ACS; tatkojmb i Nastrro i Marta [SCS], Goku [GRS] vs Nairda - 17124,03% top1 acs

  • Andromeda [1]
  • ACS; tatkojmb i Nastrro i Marta [SCS], Goku [GRS] vs Nairda - 17124,03% top1 acs

    Witam

    Wlot na pozostawioną flotę.

    Okoliczności:

    Ok 22 odezwał sie do mnie goku prosząc o nr gg. Podał ze sprawa jest pilna. Po chwili juz gadaliśmy. Pytał się mnie czy mam flote i deu, był bardzo tajemniczy. Na moje pytania gdzie i na kogo akcja w tym momencie nie odpowiedział, tylko prosił o czas, bo czekał na jakies informacje. Podejrzewam, że w tym czasie tez mógł ten sam temat nadać do Hypnosis i czekał na odpowiedź. Ponaglałem go, bo miałem ..... fs. Niestety nie otrzymałem zadnych nowych faktów odnosnie akcji. Gdzieś ok 1 - 1,30 ponowne pytanie czy mam deu w 2 gali i gdy odpowedziałem ze nie to otrzymałem pytanie czy mogę leciec ok .... 10 rano. Zdziwiło mnie, co tak długo na nas ma czekać, ale że juz kładłem sie spac, to napisałem, że na spokojnie pogadamy kolejnego dnia wieczorem, na co Goku sie ... zgodził. Czyli z tego by wynikało, ze cel jest gotowy chyba na mnie poczekać!! W tym momencie nie wiedziałe jeszcze nic wiecej. Nagle mnie oświeciło, gdy nastrro zapytał sie czy jestem i mam deu, bo wyskanował w 2 (!) gali flotę, której właścicielem jeszcze do wczoraj był ....Goku. Powedział mi, że nowego własciciela ktos złomnął o ile pamietam w 3 gali. W tym momencie juz wiem, że to był kepsi - bo wkleił swoje st. Dało to nam sporo do myślenia. Zapytałem się więc Goku bezpośrenio, czy celem jest jego byłe konto i co się stało, ze nie jest juz jego właścicielem. Otrzymałem odpowiedz, że ktoś mu zmienił maila i nie ma juz tam mozliwosci sie zalogowania.
    Zdziwienie było tym wieksze, że konto jeszcze poprzedniego dnia stało na urlopie, a nowy właściciel tylko zmienił mail i sie nie pojawiał. Zaczęliśmy podejrzewać, ze coś smierdzi. Zanim nabraliśmy wielkich wątpliwości obiecałem Goku, ze poleci z nami. Po czasie pojawilo się pytanie na ile to wszystko jest czyste i nie chcąc byc zamieszani w niewyjasnione sprawy pojawił się pomysł lotu bez Goku. Ostatecznie uznaliśmy, że polecimy pierwotnym składem, a raczej ja tak zdecydowałem, bo Marta i Nastrro byli przeciwnego zdania. Nie wiedzieliśmy np, czy gdy polecimy w 3 to, na koncie nie bedzie logowania i cel ucieknie, a my zostaniemy z przepalonym deu. Wiedzieliśmy tez, że wokół celu krazą juz szu i kepsi. Podejrzewaliśmy, że Hypnosis są za słabi, bo nie było oka i Butchera. Podejrzewaliśmy tez, że w ciemno wysłali rece i z tego powodu musielismy wleciec tak zeby zgrac nasze recki, co istotnie opóźniało wlot. To sie sprawdziło, bo ok 4,40 pojawił sie szu , a pz z sondek zniknęło.
    Co do lotu był kłopot ze mna, bo dopiero o 4 miałem deu na lot. Marta i Nastrro chcieli nawet sami leciec, ale nie mieli recków, bo złom wychodził na ok 97 k reców.
    Pewne wątpliwosci wbudził tez fakt ze w 4 gali cel nie miał juz surki, tak jak tez i na innych moonach było niewiele. Zresztą to widac tez i w tym złomie. Po moim pytaniu Goku odpowiedział, że z kontem było sporo jaj, bo ktos mu ciągle zmienia maila. W obawie przed jego utrata z 4 gali przeslał surowce na konto, na którym teraz gra 4 dni wczesniej. Liczę, że tu szczegóły poda Goku, bo wie najlepiej. Sprawa zmiany maili o ile wiem została zgłoszona do GO.

    Wlecieliśmy nad ranem, pz pozbieraliśmy.

    ps
    właśnie dostałem to:

    Od: Nairda [xxx] *Nowość*
    Do: tatkojmb
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 08.10.2012 09:20:49

    usuń
    quote
    odpowiedz
    zgłoś

    niezly push


    [center]Starcie z 2012-10-08 07:59:29 następujących flot:

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    C.mysliw. 2.000
    Krazownik 60.000
    O.wojenny. 1.400
    Panc. 35.500
    Niszcz. 2.300
    Razem: 101.201

    Agresor Goku [GRS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 30.764
    C.mysliw. 2.025
    Krazownik 1.031
    O.wojenny. 1.040
    Recykler 3
    Panc. 666
    Razem: 35.529

