie wypaliła!

    Pozdrawienia również dla Leonidasa, Tygrysa, Ezekiela, Angelina, mentora Dekiego, Malacka, Adlera, Ani, Simonki, Winiego, Czuszki, Demoona, Densa, Złomskiego, Morgotha, Offline'a, Eltrona, Fire'a, Ganiego, Giakomika, Gurasa, Halloweena, Handoo, KarpiQa, Kamo, Miecha, Muria, OjcaM, Opetanego, Qbikka, Sahiba, Szefa, Zomora i dla tych o ktorych zapomniałem! :*

    No wiec zostało tylko jeszcze jedne konto które bd trzeba zniszczyć, prawda Broda?
    Graj dalej z nami nie sprzedawaj konta hahaa lamusie! :*


    Walka honorowe (+451.138)

    Taka tam zemsta za Pedka i Malacka :*

    Takiego screena tylko mamy, a szkoda bo pz był na 200k rec :D



    Starcie z 2012-11-17 17:23:08 następujących flot:

    Agresor KochamKimusie [SENATE] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 20.000
    L.myśliw. 689.519
    Krazownik 69.000
    O.wojenny. 33.000
    Panc. 20.178
    Niszcz. 9.995

    Obrońca Samael [W_J] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 12.685
    D.transp. 3.276
    L.myśliw. 541.134
    Krazownik 69.209
    Recykler 80.090
    So.szpieg. 125
    St.kolon. 4
    Panc. 31.216
    Niszcz. 10.113
    G.Smierci 1
    Obrona:
    L.laser 2.399

    ...po 6 rundach:

    Agresor KochamKimusie [SENATE] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 892 -19.108
    L.myśliw. 30.523 -658.996
    Krazownik 30.566 -38.434
    O.wojenny. 27.535 -5.465
    Panc. 18.898 -1.280
    Niszcz. 9.893 -102

    Obrońca Samael [W_J] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 161 -12.524
    D.transp. 177 -3.099
    L.myśliw. 7.227 -533.907
    Krazownik 16.464 -52.745
    Recykler 6.924 -73.166
    St.kolon. 1 -3
    Panc. 26.306 -4.910
    Niszcz. 9.747 -366
    G.Smierci 1
    Obrona:
    L.laser 15 -2.384

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 4.276.452.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.537.618.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 2.002.662.600 metalu i 811.551.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 28142,14%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -1.071.666.400, K: -292.974.000, D: -97.598.000, P: -1.462.238).
    Bilans obrońcy (M: -3.602.285.800, K: -1.601.002.600, D: -330.992.000, P: -5.534.280).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85

    Złom cały u nas z 2 ataków hihihi

    joł, do naSTępnego :*
    SOLO - 839977.41%
    ACS - 351347,16%


    uEuropa - 4 501 895,59% = 332 ST
    uWasat - 694384.77% = 61 ST
    uOrion - 450861.08% = 227 ST
    uKassio - 436333.77% = 228 ST

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Fabiano ().

  • No udalo mi sie wbic jako pierwszemu z Gratami w tym historycznym starciu:D

    Wielkie gratulacje panowie akcja przeprowadzona po mistrzowsku, jestescie nie do wyczesania! Padla flota top 1 i macie TOP 1 ST na baaaardzo dlugo gratulacje i milego przetopu!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CerVezA ().

  • Dzięki za dedy!!
    Przez długi czas nie zapomnę co się działo w soju przez ten czas :D
    coś pięknego jak cały SENATE zaczął planować akcje i wszyscy bez żadnych ale pomogli drugiemu czy to z paliwem czy z reckami lub czymś innym
    GRATKI nie tylko tobie ale i całemu SENATE!! pierwsza klasa ;)
  • Piękne floty sie spotkały
    To i piękny % wyszedł ....
    :E
    Gratuluję Marcinku ... należał Ci sie ten STek
    Pewnie % dluuugo nie zostanie pobity
    Odbudowuj .... dobudowuj i złomuj ... ten no tego wiesz :D

    Dziękuję za link i pozdrówki :*

    Naszemu ,,byłemu'' Top1 oczywiście SZ.O bardzo miła Osóbka
    =)
    __________________________________________________________________________________________________________________________________
    Gajda-Łukasz (6-08-2009 11:01)
    E tam Kit z Sondami ,Wiesz ile bym Oddal by Cie pyknąć :D
  • łoooooł.
    poteżnie to wyszło;) szkoda samaela bo osobiscie cenie go i lubie:)
    mysle ze pojdzie na urlop a potem wróci do nas z nowa mocą;)
    trzymaj sie mistrzu:*

