ACS born08 [Blood], Ferrari [Blood], oxygenic [Blood] vs gosha [SHEN] 3105,11%

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS born08 [Blood], Ferrari [Blood], oxygenic [Blood] vs gosha [SHEN] 3105,11%

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor born08 [Blood] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 20.000
    Krazownik 3.000
    O.wojenny. 2.480
    So.szpieg. 1
    Bombowiec 400
    Panc. 580
    Niszcz. 1.200

    Agresor Ferrari [Blood] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 97.961
    C.mysliw. 759
    Krazownik 4.839
    O.wojenny. 913
    Panc. 5.726
    Niszcz. 804

    Agresor oxygenic [Blood] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 27.244
    C.mysliw. 31
    Krazownik 2.276
    O.wojenny. 2.644
    Panc. 2.035
    Niszcz. 1.008

    Obrońca gosha [SHEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 4.870
    D.transp. 1.680
    L.myśliw. 30.984
    C.mysliw. 64
    Krazownik 4.007
    O.wojenny. 40
    Recykler 3.738
    St.kolon. 6
    Bombowiec 10
    Panc. 5.887
    Niszcz. 90
    G.Smierci 10
    Obrona:
    Wyrz.rak 4

    ...po 5 rundach:

    Agresor born08 [Blood] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 14.901 -5.099
    Krazownik 2.919 -81
    O.wojenny. 2.441 -39
    Bombowiec 391 -9
    Panc. 574 -6
    Niszcz. 1.175 -25

    Agresor Ferrari [Blood] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 71.391 -26.570
    C.mysliw. 638 -121
    Krazownik 4.699 -140
    O.wojenny. 895 -18
    Panc. 5.641 -85
    Niszcz. 787 -17

    Agresor oxygenic [Blood] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 19.971 -7.273
    C.mysliw. 27 -4
    Krazownik 2.214 -62
    O.wojenny. 2.590 -54
    Panc. 1.994 -41
    Niszcz. 993 -15

    Obrońca gosha [SHEN] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 2.517.942 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 191.041.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 962.896.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 180.332.100 metalu i 130.179.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3105,11%
    Z czego 562,52% z floty agresora, a 2542,59% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 44.271.100, K: 78.735.300, D: -1.018.058, P: 121.988).
    Bilans obrońcy (M: -465.048.400, K: -382.487.000, D: -117.872.942, P: -965.408).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]

    Złom w całości nasz 8-)
    Było:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez born008 ().

  • tutaj też pogratuluję, gratki %%%, a dla obrończyni SzO...
    poza tym nie często się trafia w tym temacie ktoś z SHEN po tej drugiej stronie ...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez joonior ().

  • Gratulacje takze tutaj, bo % macie niezly i zysk jak podzielicie tez jakis jest.
    Tlumaczyc sie nie bede , stalo sie i tyle.
    Dziekuje wszystkim ktorzy zycza SZO i bardzo dziekuje paru osobom za slowa na GG motywujace do dalszej gry. ( w szczegolnosci Krzyskowi Radkowi i Piotrkowi i Sebastanowi ). :)
  • Nie spodziewałem się tego... chyba nikt się nie spodziewał. Szacunek Bloodziaki.

    Niecałe 5 dni na pokazanie klasy ze strony SHEN. Wiadomo, że umiejętności są ale potrzeba teraz zdecydowanego działania.

    Z przyjemnością całe uni popatrzy na końcówkę tej wojny :)

    Gratulacje
  • no proszę nikt się chyba tego nie spodziewał, nagle losy wojny się odwracają
    panowie - wielki SZACUN dla was za akcję, bo ja już zwątpiłem że blood jest w stanie nawiązać rywalizację, a jednak ;D teraz czekamy na odpowiedź ze strony Shen
    agresorom przetopu, należy im się - a Gosi żeby nie uciekała z Barymu, tylko dalej grała i odbudowała się ;D
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • CommonRail napisał(a):


    ps pozdro dla tego sprzedawczyka co mnie zglosil :D


    Również pozdrawiam.

