Przyklejony SOLO; KochamKimusie [SENATE] vs Samael [W_J] - 28142,14% COMBO! TOP 1 SOLO!

  • Kassiopeia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Samael mam nadzieje że to nie koniec twojej przygody z OGame i tym uni bo dla mnie to ty zawsze bedziesz TOP1 :) mimo że mnie farmiłeś ale to na tym ta gra polega :P Twoja postawa jest godna TOP1 gracza !! Powodzenia w grze, realu, pracy i w rodzinie 3maj sie :)
  • no gratulacje , fabiano pokazaleś że liczy sie walka a nie zysk co lubie . przebileś mojego steka kilkakrotnie co jest wielkim osiągnięciem jak na uni bez acsa . jeszcze raz graty wszystkim senatorom jak i tobie , szacun .

    samaelowi wielkie SZO .
    "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..
  • Piekło zamarzło i Fabek w barwach Senatu rozrabia!!! ]:-D

    Gratki wyniku nie na byle kim.

    Przeglądając Infuzę a ściślej wyniki rodzimego sojuszu w oczy rzucił mi się ogromny spadek u Fabka i PedoMiśka i z drżeniem rąk zacząłem przepatrywać foruma.
    Misiek, co oczywista, dostał po swoim owłosionym dupsku od Wujka S. co było oczywistą oczywistością, ale jak dojrzałem RW z prawie 30k % to mi mało gały nie wyleciały O_O
    Cudo na kółkach!!
    Ciekawe czy w innej ekipie wyszło by ci to na dobre.. 8-) ?

    Nie będę powtarzać komunałów że SENATE to najlepszy sojusz, bo przecież wszyscy o tym wiedzą ;>

    Czekam na obiecane przez Nighta rozwinięcie relacji z akcji

    Obrońcy SzO chociaż trzeba by klapsa za nadmierne zaufanie w siłę własnej floty.
    Ale starożytni już prawili, że ze złomu powstałes i w złom się obrócisz :D

    Z zasłużonej emerytury
    Pozdrowienia dla wszystkich Kassiopejan a w szczególności dla Senatorów

    Falco
  • niektórzy grają dla takiego właśnie tytana...po czym kończą...ciekawe jak tutaj będzie...

    atak ładny, złom powalający, paliwa poszło pewnie z 30kk jak nie więcej ;p

    graty i Szo Sam. teraz odpoczynek i wracaj do top 10 bo lekko spadłeś ;)
  • DrSamael napisał(a):

    Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :) Pisałem kilkakrotnie że to tylko zabawa i przy tym RW jest nie inaczej :)

    Co do akcji to nikt raczej nie wie o niej więcej niż ja sam :) Gwiazdy wraz z deuterem wysyłałem na fsa a szybka flota od ponad tygodnia stacjonowała w jednym miejscu sporadycznie wysyłając ją na własnego pz, nie dalej niż 70 układów od 4 znacznych flot na uniwersum po środku sojuszu gdzie mogli by zebrać wystarczająca ilość recyklerów by pozbierać debris. Chyba więcej nie trzeba nic pisać bo wydaje mi się to nad wyraz oczywiste. Oto cała tajemnica :)
    CZY KTOŚ TO PRZECZYTAŁ?



    Żenujące są niektóre wypowiedzi pod tym postem. Dziwne dla mnie jest też jak wiele osób wyśmiewających autora jest teraz jego dobrymi kumplami.
    TOP 1 SOLO zrobione, to nadrabia wygląd tego pierwszego posta, zebranie recków też zasługuje na poważanie (bez raportów i tak nie za bardzo chce się wierzyć, że całe Wasze)
    Wielki szacunek dla obrońcy za decyzję, gratulacje agresorom
  • Vendetta ! ;DD Haha mordeczki kozacko wam to wyszło ;D Przysłużyłem się do ściągnięcia Yulka tylko ale wyniki też widać ;D Dzięki za pozdro i zemstę ;* Samiemu Szo bo naprawdę 3mał poziom równo ! ;) Fabcio <sex> ;** <33333 ;** chciałeś sex to masz ;DD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pedobear ().

