Nastrro i tatkojmb i boski [SCS] vs Marecki33 [Gildia] - 9931,86% TOP 2 ACS !

  • Andromeda [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nastrro i tatkojmb i boski [SCS] vs Marecki33 [Gildia] - 9931,86% TOP 2 ACS !


    Witam ;]
    Zostałem wyznaczony do wstawienia tego nietuzinkowego rw ;] co robie z przyjemnościa.
    Flote obrońcy wieczorem zauwazył boski. Pokazął skana w soju i dodał ze obrońcy nie ma od dłuzszego czasu. Widząc co pisze sojusznik zarysował mi sie uśmiech na twarzy ^^ Znajac mniej wiecej godziny w których obrońca jest na koncie czekaliśmy na log lub odswieżenie lecz ta czynnośc nie nastapiła. Z racji tego ze miałem dość daleko szukałem dla boskeigo kompanów. Najblizej mieli atas i tatko ale jak na złość gdzies sobie poszli :P kilka telefonów i tatko sie pojawił ;] Ale nie miał dość paliwa na lot wiec czekaliśmy az sobie je zorganizuje. W tym czasie ja wystartowałem i dałem zapki. Lot nadzwyczaj spokojny bez zadnych przygód. Obronca zalolgował sie 20 min po starciu i wziął złom na klate.

    Od: Marecki33 [2:497:7]
    Do: Nastrro
    Temat: Nie dotyczy
    Data: xx.xx.xxxx xx:xx:xx

    usuń
    quote
    odpowiedz
    zgłoś

    Gratuluje, spodziewałem się takiego obrotu sprawy, brak czasu, nie odebrany fs, Sprawy rodzinne ważniejsze są. Jestem uwolniony od nałogu. Konto będzie skasowane. Pozdrawiam tym którym się jeszcze chce.


    Szkoda że kończy bo brakuje ludzi z tak zdrowym podejściem ;)

    Pozdrawiacze dla soja i znajomków :*

    Dzieki chłopaki za lot byle więcej takich ]:-D



    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Nastrro [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 10.000
    O.wojenny. 1.000
    Panc. 30.000

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 416.278
    Krazownik 53.555
    Panc. 32.936
    Niszcz. 2.222

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 47.000
    Krazownik 2.968
    O.wojenny. 4.000
    Panc. 6.331

    Obrońca Marecki33 [Gildia] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 8.500
    D.transp. 1.200
    L.myśliw. 142.075
    C.mysliw. 4.502
    Krazownik 12.050
    O.wojenny. 1.000
    Recykler 10.000
    So.szpieg. 3
    St.kolon. 1
    Bombowiec 1.110
    Panc. 15.151
    Niszcz. 2.025
    G.Smierci 29

    ...po 4 rundach:

    Agresor Nastrro [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 9.689 -311
    O.wojenny. 986 -14
    Panc. 29.592 -408

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 336.761 -79.517
    Krazownik 52.024 -1.531
    Panc. 32.545 -391
    Niszcz. 2.189 -33

    Agresor boski [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 38.001 -8.999
    Krazownik 2.874 -94
    O.wojenny. 3.934 -66
    Panc. 6.256 -75

    Obrońca Marecki33 [Gildia] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 10.017.936 kryształu, 38.980.021 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 493.423.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.182.073.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 592.813.500 metalu i 400.372.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 9931,86%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 256.745.500, K: 270.512.136, D: 21.503.021, P: 548.761).
    Bilans obrońcy (M: -1.639.977.000, K: -1.204.713.936, D: -386.380.021, P: -3.231.071).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]


    Złom zabezpieczony 8-)
  • dzieki za wspólny locik!!

    pozdrawiam wszystkich sojuszników! szczególnie przyjaciół z SCS u andromedy, czwórek u 68 i wszystkich sojuszników oraz znajomych, których znam:

    Marta, Iron, Noname, Kotl3t, atas, Raptor, massa, Jucek, Freeman, Tyrael, Uriel

    Fryc, Gootek, Gully, AsesorSatan, Hey,

    dostawcy deuteru

    obrońcy dziękuję za postawę i życzę spokoju w realu
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Mareckiego skanowalem od dluzszego, nigdy nie widzialem jego flotki do wczoraj :)
    Po pojawieniu sie minutek poszlo info do sojuszu i na dobre zaczela sie zabawa.
    Dzieki Panowie za szybka reakcje i locik :) bez Was nie bylo by tego starcia.
    Moj debiut solo w nowych barwach nie wyszedl za dobrze ale sojuszowy ACS jest juz wypasiony :)
    Pozdrowienia dla sojusznikow i znajomkow.
    Mareckiemu spokojnego realu .
  • Ładna flota poszła na przetop gratulacje dla agresorów za umiejętność szybkiego zorganizowania.
    Marecki wyłącz kasacje i zacznij kopać w sumie jakby nie było tworzysz sojusz górniczy :) zawsze to mniej czasu zajmuje, a pozostaniesz z ludźmi z którymi grasz
    Nie dyskutuję z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu,
    a potem pokona doświadczeniem.

