Przyklejony SOLO; TODAMON [NŚ] vs kohan [WzB] -------->>>>> 4942,07% ----->>>>> TOP 1 SOLO !!!! GEMINI IDZIE W ODSTAWKĘ NA DŁUŻEJ!!!

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; TODAMON [NŚ] vs kohan [WzB] -------->>>>> 4942,07% ----->>>>> TOP 1 SOLO !!!! GEMINI IDZIE W ODSTAWKĘ NA DŁUŻEJ!!!

    Witam !!!

    Akcja planowana od dawna obserwacje oraz sposób wykonywania fsów w dodatku obrońca popełnił błąd robiąc fsa zapomniał zabrac surowców.
    W nocy sfarmione i pozostawało czekac aż wróci flota szybki przerzut dexu jakieś 20 kk no i lot bardzo długi .
    Wczoraj również musiałem dobudowac recków bo trochę brakowało ale myślę że wszystko będzie moje na 99% .

    Obrońcy Szo bo wolałbym żeby padł w innych okolicznościach pewnie imprezka co?^^


    SPECJALNE DEDYKACJE DLA SAYIDA ORAZ DLA SOJUSZU I WSZYSTKICH ZNAJOMYCH

    DANIE GŁÓWNE:


    Starcie z 2012-07-22 następujących flot:


    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 15.000

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 218.000

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 5.000
    Panc. 8.000

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 20.000

    Obrońca kohan (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 10.758
    D.transp. 915
    L.myśliw. 65.348
    C.mysliw. 107
    Krazownik 7.736
    O.wojenny. 36
    Recykler 8.437
    So.szpieg. 586
    St.kolon. 6
    Bombowiec 500
    Panc. 7.177
    Niszcz. 500
    G.Smierci 3

    ...po 6 rundach:

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 9.575 -5.425

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 139.682 -78.318

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 4.959 -41
    Panc. 7.952 -48

    Agresor TODAMON (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 19.207 -793

    Obrońca kohan (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.430.145 metalu, 0 kryształu, 0 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 364.509.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.443.215.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 304.416.300 metalu i 189.790.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4942,07%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85





    (20961) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 419.220.000. Na polu zniszczeń znajduje się 304.416.300 jednostek metalu i 189.792.900 jednostek kryształu. Flota odzyskała 229.427.100 jednostek metalu i 189.792.900 jednostek kryształu.


    (3539) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 70.780.000. Na polu zniszczeń znajduje się 74.989.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 70.780.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.


    (211) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.220.000. Na polu zniszczeń znajduje się 4.209.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 4.209.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Vegass ().

  • Co to się z WzB porobiło... największy flotowy sojusz Uni Hydra, który miał dwukrotną przewagę flotową nad 3 na Uni, a półtora razy więcej floty niż Easy pada jak muchy... jeden po drugim. Około 1,5 miesiąca czasu i spadek na 3 miejsce.

    Ciekawe czy Gemini odpowie szybko czy każe czekać długo, długo a może jeszcze dłużej =)

    Ładny %, zysk też niczego sobie, rozdaj surowce ubogim bo Ty masz już za dużo tych statków :foch:
  • Gemini to by mogli z nami połączyć w końcu bo pusto w galaktyce się robi >_>

    Motaba w końcu jakiś konkretny % a nie popierdułki jak ostatnio ;P
    Zysk konkretny, przetop na obrone :E
    kohanowi raczej nie życzę SzO bo eco strasznie marne.
  • Graty Monti XD Jak szedłem spać nic nie zapowiadało że sytuacje przybiorą taki obrót... ;P
    Coś to nasze WzB strasznie się sypie. Wojna była to jeszcze się pilnowali a teraz jeden po drugim leci...
    Zysk kosmiczny masz to przetapiaj na flo:P I już będą plotki że mnie przypushujesz:P ehh
    Dzięki za DEDY NUMERZE ONE :top1: OBROŃCY SZO!
    Ale człowiek nie jest stworzony do klęski. Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać.
    Ernest Hemingway

    21.07.2016r emerytura OGame!
    Uni 68 - OFF
    Uni 69 - OFF
    Hydra - OFF




  • Nie powiem Kohanowi zdarzalo sie floty nie upilnowac pare razy go dosyc obficie wyfarmilem ale glownej floty bym nie ruszyl :D Zysk mega pewnie dofarmy wczesniejsze tez niczego sobie ;) Graty wyczucia a WzB wziecia sie w garsc a nie tak ciala dawac... obroncy SZO jesli bedzie chcial

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nimis ().

  • DreamWalker napisał(a):

    Gemini to by mogli z nami połączyć w końcu bo pusto w galaktyce się robi >_>

    Motaba w końcu jakiś konkretny % a nie popierdułki jak ostatnio ;P
    Zysk konkretny, przetop na obrone :E
    kohanowi raczej nie życzę SzO bo eco strasznie marne.


    Oby Nas tylko nie połączyli z Andromedą lub Barym bo farmami zostaniemy.
    Pozdrowienia z Gemini, ładny % i nawet zysk wyszedł spory, otwierając temat myślałem, że będzie to rozbijanie się ale wyszło całkiem cacy.
  • Buehehhe tak jak sądziłem kohan lamqa jak złomować, to tak żeby dupą trzęśli na lot na ciebie...

    jak prowokować to tak żeby wyjść z tego górką...

    Motabie gratki kohanowi dwa browarki...

