Przyklejony Hall of Fame - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • A moim zdaniem nagrody za wygranie całych igrzysk są bardzo śmieszne i to w większości ludzi odstrasza bo co jest np. 25pkt przez kilka tygodni brania w tym udziału. :?
      Dodatkowo tylko III pierwsze miejsca dostają te ochłapy...

      Cos tu nie chaloo lepiej brać pojedyncze pojedynki :)

      Madziu kto sponsoruje nagrody w postaci kuponów ?
    • Twister napisał(a):

      DarthSId napisał(a):

      No mój pojedynek się pojawi za jakiś czas :D a ja na te konkursy nie mam czasu,dobrą pracę się robi 3-4dni jak się chce coś dobrego zrobić a nie parę godzin i klik oceniamy ...


      No ale chyba nie mówisz mi teraz o sygnaturce ]:-D Bo tego typu prace robi się najczęściej tutaj. Jeżeli chodzi o większy format to wiadomo, jest to bardziej czaso i pracochłonne.

      Zobacz poziom tutaj a na stronach graficznych typu graffika.pl lub centrum gfx albo inne polsko-angielskie strony poziom jest wyższy,bo czasu ma się na to tydzień czasami nawet 2 tygodnie no jeszcze niektórzy zapisują format jpg tutaj no ale nikt nie wymusza na nikim dobrych prac jest to tylko zabawa ale lepiej żeby to było bardziej profesjonalne jakoś zaplanowane demokratycznie co lepiej co gorzej itd :)
    • Rośnie rośnie ale nie musi to być we wszystkich działach i konkursach bo ja np: Nienawidzę (userbar) robić ale widzisz zrobić zrobiłem także nie wszyscy będą uczestniczyć w konkursach których się nie lubi zależy od tematu

      Więc tak jak wyżej pisałem lepiej ustalać to co mamy robić lub zagłosować to co się chce zrobić w jakiejś ankiecie czy co ale tylko to moje zdanie an ten temat :)
    • Każdy uczestnik przystępujący do Igrzysk na wstępie otrzymuje 1 pkt.
      Wygrany w poszczególnym etapie otrzyma 3 pkt, co za tym idzie, przy wygraniu każdego etapu można uzyskać nawet do 15 dodatkowych pkt.
      Zwycięzca całych Igrzysk otrzyma 20 pkt + pkt zdobyte w każdym odrębnym etapie, oraz kupon o wartości 3 Euro, który można przeznaczyć na dowolną grę z sieci gier GF.

      Już tłumaczę :D Za Igrzyska kochane miśki można uzyskać łącznie = 1 +15 + 20 + kupon :D czyli 36 pkt i kupon :P + rangę na forum :P
      Ja jestem sponsorem, musicie mi więc wybaczyć, że tak skromnie. Mogę podyskutować w tej sprawie i pomyśleć, może wyciągnę jeszcze jakieś magiczne kupony.

      Co do tego co chcecie robić :P zgadzam się, ale tylko w cotygodniowych jeżeli chodzi o tematykę :P
      Igrzyska mają sprawdzić umiejętność graficzne na każdym szczeblu, nie musi w nich brać udział każdy :D
      Ja nienawidzę np robić sygnatur, ale co rusz mnie wyzywacie pod tym kontem na pojedynki i nie marudzę :P

      Ale spam mam 15 nieprzeczytanych PW XD

      Już ustawiam bitwy :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Słuchajcie kochani!
      Z racji tej, że nie będzie mnie w dniach od piątku włącznie, do poniedziałku.
      Konkursami i bitwami zajmie się Twister na zastępstwie.
      Wszystko mu objaśniłam, będzie Was pilnował.

      Jeżeli ktoś planuje jakieś bitwy w sobotę, niedzielę, piątek wieczór to proszę kierować odpowiednie PW do Twistera!
      Ja bitwy przewidziane na jutro, czy te piątkowe, jeżeli pracę wpłyną szybciej jakoś otworzę normalnie.
      Jeżeli prace, które mają być zrobione do piątku nie wpłyną jutro - to proszę wysłać je w piątek już do Twistera.
      On będzie wiedział, co ma zrobić.

      Po moim powrocie wszystko ładnie ogarnę, jeżeli Twister :* napsoci :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Ehh no mnie kilka dni nie ma i już widzę cyrk na kółkach :P
      Dobra głosowanie w takim wypadku zamykam.
      A Demona zapraszam na PW.

      Zaraz zrobię aktualizację wyników do HoF

      No i wróciłam, wszelkie bitwy itp itd proszę o PW do mnie już normalnie :P

      A jak ktoś chętny ze mną na bitwę, również zapraszam na PW

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Nie kłóćcie się, wszystko dokładnie posprawdzam.
      Sprawa zostanie zbadana, póki co bitwa jest nierozstrzygnięta, jeżeli postanowię inaczej zostanie ponownie otwarta.

      Jeżeli autor tamtej pracy odpisze mi na PW na deviantart to wszystko będzie wiadomo.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • to co może rendery/stocki sam tworzysz??
      nie rozśmieszaj mnie
      wykorzystałeś tak samo czyjąś grafę
      bedzies mnie rozliczał co robie i jak?
      poprzednio też dałeś dupy z pojedykiem
      bo co nie mogłeś wytrzymać żeby się pojedynek skończył :dno:
    • Ostatni raz, proszę Was o spokój :P
      Uznajmy pojedynek bez pkt i tyle.

      Nie wyciągam konsekwencji z tej racji, że autor pracy z deviantart udostępnił ją do użytku w celach graficznych.
      Jednakże praca znajduje się już i znajdowała przed pojedynkiem tam właśnie i z tego powodu bitwa zostaje nie uznana do rankingu punktowego.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Madzia czeka :P
      Idźcie zagłosować w konkursach, bo mało głosów jest XD

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • -------------------------OGŁOSZENIA PARAFIALNE-----------------------------


      Razem z hollim planujemy założyć proste forum graficzne, zaczynamy w piątek. Jeśli ktoś ma do tego łeb, jakieś ciekawe pomysły albo umiejętności w tworzeniu takich stron to jest proszony do mnie na PW ! Za pomoc obiecuje moda na owym forum. Miejmy nadzieje że ten plan się powiedzie ;)

      Ponad 50 ST w dorobku & Minionki są spoko <3
    • Ja wam mogę php forum założyć przez ftp :P
      ale to jak będę miała chwilkę czasu i musicie znaleźć darmowy hosting i w miarę ogarnięty plików ftp :P

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]