markus i Grociarz i Satek [CHAOS] vs BaronUriel [SIN] - 100710,64% TOP 1 ACS UNI 50!

  • markus i Grociarz i Satek [CHAOS] vs BaronUriel [SIN] - 100710,64% TOP 1 ACS UNI 50!

    Mam zaszczyt przedstawić TOP 1 ACS UNI 50


    Od czego by tu zacząć...
    W skrócie. Po przymusowym urlopie Barona, gdy konto w końcu zeszło z urlopu z nowym(?) graczem, markus przyuważył, że flota fsuje w 49 gali. Długo nie czekając przeniosłem tam planetę. Jednak po tym zabiegu na koncie więcej się świecił nick na niebisko niż było grane, co jakiś czas zejście z urlopu na 2-3 godziny i znowu niebiesko. Po ~ tygodniu na koncie pojawił się stary nick (BaronUriel), dostałem pw od Barona no i flota wyniosła się do 5g, trudno. Długo tam nie zabawiła, kontrolny skan na 19g i ukazała się flota w całej okazałości. Troche obserwacji. kombinowania, liczenia, uzgadniania i w końcu markus przeniósł planetę na 18 g. Pozostało tylko dokładnie obserwować aktywność Barona (tutaj ukłony w stronę markusa, który spisał się na medal ;)). Zostało tylko dograć skład i lecieć. Po drodze jeszcze małe wpadki flotowe ale ogólnie dobrze wyszło. 2 godziny przed starciem skan (2 w przeciągu 2-3 tygodni) aby sprawdzić, czy nasze "przypuszczenia" są trafne. Flota stoi, ostatnie kalkulacje, sprawdzanie aktywności i lecimy. To był chyba najdłuższy (100 minutowy) lot w naszych karierach, czas się dłużył w nieskończoność, szczególnie ostatnie minuty spędzone w niesamowitej nerwówce - lognie się czy nie? Ostatnie sekundy oczekiwania, lag serwera i w końcu widzimy piękne rw i pzta na ponad 500k recków. I tutaj kolejny problem, bo brakowało ~ 100k recków, a hunterek nie odbierał telefonu :E W końcu jednak odebrał, dzięki czemu cały złom w domu. Na lot poszło sporo paliwa bo markus i grotek lecieli przez gale ale na waciki będzie na pewno ;)

    Pewnie zaraz zaczną się gorzkie żale, że zachowałem się nie fair, (...), bla bla bla. Ja nie miałem paktu z Baronem na tym koncie tylko Bergen a z tego co mi wiadomo to ja grałem na koncie a nie Bergen to raz. Po drugie, na pw sam napisałeś, że się szykuje na Twoje konto (miałeś rację), skana też dostałeś na moona z flotą, a Bergen Ciebie nie skanował - za mało sygnałów ostrzegawczych? Chyba wystarczająco. A to, że dalej nie skanowałem (bo po co?), nie zmieniłem wcześniej nicka na koncie ani też nie napisałem, że zmienił się właściciel, ok, ale czy musiałem się przedstawiać? Chciałem pozostać anonimowy i to jest moja sprawa.
    Teraz możecie poszczekać do woli, fajnie się czyta wasze posty, w których się wypowiadacie o CHAOSie, że tylko górników złomują, że lamy, że ładnie nasz tag po prawej stronie wygląda (czyż nie ładniej po lewej?;>), że to, że tamto. Jak to ktoś zwykle pisze przy tego typu starciach: "odpowiednie sojusze po odpowiednich stronach" czy jakoś tak. Nie wiem czy odpowiednie sojusze po odpowiednich stronach czy nie, ja się w zasadzie na tym nie znam tak jak niektórzy wszechwiedzący gracze z krwi i kości. Prosiłbym przy okazji o zbytnie nie napinanie się (choć sam zaczynam :D) jak to zwykle bywa, uszanujmy Barona oraz to starcie.

    Dobry gracz z Ciebie Baron i szanuję Cię za całokształt, zarówno jako człowieka jak i gracza. Głupia historia z tym banem wyszła, bo widać, że ten incydent odebrał Ci chęci do gry ewidentnie. Cóż, wczoraj wypadło na Ciebie, ale tak to jest w tej grze - raz na wozie raz pod wozem. Życzę Ci powodzenia w realu bo odbudowy z Twojej strony nie będzie z tego co widzę.