    Tak Bloodziaki narzekały na nierówny układ flot, a tu proszę. Wystarczy odrobina zgrania i wyczucia, a można zrobić wszystko. Gratulacje Panowie.
    Gosi SzO.


    ex-IRC Support
    ex-GO

    BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

    Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.
  • No wlecieli pieknie i jak zgranie z czasem ;] , szkoda tylko ze nie maja jednej wersjii czy flota stala jak pisali zakowi czy lecieli w ciemno jak pisal born do drago XD i ku ich zdziwieniu 6 minut przed wlotem wyladowala na moonie :)

    moze wiecej sie z czaseem wyjasni poki co jeszcze raz gratuluje chlopakom :D a sobie coz moze tylko :bicz: za naiwnosc i bezmyslnosc i az tak glupie zaufanie do ludzi . Uczymy sie cale zycie a i tak ponoc umieramy glupimi :(
  • Cóż Gosiu
    Logowałaś się z polskiego IP w czasie ataku na Ciebie.... Chamstwo być tu i nie wpaść do mnie na kawę XD
    Niestety Polak mądry po szkodzie.... ufasz ludziom a oni cie bez mydła...
    Gratki Born.... ale coś nie wyszło.... a Ty miałeś passy Gosi :ban:
    Dziwnym Trafem wlatujecie w jej flo jak ona jest zalogowana z POLSKIEGO IP....a ja wiem że jej nie było online.....
    Rywalizujecie z Riddickiem kto zrobi większy przekręt??
    Ciężko to przyznać ale nawet małpiasty nasz kolega może jest chamski i denerwujący ale gra bardziej uczciwie... :quasi:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DarioDraxx ().

  • Coz akcja prawie doskonala, uwierzcie mi przemyslana przez chlopakow z Blood dosc dobrze ale jednak nie doskonale bo zostawiliscie male slady, musze wam mowic jakie? czy juz sami wiecie gdzie popelniliscie blad choc chyba bledy bedzie poprawniejsza forma. ;> Zeby nikt nie mogl mi zarzucic ze rzucam oskarzenia bezpodstawnie wiec dla wyjasnienia mam tam jakies dowody :D
    Teraz sobie zycze SZo choc po tym zgrabnym przekrecie ze strony bylych sojusznikow a prywatnie jednego z nich kolegi ( przynajmniej do wczoraj tak mi sie wydawalo) checi do gry juz sa duzo mniejsze.
    Czekam na komentarz tych co tak sie zgrali :)
    fajnie bedzie podyskutowac. XD
    jesli nikt nie beknie a jest taka mozliwosc obiecuje pokazac wiecej szczegolow i zbiegow okolicznosci tego jakze "idealnego" wlotu na 3 k % :XP: moze dzieki temu troche sie zmieni na tym uni i bedziemy miec mniej oszustow jak riddick a wiecej takich ktorzy sa tu dla zabawy.

    Ps. Jak ze teraz inaczej brzmia slowa ktore wielu z nas czytalo pod wpisami na Wojnie
    Ale i tak to my wygramy tę wojnę
    coz pewnosc byla jak sie okazuje szkoda tylko ze wybraliscie malo przyzwoita forma ale jak to ktos powiedzial " po trupach do celu"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dranciucha: literowki ().

  • ...gatulowalem z szydera majac nadzieje iz napiszecie jakim cudem bylo to zlomowanie ...ale --->


    Boorn
    [ciach] ...ale zeby w tym jakze glebokim dnie znalesc furtke by spasc jeszcze ponizej wszelkich norm i wygrywac wojne wchodzac na Gosi konto to tylko wspolczucie dla rodzicow ...sklad jakze egzotyczny ale odzwierciedlajacy wasza bezradnosc, osobowosc i prostactwo ...mam nadzieje ze TEAM adekwatnie przywali ...jesli nie push ekstremalny dla wszystkich atakujacych i obroncy to przynajmniej dla Gosi (niestety) i borna [ciach] ...Gosia ci ufala i jako kolega, czlowiek, ludz, powinienes miec na tyle godnosci osobistej by tego nie robic ...zeby takim sposobem wygrywac wojne i szczycic sie tym ...brak slow ...wspolczucie dla reszty graczy blood tez sle, bo smrod padliny bedzie sie ciagnac dlugo

