Przyklejony #110: webber i (#50!) Darmozjad777 i qrakos [MNS] vs Forester [ - ] - 6053,28%

  • Leo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #110: webber i (#50!) Darmozjad777 i qrakos [MNS] vs Forester [ - ] - 6053,28%

    Jedni lubią latać na każde (15 min) inni lubią rozbijać się o bunkry by tym pierwszym zrobić na złość, to właśnie MY :D

    To akcja Darmozjada, to on przygotował atak, zebrał obserwacje w jedną całość i sterował akcją ale podobno dziś do pisania weny nie ma więc ST mam przyjemność wystawić ja.

    Forester to dość tajemnicza postać, klepał dzielnie GŚ na wielkim bunkrze i naprawdę świetnie mu to szło... mamy 148 życzeń, nawet jak na 3 osoby to naprawdę świetny wynik więc my idziemy nad nimi myśleć, a Wy popatrzcie na top1 ACS uLeo, które daje mam nadzieje Qrakosowi należne mu miejsce top1 złomiarzy 8-)

    Pozdrawiamy obrońcę, który akcji pogratulował i jak sam napisał spodziewał się, że tak to się skończy.

    Pozdrawiamy także Wariatów z Bocianowa 8-)

    I info dla wielbicieli cyferek plus moje gratulacje dla Darmozjada za 50-te ST na uLeo :)

    [center]75.504.054 lat świetlnych starły się następujące floty:

    Agresor webber [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 28.286
    C.mysliw. 93
    Krazownik 4.684
    O.wojenny. 6
    Panc. 11.967

    Agresor Darmozjad777 [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 36.710
    C.mysliw. 202
    Krazownik 12.196
    O.wojenny. 1.304
    Bombowiec 17
    Panc. 6.532
    Niszcz. 2.870

    Agresor qrakos [MNS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 95.964
    Krazownik 13.827
    O.wojenny. 4.217
    Bombowiec 1.127
    Panc. 9.695
    Niszcz. 2.575

    Obrońca Forester [ - ] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 155
    D.transp. 160
    Recykler 27
    So.szpieg. 60
    G.Smierci 148
    Sat.slon. 109
    Obrona:
    Wyrz.rak 235.000
    L.laser 1.500
    C.laser 500
    Gauss 110
    Jon 20
    Plazma 110
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 5 rundach:

    Agresor webber [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 19.998 -8.288
    C.mysliw. 81 -12
    Krazownik 4.079 -605
    O.wojenny. 5 -1
    Panc. 10.395 -1.572

    Agresor Darmozjad777 [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 25.934 -10.776
    C.mysliw. 165 -37
    Krazownik 10.570 -1.626
    O.wojenny. 1.134 -170
    Bombowiec 12 -5
    Panc. 5.706 -826
    Niszcz. 2.487 -383

    Agresor qrakos [MNS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 68.521 -27.443
    Krazownik 12.027 -1.800
    O.wojenny. 3.668 -549
    Bombowiec 985 -142
    Panc. 8.451 -1.244
    Niszcz. 2.249 -326

    Obrońca Forester [ - ] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.113.566 metalu, 551.558 kryształu, 61.681 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 758.042.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.979.008.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 346.057.500 metalu i 259.270.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 6053,28%
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ==Webber== ().

  • No coż, gratulacje :) Od rana bylo widac co sie wydarzylo i tylko trzeba bylo poczekac na opublikowanie rw. Gratulacje za zwycięstwo w S&D, bo z pewnoscia ktorys z Was wygra. Milego przetopu, a obroncy SzO, wciaz ma mocne konto.
  • Gratuluje osiagniecia celu jakim bylo zrobienie duzej przewagi do S&D... Szkoda tylko, ze w duzej mierze z wlasnej floty.

    I nie chce tu byc uszczypliwy ani umniejszac waszego sukcesu, ktorym niewatpliwie jest osiagniecie tak wysokiego procentu, oraz najprawdopodobniej wygranie S&D we wszystkich kategoriach (mysle, ze qrakos jak najbardziej zasluguje na top aktywistow i ma w zanadrzu jeszcze nie jedno RW do opublikowania). Jednak top zlomiarzy osiagniety poprzez poswiecenie zarowno wlasnych jak i sojuszniczych statkow nie do konca do mnie przemawia, ale kimze ja jestem by to oceniac?

    Aha - bylbym zapomnial - widac punkt widzenia na ataki bez zysku zalezy od punktu patrzenia. (mysle, ze wiesz o co mi chodzi Webberze) I przyznaje - majac taka okazje rowniez bym polecial.
  • Składam gratulacje chociaż radość Wasza ze zwycięstwa będzie mniejsza gdy powiem,że od pewnego czasu z rozmysłem pozostawiałem gsy na planecie licząc na to,że ktoś się zdecyduje na atak pomimo strat jakie poniesie.Niedawno miałem sygnały,że taki atak jest przygotowywany i wiedziałem kto ewentualnie może mnie zaatakować.Webber z wiadomych przyczyn nie mógł być ostatnio w grze więc atak się opóźnił.Wczoraj wieczorem wiedziałem,że nareszcie dojdzie do ataku i żeby nie wystraszyć atakujących,nie napiszę agresorów bo to nieładnie brzmi,zakończyłem grę wyjątkowo wcześnie bo przed 21-szą.Gram na Ogame bardzo długo i zamierzałem a właściwie musiałem zakończyć tą zabawę a chciałem to zrobić w z góry ustalony sposób.Co dwa dni schodził z taśmy 1 gs i jak zwiększała się ich ilość atak stawał się coraz mniej realny więc jeżeli nikt mnie nie zaatakuje chciałem dojść do 211 gsów co byłoby moim prywatnym,osobistym rekordem.Doszło wreszcie do ataku.Wyszedł piękny rzadko spotykany procent i teraz całkiem spokojnie mogę zakończyć zabawę na Ogame.Na zakończenie dodam,że to nie był bunkier tylko namiastka bunkra.Ten kto mówi o bunkrze nie widział chyba takiego z 1 mln wr ....1500plazm.Jeszcze raz składam gratulacje.Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej zabawy.
  • MNSy graty top 1 ACS na dłuuuuuugi czas.
    Osobiście też planowałem zorganizować coś na obrońce niestety wszystkie możliwe symulacje wychodziły na minus a lot z Wami raczej nie wchodził w gre więc odpuściłem ;P
    Obrońcy powodzenia w realu