    _____________
    ST - 36 (Uni-26) ; ST - 52 (Andromeda) ; ST - 48 (Uni-69)
    Solo: 8154,83%
    ACS: 78701,16%
  • Graty dla całej trójki % wypasiony i do tego z fajnym zyskiem no i jak by nie patrzeć top 2 ACS
    obrońcy czego tam chce bo elegancko się zachował

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h@labala ().

  • Fiu, fiu, piękny ACS sojuszowy. Naprawdę grube rw i zyskowne, gratulacje i przetapiajcie na co chcecie, natomiast obrońcy życzę spokojnego reala i uwolnienia się od nałogu.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • sluszna bitewka

    marecki byl tez na moim celowniku i nie raz flotę widziałem jak stala po kilkadziesiąt minut... Niestety 4 moony i kilkudniowe Fsy odstraszaly ;>

    Do tego obrońca pisał, że wędkuje i znał Lucjusza więc dostał taryfę ulgową. XD


    PS
    Jak tak szukales kogos do ACSa trzeba bylo mi napisac smsa a bym na pewno polecial, deuter byl flota też... Nie musiałbym przetapiac swoich statkow na deuterjak Pan top łan :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okonek1 ().

  • no no no... zatrzęsło na uni...

    Serdecznie gratuluje PIĘKNEGO % ale i zysku :) nie często się takie połączenie trafia ]:-D

    Obrońcy gratuluje postawy oraz życzę powodzenia w realu :) choć może wróci... ponoć każdy wraca ;]
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Jezu mam dedy wujek ;d co sie stalo ze Ty w to pykasz ze Ci sie chce w sumie sam zadaje sobie co dzien to pytanie a odpwoeidzi brak top 2 acs cieszy bardzo tatku ciesze sie ze nie meczy CIe ta gra albo mlodzi w domu :d dla Ciebie tatku i kompanów gratuluje topcie i zlomujcie dalej ave
    175.660% 85st 72normal + 13 speed uNekkar On u33 (11) u47(1) u41(26) u64(21) u60(15) OFF
  • ciach


    Już mnie doszły słuchy na ten temat ;] Nie stać mnie na anty a stać mnie kupić konto :E gratuluje logiki :E
    Kolejna rzecz jakbym miał możliwosć o ktorej piszesz bym go zezłomował sam i po kawałku by nie miec strat i nie wstawiał bym tego na forum.
    Kolejna rzecz złom odbył sie na 2g gdzie mam 130 u do obroncy ^^ Złomowalbym go na 5g gdzie mam bliżej.
    Całkeim inaczej bym to rozegrał. Nie wspomne o inncyh rzeczach...

    ciach

    /Ciachnięty cytat oraz flame
    Pajhi

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Nastrro ().

  • taaaaa:)

    ja nie czaje tej sytuacji...

    Ktos zamieszcza RW z zyskiem itp i zaraz sa jakies obrazliwe docinki.

    jesli komus sie np nie zwrocilo paliwo z st to co to was obchodzi?? jesli sie na kogos leci to dla adrenaliny i zabawy. Rozumie jakby dobry gracz rozwalil jednemu cala obrone nie zdobywajac z tego tytulu profitow(sporo zlomu albo surke)


    Co do problemow z zglaszaniem wulgaryzmow.

    Jesli sie o to boicie to ich nie uzywajcie, wtedy unikniecie kary! osobiscie ja bym nie zglosil nikogo chyba ze by mnie zwyzywal od najgorszych.

    Nie raz rozmawiam w sojuszu z graczami lub nawet z sojuszowymi wrogami albo jak ktos woli graczami z ktorymi sie znaczaco rywalizuje. Pod czas tych rozmow czasem wpisze sie w rozmowe jakies stwierdzenie naruszajace zasady owu.

    Wiec K*rwa albo gramy jak nalezy lub bawimy sie w zglaszanie slowa kurde;p :D :D

    st niezle, graty