    Jeszcze tylko kilka pozdrowień:


    Grociarz:

    Pozdrów ode mnie:

    Wszystkie lamy z CHAOSU
    PULSAR UNI Andro
    Wszystkich znajomych z wirtualnego świata



    markus:

    Pozdrawiam wszystkich sojuszników i znajomych.



    Satek:

    Przede wszystkim chciałbym podziękować dla Bergena za możliwość pobawienia się jego zabawkami, nabieraj chęci do gry i wracaj do nas bo nudno bez Ciebie ;)
    Pozdrawiam dwie lamki z Nekkar: Intela oraz Pacziego a także resztę znajomych.
    Lamki z CHAOSu, bez Was, Panowie, ta gra nie byłaby taka sama ;)
    No i dziękuję za lot Panowie, oby częściej i więcej takich akcji ]:-D


    Koniec zanudzania, przejdźmy do głównego dania...


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor markus [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.333
    L.myśliw. 809.195
    C.mysliw. 12.000
    Krazownik 78.996
    O.wojenny. 50.000
    Bombowiec 1.469
    Panc. 51.005
    Niszcz. 7.990

    Agresor Grociarz [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 448.710
    C.mysliw. 5.031
    Krazownik 30.046
    O.wojenny. 18.452
    Panc. 27.502
    Niszcz. 10.002

    Agresor Satek [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 187.234
    L.myśliw. 1.491.783
    C.mysliw. 2
    Krazownik 154.181
    O.wojenny. 50.059
    Bombowiec 1.000
    Panc. 59.449
    Niszcz. 8.825

    Obrońca BaronUriel [SIN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 130.000
    L.myśliw. 1.260.100
    C.mysliw. 102
    Krazownik 100.000
    O.wojenny. 100.000
    Recykler 98.001
    So.szpieg. 4.947
    St.kolon. 177
    Bombowiec 1.700
    Panc. 50.000
    Niszcz. 20.000
    G.Smierci 452

    ...po 6 rundach:

    Agresor markus [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.838 -1.495
    L.myśliw. 456.172 -353.023
    C.mysliw. 7.959 -4.041
    Krazownik 66.922 -12.074
    O.wojenny. 45.760 -4.240
    Bombowiec 1.351 -118
    Panc. 47.147 -3.858
    Niszcz. 7.394 -596

    Agresor Grociarz [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 255.898 -192.812
    C.mysliw. 3.371 -1.660
    Krazownik 25.564 -4.482
    O.wojenny. 16.979 -1.473
    Panc. 25.440 -2.062
    Niszcz. 9.249 -753

    Agresor Satek [CHAOS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 105.523 -81.711
    L.myśliw. 841.465 -650.318
    C.mysliw. 1 -1
    Krazownik 130.145 -24.036
    O.wojenny. 45.719 -4.340
    Bombowiec 922 -78
    Panc. 54.997 -4.452
    Niszcz. 8.168 -657

    Obrońca BaronUriel [SIN] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 5.666.012 metalu, 136.083.284 kryształu, 48.569.595 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.249.509 metalu, 102.062.463 kryształu, 36.427.196 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 265.594 metalu, 6.378.904 kryształu, 2.276.700 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 8.104.814.000 jednostek, z dofarmieniem 8.104.814.000.
    Obrońca stracił łącznie 27.660.465.000 jednostek, z dofarmieniem 27.660.465.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 6.618.696.000 metalu i 3.452.367.900 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 100710,64%
    Bilans agresora (M: 1.134.249.115, K: 1.356.500.551, D: -182.520.509, P: 2.308.229).
    Bilans obrońcy (M: -16.577.873.115, K: -9.412.025.651, D: -2.012.545.491, P: -28.002.444).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]

    KUPIMY DUŻE ILOŚCI DEXU


    Do następnego... :>
  • Twoja flota wróciła z planety Pole zniszczeń[18:xx:x].

    Flota nie dostarczyła żadnych surowców.

    niestety troszkę zabrakło
    za dużo macie tych kont na urlopach z reckami
    co do urlopowania to wszyscy atakujący na u
    więc nie widzę sensu wypominania komuś że się urlopuje
    szkoda Baron
    ale chęci nie było już do gry nawet ktoś "inny" zawitał na krótko na konto

    % kosmiczny
    w końcu pobity % z uni 60 zrobione kiedyś na Dr Spiele

    //Edit by Asiaa - link z sesją.
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sta111siu ().

