SOLO; tatkojmb [SCS] vs buggy_87 [Emeryci] - 5514,74% top2 solo Andromedy

  • Andromeda [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SOLO; tatkojmb [SCS] vs buggy_87 [Emeryci] - 5514,74% top2 solo Andromedy

    Przedstawiam top2 solo na andromedzie.

    Cel dyskretnie obserwowałem od pewnego czasu, a baczniej od momentu, gdy razem z Butcherem postanowili na mnie polecieć po farming. Wlot nie był udany bo zawrócili, ale skutek dla jednego z lotników okazał się fatalny. Kilka dni temu nawet ruszyłem moje kości na wyliczankę, ale obrońca zrobił dłuższego fs i była lipka. Gdyby nie drobny przypadek być może byłoby już po panckach obrońcy wczesniej. Nie będę jednak tutaj wyjaśniał co i jak, bo sie przyda na kogoś innego. Ostatecznie zamiast samych pancków złapałem całą flotę. Liczyłem na efekt pomeczowego odprężenia i weszło. Buggy zalogował się 7 min po starciu. Napisał ze stał 30 min pod domem - pewnie piwkował, ale to już on niech napisze, bo nie wiem dlaczego. Obrońca zadeklarował, że kończy grę i pogratulował. Mam nadzieję, że to jednak nie jest ostateczna decyzja. Życze szo, bo juz pokazał imponujące tempo odbudowy. Do tego szkoda byłoby tracić aktywnego gracza i złomiarza.

    Pozdrawiam całe SCS i czwórki z u68 bez wyjątku! Wszystkich przyjaciół, sojuszników i dostawców deuterku - który oczywiście kupię w cenach zawsze lepszych od okoprokopa :D
    Nie gniewajcie się, że pozdrawiam ogólnie, ale musiałbym zapisać przyjaciółmi połowę postu i w natłoku nicków by się wszystko rozmyło.

    Złomik cały zebrałem.


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 150.000
    Krazownik 40.000
    Panc. 21.500
    Razem: 211.500

    Obrońca buggy_87 [Emeryci] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 14.297
    D.transp. 2.228
    L.myśliw. 39.205
    C.mysliw. 371
    Krazownik 4.373
    O.wojenny. 209
    Recykler 6.250
    So.szpieg. 100
    St.kolon. 1
    Bombowiec 10
    Panc. 13.939
    Niszcz. 100
    G.Smierci 11
    Razem: 81.094

    ...po 5 rundach:

    Agresor tatkojmb [SCS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 98.804 -51.196
    Krazownik 38.246 -1.754
    Panc. 21.151 -349
    Razem: 158.201 -53.299

    Obrońca buggy_87 [Emeryci] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 20.779.462 metalu, 8.825.600 kryształu, 18.149.141 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 285.315.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.804.666.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 299.995.800 metalu i 251.478.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 5514,74%
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    (28000) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 560.000.000. Na polu zniszczeń [......] znajduje się 298.185.800 jednostek metalu i 249.669.500 jednostek kryształu. Flota odzyskała 298.185.800 jednostek metalu i 249.669.500 jednostek kryształu.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Tatko siedzi cicho przez tyle dni, a jak coś pokaże, to od razu top2 solo :D

    Ponawiam gratulacje i życzę szybkiego przetopu na pancerniki, których już ładną ilość widzę :D

    A buggasa pewnie znowu sojusz odbuduje ;]
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • Graty tatko łądnie weszło ;] Top 2 solo to nie byle co XD

    Co do bugasa pewnie bedzie odbudowa jak ochłonie po moich dwoch złomach tez miał konczyc ale grał i w miare mu to wychodizło ;)

    Obroncy Szo a Tobie tatko szybkiego przetopu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nastrro ().

  • gratuluje CI tatku takiego tam farmienia pomeczowego :)
    Wyszło jak zawsze cudo top 2 solo piekna bajka przetapiaj baw sie dalej i czekam na top 1 na jakimś plebsie pozdro
    175.660% 85st 72normal + 13 speed uNekkar On u33 (11) u47(1) u41(26) u64(21) u60(15) OFF
  • to rzeź przypierniczył graty top 2 solo fajnego zysku itd
    Buggy SzO bo masz do tego zacięcie :E
    Szu dorzucą tylko starcie tatka i tyle z aktualizacji :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h@labala ().

