Przyklejony melmax(PiS)& uchwyt(AK) vs listek (kknd) 3159%

  • Gemini
  • melmax(PiS)& uchwyt(AK) vs listek (kknd) 3159%

    witamy 8-)
    na poczatku podziekuje sojusznikowi za lot... dosc ryzykowny praktycznie ,, rosyjska ruletka,, na planecie obronca mial ładna eskadre recyklerow :D wiec było ogromne ryzyko ze jesli sie wbijemy PZ mozemy stracic ;)
    ale jak to mowia TRZEBA SIE BAWIC =) kknd to moj ulubiony sojusz :quasi:
    co do obroncy to umiał sie zachowac , pogratulowal nawet;) i jak wszyscy z GEMINI wiedza upolowac KKND to jest naprawde sztuka. LISTEK to gracz górnej półki dużo o nim słyszałem no i potwierdził to tez w grze.
    grał do konca nie uciekł ze strachu kasujac konto bedace na urlopie :E widzac flote 2x mniejsza od swojej XD

    cos od uchwyta;
    Dzięki za lot
    pozdro dla AK PiS i wszystkich znajomych
    cos od obroncy;
    i mam nadzieje że na forum dobrze mnie opiszesz :) i dasz pozdrowienia od ELEA dla : Shao, Misiakomv, ladys, kita, pawelka, taygera, invadera, gwarda, were Wolf, night_angel, leniwca , rzymka , maleńkiej , prezesa, szyka , sumienia , dzikiego , alka i całej reszcie elity z gemini a na pewno początkowo z HUTY
    jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia na innym uni ………. Ale nie mówię że tu skończyłem 
    i przepraszam jeżeli źle kogoś napisałem ;)

    a no i jeszcze całego KKND :)
    jak byś to umieścił w ST był bym wdzięczny :)

    starcie dedykuje BALROGOWI z AK....... miałes byc moim skrzydłowym ale zabrakło.....chyba cierpliwosci =)
    sojuszom PiS i AK
    bandziorkowi
    paniwidelec
    zuzi


    [center]Starcie z 2012-06-01 22:09:39 następujących flot:

    Agresor melmax [PiS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 73.118
    Krazownik 2.885
    O.wojenny. 2.539
    Panc. 4.468
    Niszcz. 2.056

    Agresor uchwyt [AK] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 3.096

    Agresor uchwyt [AK] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 13.000

    Obrońca LiSTeK [KKnD] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.150
    D.transp. 875
    L.myśliw. 53.551
    C.mysliw. 889
    Krazownik 4.644
    O.wojenny. 1.068
    Recykler 6.500
    So.szpieg. 11.969
    St.kolon. 1
    Bombowiec 12
    Panc. 3.000
    Niszcz. 640
    G.Smierci 3

    ...po 6 rundach:

    Agresor melmax [PiS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 36.872 -36.246
    Krazownik 2.611 -274
    O.wojenny. 2.496 -43
    Panc. 4.414 -54
    Niszcz. 2.039 -17

    Agresor uchwyt [AK] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 3.063 -33

    Agresor uchwyt [AK] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 11.729 -1.271

    Obrońca LiSTeK [KKnD] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.086.597 metalu, 134.045 kryształu, 3.992.612 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 201.889.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 936.039.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 201.207.000 metalu i 114.753.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3159,6%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    pozdrawiam i do naSTepnego ]:-D
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • No cóż ja mogę powiedzieć, lama jesteś i tyle xD Czekałem na Ciebie, z urlopu specjalnie schodziłem i dex podsyłałem co by na pewno wystarczyło na locik a Ty co? Na urlop sam uciekłeś!!! Ech ;) ale gratki % naprawdę fajny a i zysk chyba nie mały :) cóż, szkoda, że razem go nie capnęliśmy, ale takie życie ;)

    Dla Listka, cóż, SzO to chyba nie ma co życzyć, lepiej już na innym uni zacząć ;)

    Czekam na kolejne %% bo mi się powoli kończy czym się upijać mogę ;)

    Pozdrowienia z gorących plaż realnego świata :E :E :E


    P.S. A i dzieki za pozdrówka i specjalną dedykację ;) To na prawdę cholernie miło wiedzieć, że ktoś wciąż o Tobie pamięta ]:-D ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Balrog66 ().

  • gratuluje atakierom, na prawde cicho tu na gemini i dobrze co jakis czas sie obudzic

    szkoda tylko ze na sojuszniku, szkoda tylko ze moim paliwkiem

    a LiSTkowi :gszo: chociaż nie wiem czy na martwym uni bedzie ci sie chcialo czy raczej tylko spokojne ekorelaks ;))
  • LiSTeK będzie dalej pykał na tej uni bo nie wyrażając się brzydko jest "zajebista "
    pozdro dla wszystkich znajomych ;) na reszcie będzie bez ciśnienia ;P zostawiam dla chętnych 50baniek mety do zebrania bo rano egzaminy i balecik się szykuje :)
    Do poniedziałku :)
    A i królowo nie gniewaj się ;):D
  • no to teraz oficjalnie gratuluję udanego wlotu atakującym, Listkowi szybkiego powrotu do czołówki flociarzy
    he he a już myślałem że KBW flotę ruszył a tu takie miłe rozczarowanie
    niech się dzieje jak najwięcej, pozdrowienia dla Wszystkich którym się chce jeszcze.... :E :D
    Ogame to tylko gra... ]:-D
  • Gniewac sie nie ma o co ,jak walka to walka ]:-D
    Zawsze przykro gdy na sojuszniku ,zwłaszcza gdy jeden z nielicznych zagląda częściej od innych na tym wynudzonym uni ;(

    Naprawdę szkoda ,ale procencik śliczny ]:-D

    Gratki Panowie ruszenia tyłków XD Od razu lepiej sie gra no nie ;}
  • Witam
    Jak dostalem czesciowy raport od kolegi U..... , to mysle sobie co on tu sie chwali lepiej by Tu co upolowal a nie wkleja cos z innego uni , dopiero za kilka minut gdy sam wpadlem na ogramne PZ , polapalem sie ze to wlasnie takie same pz co dostalem przed chwila , oczom nie wierzylem :))
    Chlopaki w koncu ruszyliscie to uni troszke , juz dawno takiego procenciku nie bylo :graty: :graty: :graty:
    Obroncy spokojnego relaksowego :gszo:

    :graty: :bdb: :graty: :bdb: :graty: :bdb: