Przyklejony prion minus, Asphalt, Densflor, monowka i Rentek [WzB] vs space - 7063,71% + pięć życzeń + TOP1 ACS

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji


  • takich dwoch jak Was pieciu nie ma ani jednego

    ladny procencik ukreciliscie no i kazdy po zyczeniu macie

    mam nadzieje, ze Wam sie spelnia wszystkie

    szybko przetopcie zlomek i czekam na jeszcze

    thx za pamiec





    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Miałem to napisać wcześniej, ale mi się nie chciało :D

    Kończąc wszelkie spekulacje - był zlot. Telefon od Rentka, że trza tą flotę złomnąć i że na urlopie. Z chłopakami odrazu zrobiliśmy włam pokasowaliśmy planety i polecieliśmy w niedziele wieczorem, a aż do dzisiaj waliliśmy głupa

    Dziękuję za uwagę :)

    W ogóle dziękówa za wspaniały lot oraz to, że mogłem się tak zaangażować w całe starcie :E
    Begining....
  • Nie prowokujemy ,nie obrażamy itp. ( można pokolorować na zielono ) a ukraść konto i zniszczyć pracę paru ludzi przez szmat czasu można
    i ani słowa od admina że Letarg padł ofiarą najcięższego świństwa w tej grze i że zostanie Mu zwrócone co do śrubki bo chyba ktoś odpowiada
    za bezpieczeństwo konta które ma włączony urlop. Śpiewanie "nic się nie stało" + zniżka na anty nie załatwią sprawy.

    Atakującym..."przechodziliśmy po prostu i wpadliśmy
    jak to przechodziliśmy.. z tragarzami ?
    przechodziliśmy z tragarzami ,bardzo Cię polubiłem chłopie"

    oczywiście bawimy się dalej...
  • flote i tak by ktos zezłomował... Najbardziej przykre jest to że komuś uszło na sucho niszczenie konta, przepadło ładnych pare ,,dni" pracy nad tym kontem a Letarg, który był jedna z barwniejszych postaci na unii nie dostanie prawdopodobnie współmiernego zadośćuczynienia o ile w ogóle jakieś otrzyma...
    Gdzie tu jest sprawiedliwość?
  • Ziutek dzięki za link :)
    Pograłbyś coś na mizarze pałkersie :P

    Graty za wlot, przetapiajcie i do następnego =)

    Obrońcy pakiet
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • dzieki panowie za wspólny lot a tobie asphalt za tel. w sprawie akcji
    jest to moja pierwsza 4 cyfrówka do tego z 7 na przodzie :>
    co do uczciwosci starcia to jestem pewien ze jest legalne na 100
    pozdrawiam chyba juz z wiecznego urlopu
    pozdo dens