  • No Tatko ładny wlocik z zyskiem, TOP 2 SOLO jest Twoje - narazie bo wiadomo zawsze ktoś coś więcej pokaże :D

    Dzięki za pozdro i teraz czekamy na takie ST na 68 Uni
  • graty tatko piekne starcie, % i zysk git szybkiego przetopu a bugas jak jednak zostanie to sojusz jak zwykle postawi na nogi.

    Na aktualke przyjdzie pora jak bede mial wiecej czasu
  • Gratulacje starcia bo top 2 to nie byle co i do tego z takim zyskiem, szkoda tylko, że na buggym, ale cóż tak bywa. Mam nadzieję buggy, że nie zakończysz rozgrywek w ten sposób i jeszcze się odegrasz, ale jeżeli decyzja jest nieodwołalna to oczywiście powodzenia w realu.

    PB
    SOLO
    - 5376,02%
    TOP :top1: SOLO Andromeda 4153,22% stan na dzień 05.03.2012r.
    ACS - TOP 5 Andromeda 6585,56 stan na dzień 13.05.2012r.
  • Hmm... myślałem tatko że trochę więcej pokory wykażesz ale zrobiłeś z siebie pro elo gracza a ze mnie lamusa... DZIĘKI
    Pierwszy taki lamerski postój jak dzisiaj kiedy to jedyny raz leciałeś na mnie i z pozytywnym skutkiem. Spory fart :quasi: Mówisz że tyle razy już mogłeś mi zrobić kuku, hmm... Jakieś 2 tyg temu miałem twoje 135 GS na fali od początku wylotu do wejścia w cel jednak chętnych nie było...

    Co do starcia to wrócił fs po pół godz sprawdziłem na tel i miałem iść do domu z pubu, poszedłem ale siedziałem dobrą godz przed nim. Pokpiłem sprawę bo komp był nawet włączony ale cóż... Gwoli ścisłości wstawiony nie byłem, a po starciu zalogowałem sie 3-4 min po nie 7 :) Miałem jakieś 200 recy na innych monie ale co bede wachlował te śrubki jak jużtak kończę...

    Nastrro fakt dwa razy Ci się udało, przez 3 lata gry. Raz na początku gry dałem ciała, potem na podstawkę się naciąłem.

    Dzięki tym wszystkim którzy twierdzą że moje zabawki ufundował mi sojusz! Fakt pomógł mi stanąć na nogi ale ludzie zejdźcie na ziemie i spójrzcie jaka flota padła. Sporo czasu, zarwanych nocek i wielu celi trzeba było żeby to postawić. aaa szkoda słów...

    Co do odbudowy to jej nie będzie, nie musicie się martwić sojusz nie będzie miał znowu wydatku :P

    Z tego miejsca dzięki za wspólną zabawę całemu mojemu sojuszowi Emerytów! (więcej było na głównym)
    Szczególne pozdrowienia dla boskiego z którym sporooo godz spędziłem na pogaduchach na gadu.
    Pzdr również dla Butchera, spoko mi się z Tobą latało i gadało dzięki ;)
    oraz wszystkich znajomych o których zapomniałem.
  • Ano szkoda ze na Buggim no ale cóż, taka gra. Buggy powodzenia w realu, będziesz miał teraz czas żeby spokojnie oglądnąć sobie mecz w pubie i nie martwic się o ta grę ;)
    Tatko gratuluje TOP 2 solo, życzę szybkiego przetopu i dawaj TOP 1 ;)
  • Nie no ładny %, :bdb: - dobrzy gracze odchodzą a strata floty skłania ich do braku chęci na dalszą gre na tej unii, a szkoda.
    Przydało by się u nas łączenie Unii - pokasowanie tych nieaktywnych kont na urlopach to w tedy wyszło by ile tak na prawdę gra osób, z moich danych wynika iż Gracze na urlopie jest 2.100 do tego dochodzą jeszcze iI a wiec aktynych graczy nie ma za dużo. A warto dodać iż są już prawie wakacje i ta tendencja będzie się nasilać.