  • post miał pojawić się już w niedzielę w nocy ale w momencie kliknięcia wyślij wylogowało mnie i skasowało cały opis :}. Niestety nie mogłem w niedzielę dodać opisu bo mnie praktycznie nie było ale zrobiłem sobie rezerwację. Z nieznanych mi powodów ktoś z FO chyba ją wywalił :wrr: stąd opis poniżej

    Na wstępie wielkie wielkie gratki dla Fabka i Yula ]:-D – macie jaja chłopaki :D , kochones jak stąd do Nebraski ;) Wielkie gratki należą się również dla całego soja ;] , bez wątpienia tylko taka paczka mogła spakować przy wspólnych wysiłkach flotę TOP 1 uni, na którym nie ma przecież ACS'a 8-) - no ale w końcu bycie Senatorem zobowiązuje – w końcu THIS IS SENATE XD heheheWielkie dzięki za dedki Panowie ale mój udział w tym ST był tak naprawdę skromniutki – ja tylko skojarzyłem odpowiednich ludzi i wypchnąłem was za próg ;P hehehe

    Historię ST najdobitniej oddaje jedno słowo – SPONTAN :D

    Otóż około godziny 13 pięknego listopadowego popołudnia skanowałem sobie okolicę szukając potencjalnych celów. No i jeden pan zwrócił moją szczególną uwagę ale ... miał planetkę pod falą naszego hegemona "wujka sama". Nie chcąc ryzykować jakiejś kontry dla spokoju ducha i umysłu przeskanowałem wszystkie moonki i planety naszego TOP 1. Okolica czyściutka wiec flotka ruszyła ;] . Tak po godzinie przeglądając galę zauważyłem na moonku "wujka sama" minutki. Szybki skan i moim oczom ukazała się ogromna ilość sosu leżąca na moonku O_O , tyle że floty nie pokazało z uwago na wysoki level szpiegowskiej "sama". Ponowiłem skan i jest - cała szybka flota Samaela bez GS'ów właśnie wróciła na moona 0_0 .

    15 Surowce na Total Consecration [x:xxx:x] z dnia 11-17 xx:xx:xx

    Metal: 484.857.842 Kryształ: 369.710.306 Deuter: 23.859.371 Energia: 0

    Floty
    Mały transporter 12.685
    Duży transporter 3.276
    Lekki myśliwiec 541.134
    Krążownik 69.209
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 80.090
    Sonda szpiegowska 125
    Niszczyciel 10.113
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 31.216