  • Dobrze wiedzieliście że Baron miał pakt z bergenem. Nikt barona o tym nie poinformował, co tylko oznacza że bergen to szuja nie warta uwagi.
    Zaufał nieodpowiedniej osobie..
    Baron życzę Ci szczęścia w realu bez cyferek. Goku mam nadzieję że flotę odbudujesz i spiszesz się na tym koncie.

    Baronowi jeszcze raz powodzenia w realu a wam tego samego co zrobiliście baronowie :E

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez ^ oWn ().

  • Na wstępie baron powodzenia w realu taki los jak widać trzymaj sie i może jeszcze pogramy na jakimś uni ;) nie miałem sumienia żeby tym razem męczyć cie z powrotem do gry.

    A teraz witam agresorów miło widzieć stare dobre twarze CHAOSU jedyny plus jaki widzę w tym st ;p
    nie bd was tu oskarżał z kim był pakt z kim nie był baron jak sie dostanie do forum pewnie wyjaśni ;) powiem tylko ze śmierdziało z tymi kontami ale to wasza sprawa baron zaufał i troszku sie przeliczył i nie zauważył co sie szykuje za plecami i za to wam gratuluje sprawnie wykorzystaliście sytuacje i macie top 1 tyle z finezji akcji jak dla mnie bo chyba jednym z kluczowych punktów było żeby sie zamieszał baron :quasi: baron sam zbudowałeś flote (w większosci) i zezłomowałeś konta nie zmarnowałeś i chwała ci za to ;)

    No i teraz może będzie większa motywacja do zejścia z urlopu jak czas sie znajdzie :> wiedzą kto gra na tych kontach ;]

    PS saturator masz racje nie zaczynaj ;] chaos tez ma sie czym pochwalić w topce topki solo po haniebnej stronie ;)

    Baron wejdzie to liczę że wszystko opisze :>

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bizon. ().

  • Graty pięknego STarcia

    nie wiem o czym tu piszą o jakimś wystawieniu Barona

    jak zabawek się nie pilnuje to należy liczyć się z takim zakończeniem
    dzięki za zaproszenie do lotu troszkę żałuję ze nie mogłem lecieć ale miło popatrzeć ze wam się udało

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wicher pl ().

  • Konkretny %, zlom zabezpieczony a ja bede mial spokoj na 49g (hmm, no prawie, bo jeszcze zostal stasiu :P)
    Nie logowalem sie na forum ze 2 lata, ale wypadalo sie wpisac w takim starciu.

    Gruba flota padla, jedna z większych na tym uni (druga?), szacun dla Barona za to co osiagnal i powodzenia w realu.

    dex
  • Hmmmmm....jeśli uznacie ze szczekam,trudno.:)

    Wróble ćwierkają że jeszcze kilka dni temu,z konta na którym grasz Satek,jakaś osoba podająca sie za Bergena potwierdziła istnienie paktu z Baronem.Ze złych wzorców czerpiesz,ze złych.

    markus i Grotek.....szacunek za lot i gratki

    Baron....jeśli jesteś już serio uwolniony od nałogu to Tobie też gratuluję.....
    "...uważaj na to co we mgle.Tam kryje się to,czego nawet bogowie nie chcą widzieć..."

    Dwa sojusze jeden Honor

    Shadow Company
    Steel Dragons Elite

    All Uniwersum - OFF
  • Zaiscie piekny procent :)
    Szkoda ze na Baronie wolałbym motorower szczekacza zapakowanego w śmieciary :)

    Lisu pilnuj motora, pucuj pucuj tego Rometa Heniowi a Henio Tobie niech poleruje szprychę :)
  • Taka historia, że mi przypomina identycznie jak mnie wystawiono.. tylko tutaj zmienił się "niby" właściciel. Nie będę komentował tego co się stało bo największe brawa należą się Baronowi za to co czynił na tym uni przez ten szmat czasu i życzę mu powodzenia w realu. Jednego jak mnie nauczyło, a jego nauczy to starcie, że nie ufa się nikomu prócz osób dla nas najbliższych czy w grze czy w życiu realnym.

    BaronUriel i wszystko jasne. 3m się !

