SOLO; riddickber(==wog==) vs amator(BC) - 3170,34% + farming + zbiórka

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; riddickber(==wog==) vs amator(BC) - 3170,34% + farming + zbiórka

    [center]Starcie z 2012-06-30 18:13:42 następujących flot:

    Agresor riddickber (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.131
    L.myśliw. 95.146
    Krazownik 16.066
    Panc. 11.948

    Obrońca amator (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 24
    D.transp. 3.623
    L.myśliw. 50.000
    Krazownik 6.111
    O.wojenny. 10
    Recykler 3.006
    So.szpieg. 262
    St.kolon. 2
    Bombowiec 349
    Panc. 1.015
    Niszcz. 214
    G.Smierci 23

    ...po 6 rundach:

    Agresor riddickber (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.927 -1.204
    L.myśliw. 58.568 -36.578
    Krazownik 14.343 -1.723
    Panc. 10.894 -1.054

    Obrońca amator (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 10.736.099 metalu, 10.736.100 kryształu, 10.736.100 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 7.318.703 metalu, 125.513 kryształu, 8.597.078 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 7.832.685 metalu, 62.756 kryształu, 4.298.539 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.144.815 metalu, 31.378 kryształu, 2.149.269 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.072.408 metalu, 15.689 kryształu, 1.074.635 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.036.204 metalu, 7.845 kryształu, 537.317 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 290.685.000 jednostek, z dofarmieniem 290.685.000.
    Obrońca stracił łącznie 850.276.000 jednostek, z dofarmieniem 850.276.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 203.549.400 metalu i 113.484.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3170,34%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.

    Zbiórka PZ:
    12.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 240.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 203.549.400 jednostek metalu i 113.487.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 126.513.000 jednostek metalu i 113.487.000 jednostek kryształu.

    1.881 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 37.620.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 77.036.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 37.620.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    792 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 15.840.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 39.416.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 15.840.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    1.971 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 39.420.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 23.576.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 23.576.400 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 203.549.400 metalu i 113.487.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    Pozdrowienia dla calego ==WOG==,dzieki za pomoc w zbiorce

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez riddickber ().

  • no i ładnie, graty riddick, duży % ci się trafił no i zysk też nie jest mały ;] oby więcej takich rw bo ostatnio coraz nudniej jest na Barymie ;D
    Libra (nick: Sowal) ON

    Uciekam, więc jes­tem. A raczej uciekam, więc przy od­ro­binie szczęścia na­dal będę.

    Terry Prattchett, "Eryk"
  • ...a to ci numerek

    sirnative napisał(a):


    pogratulowalem na pw to tu tez :P
    zlamiłem po całosci ale moze to i dobrze teraz przynajmniej mam dobry powód żeby zakonczyc gre w ogame :)
    gratz i dzieki :)
    ...pozostalo tylko sie usmiechac i przygladac coraz to bardziej niesamowitym historia ...nic tylko pogratulowac ]:-D ...kiedy nastepne ? ...-BC- > sojusz dawcow ;) ...niby zawsze byli tacy cacy i prO a tu masz > dno i km mulu nie wspominajac o wodorostach
  • .:GibonBarym:. napisał(a):

    ...a to ci numerek

    sirnative napisał(a):


    pogratulowalem na pw to tu tez :P
    zlamiłem po całosci ale moze to i dobrze teraz przynajmniej mam dobry powód żeby zakonczyc gre w ogame :)
    gratz i dzieki :)
    ...pozostalo tylko sie usmiechac i przygladac coraz to bardziej niesamowitym historia ...nic tylko pogratulowac ]:-D ...kiedy nastepne ? ...-BC- > sojusz dawcow ;) ...niby zawsze byli tacy cacy i prO a tu masz > dno i km mulu nie wspominajac o wodorostach

    .:GibonBarym:. napisał(a):

    ...a to ci numerek

    sirnative napisał(a):


    pogratulowalem na pw to tu tez :P
    zlamiłem po całosci ale moze to i dobrze teraz przynajmniej mam dobry powód żeby zakonczyc gre w ogame :)
    gratz i dzieki :)
    ...pozostalo tylko sie usmiechac i przygladac coraz to bardziej niesamowitym historia ...nic tylko pogratulowac ]:-D ...kiedy nastepne ? ...-BC- > sojusz dawcow ;) ...niby zawsze byli tacy cacy i prO a tu masz > dno i km mulu nie wspominajac o wodorostach



    a twoj poziom kultury jak byl na poziomie zerowym tak pozostal
  • [/quote]

    riddickber napisał(a):

    .:GibonBarym:. napisał(a):

