Przyklejony ACS: artek , pl1 [ZLY SEN] vs MementoMori [F.D.] - 62365,1%

  • Fornax
  • ACS: artek , pl1 [ZLY SEN] vs MementoMori [F.D.] - 62365,1%

    Witamy


    Na wstepie chcialbym zyczyc Memento co tam sobie tylko chce , bo wporzadku gosc a i zachowac sie b ladnie potrafi.

    Artek pozdrawia Androska oraz ZLY SEN.

    Odemnie : starcie dedykuje Lillith. pozdrawiam caly ZS z osobna nie ma co wymieniac jak rowniez wszystkich znajomych i dziekuje Artkowi za lot. Oraz Abitqa pozdrawiam - :D i bartasa
    oraz gratsy jeszcze raz dla Memento za postawe .

    co do starcia mielismy duzo szczescia ze padl moonik w przedostatniej probie .


    Starcie następujących flot:

    Agresor artek [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    Niszcz.: 100.000
    Panc.: 99.994

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    O.wojenny.: 141.413
    Niszcz.: 50.374
    Panc.: 200.282

    Obrońca MementoMori [F.D.] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 100.000
    D.transp.: 38.070
    L.myśliw.: 300.002
    C.mysliw.: 1.000
    Krazownik: 100.000
    O.wojenny.: 30.000
    St.kolon.: 3
    Recykler: 80.001
    So.szpieg.: 165
    Bombowiec: 1.000
    Sat.slon.: 945
    Niszcz.: 10.481
    G.Smierci: 4
    Panc.: 43.050
    Obrona:
    Wyrz.rak: 113.783
    L.laser: 14.845
    C.laser: 42
    Gauss: 158
    Plazma: 656
    M.powloka: 1
    D.powloka: 1

    ...po 5 rundach:

    Agresor artek
    Flota:
    Niszcz.: 99.902 -98
    Panc.: 99.034 -960

    Agresor pl1
    Flota:
    O.wojenny.: 138.532 -2.881
    Niszcz.: 50.339 -35
    Panc.: 198.969 -1.313

    Obrońca MementoMori
    zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    7.238.040 metalu, 9.291.774 kryształu i 38.426.616 deuteru.

    Agresor stracił 382.690.000 jednostek.
    Obrońca stracił 13.657.726.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.840.320.500 metalu i 2.396.189.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 62 365,10%

    Bilans agresora (M: 3.641.743.540 K: 2.264.695.774 D: 2.336.616) (suma: 5.908.775.930)
    Bilans obrońcy (M: -7.567.895.690 K: -4.673.705.724 D: -1.226.894.916) (suma:-13.468.496.330)
    *przy założeniu, że agresor zebrał cały PZ


    zlomik w swince skarbonce

    KUPIMY DUZO DEU

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • Gratuluję trafienia mnie ;)

    Wbiłem na konto chwile po wlocie gs na niszcz flota wracała za 36 min więc już było pozamiatane ;)

    Pozostało mi siedzieć i patrze na tą masakrę ;) Przynajmniej padłem z honorem,a nie to co po niektórzy nie bd już wymieniał z nicka grają ufs ;]

    Chciałbym przeprosić sojusz F.D. za tego złoma.Co z kontem? - Decyzja była szybka i słuszna moim zdaniem - kasacja

    Pozdrawiam całe Fornax

    MementoMori - emeryt
    Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaję błędom. - Oskar Wilde
  • No gratulacje , ładną flotę zbudowałeś i ładnie dałeś się spakować i jeszcze jesteś z tego dumny.

    Zasiliłeś tylko konto ZS , tak jak wiele osób przed Tobą i zapewne po Tobie również.

    A jak już ładnie zarobili to mogą Cię teraz pochwalić za postawę i szukać kolejnych jeleni do spakowania.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mielek777 ().

  • Nikt Ciebie nie pytał o zdanie.
    Ja też gram na tym serwerze , nie napisałem więc ,że pl zapomniał o etyce tylko gracze z fornaxu , a przynajmniej złomiarze , ze mną włącznie.
    Ty jednak jak zwykle szukasz sensacji,

    PS. link do acsa w Twojej sygnaturze jest nieprawidłowy , czyżbyś wstydził się tego starcia ? tzn chciał pochwalić się ładnym % ale nie chcesz już pokazać ,że to starcie to lipa ? doliczyłeś % z tego starcia do tych 1,6k ?
  • No gratulacje , ładną flotę zbudowałeś i ładnie dałeś się spakować i jeszcze jesteś z tego dumny.

    Zasiliłeś tylko konto ZS , tak jak wiele osób przed Tobą i zapewne po Tobie również.

    A jak już ładnie zarobili to mogą Cię teraz pochwalić za postawę i szukać kolejnych jeleni do spakowania.


    tez nie raz zasililes zs i licze ze nie ostatni : ) zs Ciebie rowniez na tym polega ta gra /


    widze ze nie mozesz tego przelknac ze nawet nam czasem sie cos udaje i ze tez cos trafiamy . po co ta zlosc na Memento , on w przeciwienstwie do Ciebie nie gra stylem urlop fs .

    bo widzisz zbysiu niektorzy bawia sie ta gra , a nie siedza na urlopie trzesac sie o swoje obrazki ... ( sory ale tak to wyglada )
    boja sie poleciec gdzies dalej bo kontra , zawracaja lecac z kims w acs ...