    "Powodzenia Kompanie" !
    i nadejdzie czas powrotu. (?)
    ST 169 1 104 816 % :gszo:

    PB SOLO 66 686,35%
    PB ACS 369 507,5%


    UDRACO - 567 593,2 - 94 ST
    U1 - 9693,37 - 10 ST
    U50 - 73 165,47 - 10 ST
    U67 - 9937,6 - 4 ST
    UAndro - 18 326,18 - 3ST

    TOP 1 ACS uAndro
    TOP 3,5 ACS u50
    TOP 6 uDRACO

    U12 - 48 396% - 24 ST
    U12 + DRACO SD - Aktywista TOP 1

    VENI VIDI VICI (!)
  • cyt. by 'Saturat0r
    Pewnie zaraz zaczną się gorzkie żale, że zachowałem się nie fair, (...), bla bla bla. Ja nie miałem paktu z Baronem na tym koncie tylko Bergen a z tego co mi wiadomo to ja grałem na koncie a nie Bergen to raz.


    bla, bla, bla
    O ile wiem nie padła słowo o tym że "nie mamy już paktu"
    czy też "zmiana polityki imperium"
    Czyli to klasyczny nóż w plecy, ze ściemą o zmianie grającego na koncie.
    Zero szacunku, gorzej niż hieny
    bla, bla, bla

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez fz750 ().

  • Mam mieszane uczucia co do tego STeka - szczekać nie będę bo nie ma sensu. Graty dla atakerów lecących przez gale, Baron takie życie, real to dobro rozwiązanie ! podziękowania za całokształt no i czekam kiedy z rodzinką przyjedziesz.
  • Baron, powodzenia w realu :D

    Chaosów nie lubiłem, nie lubię i nie będę lubił... ale ... muszę pogratulować akcji, procent prze ogromny, a i zysk miodzio.

    Nie wiem czy Baronowi został wbity nóż w plecy czy nie, bo nie mi to osądzać. Ale jeżeli to prawda to bardzo nie ładnie.

    Tyle ode mnie.

    u3 - top 80 [B.u.S.] - off
    u50 - top 26 [B.u.S.] - off
    Draco - top 40 [B.u.S.] - off
    electra - top 182 [B.u.S.] - off
  • Starcie samo w sobie bardzo ładne, ale okoliczności jego powstania już nie.

    markus i Grotek dla Was gratulacje, jak zawsze klasa sama w sobie :)
    Jeśli chodzi o Satka, hmmmm znałem Cię trochę z innej strony i nie sądziłem że jesteś zdolny do takich zagrań. Jesli chciałeś być anonimowy mogłeś zmienić nick na inny i też nikt by nie wiedział że Ty to Ty.

    Baronie Tobie życzę powodzenia w świecie realnym i nie wracaj już do tego pożeracza czasu jakim jest ogame, bo życie jest ciekawsze niż te cyferki..............
    " Byle idiota obliczy siły, teraz musi obliczyć to czego nie widzi i lękać się tego czego nie wie......"