    Pozdrawiam...
    Jak na u49 tyle że % pokaźniejszy
  • Witam...dopiero teraz tak naprawde zobaczylem to ST ale oczywisie o zlomie wiedzialem tego samego dnia...
    Zaczne od poczatku...mialo to wygladac inaczej chcielismy sie wieksza ekipa porzegnac z ogame mialo byc 25k% ale jedna osoba z sojuszu jak by to powiedziec dala ciala i akcja poszla w odstawke (mialo sie to dziac z soboty na niedziele). Osobiscie i tak mialem konczyc ale szkoda ze w reckach najwiekszego sciemniacza na UNI...Motaba jaka planowana akcja? Jaka obserwacja? Chlopie ja sam nie mialem pojecia jak zrobie tego fsa nawet powiem wiecej ja nie mialem pojecia ze on polecial na ta godzine a tym bardziej ze zostawilem surke bo pilem od piatku :E Mialem sie rozbic i w sobote tylko dolaczyc flotke do ataku zwiazku a ze nie wyszlo chcialem zrobic fsa majac ta gre juz calkowicie w tyle i tak wyszlo ;P Hehe najlepsze ze nawet tego nie pamietam =)

    Przy okazji dziekuje calemu sojuszowi za gre bylo naprawde fajnie na tym UNI moze jeszcze kiedys gdzies sie spotkamy, ale dla mnie po tylu latach zapal do tej gry zmalal do zera :|

    3 majcie sie HYDRA

    //Edit:

    Widzisz Motaba piszesz ze jestem cienki ale to Ty piszesz bajki o obserwacji i planowanej akcji udajesz ze jestes PRO czy jak bo tego nie rozumiem? Kupiles konto TOP 1 wydales od cholery pieniedzy na anty i przenoszenie planet a piszesz do kogos kto gral 4fun bez zadnych wspomagaczy (no chyba ze alko tez sie liczy ;) ) ze jest cienki...nie bede pisal zebys sie zastanowil bo to i tak nic nie da nie jeden juz probowal, a Ty i tak dalej wypisujesz swoje glupoty na forum -_-
    Ale wiesz napewno Ciebie bede pamietal z Hydry bo z takim ewenementem jeszcze nie gralem :* No i powodzenia w dalszych PRO akcjach na tym UNI niech Ci obserwacja i planowanie dobrze wychodzi tak jak tym razem :ocb:
    A ogolnie co mam trenowac? Za dlugo juz sie bawilem w ta gre i tak naprawde od jakis 5-6 miesiecy czesciej bywalem na U niz gralem chcialem skonczyc w fajnej ekipie a skonczylem w twoich reckach przez to ze dobrze sie bawilem...ogolnie jak zobaczylem po zalogowaniu sie na komie kolo 11 ze spadlem w miejscach wiedzialem ze cos odwalilem z fsem i bylem w 100% pewien ze to EASY mnie stuknelo dopiero Kosa zadzwonil i mnie uswiadomil (pozdro kolego ^^ ). Co do tekstu o moich dzieciach to jest na poziomie hmmm jak bym je mial to oddal bym 10 ostrzegawczych strzalow w tyl twojej glowy kozaku...ale ze nie mam i nie planuje w najblizszym czasie to powiem Ci jedno...
    TROCHE KULTURY

    //Połączenie postów.
    //Asiaa
  • Ładny %,graty Motaba (widzę że jak zwykle musiałeś trochę zabarwić ;P)
    szkoda tylko że na kohanie,kolejny dobry gracz odchodzi :-/ choć było do przewidzenia że nie długo ta flota padnie,utrata zapału do gry była aż nadto widoczna.
    Motaba zrobiłeś ładne rw a teraz sam sobie je gnoisz,w tą gre grają ludzie w różnym przedziale wiekowym i Twoje teksty są co najmniej nie na miejscu.
    Czy Ty nigdy nie byłeś na utrzymaniu rodziców?

    108xST Best % solo 5499,99%
    Sojusze:Legion,SET,Easy,ZWB - Lame Team Company :ocb: U:9,11,58,Barym,Jupiter,Hydra,Pegasus,emerytura.
  • A co moze powiedziec osoba ktora wyzej sra niz dupe ma?

    Asp dalem dupy ale co zrobic sam wiesz jak bylo ostatnio z moja gra bawilem sie dobrze na imprezach ze znajomymi a nie przy ogame, a wyszlo to ST tylko i wylacznie dlatego ze akcja ktora mielismy robic nie doszla do skutku normalnie dal bym U juz w piatek i tyle...
  • kohan napisał(a):

    A co moze powiedziec osoba ktora wyzej sra niz dupe ma?

    Asp dalem dupy ale co zrobic sam wiesz jak bylo ostatnio z moja gra bawilem sie dobrze na imprezach ze znajomymi a nie przy ogame, a wyszlo to ST tylko i wylacznie dlatego ze akcja ktora mielismy robic nie doszla do skutku normalnie dal bym U juz w piatek i tyle...

    kohan napisał(a):

    A co moze powiedziec osoba ktora wyzej sra niz dupe ma?

    Asp dalem dupy ale co zrobic sam wiesz jak bylo ostatnio z moja gra bawilem sie dobrze na imprezach ze znajomymi a nie przy ogame, a wyszlo to ST tylko i wylacznie dlatego ze akcja ktora mielismy robic nie doszla do skutku normalnie dal bym U juz w piatek i tyle...

    Więcej pokory Lamo dostałeś to na co zasłużyłeś miłego odpoczynku dzieciaku:)