Madzia, czyli zUa Panienka spod okienka...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • GERMANIN napisał(a):

    Gratuluję awansu ! Zawsze wierzyłem w to że do czegoś w życiu dojdziesz :]
    Też bym chętnie został moderatorem. Jestem bardzo inteligentny, mam masę czasu, jestem asertywny, obiektywny, wrażliwy na ludzką krzywdę. Gdybym był modem lub jakimś GO to bym wszystkie swoje konta porozdawał i skupił się całkowicie na powierzonym mi zadaniu.
    Kiedyś już nawet składałem podanie i odrzucili. Może dlatego że zbyt szczerze przyznałem się do tego że mam pewne drobne wady :rumieniec:


    Mhm... dziękuję. Wierzyłam, że wierzyłeś.
    Skoro masz dobre predyspozycje to złóż podanie, szukamy chętnych.
    Ja tam nie wiem jakież to masz wady, więc się nie mogę wypowiedzieć.

    Miłość w takim razie mogłaby być rozbudowaną formą wielu uczuć. Nie sądzę jednak, by tak było. Jeśli przyjaźń nie jest warunkiem koniecznym do miłości, to znaczy, że miłość ta nie mogłaby być rozbudowaną przyjaźnią. Wtedy przyjaźń, którą czują w sobie zakochani rozwija się obok miłości, niezależnie od niej.


    Tak jak Ty - nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że mogłaby być rozbudowaną formą wielu uczuć, przyjaźń i miłość to unikaty. Przyjaźń się rozwija obok miłości, czasem niezależnie, czasem wręcz przeciwnie. Lecz moim zdaniem są to łączące się uczucia. Mimo wszystko mamy tutaj odmienne zdanie.

    Co steruje ludźmi, którzy poświęcają się dla przyjaciela, który ich wykorzystuje? Dlaczego czują takie, a nie inne uczucia, skoro nie kochają?


    Co do pierwszej części pytania, albo są na tyle przywiązani, że pomimo nieodwzajemnionego uczucia pragną pomóc osobie, na której im zależy, albo po prostu mają dobre serce, które łatwo wykorzystać. Uczucia to trudny temat, każdy czuje inaczej, tak samo jak każdy widzi i słyszy niejednako. Dlaczego odczuwamy chęć niesienia pomocy nawet własnym kosztem? Dlatego, że chcielibyśmy, żeby ktoś się tak dla nas kiedyś poświęcił.

    No jasne, ale powinien również działać, a czasami, z pozycji osoby obiektywnej uspokojenie Cię będzie decyzją racjonalną.


    To prawda, taka osoba zna Cię lepiej i zdecydowanie potrafi rozładować buzujące w Tobie pokłady napięcia.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Gootek napisał(a):

    Ahoj ]:-D Ahoj piracie :pirat:

    Do czego byś nigdy nie dała się namówić ? Bardzo trudne pytanie, szczerze - nie mam zielonego pojęcia.
    Wolisz siedzieć pod kocem, kołderką czy na nich ? Na, ale w te zimne, zimowe wieczorki, pod kocykiem.
    Jakie masz sposoby na umilenie sobie początku tygodnia ? Książką, rozkładam ją tak, że kiedy kończę, to zaczyna się weekend :)
    Czy zbudowałaś kiedyś iglo ? Nie byłam aż tak kreatywna, niestety.

    /me spamuje dalej PW ]:-D Już 18% :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Dobry :*

    Wpadłem w końcu coś szkrobnąć...bo jak wspomnałem wcześniej, bawiłem się w szpiega i podglądacza...a dzisiaj mam bardzo ważne pytanie :ziew: Tylko nie wiem czy nie powinienem wcześniej się spakować, nim je napiszę oO no nic, jako...że mi nie pomogłaś :bicz: to za chwile może rusze do przodu i te bokserki w końcu spakuję :fgrin:
    Nie wiem czy tutaj wcześnie wpadałem i czy o mądrości pytałem, ale dzisiaj mam bardzo ważne i nurtujące mnie pytanie, od czasu gdy zaglądnałem kilka minut temu do ostatniej Twojej wypowiedzi :uhuh: nie będę się dłużej rozwodzić tylko zadam to pytanie....tylko, że własnie stwierdziłem i poczułem bardzo zimne swoje stópki...qrcze, trza się chyba przykryć albo jakoś je ogrzać....no ale mniejsza o to, bo przecież mam zadać to pytanie...a więc, już je zadaje, tylko zmienie bita, który leci na YT....to co to ja miałem zrobić....aaaa tak, zadać pytanie...

