Przyklejony ZbyszekNiszczarka vs mistgun & artek 59740,8

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Graty art, procent ładny, zysk miodzio i atakier nie byle kto , szkoda że zbysiu padł, bo chyba jedyny ciśnieniowiec ZS :D
    No i gratulacje że to Ty a nie ten pyskacz szpryc :D
    a Tobie zbysiu szo ;)
  • Wchodze tu a tu taki zonk .
    Gratki wszystko ładnie tylko nie rozumiem jednej rzeczy.. może dlatego że rzadko bywam na rzeczach związanych z ogame :E Coś mnie ominęło czy jak?

    Przecież ze Zbyszkiem byliście dobrymi znajomymi + jeszcze Udenix. Nie raz lataliscie razem , kumplowaliście się , zresztą byłeś byłym Gothem, odszedłes na rzecz ZS ale mówiłeś , że nigdy gotha nie ruszysz , też pomogles w czasie wojny gdy Szpryc dołaczyl do F.D. i ogólnie traktowales ten sojusz jak matczyny , że zawsze można było na Ciebie liczyć.

    A teraz tu takie RW i w dodatku na Zbyszku z którym zawsze wydawało mi się , że miałes bardzo dobre kontakty ...
    wyjaśni mi ktos o co biega?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Aslan ().

  • .Aslan napisał(a):

    Wchodze tu a tu taki zonk .
    Gratki wszystko ładnie tylko nie rozumiem jednej rzeczy.. może dlatego że rzadko bywam na rzeczach związanych z ogame :E Coś mnie ominęło czy jak?

    Przecież ze Zbyszkiem byliście dobrymi znajomymi + jeszcze Udenix. Nie raz lataliscie razem , kumplowaliście się , zresztą byłeś byłym Gothem, odszedłes na rzecz ZS ale mówiłeś , że nigdy gotha nie ruszysz , też pomogles w czasie wojny gdy Szpryc dołaczyl do F.D. i ogólnie traktowales ten sojusz jak matczyny , że zawsze można było na Ciebie liczyć.

    A teraz tu takie RW i w dodatku na Zbyszku z którym zawsze wydawało mi się , że miałes bardzo dobre kontakty ...
    wyjaśni mi ktos o co biega?