    Obrona
    Lekkie działo laserowe 2.376


    Udostępniłem RS sojusznikom i po chwili na gg zagaił Fabek :D . Ogólnie dyskusja luźna, tak sobie żartowaliśmy co by było gdyby, ale jeszcze żaden z nas nie myślał na serio o ściąganiu
    tej flotki. Jak to fabek skwitował "pomarzyć zawsze można" :ziew: hehehe No ale za chwilę pisze do mnie, że sprawdził w simie i że jakby poleciał , przy założeniu że zebralibyśmy cały złom łącznie z sosem na moonku to nawet nie wychodzi źle na tym starciu (1 kkk pkt w plecy :E) i mógłby polecieć. Co prawda na minus wyjdzie ale do przełknięcia. Hehehe obaj wybuchliśmy śmiechem nie no o czym ta dyskusja, lot na TOP 1 :ocb: , no bo przecież kto o zdrowych zmysłach poleci na taką flotę :E . Przecież zawsze te brakujące GS'y mogły wrócić i byłoby piękne ST ale dla "sama". Poza tym po Marcinie i tak zostawała jeszcze taka ilość zabawek że jakbym nawet ja poleciał na dobitkę to wchodziłem w to z masakrycznymi stratami
    :E i mało tego i tak bym się nie przebiłem :E , podobnie Mysza. Pozostawał również kwestia recków - trzeba by było skołować 220 k recka :E , nie wspominając już o paliwie :E . No ale że w SENATE nie grają ludzie o zdrowych zmysłach ]:-D hehehe no to spytałem wprost Fabka czy jak załatwię rece, paliwo no i kogoś na dobitkę to czy poleci . Odpowiedź była krótka i zdecydowana – jasne :D.
    I tu zadziałało to coś co mają w sobie tylko wielkie magiczne soje takie jak SENATE. Rzuciliśmy hasło sojusznikom co do naszych planów, a cały SENATE, wszyscy bez wyjątku zaczęli pomagać, każdy jak tylko mógł :] . Pedo załatwił nr do Yulka bo przecież ten na ogejmowej emeryturze już jakiś czas siedział. Szybki telefon i info że Yulek się pisze XD . Super mamy drugą flotę na dobitkę. Problem z Yulkiem był taki że musiał wyjść do pracy i z dużym wyprzedzeniem puścił zabawki na wcześniej ustaloną godzinę tak aby Marcin zdążył odebrać deu na lot. Wielki szacun stary bo puściłeś flotę w ciemno nie wiedząc jak do końca się sytuacja rozwinie . Jak to pięknie Yulek napisał do mnie "Tobie ufam" bo przecież słowo SENATORA cenniejsze od złota ;] i jak Night mówi że coś robimy to robimy a nie ;P . Tu należą się również wielkie podziękowania dla k3mp3r który w szybkim tempie załatwił Fabkowi 30 kk deu na lot.
    Wszystko pięknie: nasze recki ruszyły, paliwo w drodze, Yul w locie, w międzyczasie zagaiłem do Adlera który również pożyczył nam trochę śmieciarek oraz zadzwoniłem do Dziunia bez którego pewnie nie udało by się zebrać wszystkiego z PZ'ta. Fabek zadzwonił do Malacka który także pożyczył nam imponującą liczbę recków. Wielkie dzięki chłopaki bo bez waszej pomocy nie ogarnęlibyśmy tematu :D . Wszystko cacy gdy tu nagle ni stąd ni zowąd zaczęły się komplikacje. Marcin zagaił że źle wyliczył koszt lotu i że deu 4 kk mu zabraknie na lot wszystkim :E , a musi wystartować o określonej godzinie bo inaczej Yul się po prostu rozbije o "Sama" ;} . I tu znów zadziałała magia SENATU XD - Mysza dosłał brakujące 4 kk deu ... krążkami 8-) hehehe. Nie wiem ile spalił na ten lot ale w 30 min załatwił paliwko. Fabek miał tylko parę sekund żeby wysłać flotę przed własnymi reckami jak i dosłownie minutę przed wlotem Yulka ale jak widać powyżej wszystko piknie wyszło :] i możecie cieszyć oczy efektami tej owocnej współpracy.

    Powiem krótko, to było coś niesamowitego, ta adrenalinka, ,masakra. Wypaliłem tyle fajek że szok :D . I ciągła rozkmina co będzie jak gęsi wrócą albo jeżeli kampi. Dla takich chwil warto grać w tę grę. Nawet nie próbuję zgadywać co czuł Marcin ani Yul który przecież nie mógł na bieżąco monitorować rozwoju wydarzeń. I to pierwsze uczucie gdy się pojawił ten ogromny PZ i ta niewiedza czy wszystko poszło zgodnie z planem czy dostaliśmy czapę, a za chwilę nieopisana euforia radości ^^ ehhh miodzio.

    Po zezłomowaniu flotki zostało tylko ogarnięcie złomu i wyfarmienie do końca moonka co się nam wspólnie pięknie udało.

    Pozdrawiam wszystkich
    AVE SENATE

    //Nie kolorujemy całych postów.
    //Asiaa

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez NIGHTHUNTER1985 ().

  • Już się wpisuje bo się otrząsnąłem w końcu :D
    Graty lamko ;) Prosiłem o jakąś 5 cyfrówkę ale to mnie zagięło :) Wykręcić taki % na solufce na uni bez ACSa - szacun ;) Wreszcie RW na miano Tap Łan Złomiarza Kassio :D Napinaczom powodzenia, bo chyba ostatnia flota zdolna zagrozić Tap Łanowi padła więc teraz już mu z górki pójdzie :E Zysk nie ważny, aczkolwiek nadal to 3k% za mną :top1:
    Graty organizacji a obrońcy SzO albo powodzenia w realu za wzorową postawę ;)
    pozdro
    Leo


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • łał tuż to pogrom... :))
    % żeś trafił okropny :O Wielkie gratulacje dla Ciebie i całej Waszej ekipy. :)
    z Samaelem udało mi się zagrać na uni jednym, ale nikomu nie chciało się ruszyć na niego...
    Tutaj ktoś w końcu miał chęci, GRATY jeszcze raz. ^^

    I dzięki za pozdro :))