  • Może procent powala ale sposób w jaki wystawiliście Barona to powód do wstydu. Ogame jest przecież grą ale widzie ze niektórzy nie patrzą na konsekwencje tracicie uznanie u niejednego gracza. Dla mnie Baron to spoko gość (nie latałem z Nim ale wymieniłem pare priv)nie zasłużył na takiego złoma, dał się nabrać na Chaosowe zagrywki. Jeżeli to jest was sposób na załatwianie konkurencji to życze wam powodzenia
    Baron powodzenia w realu .
    Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z ofertą :) Rabaty Atrakcyjne ceny . kb-trans.pl/
  • Graty panowie i nic się nie przejmować sfora wyje bo straciła samca alfa i tyle .Jakie powiadamianie ględzą jak stare baby przy ognisku przecież satek od razu zmienił nazwę konta dając jasno do zrozumienia kto siedzi na koncie nie trudno było się połapać , Baron polował na CHAOS a konto było w CHAOSIE satek to typowy CHAOSNIK Baron wyczuwał sam że jest polowanko więc po co te lamenty dostał złoma za nie pilnowanie konta i tyle jeszcze tylko motorynka i unii będzie piękniejsze. Baronowi szacunek po złomie się należy i to wszystko nikt nie przeczy żę był barwną postacią tego unii i nie ważne czy lubiany czy nie zapisze się jako rozpoznawalny gracz ogame.pl.
  • Cóż... na wstępnie wypada pogratulować gdyż % wyszedł zacny...
    Markus od dawna podejrzewałem że to ty chowasz się pod nickiem antymateria to był twój styl gry...
    Grotek widzę ładnie zszedłeś z urlopu na akcję.... gratuluję
    A więc teraz rzucę trochę mojej perspektywy na to ST
    Impek nie chciał bym tu wchodzić w zbędne kłótnie lecz przesadzasz z tym że saturator zmienił nick od razu jak dostał konto i dobrze o tym akurat wszyscy wiedzą...
    Gdy dostałem konto z powrotem po tym jak oddałem je na krótki czas zauważyłem że bergen (nick wtedy nie był zmieniony) ustawiał się pod moje konto... pomyślałem sobie no spoko inny właściciel pakt go nie obowiązywał rób sobie co chcesz... nie mniej jednak gdy pojawiłem się na swoim dobytku napisałem PW że wróciłem oraz o tym że widziałem że ustawiał się pod moje konto. Na moją wiadomość echo mi odpowiedziało... za kilka dni dostałem skana od bergena (cały czas ten sam nick tanieczjadaniec czy coś w tym stylu wolę pisać bergen). W związku z powyższym napisałem pw czy przypadkiem się nie pomylił w odpowiedzi dostałem dwa słowa cyt. "być może"... skoro nick gracza się nie zmienił uznałem że to była pomyłka (każdemu może się zdarzyć). Fakt faktem po banie straciłem chęci i to ostro straciłem.... nie mniej jednak logowałem się jeszcze w różnych godzinach... potem zaczął się urlop który trwa nadal a na dodatek uszkodził mi się lapek (co spowodowało już ograniczenie wchodzenia na konto do minimum i tu właśnie wpadliście wy za wyczucie czasu graty).
    Nie mniej jednak z mojej strony... saturator wiem że jesteś dobry w te klocki ale uważam że podchody w takim stylu były trochę nie fair... skoro nie chciałeś się ujawniać wystarczyło zmienić tylko nick na inny niż ten co miał bergen i po moim pw napisać jasno (właściciel się zmienił) mój styl gry zmienił by się diametralnie... wtedy chętnie bym z tobą powalczył... wiem że jesteś godnym przeciwnikiem i lepszym niż ja dlatego musiał bym trochę się przyłożyć... zezłomowałem wiele flot i pewnie wiele osób mnie nienawidzi... ale zawsze robiłem to pod swoim nickiem co by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia. Na pewno wiedziałeś że miałem pakt z bergenem z resztą pół uni o tym wiedziało a ty że tak powiem nie honorowo to wykorzystałeś i to mam ci akurat za złe....

    W powyższym ST największe graty należą się markusowi... wielokrotnie pokazał że jest zacnym graczem i odbudował się po dwóch konkretnych złomach jak dobrze liczę... dlatego też należał mu się taki ładny % do kolekcji...
    Co do ciebie saturator uważam że po przez swoje zachowanie wbiłeś mi nuż w plecy... gdybyś przedstawił się jako nowy gracz nie koniecznie jako ty zapewniam cię że w tym czasie to ST by nie powstało... być może w innym i innych okolicznościach... wtedy bym ci pogratulował w 100% i ukłonił się... a to co zrobiłeś uważam że jest nie honorowe... a bynajmniej ja sobie takie zeczy cenie...

    FZ chciał bym cię przeprosić że padłem pod banderą SIN.... straszenie tego żałuję....

    Ponadto chciał bym podziękować za wspólną grę swoim sojusznikom na których zawsze mogłem liczyć...
    A także innym osobą takim jak np. strzelec czy MTFAN... są to zacni ludzie którzy uświadamiali mnie że w niektórych ludziach jest jeszcze coś takiego jak honor i szacunek do innych... chylę czoła...
    Grałem w te cyferki właśnie dzięki znajomym których miałem i myślę że mam nadal... dlatego żal mi jest odchodzić ale po tych dwóch niepowodzeniach ( nie uczciwym i nie uzasadnionym banie oraz to mało honorowe ST) zmusza mnie do odejścia bo już naprawdę straciłem zapał do gry...
    Nie mniej jednak każdy mój znajomy który ma kontakt do mnie moze liczyć ma moją pomoc o każdej porze dnia i nocy jak tylko będzie to możliwe....