    Jeśli ktoś jest określany mianem "zboczka", to jaki jest to człowiek? :E Opisz takiego kogoś, jak to widzisz i czy siebie masz za taką osobę...lub nazwałaś kiedyś innych tym zwrotem? :fziew:

    Dziękuję za uwagę, wracam do pakowania! :bicz1:
  • :*

    Ładny wstęp mój drogi. Oderwę się nieco od pisania i zerknę coś Ty tu mi nabazgrał :)

    Superman napisał(a):

    Jeśli ktoś jest określany mianem "zboczka", to jaki jest to człowiek? Opisz takiego kogoś, jak to widzisz i czy siebie masz za taką osobę...lub nazwałaś kiedyś innych tym zwrotem?


    - Jaki to człowiek, hm... zapewne lekko zboczony. Teraz rodzi się kolejne pytanie, mianowicie, czy można być zboczony tylko lekko? Pewnie nie. Używanie zdrobnienia ma na celu oderwania nas od swoistej natury tego słowa. Kto to jest ten "zboczek", ktoś kto humorystycznie podchodzi do spraw, o których część boi się pisać. Nie jest to nie wiadomo jaki znawca erotyzmu, żadna nimfomanka, czy erotoman, tylko po prostu osoba, która nie boi się w żartobliwy, lecz z polotem, czasem zmysłowy sposób oderwać od Ziemi inne osoby i zarzucić jakimś niewinnym zboczeniem. Tak to widzę, mój drogi Modzie :) A czy jestem taką osobą, to już nie mnie oceniać :> Pozostawię ocenę społeczności :P

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Hej Ho ho ho :mikolaj:

    Jak zwykle zaskakujesz pozytywnie gifem :D Dziękuję ^^

    Odnośnie pytania: Nie zmieniałabym niczego, ze względu na to, że tak po prostu być musiało. Gdybym cokolwiek zaczęłam zmieniać, zapewne nie poznałabym ludzi, których poznałam, nie przeżyłabym przygód, które przeżyłam, niezależnie od tego ile cierpiałam, ile się radowałam, to moja historia, a tabula rasa już się u mnie powoli zapisała :)

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Hej :****
    Dlaczego zUa Panienka spod Okienka, a nie DoBra Panienka spod Okienka?
    Wiosna czy Lato?
    Jabłko czy gruszka?
    Bułka czy chleb?
    Wino białe czy czerwone?
    Słodkie czy wytrawne?
    Ulubiony kolor?
    Wanna czy prysznic?
    Ulubiona piosenka?
    Ulubiony film?
    Ulubiona książka?
    Wzrost?
    Jakie najbardziej lubisz anime i mangi ?
    Niemiecki ?
    Dlaczego straszysz, że chcesz odejść ?
    Grałaś kiedyś w MTG?
    Ulubiony wzór matematyczny ? xD
    :*** wrócę :)
    Ircowy spamer


    Emeryt

    <`marcik> `kwachu chyba ci sie oswiadcze ;p
    Mister Publiczności - Ogame 2015
  • kwachu napisał(a):

    Hej :****
    Dlaczego zUa Panienka spod Okienka, a nie DoBra Panienka spod Okienka? Bo ktoś z natury zUy, nie może być również z natury dobry
    Wiosna czy Lato? Wiosna
    Jabłko czy gruszka? Gruszka
    Bułka czy chleb? Chleb
    Wino białe czy czerwone? Czerwone
    Słodkie czy wytrawne? Słodkie
    Ulubiony kolor? zielony, błękitny i czerwony
    Wanna czy prysznic? zależy z kim :P
    Ulubiona piosenka? Ciężko wybrać
    Ulubiony film? Miasto aniołów
    Ulubiona książka? Tam gdzie spadają anioły
    Wzrost? Taki jak Asia ^^
    Jakie najbardziej lubisz anime i mangi ? Z ciekawą fabułą - Sword Art Online
    Niemiecki ? Znam, umiem, nie lubię.
    Dlaczego straszysz, że chcesz odejść ? Bo chcę
    Grałaś kiedyś w MTG? Niet
    Ulubiony wzór matematyczny ? xD Wzór Taylora
    :*** wrócę :)


    8-) :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Gootek napisał(a):

    \o/ Madzia

    Jaki kraj chciałabyś zwiedzić ? Grecja, Egipt, Japonia, Chiny
    Czego się najbardziej boisz ? Bezradności, nie potrafię sobie z nią radzić
    Co sprawia Ci największą radość ? Uśmiech drugiej osoby
    Co byś chciała spróbować w życiu ? Szczęścia
    Topiłaś kiedyś marzannę ? Tak
    Kto jest twoim idolem ? Odyseusz


    /me pozdrawia serdecznie :*


    :*

    Łap:


    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • A Hoj ]:-D

    Czy kiedykolwiek kochałaś kogoś u kogo nie miałaś żadnych szans ?
    Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły ?
    Jakie czynności sprawiają, że tracisz poczucie czasu ?
    Co Cię rozśmiesza ?
    Jeśli miałabyś okazję do wypowiedzenia przesłania do dużej liczby osób jakie by ono było ?


    /me życzy udanej majówki :*
  • Gootek napisał(a):

    A Hoj ]:-D Witaj :> ]:-D ;>

    Czy kiedykolwiek kochałaś kogoś u kogo nie miałaś żadnych szans ? Oczywiście.
    Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły ? Raczej oczyszczenia duszy.
    Jakie czynności sprawiają, że tracisz poczucie czasu ? Pisanie...
    Co Cię rozśmiesza ? Trudne pytanie.
    Jeśli miałabyś okazję do wypowiedzenia przesłania do dużej liczby osób jakie by ono było ? Rodzimy się by żyć, żyjemy by umrzeć, więc zadbajmy o to, żeby przebyć drogę życia jak najlepiej.


    /me życzy udanej majówki :* /me dziękuję i również życzy udanej majówki :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Kocur wita o/

    Jedna z bardziej lubianych przeze mnie piosenek to Coldpaly - Swallowed in the sea. Mamy tam wers:
    'Oh what good is it to live with nothing left to give
    Forget but not forgive, not loving all you see '
    'O, jak dobrze żyć nie mając niczego do oddania,
    Zapomnieć, ale nie wybaczyć, nie kochać wszystkiego co się widzi'.

    Bardzo ładne słowa, lecz mnie ciekawi ich fragment... Jak jest u Ciebie? Czy jesteś osobą co potrafi zapomnieć i wybaczyć czy może zapomnieć nie wybaczając? A może zawsze pamiętasz starając się wybaczyć czy też pamiętasz, lecz nie wybaczasz? Wiadomo, że różne są sytuacje, ale która z nich jest najbliższa Twojemu sercu?

    Innym kochanym przeze mnie tworem muzycznym, który ma na mnie duży wpływ, jest moja ulubiona płyta - Pink Floyd - Animals. Jest to album oparty po części na wspaniałym dziele Orwella, Folwark zwierzęcy. Płyta ta dzieli ludzi na trzy grupy.
    Pierwsza z nich to psy. Psy są sprytne, potrafią o swoje walczyć, są szybkie, zawsze pierwsze, często żerując na innych ludziach. Nie wierzą w przyjaźń, w każdym widzą wroga, dzięki czemu są przygotowani zawsze na atak i nikt ich nie może zaskoczyć. Ich życie przywołane jest do kamienia, który ściąga je powoli na dno.
    Druga to świnie. Świnie potrafią każdego człowieka ułożyć wedle tego jak chcą. Potrafią każdego zmanipulować. Są władcze, potężne, ich życie wydaje się być proste. Wydaje się, że mają wszystko, lecz nigdy nie potrafią być w pełni szczęśliwe.
    Ostatnią, trzecią grupą, są owce. Stworzenia spokojne, niezdolne do jakiegokolwiek twórczego działania, marnujące swój czas podążając ślepo za swoimi przywódcami. Stworzenia słabe i żałosne, pożerane przez psy.
    Myślę, że każdy w nas po cząstce z każdej z tych grup. Po mniejszej, po większej, ale po trochę z każdej. Dlatego pragnę się Ciebie zapytać - do której z tych grup jest Ci najbliżej?

