Przyklejony HellMaster i kujkopujko i rekafadam [Yakooza] vs SeniorSiarra [Alpaki] - 1165,19% - SIŁA SMOKA! TOP1 ACS + 114KK

  • Mizar

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • HellMaster i kujkopujko i rekafadam [Yakooza] vs SeniorSiarra [Alpaki] - 1165,19% - SIŁA SMOKA! TOP1 ACS + 114KK

    W ST raczej nigdy się nie rozpisuję jednak teraz dodam coś więcej od siebie.
    Obrońca był obserwowany od jakiegoś czasu i doskonale o tym wiedział
    Myśle że był świadomy tego jak się to zakończy, od miesięcy był w ogejmowym niebycie i wyzwoliliśmy go na dobre.

    Prawie 2-u godzinny lot przebiegał bez większych emocji lecz ok. 16 min przed dolotem pojawiła się aktywność na moonie i wszystkich koloniach co znacznie podniosło poziom adrenaliny lecz ta aktywność okazała się pozorna.

    Dziękuje Kujkowi za lot - on zawsze jest gotowy do działania ]:-D
    Również dziękuje rekafadamowi który w tej kwestii zaufał mi całkowicie.
    ^^

    Od Kujka:

    "Pozdrowienia dla Najlepszego Sojuszu
    i nie pisz jakiego, bo wszyscy wiedzą, że chodzi o Yakoozę
    - reszta to statyści i dostawcy deu. Tych ostatnich też pozdrawiam
    a w szczególności Szczodrą Rączkę"

    Od rekafadama:

    "Nowy sojusz był bez wątpienia słuszną decyzją,
    bo ekipa solidna a i złomu mamy sporo, więc nic innego jak sie dalej bawić :D
    Dzięki za zajefajny locik po mega procent, który na pewno będzie TOP1 przez długi czas."



    Ave Yakooza!
    Ave Yakooza!

    Ave Yakooza!


    [center]Starcie z 2012-07-14 następujących flot:

    Agresor HellMaster [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 4.160

    Agresor kujkopujko [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 4.508

    Agresor rekafadam [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 2.478

    Obrońca SeniorSiarra [Alpaki] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 6.216
    D.transp. 65
    L.myśliw. 22.724
    C.mysliw. 30
    Krazownik 6.370
    O.wojenny. 8
    Recykler 1.016
    So.szpieg. 15
    St.kolon. 2
    Bombowiec 3
    Panc. 1.118

    ...po 6 rundach:

    Agresor HellMaster [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 4.143 -17

    Agresor kujkopujko [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 4.474 -34

    Agresor rekafadam [Yakooza] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 2.468 -10

    Obrońca SeniorSiarra [Alpaki] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 353.830 metalu, 0 kryształu, 2.867.035 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 5.185.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 415.733.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 76.390.200 metalu i 40.128.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1165,19%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 74.914.030, K: 37.688.600, D: 1.952.035, P: 114.555).
    Bilans obrońcy (M: -253.157.830, K: -131.322.000, D: -34.474.035, P: -418.954).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    4.300 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 86.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 60.390.200 jednostek metalu i 24.128.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 60.390.200 jednostek metalu i 24.128.600 jednostek kryształu.

    1.600 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 32.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 76.390.200 jednostek metalu i 40.128.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 16.000.000 jednostek metalu i 16.000.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 76.390.200 metalu i 40.128.600 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.7 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez HellMaster666 ().



  • Ka!!...BooM!!! :E

    Mega akcja, nie ma co :D szkoda tylko, ze moje drugie 2k pc bylo poza zasiegiem, ale chyba nam sie i tak udalo :E
    Pozdrawiam moj nowy sojusz ktory pokazal mi sile smoka w calej jej okazalosci :)
  • prawie czyscioch na takim % pieknie....ten pan był obserwowany nietylko przez was....lecz tylko u was w sojuszu jest taka moc we flotach która dała rade takiej flocie....% piekny zysk jeszcze lepszy nic tylko gratulowac.....siła Yakoozy jest wielka na tej uni szkoda ze niema drugiego takiego sojuszu bylo by ciekawiej..
  • hohoho % powalający, ładnie sobie z sojusznikami poczynasz hellmasterow :P
    zysk ogromniutki nawet dzieląc na 3, tnx za linczka i przetapiaj w zabaweczki
    "Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci umierali za swoją. "
    George S. Patton
  • Dzięki za linka

    Gratulację, bo procent już 4-cyfrowy z tego co widzę, nie widzę jeszcze posta od siary a ciekaw jestem co było przyczyną takiego obroty sytuacji ;}
  • Jak wiecie praktycznie mnie nie ma, walne tylko od czasu do czasu rakietami jak komuś się zachciewa skanów, jednak z wieściami sojuszowymi jestem na bieżąco a jak widzę takie coś z rana to aż chce mi się wyjść na słońce i poleżeć ahahhaha
    Zobaczyłem tylko w szybkim linku z konwertera SeniorSiarra - i wszystko było jasne hahahahaha Wydawało się że należy banderę zwinąć już w maju bo większość ludzi pokończyła grę lub też z nadmiaru słońca na truskawkowym polu postanowiła się na chwile odłączyć a tu jednak nieprzerwanie jakieś piękne przerywniki nasi WOJOWNICY uskuteczniają. Przeogromne GRARTY Panowie - SIŁA SMOKA w najlepszym wydaniu....
    KU chwale YAKOOZY !!!

