arnej^ & gbiorczyk & Lightman[Dewianci] vs wieszak - 18 271,93%

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • arnej^ & gbiorczyk & Lightman[Dewianci] vs wieszak - 18 271,93%

    [center]
    zaczne nietypowo bo od podziekowania dla wszystkich bioracych udzial w s&d - mimo ze zostal ponad tydzien do zakonczenia to wynik jest juz znany -ponizsze rw zadecydowalo ;) dawno na capelli nie bylo takiego procentu dlatego warto bylo poswiecic czas na obserwacje i przygotowania.
    pozdrowienia dla wszystkich Dewiantow ;)
    a teraz juz raporcik...


    >>CLICK<<




    TOP 2 ACS UNI CAPELLA

    Starcie z 27.05.2012 08:04:02 następujących flot:

    Walka honorowa (+539.922)

    Agresor arnej^ (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    D.transp.: 1
    L.myśliw.: 80.000
    Krazownik: 32.513
    Panc.: 25.869

    Agresor gbiorczyk (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    L.myśliw.: 80.000
    Krazownik: 20.045
    Panc.: 7.018

    Agresor Lightman (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    L.myśliw.: 80.000
    Krazownik: 50.000
    Panc.: 39.365

    Obrońca wieszak (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 932
    L.myśliw.: 501.658
    C.mysliw.: 139
    Krazownik: 17.084
    O.wojenny.: 10.242
    St.kolon.: 11
    Recykler: 27.581
    So.szpieg.: 606
    Bombowiec: 60
    G.Smierci: 2
    Panc.: 22.335

    ...po 6 zaciekłych rundach:

    Agresor arnej^
    Flota:
    L.myśliw.: 30.502 -49.498
    Krazownik: 27.940 -4.573
    Panc.: 25.805 -64

    Agresor gbiorczyk
    Flota:
    L.myśliw.: 30.761 -49.239
    Krazownik: 17.352 -2.693
    Panc.: 7.006 -12

    Agresor Lightman
    Flota:
    L.myśliw.: 30.646 -49.354
    Krazownik: 43.515 -6.485
    Panc.: 39.280 -85

    Obrońca wieszak
    zniszczony!



    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    1.118.207 metalu, 48.010 kryształu i 6.536.790 deuteru.

    Agresor stracił 1.004.840.000 jednostek.
    Obrońca stracił 5.543.085.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.198.002.300 metalu i 629.190.600 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 18 271,93%

    Bilans agresora (M: 474.991.507 K: 378.444.610 D: -23.380.210) (suma: 830.055.907)
    Bilans obrońcy (M: -3.270.330.207 K: -1.846.556.010 D: -433.901.790) (suma: -5.550.788.007)
    *przy założeniu, że agresor zebrał cały PZ

    SmartRW 2.5 - Konwerter RW[/center]
  • Gratyky gratky, top 2 acs, po raz kolejny taki stejk zrobiony bez większego wysiłku :D Głupota łysego mnie po prostu poraża, ale no cóż może jak wyjdzie z gimnazjum to jakoś sie ogarnie :P Zysk macie fajny, nic wiecej juz praktycznie nie zostało, uni zamkniete, teraz Gbior gasi światło i spadamy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mYsterio0n ().

  • mYsterio0n napisał(a):

    Gratyky gratky, top 2 acs, po raz kolejny taki stejk zrobiony bez większego wysiłku :D Głupota łysego mnie po prostu poraża, ale no cóż może jak wyjdzie z gimnazjum to jakoś sie ogarnie :P Zysk macie fajny, nic wiecej juz praktycie nie zostało, uni zamkniete, teraz Gbior gasi światło i spadamy.


    A ja mam pytanie jaka głupota wami kieruje do ubijania "swoich" kont jak i na dodatek wklejanie tego? Wystarczy przejrzeć ile wspólnych lotów miał Cyngiel czy jak tam chcecie C3gi3l <poprzednia nazwa konta, z ktorym macie duzo wspólnych lotów i graliscie w jednych barwach>. Zrobiliscie taki smietnik z tego nędznego uni. Pokazaliscie swoja "prawdziwa" twarz ubijajac konto zalożyciela unity i jeszcze napawacie sie tym. ŻAL Powinni usunąć tą uni albo usunąć tą nedzna gre i mam w [ciach] czy dostane bana bo i tak juz nigdy nie wroce do tego. Ale to jak wy sie poniżacie, wklejacie te nedzne RW i macie radoche pokazuje jak graliscie zawsze fair. Róbcie co chcecie nie wychodzcie z domu napawajcie sie i onaninzujcie sie jesli sprawia wam to radoche robiene takich "stejków"

    Edit last. Wy za dużo tych kont" tracicie" a potem je złomujecie po 10 razy dziwnym trafem. Nie ma sensu gadać z [ciach] któzy tylko nabijają flote na zmiennym IP a potem złomuja i wklejaja do ST. To czy tam c3 gral czy nie to nieistotne i swoja droga DAŁBY KONTO KOMUS TAKIEMU?? HAHA WOLNE ŻARTY. Takie kity to kolegom w piaskownicy wciskaj

    Pozdrawiam i do nigdy zobaczenia

    //nie obrażamy
    diakkon

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bombey ().

