Przyklejony TOP 1 solo UNI Draco: OwocowY vel Jarczyk vs moonmoon [WarriorS] - 86911,5% + farming

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mega starcie. Śrubek trochę się rozleciało po galach.
    Atakierowi, kimkolwiek jest, gratki.
    Pokonanemu zwyczajowo SzO.
    A tak poza tym, na uDraco bez zmian.
    Jeden ubliża, drugi posądza o botowanie ]:-D
    Ciekawe czy u siebie w sojku też tak skrupulatnie pilnujesz praworządności Iglak ? ;P
    Popraw te Tytant, oczy aż bolą jak się to czyta, bez okularów przeciwsłonecznych ani rusz 8-)
    Panowie dajcie na luz, meliska te sprawy, ostatecznie zimny prysznic jak ktoś z emocjami nie wyrabia :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrFischer ().

  • zlyleon napisał(a):

    dobre to jest:)
    skad ty dziecko sprzedajnej bierzesz takie informacje?
    wskaz osobe ktora zajrzala na moje konto?
    ZERO



    Uzywales sporo badziewia ktore cie uratowalo juz nie jeden raz.
    Skoncz wasc wstydu oszczedz, padles i tyle.
    Puklem cie co bys nie moil ze wy to my a my to wy ]:-D
    [ciach]

    //Prowokacje.
    //Asiaa
  • a ja jestem ciekaw który bot ustrzelił tego Steka bo tomas wkleja Jarczyk na emeryturze Owoc tylko loguje zeby w warrioes aktywki poogladac :D hehe ladne jajca same boty i przekrety tu grają :E

    moon odbudowy a, a no wlasnie nie wiem komu zyczyc szybkiego przetopu a sorry juz przetopione i zauwazylem ze goauld tez dostal chyba swoja dole bo skok o 100 miejsc we flocie i 10 miejsc w ogólnej to napewno z eko :E

    a moze to kolejny zasiadacz :E
  • Oki moj drogi mnie to chyba botem nie nazwiesz, przeciez miales ostanio moje aktywki bo ze 2 tygodnie bylismy w buddy .... i tu pytanie - dostales odemnie skana przez ten okres? :) Ja szanuje graczy co maja poziom i kulture gry i bycia, zas chamom zawsze mowie nie :)

    ps. co do "botow" - ST o 10.21 czyli w godzinach "urzedowania" - nikt tu nocy nie zarwal, to raczej bot obroncy sie zawiesil :)
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española
  • oki1899 napisał(a):

    a ja jestem ciekaw który bot ustrzelił tego Steka bo tomas wkleja Jarczyk na emeryturze Owoc tylko loguje zeby w warrioes aktywki poogladac :D


    Niech wasz szpieg odejdzie z BBG, to będziecie mogli mówic, że ktoś wam akty sprawdza. Btw, przecież konto top1 nie jest u was :E

    I naprawdę, wasze domysły kto na tym koncie siedzi to jeden wielki ubaw :E
    A mówiłem, żeby się ujawnił ;P
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • Torquemada napisał(a):

    Oki moj drogi mnie to chyba botem nie nazwiesz, przeciez miales ostanio moje aktywki bo ze 2 tygodnie bylismy w buddy .... i tu pytanie - dostales odemnie skana przez ten okres? :) Ja szanuje graczy co maja poziom i kulture gry i bycia, zas chamom zawsze mowie nie :)


    ja tez szanuje graczy z buddy i dlatego maja skanowania z głowy ;) w sumie tez nie zaprzeczysz =)

    za malo jeszcze wypilem bo nie rozumie jednej czesci twojej wypowiedzi :

    ps. co do "botow" - ST o 10.21 czyli w godzinach "urzedowania"


    urzedowania przez kogo, bo ja ciągle mówie o koncie Owoca , czy też jarczyka , nie mów tylko że ty ustrzeliles i ty wkleiles , bo ta opcja by mi sie podobala najlepiej :D
  • Dawno sie tak nie ubawilem czytając forum. Czyli jak widać szpiedzy, boty i zasiadacze ciąg dalszy.....
    Podsumowywujac to lepiej wam wychodzi Zlomowanie niż te bzdety na forum.

    W takim tempie niedługo bedzie solo ponad 100k% (oby progów nie podnieśli przez was)
  • Ja przepraszam że się wtrącę ale czy mogę notować Wasze teorie spiskowe? Małe przeróbki i z notesem pełnym zrobię zapewne błyskawiczną karierę polityczną :E

    Świetnie się Was czyta z rana XD

    Szo moon, szo tajemniczy topie :)
  • A ja tylko BSzO Darek.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Kolejny temat, kolejna awantura, kolejne obrazy i prowokacje.
    Jak ktoś słusznie zauważył połowa postów nadawała się do kosza.
    Nie umiecie inaczej prowadzić rozmowy?
    To moje pierwsze ostrzeżenie w tym temacie.