    Obrońcy życzę powodzenia w realu.
    EX-GO Unii: 58, 59, 60, 66, Nekar, Quantum

    23.12.2012 - TOP 10 ACS Uni Andromeda 4923,03%

    Andromeda ON
    - SOLO - 8
    - ACS - 8
    Uni 32 OFF
  • Hohoho top 2 solo i nie okowe Rw wkońcu :D

    sporo latajek masz Tatko i sporo żeś w tym rw popsół :E

    Jak sojusz pomaga to tylko o nich dobrze świadczy takie moje zdanie

    Emerytowi Szo a tobie Szp

    atakuj teraz top 1
    :fa: u23 The END top 24 :fa:
    :fa:u56 The End Top 400 :fa:
    :fa: u63 The End Top 300 :fa:
    Unii Andromeda tylko po co :? ?(


    19.05.2012 MUNICH!!!!!!!I Love This Game!!!!!!!

    :evil: CHELSEA FC :evil:

    WEST LONDON RULES

    BEST SOLO 1109,12%
  • Atakierowi szacun i gratki wyczucia. Top 2 to nie byle co ... brawo !!! tylko szkoda, że na sojuszniku ^^ ale cóż taka gra.

    P.S.
    Aleś tam Buggas nakadził powyżej :P Koniec świata jeszcze nie nadszedł, wiec gramy dalej ;) Podstawa to dobra zabawa, a sojusz ... wiesz sam ...
  • buggas napisał(a):

    Hmm... myślałem tatko że trochę więcej pokory wykażesz ale zrobiłeś z siebie pro elo gracza a ze mnie lamusa... DZIĘKI
    Pierwszy taki lamerski postój jak dzisiaj kiedy to jedyny raz leciałeś na mnie i z pozytywnym skutkiem. Spory fart :quasi: Mówisz że tyle razy już mogłeś mi zrobić kuku, hmm... Jakieś 2 tyg temu miałem twoje 135 GS na fali od początku wylotu do wejścia w cel jednak chętnych nie było...

    Co do starcia to wrócił fs po pół godz sprawdziłem na tel i miałem iść do domu z pubu, poszedłem ale siedziałem dobrą godz przed nim. Pokpiłem sprawę bo komp był nawet włączony ale cóż... Gwoli ścisłości wstawiony nie byłem, a po starciu zalogowałem sie 3-4 min po nie 7 :) Miałem jakieś 200 recy na innych monie ale co bede wachlował te śrubki jak jużtak kończę...

    .



    Buggy - jeżeli gdzieś coś Ciebie uraziłem, to nie miałem takiego zamiaru. Jesteś graczem, którego nie znałem dobrze, ale jednocześnie uważałem za dobrego złomiarza. Zresztą chyba ująłem to wyraźnie w opisie.
    Jakimś super graczem jestem? Nigdy tak nie pisałem w żadnym z moich postów. O części rzeczy nie wiesz. Obserwacja to nie uporczywe loty aż do skutku tylko właśnie ma skutkować najlepiej jednym dobrym wlotem i finał. Pisałeś o tych 135 gs. Tak szczerze, to bardzo żałuję, że nie znalazłeś ekipy do wspólnego lotu. Wiedziałem, że obserwujesz - zresztą z tego powodu na ten cel drugi raz nie poleciałem, a mogłem - jak wiesz surka tam jeszcze była.
    Jeszcze raz życzę powodzenia w realu, a jeszcze bardziej powrotu do gry.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Tatko wreszcie coś z lepszym % solo :) dzięki za linka i gratuluje

    teraz czas spakować w recki tego frajera co ma rybe w awatarze :)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szakal_1967 ().

  • vaR napisał(a):

    ...A buggasa pewnie znowu sojusz odbuduje ;]

    Ciekaw jestem jak Ty dostaniesz złoma,to kto z SCS pomoże w odbudowie Twojej floty???
    Z tego co wiem nawet stary Twój sojusz się na Ciebie wypiął kiedy to ostatnio pomagał Ci z odbudową ,a Ty dorobiłaś mu rogi ]:-D
    Buggy jest gość! Ma charakter chłopak ,potrafi grać flotą... ale nie to jest najważniejsze...
    Ma radość z gry oraz wielu przyjaciół w sojuszu ,których w życiu na oczy nie widział.Nikt nie go nie zostawi samemu sobie.
    Buddy mordo moja na mnie zawsze możesz liczyć =)
    Się mi łezka w oku zakręciła...

    Aha... tatko... ładny strzał :) Piękny %%%! Szkoda że na buggy'im :-/