    Agresor Nastrro [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 80.000
    C.mysliw. 2.000
    Krazownik 40.000
    O.wojenny. 6.000
    So.szpieg. 1
    Panc. 31.000
    Niszcz. 1.000
    Razem: 160.001

    Agresor Marta [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 144.882
    Krazownik 31.669
    O.wojenny. 3.146
    Panc. 12.557
    Niszcz. 2.065
    Razem: 194.319

    Obrońca Nairda (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 12.313
    D.transp. 6.666
    L.myśliw. 309.093
    C.mysliw. 1.294
    Krazownik 43.140
    O.wojenny. 6.955
    Recykler 23.090
    So.szpieg. 955
    St.kolon. 31
    Bombowiec 203
    Panc. 12.811
    Niszcz. 4.011
    G.Smierci 12
    Razem: 420.574
    Obrona:
    Wyrz.rak 6.500
    L.laser 4.000
    C.laser 100
    Jon 100
    M.powloka 1
    Razem: 10.701

    ...po 5 rundach:

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    C.mysliw. 1.348 -652
    Krazownik 54.246 -5.754
    O.wojenny. 1.358 -42
    Panc. 35.202 -298
    Niszcz. 2.279 -21
    Razem: 94.433 -6.768

    Agresor Goku [GRS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 15.756 -15.008
    C.mysliw. 1.375 -650
    Krazownik 923 -108
    O.wojenny. 1.010 -30
    Recykler 3
    Panc. 655 -11
    Razem: 19.722 -15.807

    Agresor Nastrro [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 41.802 -38.198
    C.mysliw. 1.350 -650
    Krazownik 36.607 -3.393
    O.wojenny. 5.912 -88
    So.szpieg. 1
    Panc. 30.739 -261
    Niszcz. 993 -7
    Razem: 117.404 -42.597

    Agresor Marta [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 74.256 -70.626
    Krazownik 28.601 -3.068
    O.wojenny. 3.063 -83
    Panc. 12.434 -123
    Niszcz. 2.055 -10
    Razem: 120.409 -73.910

    Obrońca Nairda (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 2.161.261 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 950.454.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.215.931.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.129.639.500 metalu i 582.763.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 17124,03%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 465.964.500, K: 331.595.200, D: -33.449.739, P: 764.110).
    Bilans obrońcy (M: -3.107.733.000, K: -1.692.219.000, D: -402.306.261, P: -5.202.258).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tatomija ().

  • Wszystko, co opisał tatko jest zgodne z prawdą... i uprzedzając wszelkie zgryźliwe komentarze jakie się tu będą pojawiały, napiszę: Tak, nam też się to RW bardzo nie podoba.

    Nastrro znalazł ten cel jakoś po północy, ale nie mieliśmy skąd wziąć tylu recków, więc szukaliśmy pomocy... Napisaliśmy do tatko i dopiero od tego momentu powoli zaczęliśmy wszystko składać w całość... że Goku pisze do tatka z prośbą o lot, który najwyraźniej jest przez niego ustawiony... że z konta top5 zniknęła znaczna ilość surowców, która okazała się potem być u Goku... że ktoś mu się włamuje na konto, ogólnie jedno wielkie krętactwo ze strony Goku. Doszliśmy jednak do wniosku, że jak polecimy bez niego, prawdopodobnie wejdzie na konto i ucieknie flotą... jak odmówimy akcji, to znajdzie inne towarzystwo na lot w inny dzień... na co najlepszym dowodem jest fakt, że Hypnosis o akcji wiedzieli... od Goku, jak się domyślam.

    Goku, ja za Tobą nie przepadałam już od momentu SD. Dzisiejszej nocy utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu, jakim jesteś prymitywnym graczem - kupiłeś konto top5 tylko po to, żeby zaistnieć na boardzie w dziale top starć? Bo nawet puszem tego nazwać nie można - zezłomowałeś konto lepsze od swojego, więc z punktu widzenia zasad wszystko jest ok. Ale ok nie jest, bo konto przechodziło z rączki do rączki za kasę i nikt tego nie widzi. GO ponoć forum nie czytają i nie interesują się tym, co my tu piszemy, ale jednak mimo wszystko zaznaczę: Bardzo chciałabym, żeby jakiś członek teamu zajął się tą sprawą. Surowców, które mam, nie zamierzam wydawać, odbuduję jedynie własne straty, a z resztą będę czekać dalej... Marzy mi się zakończenie, w którym oszust zostaje ukarany za swój cwaniacki plan, ale to chyba zbyt wybujałe marzenia...

    I podkreślę jeszcze raz - polecieliśmy na tą flotę, bo to musiało się tak skończyć, złom powstałby na pewno, Goku świetnie się o to starał... Tylko jeśli zezłomowałby ktoś inny, miałby odwagę opisać to na forum, jak zrobił to tatko? Czy skończyłoby się na pomówieniach i domysłach? Trudno określić.
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vaR ().