    ...a to ci numerek

    sirnative napisał(a):


    pogratulowalem na pw to tu tez :P
    zlamiłem po całosci ale moze to i dobrze teraz przynajmniej mam dobry powód żeby zakonczyc gre w ogame :)
    gratz i dzieki :)
    ...pozostalo tylko sie usmiechac i przygladac coraz to bardziej niesamowitym historia ...nic tylko pogratulowac ]:-D ...kiedy nastepne ? ...-BC- > sojusz dawcow ;) ...niby zawsze byli tacy cacy i prO a tu masz > dno i km mulu nie wspominajac o wodorostach

    a twoj poziom kultury jak byl na poziomie zerowym tak pozostal


    ...ridic - kupcem jestes, kretaczem i marnota jakich malo >faktow pomazancu nie zmienisz:

    Jimmy sprzedal i mam nadzieje ze wiedzial komu :E ...unia wie za ile 8-)
    dziwne przejecia kont sojuszu -BC- ...przestawiles sie na 2 gale by byc blisko swojego zbanowanego konta czy matteo przygotowuje sie pod cud ?
    wyzlomowalem cie jak najwieksza marnote raz > wyzlomuje i pare razy jeszcze 8-)

    ...to ze twoja dedukcja siadla bardzo dawno temu pewnie juz nie jeden zauwazyl ...ale komentarz do moich gratulacji twojego RW nie jednego zadziwia :E ...jesli juz wymieniacie sie na koncie to przynajmniej ustalcie styl pisania 8-) ...ale i to nie zmieni faktu iz sprytnymi inaczej pozostaniecie nadal ]:-D


    ...coby nie bylo > gratulacje po raz kolejny > czego ? ...no coz dna i km mulu z wodorostami wlacznie ...kiedy Matteo - kiedy yorgus ?
  • .:GibonBarym:. napisał(a):

    riddickber napisał(a):

    .:GibonBarym:. napisał(a):

    ...a to ci numerek

    sirnative napisał(a):


    pogratulowalem na pw to tu tez :P
    zlamiłem po całosci ale moze to i dobrze teraz przynajmniej mam dobry powód żeby zakonczyc gre w ogame :)
    gratz i dzieki :)
    ...pozostalo tylko sie usmiechac i przygladac coraz to bardziej niesamowitym historia ...nic tylko pogratulowac ]:-D ...kiedy nastepne ? ...-BC- > sojusz dawcow ;) ...niby zawsze byli tacy cacy i prO a tu masz > dno i km mulu nie wspominajac o wodorostach

    a twoj poziom kultury jak byl na poziomie zerowym tak pozostal


    ...ridic - kupcem jestes, kretaczem i marnota jakich malo >faktow pomazancu nie zmienisz:

    Jimmy sprzedal i mam nadzieje ze wiedzial komu :E ...unia wie za ile 8-)
    dziwne przejecia kont sojuszu -BC- ...przestawiles sie na 2 gale by byc blisko swojego zbanowanego konta czy matteo przygotowuje sie pod cud ?
    wyzlomowalem cie jak najwieksza marnote raz > wyzlomuje i pare razy jeszcze 8-)

    ...to ze twoja dedukcja siadla bardzo dawno temu pewnie juz nie jeden zauwazyl ...ale komentarz do moich gratulacji twojego RW nie jednego zadziwia :E ...jesli juz wymieniacie sie na koncie to przynajmniej ustalcie styl pisania 8-) ...ale i to nie zmieni faktu iz sprytnymi inaczej pozostaniecie nadal ]:-D


    ...coby nie bylo > gratulacje po raz kolejny > czego ? ...no coz dna i km mulu z wodorostami wlacznie ...kiedy Matteo - kiedy yorgus ?[/quote]


    alez ty mnie kochasz ,az mi sie cieplej zrobilo,powinienes zostac rezyserem filmow S-F,kupiec ,pomazaniec o moze odrazu mnie h..jem nazwij moze ci ulzy a zapomniales o tych swoich slynnych :) zwieraczach napisac

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez riddickber ().

  • Poochacz napisał(a):

    Graty riddick, szkoda ze całej floty nie miales do dyspozycji to bys jeszcze wiekszy zysk wykręcił ;) A pewnego pana widze zazdrość zżera i chyba wydaje mu sie ze ktokolwiek go popiera w jego teoriach spiskowych :D
    ...nastepny tepy i chcacy zablysnac chloptas - pysiorku popatrz w statystyki tylko nie zerwij butlonosa > nadal Gibonek jest TOP 1 i zapeniam cie ze dlugo bedzie ]:-D ...ty i twoi sprytni inaczej sojusznicy szczycicie i chwalicie sie szmaciarstwem jakie wystawiacie - boshe ...finezji i zgrania w kupowanych i wystawianych RW nie bedzie i akcji ktore beda pamietane takze nie da sie kupic ...a ja spokojnie i cierpliwie obsewuje coz to za kolejny cud bedzie

    weebcio wystawil konto do wymiany - dlugo wytrzymales Krystianku z pustakami w sojuszu -wog- bo stawialem inaczej 8-) ...jakze ty musiales cierpiec ...niektorzy wiedza dobrze jak bardzo
  • Poochacz napisał(a):

