Przyklejony KBW [ONI] vs Piotr8 [A K] - 1882,41% -> top4 solo -> moonkilling

  • Gemini

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • KBW [ONI] vs Piotr8 [A K] - 1882,41% -> top4 solo -> moonkilling

    Taka mała wisienka na torcie z okazji awansu na pozycję top1.;]
    Żeby nie zagłębiać się w detale, był sobie moon o średnicy 8888km. Trzeba przyznać, że solidny. Z nieba jednak spadł mi diabełek sam darkdevil któremu chciałbym ogromnie podziękować tu i teraz. Jego kilka sprawnych machnięć ogonkiem i moon cóż... wyparował... Kończąc powodzenia kolego na u68, może nie znamy się zbyt długo, ale chciałbym mieć takiego sojusznika u swego boku, więc Ci z którymi grasz tam lub będziesz grał - niech im po prostu zazdroszczą. :)

    EDIT: Zapomniałem. Pozdrowienia dla rzymianina, brakuje mi jego postów o dość nieskomplikowanej treści: "Miałeś szczęście KBW.". Tak miałem, jestem fartuch, bo obrońca zaspał sobie lekko z rana. :> Po zalogowaniu się, złomu nie podbierał, pogratulował i napisał, że jak ochłonie to pomyśli co dalej. Zatem lizak i jedno z życzeń - życzenie jego szybkiej odbudowy dla niego. Pozdrowienia dla wszystkich pozostałych.


    [center]Walka honorowa (+84.734)
    Starcie następujących flot:


    Agresor KBW [ONI] (x;xxx;xx)
    Broń 160% Tarcza 160% Osłona 160%
    Flota:
    G.Smierci 457

    Obrońca Piotr8 [A K] (x;xxx;xx)
    Broń 130% Tarcza 110% Osłona 130%
    Flota:
    M.transp. 1.068
    D.transp. 1.003
    L.myśliw. 23.131
    C.mysliw. 327
    Krazownik 370
    O.wojenny. 37
    Recykler 1.029
    So.szpieg. 1.582
    St.kolon. 1
    Bombowiec 24
    Panc. 2.001
    Niszcz. 5
    G.Smierci 36
    Sat.slon. 331
    Obrona:
    Wyrz.rak 968
    L.laser 261
    C.laser 142
    Gauss 62
    Jon 15
    Plazma 13
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 3 rundach:

    Agresor KBW [ONI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 455 -2

    Obrońca Piotr8 [A K] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.872.618 metalu, 7.903.408 kryształu, 7.893.562 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 20.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 686.711.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 105.121.200 metalu i 83.119.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1882,41%
    Bilans agresora (M: 100.993.818, K: 83.023.208, D: 5.893.562, P: 189.911).
    Bilans obrońcy (M: -347.811.268, K: -277.612.758, D: -77.486.262, P: -702.910).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cod3 ().

  • co by ci tu życzyć graty wlotu i dziel i rządź na tym uni i klep dalej gs bo ci służą

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zima97: błąd w pisowni ().

  • pozwol ze sie nie bede rozpisywal

    graty mistrzu !!! zaczynajac gre pol roku pozniej niz wszyscy (od zera) i zostac top1 swiadczy tylko o jednym ze jestes jednym z najlepszych w ta gre w Polsce... a to tam jakiej tam farmienie :P

    Pozdro
  • Dobra jeszcze jeden post , co za czasy że gwiazdki tak spokojnie latają , tylko czemu swoimi nie próbowałeś ściągnąc moona - tak zrozumiałam że ktoś inny to zrobił ? chyba że źle zrozumiałam :quasi:

    Zmęczenie materiałem zwane Gemini nastapiło :quasi:

    Gratki kolejne , to jak Ci brakuje rzymianina to ja napiszę w jego imieniu - MIAŁEŚ SZCZĘŚCIE FARCIARZU ;P

    :graty: - miłe zakończenie długiego lotu :brawo:
  • Gratulacje pieknego ataku i zysku...bedzie na kopalnie albo raczej nie;) I mamy nowego top1 ktory bedzie teraz pewnie uciekal...coz zrobic trzeba go gonic;) Zycze jeszcze wiekszych starc....Obroncy Sz/O
    ari222 KOCHA OLE UNI 42 top 20 ... dawno temu....

    Uni Gemini- TEMP Top 4 OFF

    Pegasus top13 CS

    Yakini CS Waleczne Serce
  • Gratki wlotu.
    Całkiem fajnie to wyszło. Ilość Gąsek powala.
    Na tym uni chyba nie ma już floty która by z zyskiem wyszła ze starcia na tobie.

    dzięki za linka
    gratki top1
    102 ST U44 - 144.582%

    17 ST U67 - 133.945%


    PB SOLO - 29.042%

    PB ACS - 23.820%


    Głupotę leczy się książką.
    Ignorancję strzelbą i szpadlem...
  • KBW dzieki za link ;)no coz moge napisac GRATY GRATY GRATY jestes topowym graczem i juz zawsze tak zostanie;) w starciach głownie ciebie widze jak złomujesz reszte wiec o czym mowa ,chyba za niski poziom dla ciebie :E :E ..Nie ze złomuj za szybko calego uni bo nie bedziesz mial na kogo latac.Pozdrawiam i zycze szybkiego przetopu na nastepne gąski. ;]
  • świetnie :) Akcja przemyślana, przeprowadzone na spokojnie, po profesorsku. Godna TOP 1 ;) Procent też świetny.
    Szkoda Piotra floty, bo budował ją konsekwentnie i już nie raz uciekł Ci spod noża. Tym razem nie wyszło ale na pewno się odbuduje.

    Gratuluję STeka i awansu
    Piotruś SZO