FallenAngel [SDRR] vs CrazyIwan [SSL] - 25212,28% Salon komisyjnie zamkniety TOP 1 solo

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • FallenAngel [SDRR] vs CrazyIwan [SSL] - 25212,28% Salon komisyjnie zamkniety TOP 1 solo

    Tak sie zastanawialem co bedzie jak juz do tego dojdzie i nic mi do glowy nie przychodzi. Akcja bez jakiejkolwiek finezji po prostu Ivan mial popoludniową drzemkę a ja mialem blisko.

    Cała sytuacja zaczeła sie jakis czas temu kiedy to Ivan udowodnil sobie i mnie tez, ze mozna ze mnie wycisnac sporo deu ;/ Wczesniej moja agresja przeciwko niemu byla umiarkowana o ile nie znikoma (chyba łacznie 2 ataki) zawsze było szkoda deu bo jeden taki lot to bez recek około 7-9kk. Nie mniej sytuacja i zgrzyty jakie sie miedzy mna a Ivanem wytworzyły sprawiły ze oszczednosc deuteru zeszla na 10 plan. Spontanow było kilka moze około 5-7 kazdy chybiony. W międzyczasie ze 2 farmingi weszły do wojny. Zakladam ze gdyby nie te wyfarmione 60kk deu to Ivan nadal spokojnie klepalby flote.

    Dzisiaj po robocie look na koordy Ivana i cicho. Poszły skany standardowo na 2 i 4 gali bo tam mialem do niego max 10 us a i deu zawsze był na flote i recki w razie gdyby. Nie raz flota stala tak blisko mnie ale jak sie ma do czynienia z tak aktywnym graczem to ciezko o spontana. Reszta ponizej flota stoi wiec jak zwykle ryzyk fizyk i weszło.

    Zlom se lezy Ivan po kilku PW zaniechał zbierania za co chylę czoła.

    Teraz kwiestia wyjasnienia 1 PW i mam nadzieje Ivan ze nie bedziesz mial mi za złe jesli je opublikuje bo pokazuje Cie w naprawde dobrym świetle:

    Możesz nie wierzyć, ale miąłem dzisiaj zapiąć urlop na miesiąc.
    He, he, 15 min przed obudzeniem się.
    Ale dobrze, w końcu mam spokój, bo i tak za dużo czasu traciłem na tę grę.
    Tak sobie myślę, że Ciebie pewnie nie byłoby na to stać :P
    Ale ja mimo wszystko pogratuluję^^



    Nie znasz mnie Ivan a wierz mi ze pogratulowalbym jako pierwszy bo gra jest tylko grą, ale mimo ze czasem moze sie wydawac ze nie mam szacunku do przeciwnika to 6 lat w tym obagnie nauczyło mnie ze nalezy szanowac kazdego choc czasem nerwy biorą góre nad zdrowym rozsadkiem.

    Uni Io straciło dzisiaj dobrego i aktywnego gracza i napewno nie byles postacia bezbarwna bo o takich sie nie pamieta a Ty wpisales sie na stale do kart historii tego universum.

    Tyle z mojej strony aczkowliek nie wiem co mi teraz pozostalo. Chyba juz tylko eko klepac i czekac na jakies łaczenie w ciagu najblizszej dekady.

    ST NR 114 i TOP 1 SOLO UNI Io


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor FallenAngel [SDRR] (x;xxx;xx)
    Broń 160% Tarcza 160% Osłona 160%
    Siła floty 8.843.845
    Flota:
    L.myśliw. 202.463
    Krazownik 40.455
    Panc. 40.086
    Razem: 283.004

    Obrońca CrazyIwan [SSL] (x;xxx;xx)
    Broń 140% Tarcza 140% Osłona 140%
    Siła floty z obroną 5.169.597
    Flota:
    M.transp. 16.973
    D.transp. 3.785
    L.myśliw. 113.138
    C.mysliw. 6.458
    Krazownik 15.818
    O.wojenny. 424
    Recykler 17.463
    So.szpieg. 402
    St.kolon. 11
    Bombowiec 2.004
    Panc. 16.301
    Niszcz. 2.002
    G.Smierci 12
    Razem: 194.791

    ...po 6 rundach:

    Agresor FallenAngel [SDRR] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 77.306 -125.157
    Krazownik 34.187 -6.268
    Panc. 39.269 -817
    Razem: 150.762 -132.242

    Obrońca CrazyIwan [SSL] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 12
    Razem: 12 -194.779

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 751.845.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.245.977.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.525.782.300 metalu i 995.445.499 kryształu.
    Potrzebnych 126.062 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 25212,28%
    Z czego 2181,16% z floty agresora, a 23031,12% z floty obrońcy.
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Siła flot agresorów 8.843.845 (63,11%). Siła flot i obrony obrońców 5.169.597 (36,89%).
    Bilans agresora (M: 1.000.441.300, K: 793.732.499, D: -24.791.000, P: 1.769.383).
    Bilans obrońcy (M: -1.654.348.000, K: -1.220.352.000, D: -371.277.000, P: -3.245.977).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    Recki leca ile zbiorą tyle zbiorą nie to sie tutaj liczyło.


    Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

    Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
  • 1.szkoda tej floty.. faktycznie barwna postać Iwana nadawała smaczku temu uni, mam nadzieje że jednak z nami zostanie. Jesli nie to spokojnego życia w realu, a może jednak poklepania sobie delikatnie eko;) Fallen ..teraz to sam sobie grę popsułeś, z kim teraz będziesz się przekomarzał ?.. taka bitwa długo się nie powtórzy na tym uni.. albo nawet nigdy? Oczywiście gratuluję mega procentu!
    "Gdzieś na świecie powinno być jakieś miejsce, jakaś szczera dłoń, proste słowa, które zachowują swoje prawdziwe znaczenie."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Paolo41 ().

  • Można by sie rozpisywać a rozpisywać ale po co to i tak nic nie da. Graty dla agresora za stworzenie tak ogromnej floty i ręki na pulsie a dla obrońcy graty za stworzenie tak ogromnej floty z której powstał tak wielki %.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tissot ().

  • Postaramy się zebrać jak najwięcej :D

    Gratulacje top 1 ]:-D

    teraz to chyba faktycznie eko będziesz klepać , ale nie wieżę znajdziesz jakieś cele chociażby dla zabawy mony będziesz zdejmować ;P

    obrońcy szo

    Virgo
  • Felek....w tym przypadku chylę czoła. Olać to, co pisałeś na mój temat, ale mogę pogratulować udanej akcji. Pal licho, że bez finezji. Iwan mi to wybaczy, bo wie, że bardzo go lubię. Pomógł mi jak cholera w tej śmiesznej grze, I mam nadzieję, że po tej wpadce nie zrezygnuje. Choć wiem, że odbudowa floty po takiej stracie kosztuje niemało.

    Iwan. Nie rezygnuj. Sam mi to powtarzałeś.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez marko22 ().

  • No w takim ST-eku to sie trzeba wpisać.
    Graty wytrwałości , bo jak piszesz, to deu na niego przepaliłeś co niemiara. A na taka flotę bele co nie da się wysłać, naklepałeś tej floty ogromne ilości.
    Co Ty teraz będziesz złomować, jak ostatnia ściana padła. To chyba ostatnie tak duże ST na tym uni , no chyba , że faktycznie połączą za 10 lat z jakims innym.
    Przetapiaj teraz na eco , bo floty to już nie masz po co robić.
  • heheh Felkowi gratki się należą : ) i nie ma co dyskutować : )
    Iwan co było to było , ale zachował się jak należy - wystarczy popatrzeć na jego nick w grze :) więc jest równym gościem z jajami :D bo trzeba mieć jaja zeby trzymać flotę pod nosem topka ; D , ale z drugiej strony najciemniej pod latarnią ; PP moze sam kiedyś spróbuję :P hehe ( nie patrzmy na to ze latarnia czasem mocniej moze zaświecić ;PP )
    Jeszcze raz gratki , Iwan zrób sobie tydzień czy dwa wolnego i wracaj do nas , bo w gruncie rzeczy UNI IO juz nie będzie takie samo bez Ciebie :) Nie wiem czego mogę Tobie życzyć , sz.o ? hmmm to chyba złe określenie , moze lepiej spokojnego powrotu do formy
    To tyle ze strony waszego pudełka :PP
    PS. Iwan zlamiłeś nieziemsko : PP
  • ...I przepowiednia się spełniła.
    Posiadam pewien unikatowy pryzmat kiedy patrze na to ST,bo byłem przy prawie każdej jego determinacji :),istotnie tak jak napisał Fallen historia miała początek jakiś czas temu,w "związku" fallen-ivan podobało mi się to ze był prosty i szczery,te floty były na siebie skazane,nieodwracalnie,napisałem,że przepowiednia się spełniła bo w Ogame najważniejszym wymiarem jest wymiar czasowy,a to w istocie była kwestia czasu.
    Dla fallena naleza sie ogromne gratulacje ,chodz wiele razy rozmawiałem z tobą na ten temat ,wciż nie wiem jak definiujesz finezje a juz napewno nie zrozumie dlaczego ja wykluczasz z tego starcia,na miejscu Ivana poczułbym się obrażony :),skoro już jesteśmy przy tobie Ivan tobie gratuluje opanowania emocji,ciesze się ze miałem z tobą okazje grac,bo zawsze można było na ciebie liczyć,byleś aktywny i utrzymywałeś sojusz :)...
    ...Cóż nie ma sojuszu,nie ma już twojej floty,nie ma wiec zatem już na co czekać,gdyby wymiar czasowy tego universum był skonczony lub gdybysmy sobie go wyobrazili jako lot przez galaktyke to obawiam sie ze jesteśmy już w 470 układzie...
    Jak dla mnie "można rozdawac medale" :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cervantes ().