  • no i tatko powiedziałeś wszystko, nam zabrakło skilla, jednej z tych dwóch flot których graczy wymieniłeś ;(
    nie mam zwyczaju wpisywać się w wasze steki ale tutaj graty tego że wam udało się zebrać odpowiednią ekipę, wyczekać, złomnąć i pozbierać wszystkie śrubki :(
    graty TOP 1 ACS zysk macie, chociaż złom lepiej by wyglądał w sojuszniczych reckach :P
    co do konta to cyrk na kulkach, szkoda gadać
  • Gratulacje złomowania, widać kto pierwszy ten lepszy a [HYPNOSIS] nie śpii
    Zemsta się dokonała, a samo obecność GOKU w tym starciu jest dla mnie zaskoczeniem. Ale co tam, liczy się efekt końcowy.
    :top1: :brawo: :graty: :bdb: dla obrońcy Bob Budowniczy :gszo: . Choć pewnie konto pójdzie w piach

    Do postu Marty

    Starcie jak najbardziej do sprawdzenia prze GO w okolicznościach udziału i roli GOKU w całym starciu
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Witam.

    Jeszcze szczerze rozczarowany, że ktoś mnie posądza o coś czego nie zrobiłem tym bardziej, że mnie nie zna. Dostałem konto od Nazza ! i to szczerze bez żadnych przelewów $ bez przesady. To tylko gra więc zacząłem grać na nowym top 5 :) Nazz obiecał, że jak zrezygnuje będzie o mnie pamiętał bo wolał Electre. Tak się stało.. Wszedłem na konto zmieniłem email z motyl304@interia.pl na swój.. o dziwo każdego następnego dnia email był cofany.. sądziłem, że Nazz się pomylił ale zaczęło się to stawać nagminne. Więc porozmawiałem z Nazem i mi powiedział, że gdy 2 tyg nie było go w kraju konto wróciło do KRK.. ale to nie on zmienił email Nazza tylko niby jakiś jego kolega któremu powierzył konto i zrobił ich w balona. Tak mi to przedstawił Nazz.. przy każdej zmianie maila na koncie po chwili wracał stary wyżej wymieniony email. Wnioskując gdy Nazz był za granicą ktoś podłożył mu świnie i zmienił email na koncie o czym Nazz nawet nie wiedział przekazując je mi... Nazz starał się ciągle odzyskać konto ale w pierwszych dniach krk nie odpisywał potem niby napisał, że kumplowi pod nieobecność nazza przekazał konto czyli opera mydlana. Odkąd pojawiły się w/w rzeczy na koncie włączyłem urlop i zaglądałem tylko po to żeby sprawdzać email i czy właściciel nie zmienił hasła aż doszła możliwość zmiany nicka i pożegnania się z kontem co nastąpiło w niedzielę rano o 10. Pod wieczór odezwał się Nazz, że nie mozna zalogować się na konto, że właściciel (złodziej) zmienił hasło, a ostrzegałem, że tak się może stać i nie będzie konta. Nazz miał rozmawiać z jakimś GO czy kimś.. konta nie można było zbanować ani nic. Niby sprawdzano logi itp. Ja dla całej sytuacji przyglądałem się z boku o wszystkim mnie jc informował Nazz i czekałem na rozwiązanie sytuacji bo taka gra na koncie mi się nie uśmiechała dlatego też wróciłem na swoje. Dodatkowo konto zeszło wtedy z urlopu o czym wieczorem poinformował mnie Nazz zawiadomiony przez rumpla. Ja o tym nawet nie wiedziałem, nazz poprosił aby przeskanowac moony stało wszystko bez aktywki. Więc trzeba złomować, prędzej czy później ktoś by to zezłomował skoro stało tyle czasu. Hypnosis o wszystkim wiedzieli więc zacząłem rozmawiać z Kepsim i szykowaliśmy się do wylotu aby utrzeć nosa złodziejowi. W międzyczasie zacząłem rozmawiać z Tatko bo Hypno nie miało składu.. czekałem na ich decyzje aż po północy dostałem info, że nie skołują butchera ani oka. Więc wróciłem do tematu z Tatkiem i efekty widać powyżej.. Obojętne mi było czy polecę z 1 czy 2 sojuszem, ważne aby tego złodzieja zezłomować co się udało. GO czy wyższa istancja może wszystko sprawdzić w szczególności, że email był cofany. Wklejać nie będę screenów, że zmieniałem 100 razy email i dupa z tego była ani innych informacji.

    O 9:20 siedziałem na swoim koncie i rozmawiałem na gg z Tatko więc nadal (?) stoi przy właścicielu konta, który zasugerował push. :E Po BFS czego oczekiwał? że flota będzie stała i czekała :]
    Mimo dziwnych wypowiedzi dzięki za lot SCS i za zaufanie bo akcja jest czysta w 100% prócz tej kradzieży konta, które zostało ukradzione jeszcze gdy grał na nim Nazz.

    Moje PB ACS tak przy okazji :]
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Goku7 ().

  • Tyle pracy włożyłem jak konto było w posiadaniu Nazza zeby je jakos złomnąć... Nawet rakietowanie moona z długim FSem przeprowadzałem i GSy juz leciały :(

    akurat w ten dzien kiedy Tatko miał problemy z netem :). Niestety Nazz sie pojawił i za antymaterię dobudował 2 lvl silosów i odbudowywał rakiety... Akcja poszła....