    Gibon skoro masz jak twierdzisz niezbite dowody na kupowanie przez nas ST to podziel sie z nami ;) chętnie posłuchamy. Btw, ja cie nie obrażam wiec kultura wymaga abyś odwdzięczył sie tym samym ...
    ...ironiczne wkladanie kultury do twoich postow jest ok 0_o ...mialem cie poochacz za najbardziej ogarnietego w tym szmaciarskim gronie ale widac > przesiakasz glupota :quasi: ...na pytanie jakie zadales mozesz sobie sam odpowiedziec a ze je zadajesz - coz ...jesli wierzysz w cuda kasacji i tych zlomowan to juz twoja sprawa - tylko wy zapominacie o tym ze oprocz cieniasow - ridica kupca, kretacza i banowca + tyr-a ktory nie potrafi wyliczyc ilosci krazkow do DT by wyzlomowac i przyfarmic > gra tutaj jeszcze elita ktora budowala ta unie ...pogratulowal bym kazdego tytana i gratuluje jesli jest tego wart ...te cuda nie przemawiaja do mnie i mam prawo o tym pisac tak jak ty je chwalic i ja to rozumie bo tty i oni nic godnego uwagi jeszcze nie pokazali

    ...z 2 strony kazdy orze jak moze - jak juz pisalem nie raz - polatamy obadamy - milych polowan zycze
  • .:GibonBarym:. napisał(a):

    Poochacz napisał(a):

    Gibon skoro masz jak twierdzisz niezbite dowody na kupowanie przez nas ST to podziel sie z nami ;) chętnie posłuchamy. Btw, ja cie nie obrażam wiec kultura wymaga abyś odwdzięczył sie tym samym ...
    ...ironiczne wkladanie kultury do twoich postow jest ok 0_o ...mialem cie poochacz za najbardziej ogarnietego w tym szmaciarskim gronie ale widac > przesiakasz glupota :quasi: ...na pytanie jakie zadales mozesz sobie sam odpowiedziec a ze je zadajesz - coz ...jesli wierzysz w cuda kasacji i tych zlomowan to juz twoja sprawa - tylko wy zapominacie o tym ze oprocz cieniasow - ridica kupca, kretacza i banowca + tyr-a ktory nie potrafi wyliczyc ilosci krazkow do DT by wyzlomowac i przyfarmic > gra tutaj jeszcze elita ktora budowala ta unie ...pogratulowal bym kazdego tytana i gratuluje jesli jest tego wart ...te cuda nie przemawiaja do mnie i mam prawo o tym pisac tak jak ty je chwalic i ja to rozumie bo tty i oni nic godnego uwagi jeszcze nie pokazali

    ...z 2 strony kazdy orze jak moze - jak juz pisalem nie raz - polatamy obadamy - milych polowan zycze



    chyba ci zylka w zwieraczach strzelila w tym momencie ;P :O
    TAK,TAK wszyscy wiedza jaki jestes naj ,naj ...lupszy,ach i te twoje ST poprostu miod ,cud i malina mniam mniam,
    Gibonku ty nasz NARCYZIE
  • riddickber napisał(a):

    chyba ci zylka w zwieraczach strzelila w tym momencie ;P :O
    TAK,TAK wszyscy wiedza jaki jestes naj ,naj ...lupszy,ach i te twoje ST poprostu miod ,cud i malina mniam mniam,
    Gibonku ty nasz NARCYZIE
    ..no coz dodac ...nawet nie potrafisz miec wslasnego zdania i stylu wypowiedzi ...ja pitole - chlopie - ty nie dosc ze prostak jestes to faktycznie debil jakich malo

    ...jak dla mnie miodzio - co post to potwierdzenie tego co pisze o tobie i kompanach wog 8-) niesamowita historia
  • .:GibonBarym:. napisał(a):

    riddickber napisał(a):

    chyba ci zylka w zwieraczach strzelila w tym momencie ;P :O
    TAK,TAK wszyscy wiedza jaki jestes naj ,naj ...lupszy,ach i te twoje ST poprostu miod ,cud i malina mniam mniam,
    Gibonku ty nasz NARCYZIE
    ..no coz dodac ...nawet nie potrafisz miec wslasnego zdania i stylu wypowiedzi ...ja pitole - chlopie - ty nie dosc ze prostak jestes to faktycznie debil jakich malo

    ...jak dla mnie miodzio - co post to potwierdzenie tego co pisze o tobie i kompanach wog 8-) niesamowita historia


    dzieki ze mi przypomniales gdzie jest moje miejsce w szeregu ,bylby z ciebie drogi Rutkowski