    I owszem rozmawiam z Memento na gg nie raz - no ale co z tego? z Toba tez rozmawialem i jak uda nam sie Ciebie zapakowac - to powiesz ojej ojej ale przeciez rozmawiales ze mna dlaczego mnie zezlomowales .
    a co do tego ze z kims rozmawiam na gg to nie znaczy ze go nie zaatakuje w og - co chyba jest calkowicie oczywiste , zreszta wiekszosc osob znajacych mnie o tym wie.- i nie widze w tym nic nieetycznego.

    edit :
    a co do iluzji - nigdy jej nie tworzylem ani nie utrzymywalem - a za wyobrazenia innych graczy nie odpowiadam .

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .pl1 ().

  • tez nie raz zasililes zs i licze ze nie ostatni : ) zs Ciebie rowniez na tym polega ta gra /


    widze ze nie mozesz tego przelknac ze nawet nam czasem sie cos udaje i ze tez cos trafiamy . po co ta zlosc na Memento , on w przeciwienstwie do Ciebie nie gra stylem urlop fs .


    no dokładnie , również parę razy zasiliłem wasze konto, ale nie chodzi o to w tej grze żeby być z tego zadowolonym tylko aby tego unikać.

    i nie mów że "czasem" się wam coś udaje bo kosicie każdą większą flotę najczęściej właśnie poprzez niszczenie moonów.

    Ja gram ufs bo po prostu nie jestem w stanie codziennie pilnować moonów i fsów. speed x5 bardzo różni się od zwykłych uniwersów, bo 90% osób które robią fsy można na siłę zapakować. A to że wybiliście się z flotami ponad resztę uni sprawia że nikt nie jest w stanie wam tego utrudnić poprzez podstawki. Co więcej , nie musicie się jakoś specjalnie pilnować , posiadanie dużej floty sprawia że można ją sobie zostawiać na dłuższy czas bez obaw. Gdybyście mieli mniejsze to założę się ,że dość często gościlibyście po przegranej stronie w st.

    co do latania dalej , to sorry ale po prostu mam mało dexu :) ale skoro wiesz że daleko nie latam to przypuszczam że któraś z tych wielu propozycji o podstawke przez gal była kolejną wystawką. A co do zawracania z acsa , to proszę Cię ,nawet nie wyciągaj tego argumentu , czy to ja kogoś wystawiałem ? nie to wy wystawialiście. Nie zawróciłbym , wtopiłbym i było by fajnie tak ? od początku wiedziałem ,że tamta akcja to ściema.

    a co do tego ze z kims rozmawiam na gg to nie znaczy ze go nie zaatakuje w og - co chyba jest calkowicie oczywiste , zreszta wiekszosc osob znajacych mnie o tym wie.- i nie widze w tym nic nieetycznego.


    A co w przypadku kiedy mówisz komuś że na niego nie polecisz a potem przy pierwszej okazji lecisz ? wiesz o jaką sytuację mi chodzi

    powiedziałeś to zapewne dlatego ,że w momencie gdy to mówiłeś nic nie znaczyłem na uni , wtedy top800 i 3kk pkt , ale jak już zbudowałem większą flotę , to już oporów aby polecieć nie miałeś.
  • pamietam jak miales immunitet - wiesz dlaczego zabralem Ci nietykalnosc - uprzednio uprzedzajac na gg - bo zaczoles latac na Legiona , skanowac Lilke czy kogos tam jeszcze z ZS.
    sory ale jak Ty sobie to wyobrazasz - bedziesz latal po sojuszu a ja na Ciebie nie bede mogl? chore troche no nie .
    pozatym - pare razy mialem okazje jeszcze wtedy na CIebie leciec - mialem blisko stales bez akty - ( nie wiem czy to wtedy ten zasilacz zostal Ci zabrany - czy bylo to co innego wiem natomiast ze bylo to na 6 gali ) i mialem blizutko i co i nie polecialem( a wiesz czemu - bo wczesniej Cie nie poinformowalem ze koniec z umowa ) - polecial szewczyk z legionem o ile dobre pamietam. sadze rowniez ze dobrze wiesz o jaka akcje mi chodzi.

    co do gdybania - gdybysmy mieli mniejsze floty ? nie ma sensu gdybac z wielka flota tez da sie wtopic .
    a tak z innej beczki - co to ma wspolnego z tym st - jedyne co tu widze to zal ze to nie Ty zapakowales Memento i zlosc ze zrobilismy to my - sory ale tak to odbieram .

    edit :
    a co do tego ze mowie komus ze na niego nie polece to nie polece - dobrym przykladem jest naprzykald gwizdacz .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • W tej kwestii żadnego żalu nie mam. Cieszę się ,że memento zapakowany bo za dużo celi zabierał. Ale wiedziałem ,że nie ja go zapakuje bo miejsce jego fsowania było za daleko , dlatego nawet nie trudziłem się aby na niego polować.