    Teraz widzę ze ładnie się narobiło...
    Konto oddane = konto zezłomowane.

    Gratuluję ekipię złomującej. Gdyby nie zgranie w czasie i przestrzeni zamiast SCS byłoby tu Hypnosis.
    Jakby na to nie patrzył cała akcja jest lekko dziwna ale nie mi o tym sądzić...

    Najwięcej myślę ze wyjaśni tu wypowiedź GOKU i na nią liczę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Iron vel Pikus ().

  • Iron vel Pikus napisał(a):

    Tyle pracy włożyłem jak konto było w posiadaniu Nazza zeby je jakos złomnąć... Nawet rakietowanie moona z długim FSem przeprowadzałem i GSy juz leciały

    akurat w ten dzien kiedy Tatko miał problemy z netem . Niestety Nazz sie pojawił i za antymaterię dobudował 2 lvl silosów i odbudowywał rakiety... Akcja poszła...

    Iron o twoich akcjach też słyszałem ;) i miałem na Ciebie uważać ;P
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • Widzisz, Goku, tak to jest, jak na koncie właściciel się zmienia, co tydzień... I za to, co tu napisałeś, też powinieneś bana dostać za dzielenie... Ilu Was tam wchodziło... krk, nazz, Ty... paranoja... i każdy pewnie dał za konto więcej niż poprzednik :D

    Skoro akcja była taka czysta, to skąd Twoje przeświadczenie, że to pewniak? Ustalałeś z tatkiem konkretne godziny... Nie pasuje ci dzisiaj? to polecimy rano, o 10. nie o 10? to może jutro wieczorem...? Gdyby nie skan Nastrro i to, że tatko Ci napisał o celu, to akcji by w ogóle nie było, bo nie miałbyś z kim lecieć... Zrobiłbyś sobie fsa i poczekał, jak oko wróci, Butcher, albo tatko będzie mniej zajęty.
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • vaR napisał(a):

    Widzisz, Goku, tak to jest, jak na koncie właściciel się zmienia, co tydzień... I za to, co tu napisałeś, też powinieneś bana dostać za dzielenie... Ilu Was tam wchodziło... krk, nazz, Ty... paranoja... i każdy pewnie dał za konto więcej niż poprzednik

    Skoro akcja była taka czysta, to skąd Twoje przeświadczenie, że to pewniak? Ustalałeś z tatkiem konkretne godziny... Nie pasuje ci dzisiaj? to polecimy rano, o 10. nie o 10? to może jutro wieczorem...? Gdyby nie skan Nastrro i to, że tatko Ci napisał o celu, to akcji by w ogóle nie było, bo nie miałbyś z kim lecieć... Zrobiłbyś sobie fsa i poczekał, jak oko wróci, Butcher, albo tatko będzie mniej zajęt

    Wybacz proszę i czytaj ze zrozumieniem albo domyśl się bo nie ciężko pomyśleć, że ktoś ma prace lub się uczy. O 10 mi pasowało gdyby dalej to stało dlatego, że dopiero po 9 wróciłbym z uczelni, a też mam dodatkowo pracę. Chyba logiczne, że jakby zwinął zabawki to by ST nie było, a po drugie lecieć wcale nie musiałaś skoro takie masz aluzje :E Dla twojej wiadomości nigdy nie dałem i nie dam ani złotówki za konto może Ty ale nie ja. Nie ma co się tłumaczyć. Bym poleciał z Tatko tylko i tak o 4 dopiero miał mieć deuter, a powrót floty by mi nie pasował w godzinach 7:30-9 gdyby lot był o innej porze co dowodzi fakt, że wyleciałem już o 2 ;] i jakbym był pewny to rano bym nie wstawał o 5:30 tak jak się umówiłem z Tatko i nie sprawdzał czy się zalogował czy nie i kilka razy jeszcze w ciągu nocy aż do wlotu Pani M. :E
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • Marto nie oceniaj i nie snuj teorii spiskowych, może wszystko jest jak najbardziej dziwne nawet bardzo, ale zweryfikują to na pewno GO albo i ktoś wyżej ;)
    jeśli Goku mówi prawdę, konto dostało to co powinno plus ban się należy
  • O tej Twojej uczelni, to ja słyszę, odkąd pamiętam... SD procent nie robiłeś, bo byłeś na uczelni... Teraz też nie masz czasu, bo jesteś na uczelni. Wiesz co, wyobraź sobie, że ja też studiuję ;] Ale jak jest jakiś cel, to trzeba na niego lecieć teraz, bo jaką ma się gwarancję, że on będzie stał jutro o 10, jak ja nie będę na uczelni? Ty chyba taką miałeś Panie A :E

    Nic już nie snuję i nie wymyślam... Kulisy akcji wyjaśniliśmy, resztę widać gołym okiem ;]
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Gratuluję zgrania i nowego Top -1 ACS . Sam lot na pewniaka wiec jedynie log na konto właściciela czy też może złodzieja mógł zakłócić starcie .Ale widać nie pojawił się przed starciem . Pewnie chciał by konto się zmarnowało :( dziwne i kto miał w tym jakiś cel ? Wiele pytań i brak odpowiedzi ! Kto tak niszczy konto bez celu ? Kto na tym co zyska ? Nie rozumiem hymmm ???

