Przyklejony HellMaster i kujkopujko i rekafadam [Yakooza] vs SeniorSiarra [Alpaki] - 1165,19% - SIŁA SMOKA! TOP1 ACS + 114KK

  • Mizar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hell, czytam Twoje urocze wypowiedzi i zastanawiam się czemu jak zwykle tak się nadymasz jak czerwony balonik. Irytujesz się jak ludzie nazywają cię pushmaster ale czemu. Przecież ksywka jest adekwatna do twojego wybryku z Neo ;)
    Ja i tak wole nazywając cię majonezem, macie podobna konsystencje on fizyczna ty mentalną...

    rekafadam gratuluje bitwy, bo wygląda na ładną i czystą. Mam jednak do ciebie jedno pytanie, jak tam twój kumpel faryzeusz. Co u niego słychać? Zastanawiasz się czemu pytam się o niego, pytam się bo intryguje mnie jak to się stało że ty trafiłeś w szeregi Yakoozy a on w reki Yakoozy. Dziwny intrygujący przypadek.

    kujkopujko, gratulacje za bitwę. Mam nadzieje że zobaczę cię jeszcze wielu ładnych czystych bitwach :)
    Jesteśmy tylko karłami stojącymi na barkach olbrzymów
  • Liquidplaya1337 napisał(a):

    Fakt jestescie sojuszem top1 i pewnie bedziecie juz do konca, ale troche skromnosci nie zaszkodzi
    Blad.
    Staty mowia co innego niz Ty.
    Nawet jesli Yakooza osiagnie top1 flot, to nie oznacza to ze gra na mizarze nie ma juz sensu. Bo to chyba m. in. tez cobratychy pisal. Sojusze tworza sie i upadaja do tego dochodzi migracja graczy, kont i ze nie wspomne o tych ktorzy kupuja konta etc :quasi:
    Wszystko to powoduje ze ta gra ciagle sie zmienia jak i rozklad sil na uni, wiec nie rozumiem tego "do konca"..? Konca czego? Swiata, teraz w grudniu? Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi..


    Tribuni Plebis napisał(a):

    rekafadam gratuluje bitwy, bo wygląda na ładną i czystą. Mam jednak do ciebie jedno pytanie, jak tam twój kumpel faryzeusz. Co u niego słychać? Zastanawiasz się czemu pytam się o niego, pytam się bo intryguje mnie jak to się stało że ty trafiłeś w szeregi Yakoozy a on w reki Yakoozy. Dziwny intrygujący przypadek.
    To co cie intryguje, obchodzi mnie tyle co zeszloroczny snieg...
    W Deathrow, dosc szybko wiekszosc ludzi dowiedziala sie jakim pustakiem jestes i raczej starala sie ciebie omijac, bo to co pisales i robiles mowilo samo za siebie. Nie cale 5min przy pierwszej okazji uciekles z soja, wlasnie do Yakoozy :E
    A teraz chcesz kwestionowac moja uczciwosc do eks-sojusznika ? 0_o Jestes smieszny..filozofie od siodmej bolesci
  • Jak juz kiedys pisalem, widac ze przemawia gracz doswiadczony w tej materii...
    Tylko dlaczego tak nieudolny ze na kazdym uni gdzie gra probuje oszukiwac
    by ostatecznie i tak skonczyc na pregierzu?
    Pewnie niedlugo wyjda te wszystkie kretactwa z Mizar.

    19.12.2010 12:03:15 GO Uni73 b4el Tribuni Plebis 08.01.2011 12:03:15 Push zlomowy (II) od Kobe + Dzielenie konta (I) zlosliwiak

    19.12.2010 21:43:49 GO Uni73 b4el Tribuni Plebis 29.12.2010 21:43:49 Czesciowo wyjasnione - zmiana kwalifikacji blokady na push (II) od Kobe

    18.11.2010 15:48:24 GO Uni73 b4el Tribuni Plebis 23.11.2010 15:48:24 Push (I) gamer ->> Tribuni Plebis

    14.08.2011 00:43:08 GO b4el Tribuni Plebis 28.12.2038 23:43:08 Multikonto (1/2)
  • Takie piękne ST to aż muszę wpisać się wierszem:

    Hell ponuro w kotle smołę mieszał,
    a Kujek go w tym czasie pocieszał:
    "Spoko znajdziemy trzeciego,
    i zrobimy ACS`a małego".
    Rekafadam okazał się chętny na Alpakę,
    we trzech zrobili niezłą drakę.
    We wszystkich galach huknęło,
    Seniora z powierzchni zdmuchnęło.
    Zysk i % powalił na kolana,
    już Hell i kompani piją szampana.

    GRATKI :*
  • Starcie pierwsza klasa, gratuluję zgrania i spakowania Alpaki. ]:-D

    Jak zwykle znaleźli się klakierzy, którzy psują atmosferę w ST (Novako (nielot-ekonom) i Trybuni ) ale to norma.

    Generalnie, to tylko gra, ale niektórzy niebezpiecznie do niej podchodzą, zero luzu... trochę szkoda...


    SeniorSiarra rozpoczął grę na Pegasusie, o ile to on pod tym nickiem, więc odpuścił Mizar, a nie znudził się OGame, więc nie umniejszajcie wydźwięku starcia.
  • Gratuluję agresorom ładnego starcia, będzie co przetapiać. :D



    Tak jak już Hell napisał od miesięcy tkwiłem w ogejmowym niebycie, nie gram praktycznie od momentu mojego ex top1 solo, od wtedy zaczęły się tylko fs'y. Wiedziałem, że nastąpi dzień, w którym zbierze się stadko pancków i skasuje moją flotę. Przez ostatnie dni parę osób prosiło mnie o możliwość gry na tym koncie, jednak nie potrafiłem podjąć takiej decyzji. Nadal jej nie żałuję, ja stworzyłem tą flotę i to ja ją wtopiłem, gorzej gdyby stracił ją ktoś inny.


    Przepraszam sojuszników, że pod banderą Alpaków dostałem dzwona.



    Przy okazji dementuję plotki głoszące, że gram na Pegazusie, podczas ciepłej pory roku mam dużo ciekawsze zajęcia niż granie w ogame.



    Pozdrawiam z zaświatów. ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SeniorSiarra ().

  • SeniorSiarra napisał(a):

    Chyba lubisz posty sobie nabijać, nie wiem po co Twój kolejny komentarz.

    Chyba przeglądając forum bawisz się w bajkę o pałacyku i latarence. :E

    Domyślam się, że w żadnej ze stron nie uczestniczyłeś nigdy w starciu top1.

    NOOOOOOBKU. :*

    Pomyśl nas sensem wypowiedzi Siarra, bo Twój post świadczy o amatorskim podejściu do tematu.
    Spójrz na datę rejestracji mojego konta na forum i na ilość postów i wyciągnij sensowne wnioski, chyba, że ogrom myśli Cię przeraża i wolisz na odbicie nOOba patrzyć w lustro...

    PRO Player na złomowisku, dobre ]:-D

    Natomiast pseudo dowcip, na który próbujesz się silić świadczy brakach o Twoim rozwoju intelektualnym, gdyż poziom Twojego żartu jest na poziomie niezbyt rozgarniętego 6-cio latka.

    Żeby nie było offtopu, gratuluje starcie.
  • Gratki przebicia progu 1k% Agresorom jak najbardziej SzP natomiast obrońcy SzO lub miłego odpoczynku :)

    PS. Czytam jak telenowele - zmiana akcji - wrzut za wrzut - stare postacie odchodzą i wchodzą nowe - wrzut za wrzut :D
    PS2. Dajcie sobie na wstrzymanie :D