  • Bombej udowodniles w tym momencie jaki jestes ograniczony.
    C3 nie gra na tym koncie od jakiegos czasu, wiec zastanow sie teraz co sie dzieje jak ktos zakonczyc gre a lysy namula wiekszosci graczy na gg i ponoc nawet na kom XD
    I pomysl jak wpadlo w rece twojego bylego sojusznika...upsss, ten multikonciarz mial tez episod w KB ?? w jedynym slusznym i uczciwym soju na tym uni ??
    [ciach]
    W sumie to graty.
    W sumie to nienawidze Arneja za przegranie nam s&d. =)
    :graty:

    //upominam za obrazę
    diakkon
  • nie no liczylem na cos lepszego niz informacje o przebiegu SD, a tu nie ma slowa nawet ze wybudowalem ta flotke :roll:
    gdzie dedykacja pytam? wkoncu wklad do rw mam wiekszy niz Wy (jakies 18k % :E )
    widze [ciach] nawet z zaswiatow wietrzy ustawke i sqbany jeszcze prawi moraly o podejsciu :E - lubie takie zabawne posty;]
    ale do rzeczy bo rw mialem oceniac a nie plebs... wstep 0\10, top ACS 9\10, brak mysterio0na 10\10, zlomowanie floty wodza 11\10 ]:-D
    suma sumarum musicie jeszcze DUZO cwiczyc :P graty lamki ;]

    //celowe przekręcanie nicka w formie obrazy
    diakkon
  • Allo, Allo tu "falcon" jak mnie niektorzy zwa ;) jak widac nie tylko pod 1 cel sie przenioslem, ale trafil mi sie tez ten moonowkowy "ochlap" ;)
    Lajt dzieki za akcje i Arnejowi tez podziekujemy za walke w SD i przyjecie zapro do akcji i odlozenie SD "gdzies", mimo ze GSy lubil tracic by wygrac ;) Arnej dziekuje rowniez za profesjonalny obserw tygodniowy :E Kesztyn Tobie tez dziekuje :) (niedoceniany bohater ;))
    @ Bombey - czy Ty nie grales przypadkiem na dawnym koncie Mysteriona? Niedlugo wyjdzie ze 99% to ustawki, a 1% to ktos pomylil kordy ;)

    Pozdro dla znajomych :)
  • A ja zwyczajowo unikam przepychanek ( szkoda czasu) i skladam "atakierom" gratulacje obroncy czego by tam chcial...(jezeli chce ...:D )

    Pozdrawiam :Grzegorz.
    u:14//u:19//u:67//u:68 BOCB//Monocero/Szwadron (Grzegorz vel. lamaczterokopytna)-przerwa/urlop do odwolania)

    Japetus -[PHOENIX] -Grzecholot

    Quaoar//Yildun- [ B-S ] Grzecholot

    Europa- [Zboczki] -[Bad Dream-BD]- Grzecholot

    Kalyke-(TO)- Grzecholot
  • Brawo Panowie :) pięknie to zrobiliście choć S&D szkoda


    i tak przy okazji chciałam Wam podziękować za namówienie mnie do nieco aktywniejszej gry poprzez wzięcie udziału w S&D

    a Bombey - heh nawet z klasą zakończyć gry nie potrafisz - coś Ty za mleko pił w dzieciństwie?!
    Uzdrowiciel Dewianci Capella - po fuzji Andromeda
    Mow_mi_mamuska OCB - Fidis

    ........................................
    Marycha2-5 Insanes uni7 (przeszłość)
  • gratki dla was zdewociali dewianci :) skład super :) Minju i mystka brakuje tylko :) ale gratki i tak !!! stek jak się patrzy :) teraz tylko lajt puknie mysta a arnej z gbiorem lajta i będzie ok:) i steki i procenty fajne będą :) zajrzę tu jeszcze kiedyś :) pozdrowienia dla wszystkich znajomych !!
  • W końcu doczekałam się ubicia tego osobnika :) coś długo Wam to zeszło ale nie dziwne jak wciąż uciekał na urlop :D Gratulacje chłopaki można powiedzieć, że mnie pomściliście... Jedyne co szkoda to włożonej pracy C3g3la

    Przetapiajcie na co tam chcecie ;)

    Obrońcy jeśli jeszcze jakieś konto nie zostało zezłomowane to kolejnego złom :D