    //Obraza.
    //Asiaa
  • hm, jak rzadko kiedy zgadzam się z gibonem
    na to że rw jest nieczyste wskazuje aż za dużo, zobaczymy czy team coś zrobi w tej sprawie
    szkoda tylko że jeśli atakerzy dostaną bana to gosia też, bo jakby na to nie patrzeć to jedyna jej wina była w tym że zaufała niewłaściwej osobie ;/
    panowie - czegoś takiego się po prostu nie robi i tyle...
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • Nawet nie mogę ująć w słowa jak głupie i dziecinne bylo moje zachowanie, po głębszym przemyśleniu strasznie mi przykro tego co zrobiłem, więc chciałbym do Gosi skierować te słowa przeprosin.
    Jako kolega i były sojusznik, postapiłem jak najbardziej chamsko. :( Na dodatek poznałem Cię bliżej i wiem jaka z Ciebie wspaniała osoba z którą można prowadzić cywilizowane rozmowy na poziomie.
    Więc jeszcze raz i z całego serca przepraszam Cię Gosiu...
    Chciałbym również skierować kilka słów do mojego byłego sojuszu.
    To, ze został on rozwiązany to moja wina i wiem o tym, lecz mam nadzieję iż mimo że moje postępowanie było niehonorowe i szkodzące dla mienia sojuszu to mam nadzieję, że z czasem będę mógł zasłużyc sobie z powrotem na zaufanie moich dobrych kolegów, z którymi grałem długi czas i mam nadzieje będę grał jeszcze grał 2 razy tyle.
    Było:
  • born008 napisał(a):

    Nawet nie mogę ująć w słowa jak głupie i dziecinne bylo moje zachowanie, po głębszym przemyśleniu strasznie mi przykro tego co zrobiłem, więc chciałbym do Gosi skierować te słowa przeprosin.
    Jako kolega i były sojusznik, postapiłem jak najbardziej chamsko. :( Na dodatek poznałem Cię bliżej i wiem jaka z Ciebie wspaniała osoba z którą można prowadzić cywilizowane rozmowy na poziomie.
    Więc jeszcze raz i z całego serca przepraszam Cię Gosiu...
    Chciałbym również skierować kilka słów do mojego byłego sojuszu.
    To, ze został on rozwiązany to moja wina i wiem o tym, lecz mam nadzieję iż mimo że moje postępowanie było niehonorowe i szkodzące dla mienia sojuszu to mam nadzieję, że z czasem będę mógł zasłużyc sobie z powrotem na zaufanie moich dobrych kolegów, z którymi grałem długi czas i mam nadzieje będę grał jeszcze grał 2 razy tyle.


    dobra, dobra - szukaj naiwnych którzy ci uwierzą ;p
    przemyślenia rzeczywiście musiały być głębokie skoro dopiero teraz piszesz, po tylu dniach...
    co to , nie udało się wyłudzić żadnego konta na innym uni??
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • Cóż, takich komentarzy mogłem sie po Tobie chłopie spodziewać... ;]
    Kto mi niewierzy- trudno jego wina, bo przeprosiny są napisane poważnie i z pełnym szacunkiem dla poszkodowanych.
    Nie będę sie z nikim wdawał w gierki słowne bo to nie mój poziom.
    A co do kont na innym uni to wystarczy mi w zupełności Barym, bo jak pójde na studia to i tak nie będę miał czasu na nic innego.
    Pzdr.
    Było:
  • born008 napisał(a):

    Cóż, takich komentarzy mogłem sie po Tobie chłopie spodziewać... ;]
    Kto mi niewierzy- trudno jego wina, bo przeprosiny są napisane poważnie i z pełnym szacunkiem dla poszkodowanych.
    Nie będę sie z nikim wdawał w gierki słowne bo to nie mój poziom.
    A co do kont na innym uni to wystarczy mi w zupełności Barym, bo jak pójde na studia to i tak nie będę miał czasu na nic innego.
    Pzdr.