    Jednakże utworem który wpływa na mnie najmocniej jest Myslovitz - Myszy i Ludzie. Lubię to słuchać. Samemu. Krzycząc słowa wraz ze śpiewem Artura Rojka. Taki mój sposób na samotność. A jaki jest Twój najlepszy sposób na wykorzystanie tak pięknej chwili jaką jest samotność?

    Mam nadzieję, że nie zanudziłem, dziękuję, że udało Ci się przebrnąć przez całość i czekam w niecierpliwości na odpowiedź :)
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Witaj puszysty drapieżniku o/
    - z góry przepraszam, że mam taki spóźniony zapłon, ale sam rozumiesz!

    Zazwyczaj pamiętam i staram się wybaczyć, jednakże to zależy od sytuacji. Kilka wydarzeń w moim życiu nie pozwoliły mi na wybaczenie, po prostu serce nie było na to gotowe i w dużej mierze sądzę, że nadal nie jest.

    Powiem Ci, że też lubię, jak to nazwałeś, ten twór muzyczny.
    Skłamałabym twierdząc, że nie mam nic z tych personifikacji. Mam z każdej po troszkę, jako, że jestem osobą o rozbudowanym charakterze i pełną tajemniczości przez zakładane maski do odgrywanych - podczas szarej codzienności - ról narzuconych przez los. Z którego zwierzęcia mam najwięcej? Nie wiem, niemniej jednak najmniej mam z owcy. Bardziej można sklasyfikować mnie za pomocą małpy - tak poza przedstawionymi tutaj grupami.

    W samotności często zajmuje się odnajdywaniem utraconych cząstek duszy. Zdobywam się na odwagę wyciągania z wnętrza siebie tego, czego zwyczajowo muszę unikać podczas zwykłego dnia.

    Wracaj!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Różne są zapłony, czasami szybciej nie znaczy lepiej :) Dlatego myślę, że nie masz co przepraszać, aczkolwiek ewentualne przeprosiny przyjmuję :)

    Piszesz, o tym, że Twoje serce nie było gotowe na niektóre sytuacje. Piszesz również, że sądzisz, że nadal nie jest. Czy uważasz, że kiedykolwiek będzie w stanie podołać?

    Myślę, że dla większości nas możliwość podołania pewnym sprawom jest funkcją stale niemalejącą - patrząc w szerszej perspektywie czasu, im jesteśmy starsi tym cięższym wyzwaniom możemy podołać. Myślę też, że pochodna z tej funkcji przyjmuje dość osobliwy kształt. Najpierw powoli zwiększamy swoje możliwości, po czym dojrzewamy i następuję taki szybki skok. Potem znów wracamy do powolnego zwiększania swoich możliwości. Jest to coś takiego:

    Czy zgadzasz się z takim moim twierdzeniem? Jak myślisz, na którym etapie tej funkcji jesteś?

    Przy kolejnym pytaniu odpowiedziałaś mi, że najmniej pasujesz do owcy. Osobiście mam bardzo podobnie i też ciężko mi zdecydować się do której z dwóch pozostałych grup pasuję bardziej. Myślę, że chciałbym być bardziej psem, a jestem bardziej świnią. A jakbyś miała się finalnie zdecydować to jesteś w stanie u siebie wyczuć taką różnicę?

    Wspomniałaś też o tym, że najbardziej pasujesz do Małpy. Jesteś w stanie ją opisać podobnie jak ja uczyniłem (a właściwie jak 40 lat temu uczynił Roger Waters) powyżej?

