Przyklejony ACS: artek , pl1 [ZLY SEN] vs MementoMori [F.D.] - 62365,1%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po upływie 2 miesięcy od oddanie konta na WOŚP
    jak zaglądam do tego działu
    to już wogóle nie dociera do mnie
    po co i na co się kłócicie
    to nie ma ani troszkę wpływu na świat realny
    to tylko proste cyferki a słowotok i ślinotok który tu obserwuję
    przeraża mnie
    aż nie mogę sam uwierzyć że dawałem się wciągać w kłótnie z wami kiedyś
    o to kto komu ukradł szczypiorek :D hehe
    minęło tyle czasu a niektórzy nie mieli się czasu przyznać do swoich machlojek :D
    dlaczego ? przecież to tylko anonimowa gra w internecie
    musi Wam bardzo zależeć na Waszej e-reputacji
    Pozdrowienia z Dolnego Śląska - tego w świecie rzeczywistym
    może kiedyś napiszę doktorat na temat wpływu gier internetowych na psychikę ludzką :)

    co do samego starcia, żeby modek (swoją drogą też zabawne osóbki, które rzucają warnami i plus 1 do reputacji w wirtuali, kończę tą dygresję) się nie przyczepił
    to gratki

    Pl1 lamo masz mało Niszczarek :D

    Pozdro
  • [quote Wujek GrzesP 24][/quote]

    ty lepiej nie zaglądaj boś miernota totalna i trochę się przejaśniło bez ciebie...

    A memento - zlamił jak nowicjusz z tym fsem więc tak to się musiało skończyć....

    luźno teraz z czasem wyjdzie na wiosnę:)))

    ZS to ZS.
  • MatikK napisał(a):

    Pozwolę sobie zacytować tylko część wypowiedzi Zbycha. Wyraźnie pisze w czym tkwi sedno sprawy, to jest speed x5. Człowiek mający normalne życie i który chce pograć duża flotą nie ma szans bez urlopu


    Również pozwolę sobie zacytować część. Owszem, nie każdy ma czas na siedzenie non stop, ale sęk w tym że czasem fsa można puścić:)
  • Szprycku jak tak czytam co ty piszesz to ze śmiechu nie można
    Pisze o moim koncie a nawet nie wiem co sie z nim stało ..
    Konto wymieniłem 2 tygodnie temu za elektre więc nie wiem w czym problem .
    Piszesz głupoty że się FD spuszowało .
    mało ważne kto się tym spuszował bo dwa dni po wymianie konto wylądowało w reckach (Jumka)
    A co do twoich przekrętów to się nie wypowiadaj bo kilka osób wie co robiłes na koncie Marta .

    Tyle w temacie

    Gratulacje agresorom
    A memento życzę spokojnego reala bo flotę postawił extra

    Pozdrawiam Szym ...
  • mielek777 napisał(a):

    Nikt Ciebie nie pytał o zdanie.
    Ja też gram na tym serwerze , nie napisałem więc ,że pl zapomniał o etyce tylko gracze z fornaxu , a przynajmniej złomiarze , ze mną włącznie.
    Ty jednak jak zwykle szukasz sensacji,

    PS. link do acsa w Twojej sygnaturze jest nieprawidłowy , czyżbyś wstydził się tego starcia ? tzn chciał pochwalić się ładnym % ale nie chcesz już pokazać ,że to starcie to lipa ? doliczyłeś % z tego starcia do tych 1,6k ?



    nie , leiej grac jak ostatnia lama i tchorz i wiecznie na ufs .... i jeszcze smie pisac innym jak to graja i ich oceniac .

    Graty Panowie
    Momento , no coz :) szkoda ze konto skasowales ale miales dotego pelne prawo
    wiec powodzenia :)
    start gry : 2005 r
    u2 top40 flota top 30[MZ] - end
    u18 top36 flota top20[RIP] - end
    u43 top5 flota top5[PK] - end
    u43 top12 flota 10[PK.] - end
    FORNAX top 44 flota top 5 [ZS] -end
    CYGNUS top x - eko