    Witam tez spowrotem Wodza i Cybra a także RakaFaka bo moment przyjęcia przegapiłem :)
    Ku chwale Yakoozy !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez _BlackAdder_ ().

  • Tyle się mówi o optymalnym składzie floty - niekończące się dyskusje o stosunku LM do ciężkiej floty, konieczności inwestycji w nielubiane, ale niezastąpione krążki, etc. A tu co? Przylatuje takich trzech w sile ponad 11.000 PC i okazuje się, że wszelkie te mądrości nadają się finalnie do pchania karuzeli :O Inna mądrość okazuje się w takiej sytuacji bardziej na miejscu: "nec Hercules contra plures" (w wolnym tłumaczeniu: "i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa") :)

    Nie będę oryginalny mówiąc o wrażeniu, jakie robi starcie, więc tylko pogratuluję Wam tego iście smoczego starcia :)
  • Cod3 napisał(a):

    Zalogował się na 15 minut przed i jak zobaczył ile tego leci to ze strachu rączki odmówiły posłuszeństwa i efekt widać powyżej. ]:-D


    Takiej mądrości już daaaawno nie słyszałem :quasi:

    No i stało się.. :-/ Siarra już od dłuższego czasu egzystował. Chęci do gry były żadne, więc tylko czekać było, aż do tego dojdzie.

    Szkoda tylko dwóch rzeczy..
    1. Czemu Siarra nie oddałeś komuś z chęciami ?
    2. Szkoda, że to właśnie taki skład i złom poszedł w złe ręce :E

    Ale cóż.. Tak bywa.. To tylko gra więc Siarra życzymy Ci udanych wakacji.

    Agresorom pogratuluje oczywiście, mimo że nie przepadam za przechwałkami niektórych graczy z owego sojuszu. ;}

    Pozdrawiam ;)
    KRWAWY GÓRNIK :tratata:


    Olvik Gwiezdny Pirat

    23.02.2013, 10:29
    Krwawy Górnik Novako
  • Novako napisał(a):

    Agresorom pogratuluje oczywiście, mimo że nie przepadam za przechwałkami niektórych graczy z owego sojuszu. ;}


    Oświeć mnie proszę o jakie przechwałki ci chodzi?
    To że każdy prędzej czy później wyląduje w Yakoozowych rekach jest tylko kwestią czasu :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HellMaster666 ().

  • Kujek marsz do boxu ja Ci dam SZCZODRĄ RĄCZKĘ :E zboczuchu :rumieniec: własnie kupiłem nowy zeszyt A 4 wszystko na zapisy od dzisiaj Wy takie złomy zbieracie a ze mnie zdzieracie swinioki jedne koniec tego przelicznika 1:1:1 od jutra 0,5 :D ( pół litra do każdego handlu ) Hell podeslij troche tego zlomu pushu nie bedzie a ja spożytkuje na zbożne cele ]:-D

    ps. Zimną Fuzję pozdrawiam :*
  • Gratulacje. Bitwa powyżej 1k% - wysoko postawiona poprzeczka dla potomnych. Siarra sam chyba wspominał, że nie ma już sił do tej gierki - także powodzenia bez OGame(a może SzO jako górnik?). Agresorom oczywiście przetopu, powtórki itp. itd.
  • HellMaster666 napisał(a):

    Novako napisał(a):

    Agresorom pogratuluje oczywiście, mimo że nie przepadam za przechwałkami niektórych graczy z owego sojuszu. ;}


    Oświeć mnie proszę o jakie przechwałki ci chodzi?
    To że każdy prędzej czy później wyląduje w Yakoozowych rekach jest tylko kwestią czasu :)
    Starcie piekne, ale teksty PushMastera jak zawsze nie na miejscu. Fakt jestescie sojuszem top1 i pewnie bedziecie juz do konca, ale troche skromnosci nie zaszkodzi :>
  • Liquidplaya1337 napisał(a):

    Starcie piekne, ale teksty PushMastera jak zawsze nie na miejscu. Fakt jestescie sojuszem top1 i pewnie bedziecie juz do konca, ale troche skromnosci nie zaszkodzi


    Skromność? A co to?
    Większość tych jak to nazywacie "przechwałek" to są zwyczajne prowokacje a reakcje na nie świadczą o tym że większość woli spuścić
    głowę zamiast pokazać że jest inaczej.

    Widzę WONSZ że wciąż lubisz publicznie leczyć własne kompleksy
    Nie ty pierwszy wyzywasz mnie od Pushmasterów podnosząc tym własną samoocenę
  • hoho - puszek jak mrówków poleciało
    zysku tyle że wszystkich biednych na mizarku moglibyśta obdzielić
    gracioszki
    kujek zrób mi przysługę i zapakuj z recyklery tego denerwującego kapusia wika