    No ja raczej wręcz przeciwnie. Odpoczywam od tego co muszę robić cały dzień przy innych ludziach, kiedy muszę być odważnym. A w samotności nic nie muszę. Nie muszę być odważny, co mi bardzo pasuje :)

    Wrócę. Tylko nie wiem skąd. Nie wiem czy już tam się wybrałem, ale wrócę.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Dwa razy siadł mi laptop przy odpisywaniu.

    Piszesz, o tym, że Twoje serce nie było gotowe na niektóre sytuacje. Piszesz również, że sądzisz, że nadal nie jest. Czy uważasz, że kiedykolwiek będzie w stanie podołać?


    Jak zdołają się na nim zagoić blizny, to tak.

    Czy zgadzasz się z takim moim twierdzeniem? Jak myślisz, na którym etapie tej funkcji jesteś?


    Z biegiem czasu zmieniamy nasze poglądy, podejście do życia i inaczej podejmujemy pewne kroki, jednym słowem dojrzewamy.
    Jak jest ze mną? Nadal kształtuje swoje własne Ja i jestem pełna rozterek, miejscami zagubiona, miejscami wskazuję drogę innym - myślę, że jestem gdzieś na 1/4 wykresu.
    Swoją drogą przypomniał mi pewien obrazek:


    A jakbyś miała się finalnie zdecydować to jesteś w stanie u siebie wyczuć taką różnicę?


    Gdybym musiała się zdecydować, to zapewne wybrałabym coś podobnego do Twoich przekonań.

    Wspomniałaś też o tym, że najbardziej pasujesz do Małpy. Jesteś w stanie ją opisać podobnie jak ja uczyniłem (a właściwie jak 40 lat temu uczynił Roger Waters) powyżej?


    Duży temperament, bystry umysł, znaczna impulsywność, jak wpadnie w szał bitewny - kłębek nerwów, wredne, nie znosi rutyny, ciągle w biegu, mierzy wysoko - przerośnięte ambicje, wielki marzyciel, pokerzystka - zdolna do największego blefu. Tak, m.in., określiłabym małpę.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • kwachu napisał(a):

    /me wita :*
    Hiroszima czy Nagasaki?
    Chiny czy Tajwan?
    Hiszpania czy Portugalia?
    Co sadzisz o UE?
    Znienawidzone zajęcie?
    Jeśli taniec to jaki?


    Nagasaki
    Chiny
    Spain
    Rozpadnie się niedługo \o/
    Mycie naczyń, na szczęście już nie muszę! Mam zmywarkę.
    Towarzyski <3

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Gootek napisał(a):

    A hoj ]:-D Arrr... :pirat:

    Ile brakuje Ci do szczęścia ?‎ Około 180km.
    Masz słabość do słodyczy ? Nie.
    Uważasz, że masz silny charakter ? Hmm... zapewne, ale to muszą ocenić inni.
    Aktywne zwiedzanie czy leniuchowanie na plaży ? Jak to mówi mój kolega: "Nie spać! Zwiedzać!"
    Moim zdaniem życie bez ...... nie miałoby sensu. celu
    Masz jakieś niespełnione marzenia ? Masę.

    /me ja tu jeszcze wrócę ]:-D /me będzie czekać!

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Pył, proch, ości, kości, skóra, masa i rzeźba!

    /me rzuca słoikiem w Marvin.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Oczywista oczywistość, więc nie musisz :*

    Słoików cała piwnica, dlatego rzucamy. Jak puste "wyjdą", to zaczniemy rzucać tymi z zawartością.

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • To dobrze, bo te podróże pociągami mnie wykończą...

    Bibę to my uskuteczniamy prawie dzień w dzień!


    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • \o/ Madzia

    Jakbyś mogła się urodzić w wybranym miejscu na ziemi to gdzie by to było ?
    Twoja ulubiona postać w literaturze ?
    Wolała byś latać czy czytać w myślach ?
    Jakbyś mogła zakazać czegoś w naszym kraju to co by to było ?
    Jakie wydarzenie sprzed Twoich narodzin chciała byś zobaczyć ?
    Jakbyś mogła kupić wszystko to co pierwsze byś kupiła ?

    /me Kawaii =)