    Sam dostałem info o celu późno chyba po 22 i miałem wątpliwości czy lecieć z Goku bo to tak jakby sam złomował swoje konto . Nawet dobrze się złożyło że nie było na tyle recków by lecieć bo mnie od razu coś tu nie grało z tym kontem . Dziwne przejęcia ,zmiany właściciela i operacje z adresem .
    Cóż poczekamy może byli właściciele konta coś rozjaśnią nam temat .


    Andromeda ST # 90
    Szu [ POGROMCY MITÓW ]
  • vdelta napisał(a):

    Gratuluję zgrania i nowego Top -1 ACS . Sam lot na pewniaka wiec jedynie log na konto właściciela czy też może złodzieja mógł zakłócić starcie .Ale widać nie pojawił się przed starciem . Pewnie chciał by konto się zmarnowało :( dziwne i kto miał w tym jakiś cel ? Wiele pytań i brak odpowiedzi ! Kto tak niszczy konto bez celu ? Kto na tym co zyska ? Nie rozumiem hymmm ???

    Sam dostałem info o celu późno chyba po 22 i miałem wątpliwości czy lecieć z Goku bo to tak jakby sam złomował swoje konto . Nawet dobrze się złożyło że nie było na tyle recków by lecieć bo mnie od razu coś tu nie grało z tym kontem . Dziwne przejęcia ,zmiany właściciela i operacje z adresem .
    Cóż poczekamy może byli właściciele konta coś rozjaśnią nam temat .
    Dopisze do tego ze sam poleciałem na jednego moona który jest na mini st jak i Poltergeista i w moim przypadku to konto było jeszcze w G.R.S. i jeśli się nie mylę chwile przed atakiem nagle zostało bez sojuszu...? _>" title=">_>">
    Nastrro w innym ST tez atakuje G.R.S.
    coś tu mimo wszystko mega nie gra i z jednej strony sie dziwie ze SCS na to jednak poszli. 0_o
    Takie akcje sa BE. A zachowanie Goku jest moim zdaniem dziwne.
    ______________________________________________________________________________________________

    Brawo :top1: ACS :top1:


    ___________________________________________________________


    Auror - dwóch graczy rozmawia na temat jednego konta, jeden z gracze mu je daje i są oszukani - Jak sie pytam? ?(
    Pisali o tym w gazecie ? :ocb:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Easy^^ ().

  • vaR napisał(a):

    O tej Twojej uczelni, to ja słyszę, odkąd pamiętam... SD procent nie robiłeś, bo byłeś na uczelni... Teraz też nie masz czasu, bo jesteś na uczelni. Wiesz co, wyobraź sobie, że ja też studiuję ;] Ale jak jest jakiś cel, to trzeba na niego lecieć teraz, bo jaką ma się gwarancję, że on będzie stał jutro o 10, jak ja nie będę na uczelni? Ty chyba taką miałeś Panie A :E

    Nic już nie snuję i nie wymyślam... Kulisy akcji wyjaśniliśmy, resztę widać gołym okiem ;]


    Dla mnie proste. Goku sam by nie dał rady tego zezłomować. HYPNOSIS też nie mogło lecieć, tatko też akurat nie mógł więc jak miał sam pociec odrazu? Jak by miał możliwość to by poleciał z kim innym, ale nie miał. Wiec dla mnie normalne jest, że jeśli teraz nie dam rady to teraz próbuje później jeśli jest możliwość. Z tego co czytałem widzę że sporo osób zadeklarowało się że nie da rady zezłomować więc jakaś szansa była że flota będzie jeszcze stała o 10. Z tego co zrozumiałem koleś chciał zrobić właścicielom konta na złość i zostawił BFS żeby ktoś zezłomował flotę. Po co? A po co jakiś czas temu ktoś się włamywał na konto i kasował kolonie? Nie wiem nie rozumiem celowości tego, ale powody takiego zachowania mogą być różne.

    Nie dziwię się waszym wątpliwościom co do czystości tego starcia, bo sam też miałem propozycje lotu, co prawda na mniejszą część floty. Ja odmówiłem, dlatego że pomimo że z mojego punktu widzenia st mogło by być czyste, to jednak sytuacja jest dziwna i dwuznaczna i wielu pomyśli że to jednak push. Miałem rację. A jak wiadomo jak przyczepi się komus łatkę pushera to ta łatka już zostanie bez względu czy będzie zasłużona czy nie. Cóż jak jest naprawdę wie tylko kilka osób. I tak już zostanie. Pytanie tylko po co polecieliście z Goku skoro mieliście tyle wątpliwości :) Tak na marginesie gratuluje starcia. :) Co do poprzednich wypowiedzi dodam że na bany nie ma co liczyć. W bardziej jasnych sytuacjach banów nie było, a tutaj tym bardziej nie będzie ;)