    nie to nie jest twój poziom - twój to rozwalanie kont ludziom którzy Ci ufali, do którego ja nigdy się nie zniżę
    może i przeprosiny są poważne i z szacunkiem , ale szacunku nie zdobywa się słowami tylko czynami, a to co ty zrobiłeś można podziwiać powyżej
    Gosiu SzO bo należy Ci się, a bornowi, który i tak idzie na studia(ciekawe jakie swoją drogą ;p) i będzie kończył z grą, życzę złoma i to duuużego
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • Rzadko się zdarza w sieci, aby osoba, która narobiła smrodu odzywała się z przeprosinami. Pisałem, że born to dno - teraz z lekka muszę zmienić zdanie. To co się stało, już zostanie. Chłopak młody - błędy w młodości się popełnia. Ale cieszy mnie, że publicznie, na forum przyznał się do tych błędów. I przeprosił wszystkich zainteresowanych.
    Dno w wykonaniu borna już było, teraz widać, że chłopak się zaczyna odbijać 8-)
    Poczekamy, zobaczymy - jak napisał Sowal za tym muszą iść czyny
    Winnetou jest moim idolem XD
  • Wiesz Born ciezko ci bedzie teraz odzyskac zaufanie u innych ludzi a szczegulnie tych ktorzy ci naprawde ufali mowa tu o Goshi i reszcze ferajny. Przyczyniles sie do rozpadu Blood sojuszu ktory mial swoje znaczenie na tym uni od kiedy tu gram to duzo sie slyszalo o Blood i az przykro slyszec ze do rozwiazania sojuszu przyczynil sie jeden glupi czyn. Mam nadzieje ze naprawde sie zastanowiles co zrobiles i okazesz to w czynach jak napisal Laska by odzyskac choc troche tego zaufania.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez molokaj ().

  • Przeczytalam przeprosiny na PW i przeczytalm tutaj. Nie chce mi sie juz tego komentowac.

    Born zdal egzamin dojrzalosci w szkole ale oblal go w zyciu. Teraz co? Egzamin poprawkowy? :D
    Mam nadzieje ze pojdzie lepiej a wszyscy ktorzy mu nadal ufacie i nie zmienilisciu hasel do kont ...( a ponoc sa tacy), pwodzenia ....... ;)

    I jeszcze male ostrzezenie odnosnie dwoch pozostalych graczy bioracych udzial w ST. Born przyznal sie ze cala trojka wiedziala jak to ST bedzie zrobione, ze on ma passy i ze wszystko bedzie kontrolowane.
    Juz chyba dodatkowy komentarz jest wiec zbedny .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dranciucha ().

  • dranciucha napisał(a):

    Przeczytalam przeprosiny na PW i przeczytalm tutaj. Nie chce mi sie juz tego komentowac.

    Born zdal egzamin dojrzalosci w szkole ale oblal go w zyciu. Teraz co? Egzamin poprawkowy? :D
    Mam nadzieje ze pojdzie lepiej a wszyscy ktorzy mu nadal ufacie i nie zmienilisciu hasel do kont ...( a ponoc sa tacy), pwodzenia ....... ;)

    I jeszcze male ostrzezenie odnosnie dwoch pozostalych graczy bioracych udzial w ST. Born przyznal sie ze cala trojka wiedziala jak to ST bedzie zrobione, ze on ma passy i ze wszystko bedzie kontrolowane.
    Juz chyba dodatkowy komentarz jest wiec zbedny .





    Hmmmm
    Chyba ktoś z atakujacych pisał ze nie wiedział o kancie??
    Oxy bodajże?? :> XD
    lol nie
    no bez komentarza
    Born miał odwagę się przyznać publicznie, choć nie zmienia to faktu co zrobił....
  • born008 napisał(a):

    Cóż, takich komentarzy mogłem sie po Tobie chłopie spodziewać... ;]
    Kto mi niewierzy- trudno jego wina, bo przeprosiny są napisane poważnie i z pełnym szacunkiem dla poszkodowanych.
    Nie będę sie z nikim wdawał w gierki słowne bo to nie mój poziom.
    A co do kont na innym uni to wystarczy mi w zupełności Barym, bo jak pójde na studia to i tak nie będę miał czasu na nic innego.
    Pzdr.
    ,

    Cieszę się, że potrafisz się przyznać do błędu. Odzyskałeś co nieco w moich oczach.
    Niestety to za mało na obecną chwilę, przynajmniej jak dla mnie.
    Na zaufanie trzeba pracować, łatwo je stracić, trudno odzyskać. Mam nadzieje, że nauczkę zrozumiałeś.
    To tylko gra, ale mimo wszystko są jakieś zasady, tak tutaj jak i w życiu. Także... pracuj :)
    Może kiedyś znowu Ci zaufam.

    Powodzenia :)

    || Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu ||

    >80RW, >120 000% - już nie liczę...