    A co do immunitetu , to widocznie tutaj pamięć Cię zawiodła-chodzi właśnie o to że ani słowem nie napisałeś ,że zaczynasz latać , nie skaniłeś mnie wcale , recki wyskanił legion i z nim poleciałeś.

    pare razy mialem okazje jeszcze wtedy na Ciebie lecieć - miałem blisko stales bez akty
    - to również nieprawda , do momentu aż poleciłeś na recki nie dostałem od Ciebie ani jednego skana. A legion z szewczykiem mnie zapakowali na 4G (gdzie masz 190 us)

    a co do gwizdacza , tutaj wyręczał Cię legion który mocno go cisnął :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mielek777 ().

  • masakra : )
    no nie wiem co Ci odpowiedziec Ty przeciez wiesz lepiej odemnie kiedy mialem okazje Cie zapakowac a kiedy nie ...
    TO ze Cie nie skanilem chyba swiadczy o tym ze przestrzegalem umowy . Pozatym czesto rozne skany Twojej floty trafialy do mnie i wielokrotnie Ci odpuszczalem ale Ty wiesz lepiej ...
    koncze zbedna dyskusje bo do niczego to nie prowadzi .
  • Gratulacje dla Agresorów - nie ma co % powalający:)))

    Powodzenia Memento - ale tak to się musiało skończyć latając w układzie nie na to co trzeba...

    Jedno trzeba przyznać - flo nastukałeś konkretnie:)))

    P.s. Mielek morelek - CO SIĘ ŁODWLECZE TO NIE UCIECZE:)
    - albo będziesz spakowany
    - albo skasowany...
    Mi to ryba bo to nie jest to, że nie masz czasu na pilnowanie non stop moonów - Nikt go nie ma!!! - po prostu inaczej grać nie potrafisz... Ale gadasz jak zawodowiec - tylko tak się zastanawiam kiedy cię tak skrzywdziliśmy:)))

    P.s - Jeszcze raz graty Panowie - i pozdrowienia dla Memento....

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez M A R I U S ().

  • Weż sie zbyszek tak nie Spinaj Tylko se laske se zamów czy co se tam zamawiasz albo poucz sie do nastepnej Sesji Moze ci sie przydac:D

    Gratki memento ze spoko gosc i umiał sie zachowac :) 3maj reke na pulsie w realu bo tam nigdy nic nie wiadomo :) Kiedys i na mnie przyjdzie kolej :)

    Artkowi i Pl-ow Gratsy za Ubicie sporego % I topcie na Fruwajki:D
  • mielek777 napisał(a):


    a co do gwizdacza , tutaj wyręczał Cię legion który mocno go cisnął :)


    Jak by mnie chcieli zdjąć to już dawno by to zrobili jak jeszcze flote miałem. Legion raz mi moony zdejmował i trafił transportówke.

    A tak w ogóle to co ma pl1 do legiona? Mi się wydawało że to są 2 róźne osoby :)


    Graty agresorom, ładna postawa memento - powodzenia w realu o ile fornax to Twoje jedyne konto :)
  • Szpryc tracisz skilla w odkrywaniu intryg, bo złomu z floty Szyma na oczy nie widziałem :)
    Przypuszczam że to król pręgierza jumek ma coś z tym wspólnego
    Szukasz napisów do serialu lub filmu?
    Zajrzyj na ,
    może właśnie go tłumaczymy!
  • mielek777 napisał(a):


    Ja gram ufs bo po prostu nie jestem w stanie codziennie pilnować moonów i fsów. speed x5 bardzo różni się od zwykłych uniwersów, bo 90% osób które robią fsy można na siłę zapakować. A to że wybiliście się z flotami ponad resztę uni sprawia że nikt nie jest w stanie wam tego utrudnić poprzez podstawki. Co więcej , nie musicie się jakoś specjalnie pilnować , posiadanie dużej floty sprawia że można ją sobie zostawiać na dłuższy czas bez obaw. Gdybyście mieli mniejsze to założę się ,że dość często gościlibyście po przegranej stronie w st.


    Pozwolę sobie zacytować tylko część wypowiedzi Zbycha. Wyraźnie pisze w czym tkwi sedno sprawy, to jest speed x5. Człowiek mający normalne życie i który chce pograć duża flotą nie ma szans bez urlopu, chyba że będzie siedział jak Ci co siedzą 24/7 i się spinają że ktoś gra ufs bo nie da się mu zdjąć rogala i wlecieć we flotę. Rozumiem gra to zabawa, ale odbudowywać ciągle flotę, trafiać w recki, zasilać agresorów i tak cały czas ? Trochę bez sensu. Lepiej się pobawić raz na dwa dni i mieć zabawkę dłużej niż ją od razu popsuć. Ogame to gra strategiczna, każdy gra jak mu się podoba, ważnie że skutecznie, im więcej ktoś gra tym ma wyższe miejsce - widzimy w topce, na speedach w topce są ludzie którzy najwięcej siedzą taka prawda, umiejętności można pokazać na normalnym universum. Memento Tobie szo bo dobry gracz jesteś, agresorom przetopu bo jest czego.