  • A śniło Ci się aby coś ciekawego? :D
    Iwan lamiszonie jak Ci się grać nie chciało to trzeba było mnie pushować nie Fallena bo on już o wiele za wiele ma :D
    spokojnej emeryturki bo szczerze nie wierze żeby Ci się to chciało odrabiać..
    a szkoda bo takich lamek jak Ty na unii wiele nie ma :D

    Fallen graciochy top 1 unii..
    o tyle ciekawe, że chyba we wszystkich wzbudza mieszane uczucia.
  • Już myślałem że zapraszam mnie na zlot a tu ST tyle ich robisz że jedno różnicy nie zrobiło zdolny chłopak z Ciebie ^^
    Jak już wykosiłeś wszystko jakiś zlot zaplanuj
    GZ % jak i zysku o ile recki wejdą
    Pozdro i dzięki za link
    PS: Ten nade mną to pedobear!
    "If it ever ends we will end it"

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Esta ().

  • kurde ale miazga, takich cyferek na IO jeszcze nie oglądaliśmy :) Gratulacje Fallen, jednak jak Ty się uprzesz to nie dasz sobie spokoju. Szkoda tylko że Ivan nie zdążył wrzucić urlopu bo bez niego nie będzie już tak wesoło na uni, no ale jak to się mówi, ogame jest jak książka, jakiś rozdział się kończy więc trzeba zacząć nowy :p Chociaż ja mam jakieś przeczucie i do końca mam nadzieję że to nie jest ostatnie słowo Ivana na tym uni:) A póki co to powodzenia w realu, A Fallenowi to jedyne co mogę napisać, to zapytać się czy jak zbierze pzta to czy będzie miał w czym surke wozić ? :D
    Kwiatek / FlowerPower
  • No co tu duzo pisac jestem schlany ale pogratuluje Iwanowi -to Ty byles jedynym ktory Grzesiowi psul krew, Ty dawales sile ILU przeciw SDRR ,Ty zmuszałec mnei do FSow w 3 gali i Tobie zawdzięczam moją aktywnośc - więc nic więcej nic mniej ale dziękuję za to że TWORZYŁEŚ to uni z Grzesiem i powodzenia w realu

    OT tyle moge rzec na boardzie - bo wporzo z Ciebie człowiek


    Grześ gratuluję :) bo obyło się bez ściągania monów Iwana :) choć podział reckami coż - nie mnie to oceniać
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • No i stało się.
    Twój "wróg numer jeden", a także największy motywator do dalszej gry wylądował w Twoich śmieciarkach.. gratuluję, bo sam wiem od jak dawna chciałeś tego dokonać ;)
    Nie mniej jednak szkoda mi Ivana, był ciekawą osobowością - żeby nie powiedzieć nawet osobliwością na naszym uni i zaciętym rywalem dla nas, SDRR.
    Ehhh i komu ja teraz będę groził, że dostanie złoma kolonizatorami?
    Pozdro z zaświatów i raz jeszcze gratz ;)
    Uni Cosmos ~> POKA SOWE [MNS] ~> [on]
    Uni Quaoar ~> Valar Morghulis
    [NA-SITH] ~> [on]
    Uni Io ~> No Stress [SDRR] ~> ex Top 25 [off]
    Uni 52 ~> Azej [ASGARD] ~> ex Top 12 [off]
  • ""Nie znasz mnie Ivan""-Wlasnie Iwan-nie znasz go;p;p;p
    Grzesiu ale zes przywalil ;)Pieknie;)
    Rozslawialam Cie na zlocie wczoraj nie na darmo;) Naj!!I podtrzymuje ...
    Brawo,Brawo ,Brawo;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez perlej ().

  • Nie mogę uwierzyć !!!!!!!!! O_O FALLEN -Lamo Ty!!!!!!!!!! Dałeś sobie wyfarmić 60kk dexu ????? XD XD Dżizus ale obciach XD XD XD Ivan normalnie piątala przybij i napisz mi na PW jak to jest latać Fallena ;} XD XD (BTW to jedna z moich fantazji kiedyś była-nie będę kryć :rumieniec: XD XD )



    Ekhmmm....Niezależnie od powyższego ;) ;P mamy do czynienia z prawdziwym STARCIEM TYTANÓW :) i dlatego gratuluję obu Panom :) -Iwanowi -procentu jaki się wykręcił z Jego floty (pewnie ,że szkoda ,ale byle leszcz się czymś takim nie pochwali ;) ) -oraz mojemu przystojnemu koledze Fallenowi ^^
    , o którym wiem ,że uczył się grać w ogame dzieckiem jeszcze będąc ,a
    mimo to wciąż potrafi mnie zaskoczyć rozmiarem zniszczeń jakie sieje XD XD XD .GRATZ :) ;)



    BTW Fallen jeśli dobrze liczę ..... i już 6 lat grasz w ogame ,to w tym roku osiemnastka? ;} XD Starzejesz się zią ;} XD XD .
  • Iwan ja tylko na weekend jadę, a ty tu dałes ciała!!!! Mam nadZieje, że nie rezygnujesz, a jeśli rezygnujesz, to powodzenia w realu i na innych uni.

    Fallen GRATULACJE!
    taki % to juz jednak cos.