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • O nieeee, dobrze że zdążyliśmy poczytać z rana. Kochana Pani moderator, prosimy o więcej wyrozumiałości - takie jest życie na tym uni :)

    Z niecierpliwością czekam finału donosów, zanosów i podnosów :P

    Jeszcze raz wielkie szoooo obu stronom co by było na nowe top1 :D
  • Pani Asiuuuuu ale teraz to nie wygląda na top1 [b][i]pusher[/i][/b] solo :( za mało postów i odpowiedzi.

    Popieram chaosika w petycji o większą wyrozumiałość i przymykanie ślicznych oczek :*
  • Jarol napisał(a):

    Cytat za "zlyleon"
    dobre to jest:)
    skad ty dziecko sprzedajnej bierzesz takie informacje?
    wskaz osobe ktora zajrzala na moje konto?
    ZERO




    Uzywales sporo badziewia ktore cie uratowalo juz nie jeden raz.
    Skoncz wasc wstydu oszczedz, padles i tyle.
    Puklem cie co bys nie moil ze wy to my a my to wy ]:-D
    To bynajmniej wiadomo co to za 'nowy' gracz ten owoc :E
    16 lotów w top10 uni
    Best SOLO- 3 728,5 %
    Best ACS - 38 767,67 %

    TOP1 solo + TOP1 ACS + top10 solo uni - w 6h - rekord ever?
  • szybka reakcja owocowy lub kimkolwiek jesteś , piękny % , ładnie sie coś takiego ogląda, a te posty które tutaj to biją na głowę naszych ukachanych z wiejskiej, Szo obu stronom
  • Vinc a powiedz mi co jest żałosnego w tym ST? Jako obserwator nie uczestniczący w tym całym ambarasie nie widzę w nim nic co by go wyróżniało od innych, poza komentarzami oczywiście :E

    gratulacje top1 :)
  • chaosik napisał(a):

    Vinc a powiedz mi co jest żałosnego w tym ST? Jako obserwator nie uczestniczący w tym całym ambarasie nie widzę w nim nic co by go wyróżniało od innych, poza komentarzami oczywiście :E

    gratulacje top1 :)


    Już jestem wywołany do "tablicy" Oto moje spojrzenie z boku. 8-)

    Po pierwsze- obecność owocowego w sojuszu bezpośrednio przed ST!
    Po drugie- dziecinada chłopoka w kierpcach z kończeniem gry!!
    Po trzecie- zachowanie graczy lub gracza grajacych na koncie!!! (pisałem o tym pod innym ST)
    jak padło 25k panca to wuja tam nie było, ale jak padł MOONMOON tu wuju pisał "skilla się nie zapomina" !!!!

    Z całym szacunkiem do ciebie chaos dla mnie to jest żałosne!!!!
    Ja wolę pozostać lamusem ale jak grałem to grałem inaczej, a Wy " I tak będziecie zawsze najlepsi" ;P TYLKO PYTANIE CZY WARTO???!!!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez quentinn ().

  • quentinn napisał(a):


    Po pierwsze- obecność owocowego w sojuszu bezpośrednio przed ST!
    Po drugie- dziecinada chłopoka w kierpcach z kończeniem gry!!
    Po trzecie- zachowanie graczy lub gracza grajacych na koncie!!! (pisałem o tym pod innym ST)
    jak padło 25k panca to wuja tam nie było, ale jak padł MOONMOON tu wuju pisał "skilla się nie zapomina" !!!!

    Z całym szacunkiem do ciebie chaos dla mnie to jest żałosne!!!!
    Ja wolę pozostać lamusem ale jak grałem to grałem inaczej, a Wy " I tak będziecie zawsze najlepsi" ;P TYLKO PYTANIE CZY WARTO???!!!


    1. Od miecha z okładem nie jest w sojuszu ;)
    2. Co wyście się tak uparli, ze to Jarczyk 8-)
    3. A gdzie on napisał, że "skilla się nie zapomina" jest do Jarczyka?? :E

    Goauld, "kulka" przez otwarte?? chłopie ogarnij się :E
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • "3. A gdzie on napisał, że "skilla się nie zapomina" jest do Jarczyka?? :E"

    Ano napisał z tym że post już usunięto przez moderatora ;)

    XP z tymi "kułkami" to się nie popisałeś ;) KÓŁKA / KOŁA - nie chodziło tu o KULKĘ ;]
    Himalia: TOP 4 (2020) / 66 ST OFF
    Yildun: TOP 13 (2018) / 52 ST OFF
    Quaoar: TOP 14 (2017) / 46 ST OFF
    Vega: TOP 30 (2015) / 33 ST OFF
    Draco: TOP 3 (2013) / 32 ST OFF
    PBSolo: TOP4 uDraco 42790,47%
    PBAcs: TOP1 uVega 102574,71%
  • Ale niezła jazda..... :D
    Nie wiedziałem że gram na uni z bootami, zasiadaczami ,graczami grającymi na 16n kontach na raz, a co niektórzy nie sypiają po 2 tygodnie... :quasi:
    Draco lecimy dalej ;P ;P ;P