    (Solo - 1 529,93% : ACS - 11 114,15%)
  • no to moze teraz ja sie wypowiem ktos kto zna ta historie z 2 planu
    konto bylo u gracza krk nagle znalazlo sie u nazza podobno dal mu do grania nazz chcial opchnac konto za ktore goku dal 500 zl taka historia chodzi po calym uni wiec goku niech nie wypisuje rzeczy niesamowitych ze dziwna historia itd z meilem
    pisze ze wyslal sobie surowce z tego konta a nagle leci na konto wiec cos jest nie tak nick zmieniony a z tego co wiem to do godz 19 konto bylo na urlopie ze zmienionym haslem wiec ktos poprostu zlamam haslo i tak zostawil pytanie tylko kto-napewno goku i spolka maczala tam paluszki
    kolejna sprawa ze nazz pisze do ludzi ze ktos go oszukal jak konto ma od ponad 3 miesiecy wiec jakie bzdury opowiadacie ludziom na tym forum i w grze bo nie bardzo rozumiem??
    ujmujac to jednoznacznie konto bylo skradzione od dawna i przez wiele rak przechodzilo wiec zostaje jedna mysl ze to push ekstremalny wiec powinni lotnicy skonczyc na wyspie banananowej :D

    a tak zupelnie z tego co wiem konto mialo wielki bunkier na ksiezycu bodajrze w 8 albo 9 g wiec czemu flota byla wystawiona atakujacym jak na dloni bez zadnego ale???
    operatorzy maja o czy mchyba myslec

    aha i nagle zasiadacz konta co wyslal sobie surowce sciagnol urlop i szukal chetnych ----baaaardzo ciekawe a tu przed bitwa wyrzucili z sojuszu :D :D takie opowiesci to w przedszolu moze dzieci by uwierzyly

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hellboy666 ().

  • oj ale jaja XD




    Dzisiaj, 14:18

    przez Hellboy666
    no to moze teraz ja sie wypowiem ktos kto zna ta historie z 2 planu
    konto bylo u gracza krk nagle znalazlo sie u nazza podobno dal mu do grania nazz chcial opchnac konto za ktore goku dal 500 zl





    lol a zamieszanie ale cos goku kombinował nie ma co pisze ze ani zeta nie wydal na ogame :>

    no nic dla sojuszników i tak graty zgrania organizacji :)
    :piwko:
    uni 66 top 55
    sojusz HDH -Hyba Dużo Hlejesz
  • Ja znalazłem cel namotałem ekipe tj. tatko i Marte. Tatko nie miał deu i czekal na przesłanie troche wachał sie z lotem bo nie wierzył ze wejdzie wiec powiedziałem ze ruszymy jak złomne śmeici w tym czasie tatko zagadał z goku ( domyślajac sie o co chodizło goku ktory wczesniej pisał o jakims celu). Tatko dał słowo goku i było mu trudno zrezygnowac z tego... Ja od poczatku nie chciałem leciec z byłym właścicielem ale tatko mnie jakoś przekonał .
    Z mojej strony nie mam nic sobie do zarzucenia cel sam znalazłem i zezłomowałem że Goku mógł krecic jakies wałki to jego sprawa ja w tym nie uczestniczyłem konto obserwowałem od samego zdjecia urlopu.

    Jedyne co mogłem sie bardziej upierac przy moim zdaniu by leciec bez Goku to jest moj bład. >_>

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Nastrro ().

  • Raptor. napisał(a):

    oj ale jaja XD




    Dzisiaj, 14:18

    przez Hellboy666
    no to moze teraz ja sie wypowiem ktos kto zna ta historie z 2 planu
    konto bylo u gracza krk nagle znalazlo sie u nazza podobno dal mu do grania nazz chcial opchnac konto za ktore goku dal 500 zl





    lol a zamieszanie ale cos goku kombinował nie ma co pisze ze ani zeta nie wydal na ogame :>

    no nic dla sojuszników i tak graty zgrania organizacji :)



    no to kolego jestes w bledzie i to sporym dopytaj reszte graczy on CI powiedza ze to z palce nie wyssane :D
  • ja ogolnie sie nie udzielam na board'zie ostatnimi czasy prawie wogole, a tym bardziej na andromedzie,
    wiec pewnie moje slowa za duzo nie znacza, ale...

    ...moge potwierdzic wersje Nastrro, bo tak sie sklada, ze rozmawialismy w tym czasie jak wlasnie SAM znalazl ta flote :P

    gratulacje, wyrazy wspolczucia, szo i takie tam...
    53.196 % ( TOP 2 OGAME.PL ) 11.423, 7.886, 7.170, 6.476, 3.240, 3.176, 1176 [SSGUN]
    1.738 % 1.526 % [S.P.Q.R]
    1.470 % [NEMESIS]
    1.313 % [BASH]
    487 % [KWS]
    439 % [ANIOLY]

    TOP 1 ogame.us 18.446 %

    ...na gorniczej emeryturze
  • BOOOM!!!!


    zachuczało na uni, szkoda tylko że okoliczności trochu zawiłe... osobiście rozumiem i tatkojmb że poleciał jak i motywacje do niechętnego lotu Marty i Nastrro...


    nie mniej jednak gratulacje za nowe top 1 ACS sie należą tak więc je składam.