    ps wklejcie jeszcze zbiórke bo ciekaw jestem ile wam złomu podwędzili ;)
  • hehe co do rozbijania sie na minus to my to zrobiliśmy w niezlym stylu :D a webb lecial z nami chyba tylko for fun i wielkie dzieki mu, że zechcial z nami sie rozbijać :)

    Wam tez chcialem pogratulowac porannej akcji..przyznam ze podniesliscie mi cisnienie :) a nawet gadalem o tym podczas srartu, a później podczas lotu..
    a co do wygranych w snd to : nie mówie hop.. bo widze jakie masz szczescie.. chcialbym miec takie w totolotka :D

    ZePoL napisał(a):

    ps wklejcie jeszcze zbiórke bo ciekaw jestem ile wam złomu podwędzili ;)


    lecielismy na minus wiec raczej zadbaliśmy o posprzatanie po imprezie :) pz w calosci nasze

    pozdrawiem i wiecej takich akcji panowie :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez haneekk ().

  • Co dzień to lepiej - wracam z piwka po pracy patrze a tu BACH - 6000% O_O
    Bomba Acs - Wiadomo " Tres Amigos" z zespołu MNS dali koncert że można bić brawa

    Koncert niezapomniany dla "Organizatora" - takie siły "prewencyjne" 8-) (plazm trochę mało )
    Scena przystrojona tyloma "gwiazdkami" ]:-D

    Po koncercie - Gwiazdy zgasły - "scena rozpindzona :E Gospodarz "balu" nie zdołał pokryć strat
    Zespół do tyłu jakieś 150 Baniek - ale grali dla FANÓW i PUBLIKI a tu dochód się nie liczy

    Gratki MNSy -> Macie Jaja i stajla - kolejnych % takich

    Forester - zostaje EKO lub real - Real jest dobry ale po 4 piwie popykał bym w łogame ;P ;)
    BEST ACS - 6916 %
    ]BEST SOLO - 1474%
    W Sumie
    15 ST = 17115.41 %
  • ohoho az nie wypada sie nie wpisac :D tyle gwiazdek padlo tyle zyczen do wypowiedzenia , gratulacje chlopaki :)

    btw qrakos kiedy idziemy na piwo? :D

    btw2 macie tam jakas monowke chetnie bym sobie pofarmil :D
    Uni 29 top200 - end
    uni 52 top 6 - end
  • Panowie, co by nie było wielkie gratulacje! Darmozjad się napracował, a tu takie wyjaśnienia Forestera ^^ Ale przynajmniej zasłużone starcie :)
    Forester, życia w urodzaju życzę! ^^
  • Procent rzeczywiście wyjątkowy ale jeżeli prawdą jest to co napisał ten "tajemniczy Forester" to zrobił sobie na zakończenie gry niezły żart a Darmozjad,Webber i Grakos wyszli na głupków.Wystawiał na nich przynętę i dali się nabrać na taki prosty numer.Teraz się tłumaczą,że zniszczyli 148 gs ale nic nie mówią jakim kosztem i ile czasu muszą odbudowywać flotę.[ciach]

    //Obraza.
    //Asiaa
  • Nadal cała nasza trójka posiada floty zdolne zezłomować 95% universum. Ile trwa odbudowa? W najlepszym przypadku 2 kliknięcia myszką warte 144.000 antymaterii.

    A tak w ogóle to jesteś... kim? I co zrobiłeś lepiej na uLeo czy gdziekolwiek indziej od całej naszej trójki?
  • Nie wiem o czym ty mowisz czlowieku :), najwyzszy procent na leo byl 2k oni zrobili 6k mimo ze nie przepadam za Webberem trzeba mu przyznac, ze podniosl poprzeczke na Leo, ktorej dlugo ludzie nie beda mogli pobic popatrz sobie, ile sie liczy zabawa a ile gra, lub honor i determinacja ludzi. Popatrz np na uni 67 starcie TheOne'a ktory praktycznie nic nie zebral a jest jednym z najlepszych graczy w calym ogame wiec skoncz swoje madrosci bo nie imponujesz nikomu ;).

    Top 1 solo
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=898276
    Top 1 ACS
    http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=977463

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zieluu ().

  • Bójcie się Boga ale urwaliście :E i nie ważne że na minus na zwykłym uni wlecieć w takie zasieki z taką ilością gs to jest sztuka i trzeba mieć do tego duże ja ja ja czy jak to się tam pisze ^^
    Miki Ty leniem jesteś skoro nie chciało Ci się wstawiać ]:-D
    ps. Widać że nie tylko cyferki się liczą liczy się jeszcze dobra zabawa :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wuzetka ().