Kodi

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam wszystkich serdecznie.
    Nadszedł i na mnie czas, żeby napisać dwa dłuższe słowa o sobie .
    Z ogame jestem związany od 2005roku, czyli właściwie od samych początków istnienia ogame.pl. Trafiłem na Uni4, bo zostałem zaproszony przez kolegów :) którzy to grali w tę dziwną jak dla mnie wtedy grę... Pierwsze moje wrażenie ? O jejku .. co to jest :P ... włączyłem do budowy 2 lvl metalu , kryształu i elektrowni wstąpiłem do sojuszu :) i wyłączyłem :P ... Dwa dni nie zaglądałem, aż szef sojuszu do mnie na gg napisał, że widzi, ze się nie loguje i jak tego nie zrobię, to mnie wyrzucą z sojuszu i zrobią ze mnie farmę :P Nie wiedziałem o co mu chodzi. No to się zalogowałem ..... i tak się to zaczęło. Od tamtego dnia nie miałem jednego dnia urlopu :) - sam się zastanawiam jak to możliwe :P:P:P

    Trochę o sobie :
    Wiek - nieistotny - Ci co mają wiedzieć, to wiedzą :)
    Pochodzenie - Podhale :)
    Wykształcenie - wyższe - kierunki Prawo i Administracja
    Plany na przyszłość - może od października inżynieria informatyczna - jak starczy sił i czasu :)
    Zainteresowania:
    paintball, sporty siłowe, sztuki walki w tym przede wszystkim ufc, pride, alpinizm, ogame, GHWOR i wszystkie pozostałe części, COD, drupal, informatyka i wszystko co z nią związane, grafika komputerowa i masa innych ciekawych rzeczy na które nie starcza już czasu :) no i oczywiście dziewczyny z Teamu - ale za stary dla nich jestem i jak zobaczyły moje zdjęcie to się przestały odzywać :P ( pewnie się przestraszyły ) hihihi :)

    Co lubię:
    łatwiej będzie napisać czego nie lubię :)

    Czego nie lubię:
    kłamst, oszustów, łgarzy, skrypciarzy,

    Banów sypać nie lubię, więc nie ma obaw, że będzie ich dużo, jeżeli osoby z uni, którymi będzie mi dane opiekować się będą grać fairplay.

    Co jeszcze ... nie gryzę, więc jeśli ktoś ma problem, to służę pomocą na ircu lub w samej grze. Pytać zawsze można :)
    Przez 7 lat gry zawsze uważałem, że GO jest dla gracza, a nie gracz dla GO i moje podejście tym bardziej po przeistoczeniu się w GO ( ciekawe kiedy mnie wyrzucą :P z teamu ) jest nadal takie samo, a jeszcze chyba bardziej się we mnie to zakorzeniło :)

    Przy okazji podziękować muszę Dynkowi za świetne mentorstwo :) i dużo cierpliwości dla mnie :P , Kasi321 i Psotce za super egzamin przed nominacją na tGO - który mnie doprowadził prawie o zawał serca :) , choco - za miłe gawędzenie i porady podczas nocnych pogaduszek, marcik za rewelacyjne przekazanie wiedzy i przygotowanie do obsługi mirca :) , chłopakom od mirca - którym się pewnie gotowała krew w żyłach jak zadawałem im setki pytań :P - ale lubie wiedzieć wszystko ..... no i super podziękowanie dla Lwicy za jej cierpliwość, przekazanie mi całej wiedzy w sposób zrozumiały i czytelny, za poświęcony mi czas i za dalsze przekazywanie tajników wiedzy - oby trwało to jak najdłużej :P - no i oczywiście całemu zespołowi teamu za przyjęcie mnie i udostępnienie mi tego zaszczytu bycia razem z wami :) ....

    Pozdrawiam wszystkich
    Kodi.

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4
  • Matik... nie płaczę z tego powodu :P i nie rozpaczam :) heh :) ...

    Muzyka - hmmm metal, metal, metal, :P obecnie meshuggah - ulubiony teledysk bleed :) .... polecam :P:P:P

    Nie wiem jak to jest mieć wolny czas, więc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie :) ....

    Najpierw wrzuciłbym na lokatę tak na rok czasu ... skoro do tej pory bez tego miliona żyję i daję radę, to kolejny rok też bym przeżył ... po roku czasu .... wyciągnąłbym to, co by na nim urosło .. a urosłoby sporo :) ... Część na pewno zostawiłbym dla siebie i rodziny ... drugą część przeznaczył bym np: na Dom Dziecka i inne fundacje charytatywne ... i tak co roku ... dobrze zagospodarowane pieniądze przynosiły by i mi komuś radość i trochę ucieczki od realnej rzeczywistości :)

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4
  • hej Kodi o/

    To ja :D

    Ulubiona pora roku? :D
    Ulubiony kolor? :D
    Jak minął dzień? :D

    Pa :* o/

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Madzia napisał(a):

    hej Kodi o/

    To ja :D

    Ulubiona pora roku? :D
    Ulubiony kolor? :D
    Jak minął dzień? :D

    Pa :* o/

    zima latem, lato zimą :)
    czarny
    to zależy który :P

    Shax napisał(a):

    Co sądzisz o bakłażanie ?

    Jaki masz stosunek do jaroszy ?

    I na koniec może jakaś ulubiona książka... jaka ?


    kojarzy mi się z youtube :)
    nie mam stosunku do jaroszy żadnego :) tzn ... traktuję ich tak samo jak innych ludzi ..
    hmm ... książka ... kilka ich jest , ale chyba najlepsza jaką miałem w swoich rękach to Starcie Królów.

    The best solo : 1880% - Uni14
    The best acs : 3159% - Uni4