    Obrońcy bądz nowemu właścicielowi konta SzO życzę, szkoda 8kk pkt które zostały na koncie... przykro tylko że konto oddane = zezłomowane znowu okazało się trafne...


    dalej w temat się nie zgałębiam zobacze co czas przyniesie, choć fakt tego że Goku zesłałeś sobie surowce z konta Nazza ... to już mniej ciekawe
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Goku7 napisał(a):

    Moje PB ACS tak przy okazji


    Niemasz sie czym chwalic Goku, Poraz kolejny pokazales czego jestes wart :P

    Nie bede uszczypliwy tutaj do nikogo. Przedewszystkim pogratuluje sojuszowi SCS ladnego % bo robi wrazenie. Dzieki Marta ze domnei napisalas dzisiaj co sie wyprawia bo bym pewnie dalej nie wiedzial :D

    Pare slow do Goka- Lepiej by wyszlo jak bys mowil prawde od poczatku do konca, bez zadnych opowiastek, ale Twoj woz ktory ciagniesz nie moj. Dlamnie jestes dalej graczem nizszej polki, mimo iz widzisz siebie z najlepszymy( ironia ? :E ) W dodatku, uzyje nawet slow takich iz jestes naprawde ciach nie zmieniajac meila na konto ktore albo dostales albo kupiles- Twoj wybor. A juz tlumacze dlaczego tak mowie, gdyz, mowiac iz zmieniales meila klamiesz w zywe oczy :) Zmienic meila mozna tylko raz na tydzien i to bylo tak juz od dluzszego czasu. Zreszta nie moje piesy gryz sie sam, lecz musisz wiedziec ze spadles nawet nizej niz ja kiedy to Kotleta zglosilem, :P ( a co, tez trzeba przyznac sie czasami :D )

    Niemniej jednak powodzenia dla GO ktory powinien ta sprawe rozpatrzec a sojuszowi SCS piekne gratki raz jeszcze :) I dzieki Marta raz jeszcze :D


    @Ow3n :***



    Pozdrawiam z emerytury :D

    /edit obrazy
    Pajhi
  • czym wy się cieszycie? pushem? to bany dla całej ekipy złomującej
    szanowałem Goku ale niestety jest juz dla mnie nikim

    po pierwsze około poludnia konto ktore rzekomo dałem Goku zmienia nick z Goku na Nairda i jest w GRS, i Goku wraca na swoje konto
    po czym wystawia flotę, tam gdzie najbliżej ma, bo chce poleciec w acsie, żenada

    lecicie na statusie a przed dolotem Goku konto wyrzuca z sojuszu , fajnie! elegancki i czysty acs :E

    jak bym miał w co to bym się zwymiotował ;P

    szczerze to konto miał mi goku oddac okolo poludnia, ale to co mu powiedziałem, trochę go zdenerwowalo, i zmienił passy do konta, oraz zdjął urlop, flotę wystawił tam gdzie mu pasowało i stąd efekt oraz smród tego St, jak ktoś ma jakies wąty wstawię zgłoszenia do supportu ktore wysłaem ze konto zostało skradzione, ponadto, mogę wstawic linki z gg gdzie Goku nalega by wziac udzial w ACSie:D

    jakieś jeszcze dowody chcecie, ze to na statusie i że Goku to konto wystawił?

    to zaraz wkleje okolo 3 godzin rozmów z gg. bo niestety konto chciałem zezlomować a Goku nie podobało się to że nie poleci w ACSie, wiec drodzy operatorzy otwórzcie oczy i przejrzyjcie temat, gdyż to wszystko śmierdzi z daleka

    AMEN

    EDIT:

    ELEGANCKIE MISTRZOSTWO ŚWIATA W WYKONANIU GOKU I RESZTY

    GOKU SKOŃCZ Z TĄ GRĄ BO CYFERKI MÓZG CI ROZWALIŁY
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nazghull ().

  • Oooo, jest jakaś nowa wersja zdarzeń... :D

    Nazz, o jakim Ty ACSie mówisz, w którym Goku chciał brać udział? :>

    I za co Ty chcesz bana dawać mi, kiedy ja nie mam z tym kontem nic wspólnego? Kolega skanował, znalazł, to polecieliśmy... a że się przypałętała do tego jakaś dziwna otoczka, to co ja mogę?

    Zgłaszaj sobie co chcesz i gdzie chcesz, nawet lepiej, bo ja już nie mam siły tego próbować zrozumieć... ale z tego, co zauważyłam, to bana powinno dostać przede wszystkim Twoje konto, bo nie grałeś na nim tylko Ty... Poprzedni właściciel, niejaki krk, jest bowiem świetnie zorientowany w tym, co się na koncie działo, zarówno za Twojej kadencji, jak i za kadencji Goku. Mało tego, to prawdopodobnie on wysłał do tatki to pw dzisiaj o 09.20 i to on włączył na koncie urlop. Może nie zapłaciłeś ostatniej raty za konto, komornik przyszedł i zabrał? :D

    Jesteście wszyscy siebie warci... Cała ekipa makino-zasiadaczy... :E
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • NA WSTĘPIE USTOSUNKOWAŁEM SWOJĄ WYPOWIEDZ DO ST

    teraz przeczytałem wszystko i Hellboy666 czy jak mu tam, częsciowo się mylisz a częściowo masz rację....