    Właśnie, trochę to dziwne. Może Zbyszek się wypowie ? ZS może niech wrzuca jeszcze działania ze swoich moonówek, bo również ciekawe to jest jak połowa starć na unii :)
  • Grubo poleciało - ale trzeba Zbysiu optymistycznie na to spojrzeć końcówka lm wróciła i duza końcówka pancków - Graciochy Artek - pięknie to wykonaliście - Obrońcy lepszego króliczka - a co do latania - latać można z każdym żadne pakty ich nie obowiązywały - czyli noża w plecy nie było - po prostu Zbysiu popełnił samobójstwo strzelając sobie z łuku w plecy - pozdrawiam Gucio Wszystkim bez wyjątku mokrego dyngusa i spokojnej końcówki świąt
  • Zbyszek szczere Szo, kibicuje Ci w Twojej nierównej walce, i mam nadzieje, że pomimo dość dotkliwego złoma się spokojnie podniesiesz i nadrobisz z nawiązką strate pancków :)
    Obrońcom, życzę szybkiego przetopu i brawo za bardzo udaną i zyskowaną akcję
  • a ja powiem tak skuty jestem jak maly mops - ale zbysiu grac potrafi umie myslec i przeciwdzialac mrocznym planom wyklutych w naszych umyslach . jest sam przeciwko zs- a dlaczego tak jest poniewaz cale uni jest slabe nie potrafi myslec globalnie nie potrafi wspierac zbyszka oraz jego poplecznikow . dlatego tak jest . SAM PRZECIWKO WIELU - szacun zbysiu - zly artek Cie zniszczyl tylko dla tego ze jest zlym artkiem . a i nadmieniam jesli zlemu artkowi spadnie lm z glowy glupi adas zepsuje planety tych tam tamtych . TERAZ DURNIE POZWOLE WAM POZNAC ZALOZENIA ZS - eliminowac wszystkie floty ktore moga stanowic zagroznie (c) szprycu
    NISZCZYC opozycje w zarodku i nawracac na jedyna prawdziwa sciezke ( adas )
    ps . jumek niestety jest juz nie nawracalny
    ps2. luck ma 23.4 dnia zeby wyjawic sekret tajny . jesli tego nie uczyni nastapi przyswojenie floty lucka. ENTER
    ps3. konto legiona nie jest do wziecia
    ps4. LILI moja pani przemow .
    ps5. ENTER.
    i TERAZ POWIEM TAK MOJE DROGIE PANIE - NIE MASZ TAGA ZS - jestes zaatakowany ENTER - to jest jedyna taka wiadmosc w ty m stylu
    EDIT
    to ze sprzedajesz mi badz moim sojusznikom deuter to znaczy tylko to ze otrzymujesz wzamian krszytal badz metal . rozumiem to tak robimy transakcje transakcja jest zakonczona .
    edit 2
    piszac do mnie prosze uzywac logiki - to jest jedna z moich wartosci - ktora sie kieruje .
    koniec przekazu
    a edit
    najlepszym gracze m fornax nadal pozostaje szpryc- mimo ze jego maniery pozostawiaja wiele do rzyczenia -
    edit 4
    najbardzie jsprytynm i pomyslowym graczem fornaxu jakiego znam jest artek .
    edit 5
    najwiekszym farciarzem jest lucki.
    edit6
    w sumie to martwi mnie tylko to ze chyba zostawilem wodke na lawce .
    edit 7
    co do tych moderatrow - do disiaj niwiem po co oni sa - wogoole zawsze mnie ciekawilo co takie chlopki potrafia.
    jak wogole mozna kogos banowac za to co pisze - to jest jawna dyskryminacja .ale co tam ni ebede sie klocic z durniami o takie rzeczy - wpisujcie mi kolejnego bana i tyle
    a edit 8
    do pana jakuzy aka powera - szefie prosze Cie nie slodz nam bo pewnie tak wiekszosc ludzi to odbiera i my tego nie chcemy
    o co moge prosic - o przedstawianie suchych faktow - kto ma uszy niechaj slucha .
    edi9
    ktos kiedys podniosl tekst dlaczegp ZS nie atakuje jakuzy - BO TAK NAPRWADE POWER RZADZI ZS i my wykonujemy jego polecenia .
    GLUPCY
    A POTEM CALY SWIAT .
    artek babel nas zabije

    ps- wodka sie znalazla - andrju ja przyniosl przed chwila .

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .pl1 ().

  • Szkoda, że po części i moje starcie jest tutaj niszczone przez takie durne wpisy pl1.
    Jeśli masz pisać takie rzeczy w narkotycznym amoku czy też pijackim, to lepiej przetnij sobie kabel od internetu, bo jak widać tylko obniżasz poziom tutaj na forum.
    Zły artek zezłomował Zbyszka tylko dlatego, że mu to umożliwiłem. Zbyszek już wie, ze przez te 2,5 tygodnia cierpliwie czekałem, aż wbije się w mój układ, co go czekało za 1 razem jak leciał, i jaki błąd popełnił za drugim razem, i ile sekund ten błąd wynosił, bo to starcie to więcej szczęścia niż sprytu. Gdyby nie to, że po prostu potrzebowałem surowców tej akcji by nie było, a co idzie dalej Zbyszka w reckach. Po cały starciu sobie pogadaliśmy i już, gramy dalej.
    Szkoda tylko że Ty Pl1, nie traktujesz tej gry jak zabawy, tylko jak swój największy życiowy sukces, jeśli myślisz, że ludzie tutaj grają tylko po to pokonać graczy ze Złego Snu, to jesteś w dużym błędzie. Większośc gra dla znajomych, sojuszu, i samego siebie jak Ja, mając gdzieś czy wy macie tych wirtualnych punkcików 100 milinonów czy miliardów.
    U.32-U.50-Fornax-Quantum-Xalynth-Eridamus
  • pushmeplz napisał(a):