    Fabek, dowaliłeś mega:P i tak oto stałem sie top 1 flot:PP pozdro dla najlepszego soja w historii oame:)
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • Wielkie dzięki za dedki :D
    Jako że % kolosalny więc jak można byłoby się nie wpisać z gratulacjami :D
    Ostatnio tak mówiłeś że długo długo go nie dogonisz we flocie jeszcze... a tutaj jak nie hukło... aż na u60 było słychać :D:D:D
    Teraz wystarczy odbudować, dobić do 100 STejków, i jak nic pozycja top1 flot dla ciebie :D

    Jeszcze raz wielkie gratulacje zjechania topowego gracza i działaj dalej :D
  • Pozdrowienia sa to sie wpisze :) Gratulacje pieknego starcia na nie byle kim :) Szkoda tylko ze po zakonczeniu SD.
    Obronca ma jeszcze gaski wiec jest sie czym bawic. Szo.
  • Najpierw dziękuję za pozdrowienia :)

    A teraz... Wow. Cieszę się, że robiłeś OW bo bardzo Ci tutaj pomogły. Przyznam, że nie sądziłem, że na Universum bez ACS akcja tego typu będzie w ogóle możliwa. Flota TOP1 padła i to w pięknym stylu! Wow! Gratuluję! Czego? Uwagi, momentu, a na pewno... jaj! Bo trzeba mieć jaja by coś takiego zrobić i Tobie ich na pewno nie zabrakło! Brawo!

    Samaelowi... Sz/O, które jestem przekonany, że nastąpi :) Rozumiem znużenie grą, które na pewno było częścią tego RW. Mam nadzieję, że będzie to motywacją, do ponownego "narzucenia tempa" :)

    PS. Fabek - który raz już pobijasz TOP1 na tym uni? ;) Oby nie ostatni... Oby nie ostatni... ;)
  • Gratuluje tylko %, brak finezji i 1kkk w plecy. Szkoda, że Ci gsów nie podstawił to byś siedział z reką majtach (pewnie i tak siedzis), teraz czekam, aż mnie zezłomujesz, to tylko tak za miesiąc jak obudujesz swoją flotę :D
  • Broda ZONK :P
    Fabik nie jest na minusie więc będzie ciebie bolało :P

    Meritum
    Gratki wlotu dla Fabik Gratki Yul Gratki panowie od dofarmów Gratki ci od paliwa
    Akcja super zgrana bardzo wielu osób
    Samaelu ........... Odbudowy bo uni bez ciebie będzie nudne
    ps ( szkoda że jednak zawróciłeś 2 dni temu ;) )
  • broda sprzedaj lepiej konto bo bedziesz następny:*
    i szkoda bedze twoich paru złotych jakie dałes artowi za nie;)
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • GRATULACJE pieknie to wam wyszło chłopaki :) O_O O_O O_O jestem w szoku mysle ze "wujek sam" odbuduje flote i bedzie grał dalej bo tylko on mnie skanuje :d jeszcze rtaz gratki i czekam na dobitke :D

    ps dzieki za dedki :)


    pozdro zomor :)
    Zdobyty % na uni Nekkar - 22114,17
    Zdobyty % na uni Kassiopeia - 35276,88
  • Graty wielkie. Dzieki za dedy jakis tam udzial mialem chociaz szkoda ze sie nie przebiajlem :XP: trzeba szybkiej dorobic ]:-D dofarmienie weszlo a bylo troche:
    Metal 484.857.842 Kryształ: 369.710.306 Deuter: 23.859.371

    zlom tez prawie caly zebrany XD a moze caly 8-) wiec nie jest zle 8-)

    co do brody to brak slow,nic nie pokazal po za pushowaniem sie i kupowaniem nowych kont :D na ktorych daje sie farmic ]:-D

    Szo dla Sama,bo kto bedzie nas skanowal XD

    Jeszcze ode mnie pozdro dla Calego Senate obecnego jak i bylych czlonkow i BC z baryma 8-)
  • Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :) Pisałem kilkakrotnie że to tylko zabawa i przy tym RW jest nie inaczej :)

    Co do akcji to nikt raczej nie wie o niej więcej niż ja sam :) Gwiazdy wraz z deuterem wysyłałem na fsa a szybka flota od ponad tygodnia stacjonowała w jednym miejscu sporadycznie wysyłając ją na własnego pz, nie dalej niż 70 układów od 4 znacznych flot na uniwersum po środku sojuszu gdzie mogli by zebrać wystarczająca ilość recyklerów by pozbierać debris. Chyba więcej nie trzeba nic pisać bo wydaje mi się to nad wyraz oczywiste. Oto cała tajemnica :)