#43: webber [==WoG==] vs joonior [-.F.A.-] - 4925,03%

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #43: webber [==WoG==] vs joonior [-.F.A.-] - 4925,03%

    Wczoraj pogadałem troszkę z Belethem, napisałem mu parę nicków z których wybierałem ofiarę. Padło na jooniora. Nie miałem zielonego pojęcia jaką ma flotę, posłałem wszystkie cyferki, które udało mi się stworzyć i wyszło tak...

    [center]13.420.238 lat świetlnych starły się następujące floty:

    Agresor webber [==WoG==] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 94.000
    Krazownik 20.222
    O.wojenny. 1.555
    Panc. 20.333
    Niszcz. 3.733

    Obrońca joonior [-.F.A.-] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.010
    D.transp. 3.545
    L.myśliw. 46.970
    C.mysliw. 73
    Krazownik 3.647
    O.wojenny. 1.194
    Recykler 5.976
    So.szpieg. 406
    St.kolon. 18
    Bombowiec 1.519
    Panc. 7.216
    Niszcz. 2.100
    G.Smierci 5

    ...po 5 rundach:

    Agresor webber [==WoG==] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 56.658 -37.342
    Krazownik 17.926 -2.296
    O.wojenny. 1.500 -55
    Panc. 20.026 -307
    Niszcz. 3.691 -42

    Obrońca joonior [-.F.A.-] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 13.950.065 metalu, 5.676.236 kryształu, 22.223.896 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 250.597.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.587.857.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 290.648.700 metalu i 201.854.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4925,03%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 132.447.765, K: 138.911.336, D: 12.396.896, P: 283.756).
    Bilans obrońcy (M: -810.628.065, K: -609.904.236, D: -209.174.896, P: -1.629.707).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]

    Obrońca nie był zbyt rozmowny i mimo, że zalogował się dobre 1.5h przed atakiem to zrezygnowany chyba odpuścił sobie pobyt na ogame.pl - widzę jednak, że dużo nie spadł więć życzę mu sprawnej odbudowy.

    Edit: Pomyliłem numerek bo mi się gosha w trzecim ST nie wpisała, oj :-|

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ==Webber== ().

  • web - SZACUN
    no wiesz jak mi pisałeś listę celów to nie myślałem że aż tak szybko ubijesz jeden z nich ;D i to do tego na top1 solo.. prawie 5k % no i 4. st w dwa dni..
    jak widać po tym rw masz nie tylko umiejętności ale też farta, ale podziw że podjąłeś takie ryzyko ;>
    przetapiaj bo z tego co widzę jesteś sporo na plus
    joonior- nie kończ z ogame, obudujesz się - specjalnie dla ciebie BSzO
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • o ja piernicze ==WEBBER== top 1 ACS solo ladnie i to na konto ==WoG== , szacun wielki dla ciebie za tą akcje 8-) graty wloty i przetapiaj juniora na co sobie zapragniesz ,


    ===================================================================WoG======================================================================
    PEOPLE BORN TO BE OGAME LEGEND

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10
  • warto by i poszkodowany sie wypowiedzial. ale skoro do tej pory milczy, to duze gratulacje dla webbera, kazdy predzej czy pozniej konczy przygode z tą grą., -F.A.- i tak juz od dawna nie mialo animuszu do czegokolwiek, wiec nie dziwie sie ze to ST tu jest...nie wazne w jakich okolicznosciach zrobione

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez C-A-D ().

  • Naprawde nie wpisalam sie pod 3 ??? Obiecuje zaraz naprawic swoj blad :P
    Kurcze ale to dlatego ze za duzo tego wrzucasz a czlowiekowi ciezko wszystko ogarnac siedzac po nocach ;) Musze sie chyba na bardziej dzienny styl ogame przestawic.

    A co do ST powyzej gratulacje ale zwolnij troche bo juz sie tak pusto robi ze ludzie chca odchodzic z Barym :] Ja wiem ze Ciebie jeszcze na kilku uni mozna znalesc
    ( na jednym z nich nawet ja gram ;P ) ale dla wielu Barym to jedyna lokalizacja . Gratulacje tez %%% bo wychodzisz na prowadzenie
    Obroncy SZO bo to cyferki i mozna je odtworzyc choc latwo sie domyslic ze skoro zalogowal na tyle czasu przed i nic nie zrobil to znudzila mu sie gra. :(
  • Joł, joł...
    z powodów technicznych nie mogłem wczoraj się wypowiedzieć...
    co do RW no niestety Webber musiał poświęcić bardzo dużo czasy na klikanie w galaktykach... no ale widocznie zna się na rzeczy skoro nie wiedział z którego moona lata flota ani jaki jest jej skład... mimo to poleciał '' w ciemno''
    czas mi pozwolił na szybkie pogratulowanie i ... oswojenie się ze złomem już w pracy :)
    teraz mam możliwość i pogratuluję oficjalnie:
    Gratki ładnego złoma i %%%... zysk masz i i to chodzi w tej grze :) ... aha, nie byłem zrezygnowany lecz czasowo i technicznie nie było możliwości na kombinowanie ( mimo, że reckami mogłem jeszcze znaczną część złomu zwinąć)
    poza tym fart masz nieprzeciętny bo i tak po powrocie floty miałem włączyć urlop...
    odbudowa będzie bo nie załamałem się złomem... spadłem tylko w kilku statystykach i straciłem troche pkt... jednak znajomych z gry nie straciłem...
    co do floty to dopiero teraz zacznę budować flotę bo jako ekonom flota była do tej pory efektem ubocznym rozwoju... także niedługo znowu będę miał czym latać :) zbuduję jeszcze większą flotkę :)
  • Widzę Krystian, że ostatnio walczysz na 200% mocy floty :E Gratulacje oczywiście składam. Swoją drogą dobra taktyka - wiedzieć, kiedy flota wraca, ale nie wiedzieć jaka :E
    Joonior - prędzej czy później pewnie i tak byłbyś w reckach. Jak nie jeden rekin, to drugi by Cię zeżarł ;) SzO oczywiście życzę, bo widzę, że ochota do gry jest, a to najważniejsze :D

    Teraz ciekawy jestem, kiedy pęknie granica 5k % w ST solo
    Winnetou jest moim idolem XD