    Zły artek zezłomował Zbyszka tylko dlatego, że mu to umożliwiłem. Zbyszek już wie, ze przez te 2,5 tygodnia cierpliwie czekałem, aż wbije się w mój układ, co go czekało za 1 razem jak leciał, i jaki błąd popełnił za drugim razem, i ile sekund ten błąd wynosił, bo to starcie to więcej szczęścia niż sprytu. Gdyby nie to, że po prostu potrzebowałem surowców tej akcji by nie było, a co idzie dalej Zbyszka w reckach. Po cały starciu sobie pogadaliśmy i już, gramy dalej.
    Szkoda tylko że Ty Pl1, nie traktujesz tej gry jak zabawy, tylko jak swój największy życiowy sukces, jeśli myślisz, że ludzie tutaj grają tylko po to pokonać graczy ze Złego Snu, to jesteś w dużym błędzie. Większośc gra dla znajomych, sojuszu, i samego siebie jak Ja, mając gdzieś czy wy macie tych wirtualnych punkcików 100 milinonów czy miliardów.
    troche przesadzasz chyba :d wychodzi na to ze to twoj plan :d a jedyne co zrobiles to stales :D ale w sumie niewazne... co do szczescia... fakt troche go bylo... ale zbyszek latal na laga w ukladzie... i to co czesto mu przynosilo korzysci teraz go pograzylo... wiec powiedzialbym ze to starcie to wiecej nieszczescie niz sprytu, jak juz :D... a z drugiej strony czy bylo tu jakies st w podstawka gdzie obronca lecial 13 ukladow a agresor leciel w ukladzie? :D oczywiscie bez podstawek na powrocie floty :D

    ps: jeszcze jest cos takiego jak zaskoczenie :D haha
    ps: zeby nie bylo twoja zasluga tez w tym st jest... ale tekst "tylko dlatego, że mu to umożliwiłem" troche przesadzony :P

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Art81 ().

  • Artek ale stać to też trzeba umieć :D
    nie oszukujmy się, wszyscy byliśmy zaskoczeni, my, że się udało, a Zbyszek, że się nie udało
    dla mnie pod względem wykonania i przebiegu jest to najciekawszy tytan na tym unii i na dodatek brałem w nim udział, i chwała naszej trójce za tak ciekawe starcie

    tylko szkoda, że swoje głupie komentarze pod czymś tak ciekawym muszą zamieszczać tak nieciekawi gracze jak pl1, no ale jak wiadomo najwięcej mówią Ci co mają najmniej mądrego do powiedzenia.
    U.32-U.50-Fornax-Quantum-Xalynth-Eridamus
  • pushmeplz napisał(a):

    Szkoda, że po części i moje starcie jest tutaj niszczone przez takie durne wpisy pl1.
    Jeśli masz pisać takie rzeczy w narkotycznym amoku czy też pijackim, to lepiej przetnij sobie kabel od internetu, bo jak widać tylko obniżasz poziom tutaj na forum.
    Zły artek zezłomował Zbyszka tylko dlatego, że mu to umożliwiłem. Zbyszek już wie, ze przez te 2,5 tygodnia cierpliwie czekałem, aż wbije się w mój układ, co go czekało za 1 razem jak leciał, i jaki błąd popełnił za drugim razem, i ile sekund ten błąd wynosił, bo to starcie to więcej szczęścia niż sprytu. Gdyby nie to, że po prostu potrzebowałem surowców tej akcji by nie było, a co idzie dalej Zbyszka w reckach. Po cały starciu sobie pogadaliśmy i już, gramy dalej.
    Szkoda tylko że Ty Pl1, nie traktujesz tej gry jak zabawy, tylko jak swój największy życiowy sukces, jeśli myślisz, że ludzie tutaj grają tylko po to pokonać graczy ze Złego Snu, to jesteś w dużym błędzie. Większośc gra dla znajomych, sojuszu, i samego siebie jak Ja, mając gdzieś czy wy macie tych wirtualnych punkcików 100 milinonów czy miliardów.

    Gratuluje obrońcą fajnej akcji z dużym procentem :)
    Ciekawe jest to że choć Zbyszek leciał leciał w tym samym us ,to wyprzedził go Artek przy podstawieniu floty kilkanaście us dalej ;)
    Co do zacytowanego posta to rozbawił mnie nie wiedzieć czemu :E ,ale ogólnie to masz rację =)
    OFF: U1Top50|U33Top5|U41Top3||FornaxTop10|NekkarTop30|OrionTop30|VegaTop30|IzarTop10|JapetusTop15
    MagnuS

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NewPlayer ().