    Ponadto: pracuję za granicą, czasami mnie nie ma 1 tydzień lub 2 a nawet 3, podalem passy do konta w celu zalączenia urlopu, czego dana osoba nie zrobiła, i jeszcze mój wypadek gdzie przebywałem w szpitalu przedłużył moja absencję do ponad 4 tygodni, po czym wchodząc na konto widzę inny mail ktory przy próbie zmiany był odrzucany

    resztę napisałem wyżej

    smród kiła i mogiła, czekam na bany
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • nazghull napisał(a):

    podalem passy do konta w celu zalączenia urlopu, czego dana osoba nie zrobiła


    A jak to zgłoszenie pisałeś, to nie zapomniałeś o tym poinformować, mam nadzieję? :E
    I może powiesz nam, co to za osoba tam miała Ci konto zasiadać? Może krk właśnie? :D

    I co to za ACS, co Goku chciał lecieć? :D
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Ale Ty jesteś nazz fałszywy ! Pushujesz sie na elce, wypisujesz takie rzeczy na gg i chcesz zwalić na mnie winę? ! Jesteś człowieku żenujący. Ja mogę wkleić rozmowy, proszę bardzo ! Masz to jak w banku pusherze z elektry. Dałeś konto dla człowieka na elce w zamian ze wystawi Ci calą flotę i zgarniesz 3kkk SURÓWKI !! nawet napiszę jak chcesz jaki nick ma konto, top !!

    Masz to jak w banku i Ty mnie osądzasz to niech GO sprawdzi kto to zrobił, proszę bardzo ! Boli, że z SCS poleciałem nie? Złodziej, złodziejem pozostanie i to Ty jesteś zerem ! Tyle razy pisałem zrób coś bo w końcu konto całkiem przejmą albo flotę rozwalą, a ty odpisywałeś "No to ciach czyzby wiedziałeś do czego dojdzie? ;] jesteś tak fałszywy jak twoja prymitywna wypowiedź. Juz wiem kto to zrobił to byłeś TY ze swoimi przekrętami ! i chciałeś wystawić konto i zrzucić na mnie winę? niestety rozwalił flotę sojusz z SCS + GRS :)! To już wiem dlaczego konto mi oddałeś tak lekko.

    Twoje opowiastki są żenujące :E o 10 rano bylem na koncie i zmieniłem nick i sam mówiłeś by wstawić w nicku jeszcze email który cofał "ktoś" przez cały czas, może Ty ;> :>

    Nie będę się zniżał do twojego poziomu człowieku. Mózg to Tobie, KRK i komuś jeszcze wyżarło, a mnie chcesz w coś kopać. Skoro niby ja zmienilem haslo i wystawiłem flotę to ciekawe dlaczego nie przypomnieliście sobie hasła na mailu, do mnie ten motyl304@interia.pl nie należał, mogę dać screeny z poczty ile to razy zmieniałem email, a do tego to Ty przez swojego kumpla rumpla mnie poinformowałeś, że urlop zdjęty, a ja siedziałem od rana już na swoim koncie na tamtym ciągle był urlop:) a potem bylem tak jak teraz u kobiety gdzie ma stale IP :) i gubisz się zerze.

    Zgubiła Cię żądza cyferek ;] albo twoje nieczyste interesy ;) ciekawe czy teraz zezłomujesz konto na elce z topki, które szykowane jest dla Ciebie co? tak, dowiedziałem się o tobie dużo przez ten tydzień i poznalem jak fałszywy jesteś!I Szczęście w nieszczęściu, ze olalem te konto po 2-3 dniach i 1 ST grania i puściłem na urlop az do kiedy widocznie je zdjęliście bo może interesy nie wyszły i ktoś je wystawił, a winę zrzucić na mnie, żenada błaźnie. Jak to ktoś napisał pro elo elo graczu ze swoim pushowaniem się na elce.

    A co do ostatniego twojego zdania to podkreślasz to co napisałem :) tylko, że to Hypno napisało do mnie i tak samo jak Ty, a nie ja do nich tak jak do SCS. Jakoś nikt nie poleciał od Ciebie, push nie wyszedł i złość :E "Z SCS NIE LEĆ" Będę w domu to wkleję rozmowy i to o elce też :O to konta już sobie nie zezłomujesz ani gwiazdek ani 3kkk surki przejdzie kolo nosa ;P Obrócileś wszystko przeciwko mnie razem ze swoją bajką. A do Pana Owocka to zostaleś na poziomie podstawówki,a regulaminu ani zasad gry nie znasz z wyssanymi z palca animozjami. Jeżeli ktoś cofa email możesz znowu ustawić swój, a on cofał codziennie. Polemizować z Tobą nie będę także na inne tematy bo twoja wypowiedź o Tobie świadczy.

    /Wulgaryzmy
    Pajhi
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Goku7 ().