    Żegnam was wszystkich...

    P.S
    Gdybym coś pominął zaktualizuję posta lub nadam nowego....

    U50 sojusz HoN TOP 3 - OFF
    U33 sojusz HoD - OFF
    Łącznie 26 ST -97 398,32%
    BEST SOLO - 10 012,59%
    BEST ACS 158 938,27%
  • Dobra, czytając teraz na kacu to rw, post Barona itd... troszke dziwna sytuacja ale cóż.
    Flota dorwana, kosmiczny '% jest, zyska jako taki również więc cóż Baronowi powodzenia w realu, a wam złomiarze dalej jeżdzenia po górnikach :D taka odskocznia raz na rok zezłomowanie flociarza też wam dobrze robi :P :D Pozdro

    Kobiety - ptaszniki - ogame <:

    :juzpotobie:Pozdrawiam Wizard:bicz:
  • % zacny, jakiś tam zysk macie po odliczeniu strat i kosztów lotu, szkoda Barona pomimo że kilka razy mnie ze złomował :D
    z tym nickiem to troszkę nie taktowne ale nie będę satka rozliczał bo nie po to jest to starcie :)
    Markusowi i grotkowi pogratulowałem telefonicznie, a Tobie satek gratuluję tutaj =)
    Baronowi najlepszego w realu, ewentualnie powrotu jako górnik ( 1 fs na stacjonuj, 1-2 razy dziennie zsyłka i się spokojnie śpi )

    p.s. komu ja teraz będę sprzedawał paliwko za tak korzystny przelicznik jaki miałem u Barona :?
    "Bóg zesłał nas na ziemię, byśmy siali terror i zniszczenie"

    Lechia Gdańsk
  • szoooo dla ciebie baron szkoda że odchodzisz:( mam nadzieje że zmienisz kiedyś zdanie i wrócisz a wtedy odpłacisz się chaosowi a agresorom można pogratulować ale nie każdemu:) wiadomo czemu hehe
  • Baronie drogi, co by Ci tu napisać. Już kiedyś z u 50 się żegnałeś, jak pamiętam, a potem wróciłeś i miło było polatać pod jedną banderą;) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci Ci ochota do gry, bo jesteś jedna z osób do których miałem zawsze największy szacunek na tym uni. powodzenia, gdzie Ci tam będzie potrzebne :)
    Agresorom oczywiście gratulacje. Imponujący procent i było w nim chyba wszystko co jest potrzebne do dobrej zabawy. Pokazaliście, że nie konta grają, a ludzie. Tylko Satek, kiedyś mi pisałeś, po jakiejś naszej niezgrabnej pyskówce, że nie interesują Cię jakieś słowne przepychanki na boardzie i nie lubisz się unosić. A tu wysmażyłeś wstępniak rodem z trybuny ludu:D Zabrakło tylko info o bumelantach, podżegaczach i bananowej młodzieży, nie rozumiejącej, wyznaczonej lini sojuszu :)
    też nie widzę nic złego w twojej akcji. Wykorzystaliście element zaskoczenia i tyle... Inaczej, by tego raportu nie było. Jeśli ktoś powinien udzielić info o zmianie gracza na koncie i zerwaniu paktów, to raczej Bergen. A to pokazuje, że osławiona już, "zmiana polityki imperium", że tak zacytuje klasyka, wchodzi do kanonu. Po prostu pakty z niektórymi, to samobójstwo:)
    Marcus, miło że grasz:D Tez podejrzewałem, ze siedzisz na którymś z tych, "tajemniczych" kont Chaosu. Groti i tobie gratki.
    PS mam nadzieje, że nie "szczekam" za głośno :P



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez AmstelL ().

  • Panowie jakby nie patrze to gratulacje dla was za to ST bo % potężny :)

    Nie wiem czemu ale wcale nie dziwi mnie sposób zrobienia tego Rw i tyle na ten temat.

    Baron w Twoim kierunku ukłon, Dodawałeś nam motywacji do gry i zawsze można było na Ciebie liczyć ( zapewne dalej można ;) )
    Powodzenia w realu i mam nadzieje, że jeszcze kiedyś z nami pograsz :)